2018-12-19   05:24:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 25 m 2010

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

25_S
Gren 25, 100m Frisim Pojkar 13 
 
NUSS-Rekord: Linus Junefelt, Jönköpings SS, 56.49, 2005 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
192  Forndal Daniel  1997  JÖNKÖPING  AB5797  25 m  59.69   
Wimmerstedt David  1997  UPSALA S  AI6997  25 m  1:02.28   
258  Norlander Carl  1997  LASS  AH5397  25 m  1:03.43   
298  Rosén Jacob  1997  MASS  AB9597  25 m  1:04.73   
153  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  1:04.79   
183  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:05.81   
49  Jansson Nisse  1997  SKURU IK  AH4797  25 m  1:06.40   
151  Kerman Henry  1997  ANDERSTORP  AI6597  25 m  1:07.16   
165  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  1:07.24   
10  90  Josefsson David  1997  NKK  AM6997  25 m  1:07.38   
11  85  Frost Alexander  1997  NKK  AM5997  25 m  1:07.64   
12  91  Karlsson Anton  1997  NKK  AK6597  25 m  1:08.16   
13  175  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  1:08.24   
14  47  Hjärne Hannes  1997  SKURU IK  AF7797  25 m  1:08.46   
15  273  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:08.60   
16  174  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:08.61   
17  Johansson Sean  1997  UPSALA S  AO1197  25 m  1:08.84   
18  293  Nestvall Viktor  1997  MASS  AN4597  25 m  1:08.94   
19  141  Nieminen Rasmus  1997  MOTALA SS  AC5597  25 m  1:09.05   
20  97  Podéus Axel  1997  NKK  AC7597  25 m  1:10.37   
21  154  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  1:10.65   
22  Nilsson Fredrik  1997  UPSALA S  AL2997  25 m  1:11.17   
23  191  Dobrescu Roberto  1997  JÖNKÖPING  AD2397  25 m  1:12.03   
24  58  Lindberg Petter  1997  SKURU IK  AJ2797  25 m  1:12.81   
25  106  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:13.50   
26  254  Löfgren Arvid  1997  LASS  AO3797  25 m  1:14.29   
27  42  Bååthe Axel  1997  SKURU IK    25 m  1:15.30   
28  197  Wormeus Filip  1997  JÖNKÖPING  AG8597  25 m  1:15.80   
29  108  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  1:16.65   
30  89  Halilic Muhamed  1997  NKK  AG1797  25 m  1:18.14   
31  50  Kiippa Vincent  1997  SKURU IK  AT8997  25 m  1:18.54   
32  22  Wu Boris  1997  UPSALA S  AC3797  25 m  1:18.61   
33  352  Karlstedt Alexander  1997  VÄSTERÅS  AJ5597  25 m  1:19.52  RES 
34  Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m  1:20.03  RES 
35  354  Kim Min-Chul  1997  VÄSTERÅS  AS5597  25 m  1:20.63  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.24  Utskriftsdatum  29 januari 2010 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  19:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner