2018-09-22   19:48:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 25 m 2010

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 28
Heatlista 
 
  Tävling  NUSS-yngre (25m) 2010    Utskriftsdatum  30 januari 2010   
  Tävlingsort  Örebro    Utskriftstid  12:07   
  Arrangör  Örebro Simallians         
 
 
 
Gren 28, 100m Ryggsim Flickor 11  Finaler (4) 
NUSS-Rekord: Emilia Nilsson, Linköpings ASS, 1:19.09, 1999 
 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening  Bassäng  Tid 
 
               
233  Fanny Niiranen  1999  AX7299  KÖPINGS SS    25m   
243  Alma Fransson  1999  AN1299  LASS    25m   
314  Elin Bertholdsson  1999  AG8699  ÖSA    25m   
18  Henrietta Bihre  2000    UPSALA S    25m   
253  Lovisa Lampi  1999  AQ4899  LASS    25m   
326  Clara Momats  2000  AG9800  ÖSA    25m   
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening  Bassäng  Tid 
 
264  Lisa Sandström  1999  AP7899  LASS    25m   
152  Rebecca Lidbacken  1999  AB6699  ANDERSTORP    25m  2:08.05 
335  Clara Wadsten  1999  AA1899  TROSABYGD.    25m  1:48.01 
178  Hanna Kewenter  1999  AM5299  GÖTEBORG    25m  1:42.63 
20  Beatrice Blomqvist  2000  AE7400  UPSALA S    25m  1:43.81 
120  Emma Dubo  1999  AC5299  ELFSBORG    25m  1:49.09 
138  Madeleine Karlsson  2000  AB4200  MOTALA SS    25m   
333  Emelie Blomberg  1999  AU4899  TROSABYGD.    25m   

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening  Bassäng  Tid 
 
37  Nora Myrén  1999  AK0499  SÄFFLE SS    25m  1:41.64 
94  Tilde Malm  1999  AF8699  NKK    25m  1:40.09 
21  Miranda Söderberg  1999  AB0699  UPSALA S    25m  1:39.33 
342  Gabriella Sanftleben  1999  AD9499  UDDEVALLA    25m  1:37.32 
104  Sara Wallberg  1999  AJ2899  NKK    50m  1:39.23 
318  Isabelle Fredriksson  1999  AG9699  ÖSA    25m  1:39.70 
186  Kajsa Björck-Teuscher  1999  AA7499  GRUMS SS    25m  1:40.48 
271  Frida Lannhard  2000  AB6800  LUDVIKA SS    25m  1:42.53 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening  Bassäng  Tid 
 
103  Sara Thunholm  1999  AF4899  NKK    25m  1:33.64 
67  Emma Bergkvist  2000  AA5600  SK STRÄNGN    25m  1:31.53 
34  Therese Johansson  1999  AB7499  SÄFFLE SS    25m  1:30.39 
292  Amanda Magnusson  1999  AF9699  MASS    25m  1:27.20 
52  Frida Kimander  1999  AE1499  SKURU IK    25m  1:30.22 
274  Anna Miram  1999  AG7299  LUDVIKA SS    25m  1:30.80 
291  Alice Lindhé  1999  AF7699  MASS    25m  1:32.81 
68  Anna Eriksson  1999  AI0499  SK STRÄNGN    25m  1:34.09 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.24  Utskriftsdatum  30 januari 2010 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  12:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner