Program för UGP 3 2017-2018, Eriksdal
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Stockholms simförbund, Spårvägen |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 10 mar 2018 till den 11 mar 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
3 |
|
Lina Ahlström |
2005 |
SKK |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
348 |
4 |
|
Sofia Lindqvist |
2004 |
SPIF SF |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
328 |
5 |
|
Sofia Voigt |
2003 |
SS04 |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
0 |
|
Melanie Blix Grimaldi |
2005 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Jemina Granholm |
2002 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
2 |
|
Isabelle Persson |
2004 |
SKURU IK |
12:00.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
3 |
|
Amanda Bäck |
2005 |
SKK |
11:55.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
4 |
|
Ella Sörensen |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
11:13.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
5 |
|
Emelie Sveding |
2005 |
SKK |
11:22.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
6 |
|
Emelie Karlsson |
2002 |
GUSTAVSBER |
11:56.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
7 |
|
Klara Högfeldt |
2005 |
SKK |
12:26.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
8 |
|
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
9 |
|
Klara Svenheim |
2005 |
SKK |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
0 |
|
Nella Silfwergård |
2004 |
WISBY SS |
10:57.51 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
337 |
1 |
|
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
SPIF SF |
10:22.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Madicken Eriksson |
2003 |
SK NEPTUN |
10:05.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
3 |
|
Klara Eklöf |
2002 |
SKK |
9:55.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
395 |
4 |
|
Isabel Teglöf |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
9:37.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
5 |
|
Lovisa Malm |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
9:51.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
6 |
|
Ella Törnqvist |
2003 |
TYRESÖ SS |
10:00.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
379 |
7 |
|
Zeline Bengtson |
2003 |
SÖDERTÖRN |
10:18.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
8 |
|
Elsa Kärvestedt |
2005 |
SKK |
10:49.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
9 |
|
Lovisa Niska Söderqvist |
2004 |
SKURU IK |
11:13.03 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-03-11 08:16:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|