Program for Malmsten Swim Open Stockholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
Malmsten Swim Open Stockholm 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Eriksdalsbadet |
Swedish Swimming Federation |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 5, 2018 to Apr 8, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
100m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
WR: Lilly King (1997) USA 1:04.13 2017-07-25 |
|
ER: Ruta Meilutyte (1997) 1:04.35 2013-07-29 |
|
WJ: Ruta Meilutyte (1997) LTU 1:05.39 2014-08-20 |
|
EJ: 1:04.35 |
|
NR: Rikke Möller-Pedersen (1989) 1:05.93 2013-07-30 |
|
SR: Jennie Johansson (1988) 1:06.30 2017-04-11 |
|
SJ: Sophie Hansson (1998) 1:07.59 2016-08-07 |
|
Kvaltider: EM 1:09.14 YOG 1:09.68 EJM 1:10.74/1:11.75 |
|
# |
ID |
|
Name |
Club |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
12 |
|
Imogen Clark |
Loughborough University |
1999 |
752818 |
50m |
1:07.50 |
|
|
|
|
|
2 |
279 |
|
Jenna Laukkanen |
Finland |
|
|
50m |
1:07.83 |
|
|
|
1995 |
95A962 |
|
|
|
|
3 |
219 |
|
Dominika Sztandera |
Poland |
1997 |
1001016 00994 |
50m |
1:07.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Jessica Steiger |
VfL Gladbeck 1921 e.V. |
|
|
50m |
1:07.95 |
|
|
|
1992 |
120717 |
|
|
|
|
5 |
406 |
|
Sophie Hansson |
Helsingborgs Simsällskap |
1998 |
AM1298 |
50m |
1:08.13 |
|
|
|
|
|
6 |
548 |
|
Vilma Ekström |
Linköpings Allmänna SS |
1994 |
AE4494 |
50m |
1:08.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
59 |
|
Christina Nothdurfter |
USC Graz |
1994 |
|
50m |
1:08.80 |
|
|
|
|
|
|
8 |
1046 |
|
Viktorias Zeynep Gunes |
Turkey |
1998 |
|
50m |
1:08.90 |
LAT |
|
|
|
|
9 |
31 |
|
Beth Aitchison |
Loughborough University |
1997 |
218139 |
50m |
1:09.06 |
|
|
|
|
|
10 |
909 |
|
Hannah Brunzell |
Västerås Simsällskap |
2001 |
AP6801 |
50m |
1:09.33 |
|
|
|
|
|
11 |
969 |
|
Jessica Eriksson |
Uddevalla Sim |
1993 |
AT2293 |
50m |
1:09.42 |
|
|
|
|
|
12 |
224 |
|
Weronika Hallmann |
Poland |
|
|
50m |
1:09.65 |
|
|
|
2000 |
1001146 00098 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
196 |
|
Silje Poll Mikkelborg |
SSK Skjetten Svømming |
1998 |
|
50m |
1:09.72 |
|
|
|
|
|
|
14 |
20 |
|
Grace Gilroy |
Loughborough University |
|
|
50m |
1:09.78 |
|
|
|
1997 |
261584 |
|
|
|
|
15 |
275 |
|
Ida Hulkko |
Finland |
1998 |
98B105 |
50m |
1:09.87 |
|
|
|
|
|
16 |
38 |
|
Megan Morrison |
Loughborough University |
1998 |
401414 |
50m |
1:09.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
230 |
|
Stina Kajsa Colleou |
Lambertseter Svømmeklubb |
1993 |
|
50m |
1:10.37 |
|
|
|
|
|
|
18 |
100 |
|
Alina Zmushka |
Belarus |
1997 |
|
50m |
1:10.44 |
|
|
|
|
|
|
19 |
955 |
|
Julia Månsson |
Örebro Simallians |
2002 |
BL9202 |
50m |
1:10.46 |
|
|
|
|
|
20 |
277 |
|
Veera Kivirinta |
Finland |
1995 |
95A668 |
50m |
1:10.47 |
|
|
|
|
|
21 |
174 |
|
Anna Wermuth |
Hovedstadens Svømmeklub |
1996 |
9658AM |
50m |
1:10.68 |
|
|
|
|
|
22 |
158 |
|
Tone Hartmark Nilsen |
Mandal Svømmeklubb |
|
|
50m |
1:11.06 |
|
|
|
1998 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
37 |
|
Becky Burton |
Loughborough University |
1998 |
482581 |
50m |
1:11.10 |
|
|
|
|
|
24 |
131 |
|
Bente Fischer |
Neckarsulmer Sport-Union |
1997 |
171649 |
50m |
1:11.30 |
|
|
|
|
|
25 |
233 |
|
Eva Kummen |
Lambertseter Svømmeklubb |
|
|
50m |
1:11.74 |
|
|
|
2001 |
|
|
|
|
|
|
26 |
781 |
|
Emelie Fast |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AR4204 |
50m |
1:11.86 |
|
|
|
|
|
27 |
247 |
|
Arina Sisojeva |
Latvia |
2002 |
A0884 |
50m |
1:11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
359 |
|
Miroslava Záborská |
Slovakia |
2001 |
SVK1319 3 |
50m |
1:12.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
125 |
|
Anniina Murto |
Finland Juniors |
2001 |
01A677 |
50m |
1:12.23 |
|
|
|
|
|
30 |
276 |
|
Iida Reini |
Finland |
2000 |
00A567 |
50m |
1:12.23 |
|
|
|
|
|
31 |
316 |
|
Rebekka Luoto |
Raision Urheilijat |
2003 |
03A191 |
50m |
1:12.52 |
|
|
|
|
|
32 |
358 |
|
Nikoleta Trníková |
Slovakia |
|
|
50m |
1:12.83 |
|
|
|
2002 |
SVK1182 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
322 |
|
Charlotta Edelman |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2001 |
01A845 |
50m |
1:12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
1049 |
|
Nina Vadovicova |
Slovakia |
2003 |
SVK1458 5 |
50m |
1:12.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
644 |
|
Sara Wallberg |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
1999 |
AJ2899 |
50m |
1:13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
699 |
|
Hilja Schimmel |
Skövde Simsällskap |
2003 |
AV3603 |
50m |
1:13.06 |
|
|
|
|
|
37 |
770 |
|
Emma Sundstrand |
Södertälje Simsällskap |
2001 |
AJ3201 |
50m |
1:13.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
261 |
|
Hanna Kareinen |
Finland |
2000 |
00A012 |
50m |
1:13.32 |
|
|
|
|
|
39 |
448 |
|
Nilla Atzmannstorfer |
Jönköpings Simsällskap |
1998 |
AB6498 |
50m |
1:13.52 |
|
|
|
|
|
40 |
442 |
|
Tone Sandsjö |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AF5403 |
50m |
1:13.53 |
|
|
|
|
|
41 |
912 |
|
Malin Eklund |
Västerås Simsällskap |
2001 |
AL9201 |
50m |
1:13.56 |
|
|
|
|
|
42 |
285 |
|
Emilia Flyckt |
Cetus Espoo |
2001 |
01A649 |
50m |
1:13.70 |
|
|
|
|
|
43 |
87 |
|
Julia Titze |
SG Stadtwerke München |
|
|
50m |
1:13.79 |
|
|
|
2001 |
272986 |
|
|
|
|
44 |
877 |
|
Julia Björkén |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AL1601 |
50m |
1:13.84 |
|
|
|
|
|
45 |
863 |
|
Cornelia Almqvist |
Varberg Sim |
2002 |
AJ6602 |
50m |
1:14.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
750 |
|
Elsa Bergh |
Söderhamns Simsällskap |
2002 |
AG7202 |
50m |
1:14.05 |
LAT |
|
47 |
922 |
|
Filippa Sterling |
Västerås Simsällskap |
2002 |
AE7402 |
50m |
1:14.11 |
|
|
|
|
|
48 |
369 |
|
Lina Maltesson |
Simklubben Elfsborg |
2000 |
BF0600 |
50m |
1:14.18 |
|
|
|
|
|
49 |
800 |
|
Caroline Speiner |
Södertörns Simsällskap |
1994 |
AZ0294 |
50m |
1:14.20 |
|
|
|
|
|
50 |
486 |
|
Tea Gladher |
Karlskrona Simsällskap |
2000 |
AB1400 |
50m |
1:14.31 |
|
|
|
|
|
51 |
986 |
|
Lea Granert |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
50m |
1:14.34 |
|
|
|
2001 |
BQ1401 |
|
|
|
|
52 |
654 |
|
Sara Jendbro |
Simklubben Poseidon |
2000 |
BA7800 |
50m |
1:14.51 |
|
|
|
|
|
53 |
664 |
|
Stina Lindberg |
Simklubben Ran |
2000 |
AC6200 |
50m |
1:14.54 |
|
|
|
|
|
54 |
703 |
|
Julia Augustsson |
Spårvägen Simförening |
|
|
50m |
1:14.58 |
|
|
|
2000 |
BC9200 |
|
|
|
|
55 |
627 |
|
Alexandra Vartiainen |
Simklubben Neptun |
2001 |
BW1801 |
50m |
1:14.65 |
|
|
|
|
|
56 |
843 |
|
Smilla Malm |
Täby Sim |
2003 |
AQ4203 |
50m |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
834 |
|
Ingrid Franks |
Täby Sim |
2003 |
AT5603 |
50m |
1:15.55 |
|
|
|
|
|
58 |
830 |
|
Embla Börjesson |
Täby Sim |
2002 |
AZ1802 |
50m |
1:15.58 |
|
|
|
|
|
59 |
606 |
|
Mikaela Bergh |
Simklubben Neptun |
1999 |
AK5299 |
50m |
1:15.76 |
|
|
|
|
|
60 |
1011 |
|
Susann Pleym Olsen |
Bergensvømmerne |
1997 |
|
50m |
1:16.03 |
|
|
|
|
|
|
61 |
509 |
|
Thilde Lantz |
Kristianstads SLS |
2001 |
AX6201 |
50m |
1:16.19 |
|
|
|
|
|
62 |
567 |
|
Louise Ranevi |
Simklubben Lödde |
|
|
50m |
1:16.44 |
|
|
|
1999 |
AI3299 |
|
|
|
|
63 |
934 |
|
Clara Örnhem |
Växjö Simsällskap |
2002 |
AE2402 |
50m |
1:16.52 |
|
|
|
|
|
64 |
396 |
|
Elsa Bitzén |
Simklubben Hajen |
2003 |
AD8203 |
50m |
1:16.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
903 |
|
Michelle Wissinger |
Väsby Simsällskap |
2004 |
BN3604 |
50m |
1:17.04 |
|
|
|
|
|
66 |
867 |
|
Sara Westholm |
Varberg Sim |
2001 |
AL8801 |
50m |
1:17.08 |
|
|
|
|
|
67 |
701 |
|
Malin Vestman |
Skövde Simsällskap |
2003 |
AL5803 |
50m |
1:17.11 |
|
|
|
|
|
68 |
708 |
|
Linn Herlin |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AU6402 |
50m |
1:17.42 |
|
|
|
|
|
69 |
394 |
|
Helmi Swanson |
Gävle Simsällskap |
2004 |
AB6604 |
50m |
1:17.52 |
|
|
|
|
|
70 |
435 |
|
Louise Larsson |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AH2802 |
50m |
1:17.62 |
|
|
|
|
|
71 |
558 |
|
Maja Fredriksson |
Ludvika Simsällskap |
1999 |
AF6299 |
50m |
1:17.70 |
|
|
|
|
|
72 |
182 |
|
Marie Sveingard |
Madla Svømmeklubb |
1999 |
|
50m |
1:17.70 |
|
|
|
|
|
|
73 |
539 |
|
Edith Axelsson-Wiesel |
Simklubben Laxen |
|
|
50m |
1:17.78 |
|
|
|
2002 |
AO3602 |
|
|
|
|
74 |
878 |
|
Tuva Björkén |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AC0603 |
50m |
1:17.81 |
|
|
|
|
|
75 |
738 |
|
Sofie Tolf |
Sundsvalls Simsällskap |
2002 |
AN1402 |
50m |
1:18.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
640 |
|
Ella Lindroth |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2001 |
AE1201 |
50m |
1:18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
845 |
|
Jennifer Nyblom |
Täby Sim |
2003 |
AC1603 |
50m |
1:18.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
918 |
|
Andréa Persson |
Västerås Simsällskap |
1999 |
AB5899 |
50m |
1:18.50 |
|
|
|
|
|
79 |
387 |
|
Adina Nyström |
Eskilstuna Simklubb |
1999 |
BD3699 |
50m |
1:18.60 |
|
|
|
|
|
80 |
1038 |
|
Cecilia Viberg |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AU1603 |
50m |
1:18.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
700 |
|
Linn Suchomel |
Skövde Simsällskap |
2003 |
AD2203 |
50m |
1:18.85 |
|
|
|
|
|
82 |
925 |
|
Adelina Walldén |
Västerås Simsällskap |
2002 |
AS2602 |
50m |
1:18.97 |
|
|
|
|
|
83 |
201 |
|
Ingeborg Vassbakk Løyning |
Bærumsvømmerne |
2000 |
|
50m |
1:18.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
719 |
|
Amanda Eriksson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2001 |
AH9801 |
50m |
1:19.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
723 |
|
Nora Segerström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
BM0802 |
50m |
1:19.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
477 |
|
Tea Winblad |
Kalmar Simsällskap |
2004 |
AH7404 |
50m |
1:19.03 |
|
|
|
|
|
87 |
683 |
|
Olga Schubert |
Sjöbo Simsällskap |
2000 |
AK2800 |
50m |
1:19.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
956 |
|
Lina Nederman |
Örebro Simallians |
2000 |
AP0600 |
50m |
1:19.11 |
|
|
|
|
|
89 |
942 |
|
Miranda Ingvarsson |
Ängelholms Simsällskap |
2001 |
AE6401 |
50m |
1:19.29 |
|
|
|
|
|
90 |
739 |
|
Tove Wikström |
Sundsvalls Simsällskap |
2001 |
AC0201 |
50m |
1:19.43 |
|
|
|
|
|
91 |
836 |
|
Smilla Hedlund |
Täby Sim |
2001 |
BH5801 |
50m |
1:19.57 |
|
|
|
|
|
92 |
197 |
|
Kristine Bjellvåg Braathen |
Bærumsvømmerne |
2000 |
|
50m |
1:19.63 |
|
|
|
|
|
|
93 |
379 |
|
Sofia Bjälevik |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
50m |
1:19.91 |
|
|
|
1999 |
AT8299 |
|
|
|
|
94 |
163 |
|
Garita-Beth Puusepp |
Orca Swim Club |
2003 |
|
50m |
1:19.98 |
|
|
|
|
|
|
95 |
468 |
|
Lisa Andersson |
Kalmar Simsällskap |
2001 |
BC0601 |
50m |
1:20.10 |
|
|
|
|
|
96 |
672 |
|
Lisa Nystrand |
Sala Simsällskap |
|
|
50m |
1:20.38 |
|
|
|
2006 |
AA1206 |
|
|
|
|
97 |
958 |
|
Ebba Hann |
Simklubben Ägir |
2004 |
AN6804 |
50m |
1:20.39 |
|
|
|
|
|
98 |
425 |
|
Ella Arrhén Andersson |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AX8402 |
50m |
1:20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
507 |
|
Vilma Rudolf |
Kappsimningsklubben Karpen |
2002 |
AW1202 |
50m |
1:20.46 |
|
|
|
|
|
100 |
1022 |
|
Sandra Tammiste |
MyFitness |
2003 |
|
50m |
1:20.65 |
|
|
|
|
|
|
101 |
718 |
|
Hilma Brunnberg |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2003 |
BI0603 |
50m |
1:20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
842 |
|
Izabelle Lindberg |
Täby Sim |
2003 |
AX6603 |
50m |
1:21.03 |
|
|
|
|
|
103 |
511 |
|
Annie Thulin |
Kristianstads SLS |
2003 |
AK1803 |
50m |
1:21.04 |
|
|
|
|
|
104 |
478 |
|
Tilde Wolfgang |
Kalmar Simsällskap |
2001 |
AH7601 |
50m |
1:21.12 |
|
|
|
|
|
105 |
751 |
|
Filippa Eklund |
Söderhamns Simsällskap |
2004 |
AS6204 |
50m |
1:21.50 |
|
|
|
|
|
106 |
973 |
|
Davilda Lareva |
Trelleborg Sim |
2000 |
AE4400 |
50m |
1:21.51 |
|
|
|
|
|
107 |
485 |
|
Disa Gladher |
Karlskrona Simsällskap |
2002 |
AA2202 |
50m |
1:21.53 |
|
|
|
|
|
108 |
717 |
|
Emilia Wullrich |
Spårvägen Simförening |
2003 |
BI8203 |
50m |
1:21.64 |
|
|
|
|
|
109 |
434 |
|
Josefine Iwarson |
Järfälla Simsällskap |
|
|
50m |
1:21.67 |
|
|
|
2003 |
AT1603 |
|
|
|
|
110 |
397 |
|
Thea Dahlqvist |
Simklubben Hajen |
2003 |
AR4603 |
50m |
1:21.95 |
|
|
|
|
|
111 |
650 |
|
Boel Bergquist |
Simklubben Poseidon |
2003 |
BI2803 |
50m |
1:22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
504 |
|
Emilia Olsson |
Kappsimningsklubben Karpen |
2002 |
AA6802 |
50m |
1:22.15 |
|
|
|
|
|
113 |
508 |
|
Olivia Jarl Halvarsson |
Kristianstads SLS |
2003 |
AX2203 |
50m |
1:22.23 |
|
|
|
|
|
114 |
807 |
|
Daniella Alström |
Trollhättans Simsällskap |
2003 |
AM7203 |
50m |
1:22.27 |
|
|
|
|
|
115 |
530 |
|
Emma Hassling |
Landskrona Simsällskap |
2004 |
AD5404 |
50m |
1:22.27 |
|
|
|
|
|
116 |
981 |
|
Frida Tunheim-Glad |
Trelleborg Sim |
2001 |
BU5201 |
50m |
1:22.32 |
|
|
|
|
|
117 |
544 |
|
Matilda Torén |
Lidköpings Gymnastik o SS |
|
|
50m |
1:22.39 |
|
|
|
2001 |
AO1601 |
|
|
|
|
118 |
776 |
|
Rebecka Axelmalm |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BG7603 |
50m |
1:22.40 |
|
|
|
|
|
119 |
846 |
|
Tove Pettersson |
Täby Sim |
2004 |
AF0204 |
50m |
1:22.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
972 |
|
Erma Duratovic |
Trelleborg Sim |
2005 |
AP2205 |
50m |
1:22.50 |
|
|
|
|
|
121 |
817 |
|
Sofia Björkman |
Tyresö Simsällskap |
2002 |
AL8802 |
50m |
1:22.59 |
|
|
|
|
|
122 |
831 |
|
Engla Ellbrant |
Täby Sim |
2004 |
AK2204 |
50m |
1:22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
917 |
|
Matilda Olausson |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AI0604 |
50m |
1:22.83 |
|
|
|
|
|
124 |
837 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
Täby Sim |
2004 |
BA2204 |
50m |
1:22.88 |
|
|
|
|
|
125 |
162 |
|
Katrin Paju |
Orca Swim Club |
2001 |
|
50m |
1:23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
980 |
|
Alicia Sjögren |
Trelleborg Sim |
2005 |
AA8205 |
50m |
1:23.36 |
|
|
|
|
|
127 |
515 |
|
Lina Dahlgren |
Kungsbacka Simsällskap |
2005 |
AD8805 |
50m |
1:23.37 |
|
|
|
|
|
128 |
965 |
|
Elin Swerlander |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
50m |
1:23.46 |
|
|
|
2001 |
AE7801 |
|
|
|
|
129 |
904 |
|
Hanna Åkerman |
Väsby Simsällskap |
2004 |
AJ0204 |
50m |
1:23.70 |
|
|
|
|
|
130 |
307 |
|
Vilhelmiina Wegelius |
Joensuun Uimaseura |
2002 |
02A466 |
50m |
1:24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
361 |
|
Maya Wallström |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2004 |
AT4804 |
50m |
1:24.62 |
|
|
|
|
|
132 |
977 |
|
Hannah Olsson-Lindhé |
Trelleborg Sim |
2003 |
AB6203 |
50m |
1:25.43 |
|
|
|
|
|
133 |
384 |
|
Lovisa Laine |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AB9405 |
50m |
1:25.57 |
|
|
|
|
|
134 |
568 |
|
Isabel Smideberg |
Simklubben Lödde |
2004 |
AJ7804 |
50m |
1:25.96 |
|
|
|
|
|
135 |
931 |
|
Liv Elgaard Fonnesbech |
Växjö Simsällskap |
2004 |
BC2604 |
50m |
1:25.98 |
|
|
|
|
|
136 |
112 |
|
Maja Reichard |
Spårvägen Simförening |
|
|
50m |
1:26.61 |
|
|
|
1991 |
CI0291 |
|
|
|
|
137 |
857 |
|
Wilma Henriksson |
Umeå Simsällskap |
2001 |
BM9601 |
50m |
1:27.76 |
|
|
|
|
|
138 |
928 |
|
Tilda Arthursson |
Växjö Simsällskap |
2003 |
BD7603 |
50m |
1:30.95 |
|
|
|
|
|
139 |
982 |
|
Liv Asp Olsson |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
50m |
1:31.78 |
|
|
|
2005 |
AH3205 |
|
|
|
|
140 |
792 |
|
Greta Nykvist |
Södertörns Simsällskap |
1996 |
AU7496 |
25m |
1:16.01 |
|
|
|
|
|
141 |
913 |
|
Estelle Gyoni |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AS0204 |
25m |
1:17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
562 |
|
Klara Lindqvist |
Luleå Simsällskap |
2005 |
AD1605 |
25m |
1:18.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-07 20:16:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: IC Control Media & Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|