Startliste for Sydkystens Ã…rgangs Cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 8
|
Stævne navn |
Sydkystens Årgangs Cup |
|
Udskriftsdato |
10 marts 2018 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|
|
Arrangør |
GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
10 marts 2018 |
|
|
|
|
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer |
Finaler (12) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
384 |
3 |
Caroline Damhøj Andersen |
2008 |
0824AG |
GREVE |
|
25m |
|
379 |
4 |
Jasmin Algünerhan Didriksen |
2009 |
|
TUNE |
|
25m |
|
374 |
5 |
Anna Eirfeldt |
2009 |
|
GREVE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
261 |
2 |
Kathrine E. Larsen |
2005 |
0584AM |
LYNGBY |
|
25m |
|
250 |
3 |
Marie Elster |
2006 |
0614AE |
LYNGBY |
|
25m |
|
262 |
4 |
Kaisa Falkenberg Lending |
2005 |
0504AM |
LYNGBY |
|
25m |
|
382 |
5 |
Maja Maria Rasmussen |
2008 |
|
TUNE |
|
25m |
|
276 |
6 |
Sofia Yuwei Zhang |
2006 |
0658AA |
LYNGBY |
|
25m |
|
275 |
7 |
Victoria Wiingaard |
2006 |
0662AC |
LYNGBY |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
345 |
1 |
Julie Bruun |
2008 |
0802AF |
GREVE |
|
25m |
1:01.08 |
356 |
2 |
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
0774AH |
GREVE |
|
25m |
56.98 |
352 |
3 |
Emily Kampmann Nielsen |
2007 |
0784AP |
GREVE |
|
25m |
55.72 |
210 |
4 |
Josephine Michelsen |
2007 |
0704AJ |
KVIK |
|
25m |
52.46 |
355 |
5 |
Mathilde Bremer Sørensen |
2006 |
0688AN |
GREVE |
|
25m |
52.79 |
369 |
6 |
Sally M. Dalfoss Siggaard |
2008 |
0816AG |
TUNE |
|
25m |
55.72 |
349 |
7 |
Caroline Hedetoft-Winther |
2008 |
0874AG |
GREVE |
|
25m |
58.78 |
350 |
8 |
Isabella Høj Johansen |
2008 |
0894AH |
GREVE |
|
25m |
1:02.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
354 |
1 |
Sarah Cecilie Rasmussen |
2008 |
0842AH |
GREVE |
|
25m |
51.15 |
398 |
2 |
Maja Andersen |
2007 |
0748AP |
VI39 |
|
25m |
49.82 |
218 |
3 |
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
0836AA |
KVIK |
|
25m |
48.84 |
237 |
4 |
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
0782AJ |
KVIK |
|
25m |
47.77 |
197 |
5 |
Freja Fyller Jacobsen |
2007 |
0774AJ |
KVIK |
|
25m |
48.27 |
224 |
6 |
Vigga Skou |
2008 |
0812AF |
KVIK |
|
25m |
48.92 |
183 |
7 |
Ingrid Ellehøj |
2007 |
0752AJ |
KVIK |
|
25m |
50.55 |
80 |
8 |
Eva de Maeyer |
2009 |
0918AB |
ROSKILDE |
|
25m |
51.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
85 |
1 |
Silje Sørensen |
2007 |
0754AB |
ROSKILDE |
|
25m |
46.53 |
265 |
2 |
Nina Katrine N. Nissen |
2006 |
0656AJ |
LYNGBY |
|
50m |
45.77 |
192 |
3 |
Smilla Hauge |
2007 |
0798AM |
KVIK |
|
25m |
44.85 |
150 |
4 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VATCPH-STT |
|
50m |
44.80 |
198 |
5 |
Laura Jørgensen |
2007 |
0754AJ |
KVIK |
|
25m |
44.82 |
147 |
6 |
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
0686AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
45.16 |
153 |
7 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
0606AP |
VATCPH-STT |
|
25m |
45.90 |
188 |
8 |
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
0762AJ |
KVIK |
|
25m |
46.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
19 |
1 |
Sarah Ankjær Pedersen |
2006 |
0686AJ |
GREVE |
|
25m |
43.43 |
249 |
2 |
Frederikke Elster |
2004 |
0404AY |
LYNGBY |
|
25m |
42.81 |
152 |
3 |
Hanna Rørbech |
2006 |
0672AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
42.56 |
20 |
4 |
Sabrina Meldgaard Pejø |
2006 |
0626AJ |
GREVE |
|
25m |
42.26 |
291 |
5 |
Vigga Jacoby |
2007 |
0782AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
42.34 |
8 |
6 |
Emilia Gotfredsen |
2005 |
0562AE |
ISHØJ |
|
25m |
42.79 |
186 |
7 |
Ronja Skriver Fabricius |
2006 |
0642AP |
KVIK |
|
25m |
43.28 |
29 |
8 |
Marie Skole Sørensen |
2006 |
0636AI |
TUNE |
|
25m |
44.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
12 |
1 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GREVE |
|
25m |
42.16 |
215 |
2 |
Mathilde Pihl |
2005 |
0522AK |
KVIK |
|
25m |
41.92 |
77 |
3 |
Klara Frida Johansen |
2005 |
0586AQ |
ROSKILDE |
|
25m |
41.39 |
418 |
4 |
Patricia Petersen |
2005 |
0526AA |
LYNGBY |
|
25m |
41.17 |
23 |
5 |
Mathilde Willumsen |
2006 |
0634AI |
GREVE |
|
25m |
41.21 |
214 |
6 |
Laura Pedersen |
2007 |
0776AD |
KVIK |
|
25m |
41.42 |
90 |
7 |
Frederikke Meisner From |
2004 |
0418AM |
ROSKILDE |
|
25m |
42.00 |
10 |
8 |
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
0674AN |
GREVE |
|
25m |
42.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
299 |
1 |
Karla Hebeltoft Olesen |
2007 |
0712AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
40.73 |
269 |
2 |
Laura Cecilie Salling |
2006 |
0678AE |
LYNGBY |
|
25m |
40.16 |
213 |
3 |
Molly Namensen |
2006 |
0684AJ |
KVIK |
|
25m |
40.05 |
258 |
4 |
Isabella Ravn Jensen |
2004 |
0404AM |
LYNGBY |
|
25m |
39.48 |
397 |
5 |
Anna Andersen |
2007 |
0732AK |
VI39 |
|
25m |
39.59 |
297 |
6 |
Mathilde Møller |
2007 |
0746AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
40.06 |
50 |
7 |
Silja Brage |
2005 |
0544AL |
A6 |
|
25m |
40.70 |
272 |
8 |
Laura Møller Sørensen |
2004 |
0466AI |
LYNGBY |
|
50m |
40.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
25 |
1 |
Alberte Crone Larsen |
2006 |
0682AK |
TUNE |
|
25m |
39.20 |
190 |
2 |
Emma Hansen |
2007 |
0742AB |
KVIK |
|
25m |
38.94 |
330 |
3 |
Nomi I. K. Schau |
2004 |
0408AI |
TUNE |
|
25m |
38.56 |
268 |
4 |
Emily Reuter |
2006 |
0688AE |
LYNGBY |
|
25m |
38.30 |
143 |
5 |
Ida Jacobsen |
2005 |
0528AD |
VEST |
|
25m |
38.53 |
99 |
6 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
ROSKILDE |
|
25m |
38.65 |
328 |
7 |
Ida Mørk |
2004 |
0492AJ |
TUNE |
|
25m |
39.17 |
295 |
8 |
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
0638AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
39.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
255 |
1 |
Fiona Andrea Have |
2004 |
0402AG |
LYNGBY |
|
25m |
37.99 |
323 |
2 |
Mathilde Svendsen |
2004 |
0472AQ |
GREVE |
|
25m |
37.53 |
300 |
3 |
Isabella Pedersen |
2007 |
0706AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
37.46 |
96 |
4 |
Ulrika Paaske |
2004 |
0482AL |
ROSKILDE |
|
25m |
37.30 |
304 |
5 |
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
0726AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
37.37 |
98 |
6 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
37.52 |
256 |
7 |
Asta Højberg |
2005 |
0546AB |
LYNGBY |
|
25m |
37.74 |
60 |
8 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
A6 |
|
25m |
38.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
145 |
1 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
37.04 |
180 |
2 |
Martine Damborg |
2007 |
0742AF |
KVIK |
|
25m |
35.45 |
266 |
3 |
Alma Olivarius |
2005 |
0532AF |
LYNGBY |
|
25m |
35.32 |
305 |
4 |
Falka Tind |
2006 |
0648AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
35.13 |
87 |
5 |
Juliane Bo Andersen |
2005 |
0564AL |
ROSKILDE |
|
25m |
35.20 |
55 |
6 |
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
0414AM |
A6 |
|
25m |
35.45 |
263 |
7 |
Emily Maack |
2004 |
0446AB |
LYNGBY |
|
25m |
35.70 |
270 |
8 |
Mathilde Severs |
2006 |
0648AE |
LYNGBY |
|
25m |
37.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
287 |
1 |
Coco Li Fuhrmann |
2006 |
0678AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
34.67 |
333 |
2 |
Josefine Arbo Sørensen |
2004 |
0446AD |
TUNE |
|
25m |
34.06 |
254 |
3 |
Lærke Vinneck Hansen |
2004 |
0458AB |
LYNGBY |
|
25m |
32.80 |
226 |
4 |
Alma Heyn Stage |
2004 |
0462AC |
KVIK |
|
25m |
31.66 |
257 |
5 |
Laura Borre Jacobsen |
2004 |
0488AD |
LYNGBY |
|
25m |
32.07 |
324 |
6 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
TUNE |
|
25m |
34.03 |
316 |
7 |
Sidse M. Ø. Engsbro |
2004 |
0482AK |
GREVE |
|
25m |
34.14 |
271 |
8 |
Anastasia Smirnov |
2004 |
0458AE |
LYNGBY |
|
50m |
35.04 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
10 marts 2018 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|