Program for MaxKompetens Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 1, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
16 - 99 år |
1 | 23 | Tove Lindén | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 25 m | 1:05.05 | |
2 | 24 | Tufva Alexandersson | 2002 | KARLSKRONA | AV9202 | 25 m | 1:05.83 | |
3 | 25 | Astrid Nyblom | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 25 m | 1:07.13 | |
4 | 87 | Disa Knutsson | 2002 | RONNEBY SS | BV7802 | 50 m | 1:14.46 | |
5 | 21 | Matilda Lundström | 2001 | KARLSKRONA | AW3601 | 25 m | 1:22.85 |
14 - 15 år |
1 | 85 | Engla Löfström | 2003 | RONNEBY SS | BV5203 | 25 m | 1:07.90 | |
2 | 1 | Sigrid Lundström | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 1:11.57 | |
3 | 31 | Sigrid Argenius | 2003 | KARLSKRONA | BL1803 | 50 m | 1:12.61 | |
4 | 28 | Lova Lundström | 2003 | KARLSKRONA | BC1803 | 25 m | 1:16.36 |
12 - 13 år |
1 | 27 | Lovisa Nilsson | 2006 | KARLSKRONA | AA0606 | 25 m | 1:05.02 | |
2 | 59 | Liv Axelsson | 2005 | KSLS | AP9805 | 50 m | 1:08.42 | |
3 | 6 | Nora Briskog | 2006 | KARLSHAMN | AA9806 | 50 m | 1:09.81 | |
4 | 26 | Myra Ramström-Andersson | 2005 | KARLSKRONA | AC3605 | 25 m | 1:10.24 | |
5 | 62 | Elly Petersson | 2005 | KSLS | AU5805 | 25 m | 1:11.33 | |
6 | 72 | Hanna Andersson | 2005 | KSLS | BF8805 | 25 m | 1:12.59 | |
7 | 67 | Isabella Wahlund | 2006 | KSLS | AT9406 | 25 m | 1:13.27 | |
8 | 60 | Emma Widerfors | 2005 | KSLS | AQ2205 | 50 m | 1:13.45 | |
9 | 8 | Alma Larsson | 2006 | KARLSHAMN | AI8806 | 50 m | 1:16.02 | |
10 | 69 | Novalie Gulin | 2006 | KSLS | AS9806 | 50 m | 1:17.58 | |
11 | 75 | Johanna Gustafsson | 2005 | KSLS | BI3205 | 25 m | 1:18.84 | |
12 | 34 | Agnes Holtskog | 2006 | KARLSKRONA | AG6406 | 25 m | 1:19.31 | |
13 | 66 | Ana Corluka | 2006 | KSLS | AS5806 | 50 m | 1:19.52 | |
14 | 57 | Matilda Björkholm | 2005 | KSLS | AK5805 | 25 m | 1:20.70 | |
15 | 10 | Ellen Holmberg | 2005 | KARLSHAMN | BA7205 | 25 m | 1:23.65 | |
16 | 65 | Ellie Petersson | 2005 | KSLS | BF1405 | 50 m | 1:23.86 | |
17 | 84 | Alva Gunnarsson | 2006 | RONNEBY SS | AG2806 | 25 m | 1:23.96 | |
18 | 39 | Matilda Chenon Samuelsson | 2006 | KARLSKRONA | AL7406 | 25 m | 1:24.55 | |
19 | 30 | Selma Argenius | 2006 | KARLSKRONA | AC1806 | 25 m | 1:25.14 | |
20 | 13 | Regina Zolyniak | 2006 | KARLSHAMN | AU0606 | 50 m | 1:29.15 | |
21 | 15 | Emmy Hulte | 2005 | KARLSHAMN | BQ9805 | 25 m | 1:30.12 | |
22 | 16 | Josefina Andrae | 2006 | KARLSHAMN | BL2806 | 25 m | 1:32.99 | |
23 | 76 | Elin Adler | 2006 | KSLS | AY3406 | 50 m | 1:40.73 | |
24 | 7 | Emilia Blomé | 2006 | KARLSHAMN | AI4806 | 50 m | 1:52.57 |
11 år och yngre |
1 | 73 | Vicky Luc | 2007 | KSLS | AJ6607 | 50 m | 1:13.05 | |
2 | 88 | Julia Andersson | 2007 | RONNEBY SS | AH2407 | 50 m | 1:17.91 | |
3 | 37 | Emina Wigow | 2007 | KARLSKRONA | AB2607 | 25 m | 1:19.95 | |
4 | 38 | Bodil Zettervall | 2007 | KARLSKRONA | AB4607 | 25 m | 1:20.99 | |
5 | 86 | Alma Olofsson | 2007 | RONNEBY SS | AF7607 | 50 m | 1:28.09 | |
6 | 11 | Axelina Kläfverud | 2007 | KARLSHAMN | AE6607 | 50 m | 1:29.86 | |
7 | 36 | Mirja Silverskär | 2007 | KARLSKRONA | AB6607 | 25 m | 1:36.69 | |
8 | 77 | Sofia Svensson | 2007 | KSLS | AM2607 | 25 m | 1:40.94 | |
9 | 17 | Ruth Vendel | 2009 | KARLSHAMN | AH7609 | 25 m | ||
10 | 46 | Filippa Lindell | 2007 | KARLSKRONA | AS3607 | 25 m |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 02 oktober 2018 |
Licensierad till: Karlshamns Simklubb | Utskriftstid | 19:38 |