2018-09-24   18:27:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 25 m 2010

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

21_S
Gren 21, 50m Frisim Pojkar 12 
 
NUSS-Rekord: Sebastian Wikström, Upsala S, 28.72, 2000 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
93  Lovinge Hampus  1998  NKK  AE2998  25 m  30.86   
296  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  31.07   
99  Rydberg Hugo  1998  NKK  AA8798  25 m  31.86   
92  Lindroth Calle  1998  NKK  AC8998  25 m  32.00   
59  Lulek William  1998  SKURU IK  AJ6998  25 m  32.65   
283  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  33.21   
80  Askenberg Jesper  1998  NKK  AC6998  25 m  33.24   
173  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  33.66   
167  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  33.67   
10  199  Staudinger Pontus  1998  KARLSBORG  AA6798  25 m  33.97   
11  189  Klasson Anton  1998  GRUMS SS  AK0398  25 m  34.62   
12  163  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  34.80   
13  363  Steiner Lukas  1998  VÄSTERÅS  AG8998  25 m  34.81   
14  Bergstedt Philip  1998  ALINGSÅS  AG9598  25 m  34.85   
15  73  Murphy Martin  1998  SK STRÄNGN  AB7598  25 m  35.08   
16  299  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  35.16   
17  208  Karlsson-Thell Jonas  1998  KARLSKO SF  AG7398  25 m  35.18   
18  172  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  35.30   
19  242  Engelson Daniel  1998  LASS  AE4198  25 m  35.41   
20  182  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  35.41   
21  282  Palmér Gustav  1998  MARIESTAD  AF6798  25 m  36.09   
22  102  Ståhl Sebastian  1998  NKK  AC7998  25 m  36.46   
23  325  Meding Isak  1998  ÖSA  AP2198  25 m  36.54   
24  74  Oosterveld Timo  1998  SK STRÄNGN  AC5398  25 m  36.90   
25  349  Ejdersund Gustav  1998  VÄSTERÅS  AD8598  25 m  37.09   
26  240  Ekström Konrad  1998  LASS  AF7398  25 m  37.95   
27  66  Ekström Jack Hyvén  1998  SKURU IK  AP1798  25 m  37.98   
28  113  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  38.03   
29  160  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  38.18   
30  237  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  38.53   
31  341  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  38.96   
32  190  Bjärterot Erik  1998  JÖNKÖPING  AD9598  25 m  39.31   
33  370  Björkholm Filip  1998  VÄSTERÅS  AP5798  25 m  39.70  EFT 
34  187  Elvin Linus  1998  GRUMS SS  AC1398  25 m  40.93   
35  263  Saleh Dylan  1998  LASS  AM9598  25 m  41.54   
36  330  Johansson Isak  1998  TROSABYGD.  AK0998  25 m  42.07   
37  211  Kvick Simon  1998  KARLSKO SF  AM2598  25 m  45.12   
38  209  Katana Daniel  1998  KARLSKO SF  AM8998  25 m  51.44   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.24  Utskriftsdatum  29 januari 2010 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  19:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner