Ohjelma Malmsten Swim Open Stockholm
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
Malmsten Swim Open Stockholm 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Eriksdalsbadet |
Swedish Swimming Federation |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 5, 2018 to Apr 8, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
50m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
WR: Adam Peaty (1994) GBR 25.95 2017-07-25 |
|
ER: Adam Peaty (1994) GBR 25.95 2017-07-25 |
|
WJ: Nicolo Martinenghi (1999) ITA 26.97 2017-04-04 |
|
EJ: Nicolo Martinenghi (1999) ITA 26.97 2017-04-04 |
|
NR: Johannes Skagius (1995) SWE 27.02 2017-07-25 |
|
SR: Johannes Skagius (1995) 27.02 2017-07-25 |
|
SJ: Johannes Skagius (1995) 27.16 2013-07-30 |
|
Kvaltider: EM 27.95 |
|
# |
ID |
|
Name |
Club |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50 |
|
Kirill Prigoda |
Russia |
1995 |
|
50m |
26.85 |
|
|
|
|
|
|
2 |
92 |
|
Ilya Shymanovich |
Belarus |
|
|
50m |
26.90 |
|
|
|
1994 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
737 |
|
Johannes Skagius |
Sundsvalls Simsällskap |
1995 |
AH8595 |
50m |
27.02 |
|
|
|
|
|
4 |
111 |
|
Giedrius Titenis |
Lithuania |
1989 |
|
50m |
27.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
61 |
|
Nicola Obrovac |
SC Medvescak Zagreb |
1998 |
|
50m |
27.40 |
|
|
|
|
|
|
6 |
137 |
|
Fabian Schwingenschlögl |
Neckarsulmer Sport-Union |
1991 |
144974 |
50m |
27.62 |
|
|
|
|
|
7 |
214 |
|
Marcin Stolarski |
Poland |
1996 |
1001157 00443 |
50m |
27.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
189 |
|
Christian vom Lehn |
SG Bayer |
1992 |
|
50m |
27.64 |
|
|
|
|
|
|
9 |
341 |
|
Marek Botík |
Slovakia |
1991 |
SVK1021 9 |
50m |
27.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
266 |
|
Andrei Tuomola |
Finland |
1989 |
89A037 |
50m |
27.70 |
|
|
|
|
|
11 |
107 |
|
Andrius Sidlauskas |
Lithuania |
1997 |
|
50m |
27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
229 |
|
Jørgen Scheie Bråthen |
Lambertseter Svømmeklubb |
1995 |
|
50m |
27.80 |
|
|
|
|
|
|
13 |
62 |
|
Erik Steinhagen |
SG Neukölln Berlin |
1989 |
|
50m |
27.90 |
|
|
|
|
|
|
14 |
237 |
|
Max Ziemann |
SG EWR Rheinhessen-Mainz |
|
|
50m |
28.02 |
|
|
|
1994 |
151414 |
|
|
|
|
15 |
274 |
|
William Wihanto |
Finland |
1994 |
94A747 |
50m |
28.02 |
|
|
|
|
|
16 |
159 |
|
Bernt Marcus Seyffarth |
Mandal Svømmeklubb |
1989 |
|
50m |
28.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
47 |
|
Mikhail Dorinov |
Russia |
1995 |
|
50m |
28.17 |
|
|
|
|
|
|
18 |
333 |
|
Ossi Oksa |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1988 |
88A200 |
50m |
28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
411 |
|
Erik Kähr |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
50m |
28.34 |
|
|
|
1995 |
BC7595 |
|
|
|
|
20 |
520 |
|
Erik Persson |
Kungsbacka Simsällskap |
1994 |
AB6794 |
50m |
28.36 |
|
|
|
|
|
21 |
66 |
|
Niklas Hedegaard |
Farum Svømmeklub |
1990 |
9053AB |
50m |
28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
46 |
|
Rustam Gadirov |
Russia |
1997 |
|
50m |
28.48 |
|
|
|
|
|
|
23 |
64 |
|
Likith Selvaraj Prema |
Swimming India |
1998 |
|
50m |
28.50 |
|
|
|
|
|
|
24 |
223 |
|
Bartlomiej Roguski |
Poland |
1993 |
1001147 00091 |
50m |
28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
347 |
|
Tomas Klobucnik |
Slovakia |
1990 |
SVK1023 7 |
50m |
28.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
1009 |
|
Christoffer Tofte Haarsaker |
Bergensvømmerne |
1993 |
|
50m |
28.61 |
LAT |
|
|
|
|
27 |
340 |
|
Jozef Beno |
Slovakia |
1999 |
SVK1194 2 |
50m |
28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
240 |
|
Daniils Bobrovs |
Latvia |
1997 |
A0153 |
50m |
28.81 |
|
|
|
|
|
29 |
763 |
|
Daniel Kertes |
Södertälje Simsällskap |
1999 |
AD8399 |
50m |
28.82 |
|
|
|
|
|
30 |
624 |
|
Patric Ridell |
Simklubben Neptun |
|
|
50m |
28.85 |
|
|
|
1993 |
AJ7393 |
|
|
|
|
31 |
43 |
|
Ed Baxter |
Loughborough University |
1998 |
285357 |
50m |
28.93 |
|
|
|
|
|
32 |
105 |
|
Wietse Waninge |
ZPC Amersfoort |
1998 |
1998000 23 |
50m |
28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
343 |
|
Marián Dragun |
Slovakia |
1990 |
SVK1022 7 |
50m |
28.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
45 |
|
Thomas A Fardal |
Egersund Stupeklubb |
1997 |
|
50m |
29.02 |
|
|
|
|
|
|
35 |
254 |
|
Sigurd Holten Bøen |
Oslo Idrettslag |
1997 |
|
50m |
29.21 |
|
|
|
|
|
|
36 |
337 |
|
Kalle Pyykkönen |
Uinti Tampere |
1996 |
96A549 |
50m |
29.22 |
|
|
|
|
|
37 |
252 |
|
Didzis Rudavs |
Latvia |
2001 |
A0697 |
50m |
29.24 |
|
|
|
|
|
38 |
345 |
|
Dávid Gajdos |
Slovakia |
2000 |
SVK1484 8 |
50m |
29.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
260 |
|
Bengt Vang |
Oslo Idrettslag |
1999 |
|
50m |
29.39 |
|
|
|
|
|
|
40 |
113 |
|
André Klippenberg Grindheim |
Hamar IL |
2000 |
|
50m |
29.39 |
|
|
|
|
|
|
41 |
418 |
|
Gustav Persson |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
50m |
29.42 |
|
|
|
2000 |
AJ4500 |
|
|
|
|
42 |
546 |
|
Tom Andersson |
Linköpings Allmänna SS |
1998 |
AK2598 |
50m |
29.47 |
|
|
|
|
|
43 |
527 |
|
Julius Ekstrand |
Landskrona Simsällskap |
1998 |
AJ9798 |
50m |
29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
850 |
|
Daniel Räisänen |
Täby Sim |
1999 |
AE0199 |
50m |
29.59 |
|
|
|
|
|
45 |
1008 |
|
Martin Hansen Hammar |
Bergensvømmerne |
1993 |
|
50m |
29.61 |
|
|
|
|
|
|
46 |
521 |
|
Jeremy Peter |
Kungsbacka Simsällskap |
1988 |
AQ5988 |
50m |
29.72 |
|
|
|
|
|
47 |
370 |
|
Elliot Olsson |
Simklubben Elfsborg |
1999 |
AD2799 |
50m |
29.74 |
|
|
|
|
|
48 |
305 |
|
Miika Tolvanen |
Joensuun Uimaseura |
1996 |
96A432 |
50m |
29.75 |
|
|
|
|
|
49 |
541 |
|
Teodor Widerberg |
Simklubben Laxen |
|
|
50m |
29.77 |
|
|
|
1998 |
AG0398 |
|
|
|
|
50 |
937 |
|
Victor Wågström |
Åkersberga Simsällskap |
1994 |
AY0394 |
50m |
29.79 |
|
|
|
|
|
51 |
238 |
|
Alexander Kopland Borsheim |
Glitre SK |
1999 |
|
50m |
29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
881 |
|
Karl Frylmark |
Väsby Simsällskap |
1999 |
AK6599 |
50m |
29.86 |
|
|
|
|
|
53 |
191 |
|
Tiit Matvejev |
Ujumise Spordiklubi |
1999 |
|
50m |
29.88 |
|
|
|
|
|
|
54 |
547 |
|
Petter Cyrén |
Linköpings Allmänna SS |
1996 |
AU8796 |
50m |
29.91 |
|
|
|
|
|
55 |
1019 |
|
Nikolai Sørebø |
Bergensvømmerne |
2001 |
|
50m |
29.94 |
|
|
|
|
|
|
56 |
883 |
|
Andreas Fürst |
Väsby Simsällskap |
1990 |
AE1990 |
50m |
29.96 |
|
|
|
|
|
57 |
368 |
|
Elias Hyvönen |
Simklubben Elfsborg |
2000 |
AA7700 |
50m |
29.97 |
|
|
|
|
|
58 |
894 |
|
Robert Palosaari |
Väsby Simsällskap |
1992 |
AC1392 |
50m |
29.97 |
|
|
|
|
|
59 |
816 |
|
Christoffer Andersson |
Tyresö Simsällskap |
1994 |
AM3594 |
50m |
30.19 |
|
|
|
|
|
60 |
424 |
|
Petter Norén Vosveld |
Härnösands Simsällskap |
|
|
50m |
30.24 |
|
|
|
1999 |
AH9599 |
|
|
|
|
61 |
646 |
|
William Myrlander |
Nässjö SLS |
1997 |
AA1197 |
50m |
30.28 |
|
|
|
|
|
62 |
295 |
|
Miika Pentti |
Cetus Espoo |
1997 |
97A163 |
50m |
30.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
443 |
|
Hugo Swanepoel |
Järfälla Simsällskap |
1998 |
AW5198 |
50m |
30.40 |
|
|
|
|
|
64 |
248 |
|
Artjoms Macehins |
Latvia |
2000 |
A0051 |
50m |
30.51 |
|
|
|
|
|
65 |
944 |
|
Erik Juliusson |
Ängelholms Simsällskap |
1998 |
AQ2798 |
50m |
30.51 |
|
|
|
|
|
66 |
893 |
|
Niklas Nyblom |
Väsby Simsällskap |
1999 |
AK2999 |
50m |
30.52 |
|
|
|
|
|
67 |
609 |
|
Johan Dahlgren |
Simklubben Neptun |
1986 |
AB4986 |
50m |
30.54 |
|
|
|
|
|
68 |
128 |
|
Erik Nurmi |
Finland Juniors |
|
|
50m |
30.55 |
|
|
|
2001 |
01A470 |
|
|
|
|
69 |
758 |
|
Ludwig Hareskog |
Södertälje Simsällskap |
1998 |
AH5398 |
50m |
30.56 |
|
|
|
|
|
70 |
290 |
|
Tuomas Jokinen |
Cetus Espoo |
2001 |
01A556 |
50m |
30.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
518 |
|
Oskar Johansson |
Kungsbacka Simsällskap |
1993 |
AY7593 |
50m |
30.62 |
|
|
|
|
|
72 |
303 |
|
Roope Ruohtula |
Joensuun Uimaseura |
2000 |
00A565 |
50m |
30.74 |
|
|
|
|
|
73 |
787 |
|
Pontus Jonsson |
Södertörns Simsällskap |
2000 |
AM5300 |
50m |
30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
1014 |
|
Ådne Viken Refseth |
Bergensvømmerne |
1997 |
|
50m |
30.87 |
|
|
|
|
|
|
75 |
199 |
|
Nicholas Lia |
Bærumsvømmerne |
2001 |
|
50m |
30.93 |
|
|
|
|
|
|
76 |
323 |
|
Lauri Elomaa |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2000 |
00A761 |
50m |
30.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
284 |
|
Eetu Alitalo |
Cetus Espoo |
1999 |
99A732 |
50m |
30.96 |
|
|
|
|
|
78 |
458 |
|
Albin Lövgren |
Jönköpings Simsällskap |
1999 |
AC0199 |
50m |
30.99 |
|
|
|
|
|
79 |
495 |
|
August Mathisen |
Karlstads Simsällskap |
2001 |
AF5901 |
50m |
31.03 |
|
|
|
|
|
80 |
906 |
|
Edvin Torlakovic |
Västerviks Simsällskap |
2001 |
AG5301 |
50m |
31.04 |
|
|
|
|
|
81 |
466 |
|
Anton Steindl |
Jönköpings Simsällskap |
2000 |
AB2900 |
50m |
31.09 |
|
|
|
|
|
82 |
1010 |
|
Sander Hallaråker |
Bergensvømmerne |
1999 |
|
50m |
31.13 |
|
|
|
|
|
|
83 |
798 |
|
Klaudius Schreck |
Södertörns Simsällskap |
2001 |
AN2701 |
50m |
31.17 |
|
|
|
|
|
84 |
532 |
|
Oskar Hoff |
Landskrona Simsällskap |
|
|
50m |
31.18 |
|
|
|
1998 |
AH0198 |
|
|
|
|
85 |
404 |
|
Albin Edvardsson |
Helsingborgs Simsällskap |
2000 |
AN1300 |
50m |
31.23 |
|
|
|
|
|
86 |
1012 |
|
Omar Omarsson |
Bergensvømmerne |
2000 |
|
50m |
31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
874 |
|
Erik Stensson |
Värnamo Simsällskap |
2002 |
AC2902 |
50m |
31.37 |
|
|
|
|
|
88 |
902 |
|
Anton Widholm |
Väsby Simsällskap |
1999 |
AE6199 |
50m |
31.37 |
|
|
|
|
|
89 |
905 |
|
Erik Ohlsén |
Västerviks Simsällskap |
2000 |
AF4300 |
50m |
31.44 |
|
|
|
|
|
90 |
311 |
|
Atte Lindholm |
Swimming Jyväskylä |
2001 |
01A874 |
50m |
31.46 |
|
|
|
|
|
91 |
1017 |
|
Andreas Heimnes |
Bergensvømmerne |
1999 |
|
50m |
31.46 |
|
|
|
|
|
|
92 |
115 |
|
Eivind Aalstaad Laakso |
Hamar IL |
|
|
50m |
31.46 |
|
|
|
1999 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
803 |
|
Erik Boos |
Simklubben Triton |
1999 |
AD1399 |
50m |
31.48 |
|
|
|
|
|
94 |
762 |
|
Henry Kerman |
Södertälje Simsällskap |
1997 |
AI6597 |
50m |
31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
487 |
|
Elias Kromnow |
Karlskrona Simsällskap |
1999 |
AL5799 |
50m |
31.49 |
|
|
|
|
|
96 |
514 |
|
Hampus Dahlgren |
Kungsbacka Simsällskap |
2001 |
AG7501 |
50m |
31.51 |
|
|
|
|
|
97 |
516 |
|
Richard Ekholm |
Kungsbacka Simsällskap |
2002 |
AV1702 |
50m |
31.54 |
LAT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
300 |
|
Roope Eiserbeck |
Joensuun Uimaseura |
1999 |
99A294 |
50m |
31.56 |
|
|
|
|
|
99 |
826 |
|
Isak Alin |
Täby Sim |
1999 |
AP0799 |
50m |
31.61 |
|
|
|
|
|
100 |
730 |
|
Jonathan Hiltonsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2000 |
AH1300 |
50m |
31.65 |
|
|
|
|
|
101 |
114 |
|
Nickolai Fredheim |
Hamar IL |
2000 |
|
50m |
31.72 |
|
|
|
|
|
|
102 |
961 |
|
Johan Hennert |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2001 |
AL6901 |
50m |
31.73 |
|
|
|
|
|
103 |
775 |
|
Filip Antlöv |
Södertörns Simsällskap |
|
|
50m |
31.78 |
|
|
|
1998 |
AE5998 |
|
|
|
|
104 |
513 |
|
Anton Dahlgren |
Kungsbacka Simsällskap |
1999 |
AM4999 |
50m |
31.78 |
|
|
|
|
|
105 |
662 |
|
Richard Berg |
Simklubben Ran |
1998 |
AH5598 |
50m |
31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
612 |
|
Simon Frank |
Simklubben Neptun |
1990 |
AS2590 |
50m |
31.87 |
|
|
|
|
|
107 |
971 |
|
Oskar Robertsson |
Uddevalla Sim |
2000 |
AE6100 |
50m |
31.90 |
|
|
|
|
|
108 |
588 |
|
Elias Persson |
Simsällskapet Mora |
2002 |
AA7502 |
50m |
31.91 |
|
|
|
|
|
109 |
636 |
|
Axel Eriksson |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
1998 |
AM5598 |
50m |
31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
819 |
|
Algot Lindwall |
Tyresö Simsällskap |
2002 |
AJ4102 |
50m |
31.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
790 |
|
Jakub Majta |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AV9703 |
50m |
32.10 |
|
|
|
|
|
112 |
166 |
|
Johannes Kundla |
Orca Swim Club |
2001 |
|
50m |
32.19 |
|
|
|
|
|
|
113 |
461 |
|
Erik Nicklasson |
Jönköpings Simsällskap |
1998 |
AG2598 |
50m |
32.25 |
|
|
|
|
|
114 |
975 |
|
Axel Lloyd |
Trelleborg Sim |
1999 |
AE4599 |
50m |
32.27 |
|
|
|
|
|
115 |
469 |
|
Anton Arvidsson |
Kalmar Simsällskap |
2000 |
AV6500 |
50m |
32.31 |
|
|
|
|
|
116 |
575 |
|
Gustav Englund |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
50m |
32.33 |
|
|
|
2001 |
AO6701 |
|
|
|
|
117 |
577 |
|
Carl Gerstenfeld |
Malmö Kappsimningsklubb |
2002 |
AI5902 |
50m |
32.34 |
|
|
|
|
|
118 |
970 |
|
Oskar Gustafson |
Uddevalla Sim |
2002 |
AE1302 |
50m |
32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
605 |
|
Tobias Åberg |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2000 |
AB2500 |
50m |
32.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
769 |
|
Sebastian Soume |
Södertälje Simsällskap |
2001 |
AE2901 |
50m |
32.39 |
|
|
|
|
|
121 |
535 |
|
Lucas Lindblom |
Landskrona Simsällskap |
|
|
50m |
32.42 |
|
|
|
2000 |
AG8500 |
|
|
|
|
122 |
324 |
|
Lassi Grönroos |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2000 |
00A219 |
50m |
32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
479 |
|
Igor Blagojevic |
Karlskoga Simförening |
|
|
50m |
32.66 |
|
|
|
2000 |
AG5700 |
|
|
|
|
124 |
629 |
|
Felix Balkerud |
Njurunda Simsällskap |
2001 |
AH1301 |
50m |
32.68 |
|
|
|
|
|
125 |
523 |
|
Filip Cederholm |
Landskrona Simsällskap |
2003 |
AI0303 |
50m |
32.77 |
|
|
|
|
|
126 |
994 |
|
Alexandr Sidorov |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
50m |
32.80 |
|
|
|
2002 |
AN5702 |
|
|
|
|
127 |
887 |
|
William Lernå |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AF4102 |
50m |
32.91 |
|
|
|
|
|
128 |
868 |
|
Jonatan Holmquist |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2003 |
AA6503 |
50m |
32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
929 |
|
Oskar Axandersson |
Växjö Simsällskap |
2002 |
AN7502 |
50m |
33.08 |
|
|
|
|
|
130 |
587 |
|
Edvin Persson |
Simsällskapet Mora |
1999 |
AI9399 |
50m |
33.08 |
|
|
|
|
|
131 |
344 |
|
Matej Dusa |
Slovakia |
2000 |
SVK1243 0 |
50m |
33.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
765 |
|
Erik Lööw |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AH1303 |
50m |
33.08 |
|
|
|
|
|
133 |
569 |
|
Nils Wergeland |
Simklubben Lödde |
2002 |
AE4902 |
50m |
33.17 |
|
|
|
|
|
134 |
873 |
|
Robin Pettersson |
Värnamo Simsällskap |
2000 |
AD2500 |
50m |
33.21 |
|
|
|
|
|
135 |
715 |
|
Arvid Styrman |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AQ2502 |
50m |
33.21 |
|
|
|
|
|
136 |
963 |
|
Leonardo Montes |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
50m |
33.22 |
|
|
|
2002 |
AN2902 |
|
|
|
|
137 |
1042 |
|
David Neuhardt |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AU6103 |
50m |
33.33 |
LAT |
|
138 |
865 |
|
Erik Josefson |
Varberg Sim |
2000 |
AG2500 |
50m |
33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
362 |
|
Martin Schön |
Bollnäs Simsällskap |
2003 |
AJ9703 |
50m |
33.49 |
|
|
|
|
|
140 |
689 |
|
Lukas Malmström |
Skuru Idrottsklubb |
2003 |
AF5303 |
50m |
33.51 |
|
|
|
|
|
141 |
702 |
|
Gustav Annas |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AL0303 |
50m |
33.54 |
|
|
|
|
|
142 |
690 |
|
Lukas Åkerblom |
Skuru Idrottsklubb |
2002 |
AO2302 |
50m |
33.64 |
|
|
|
|
|
143 |
156 |
|
Mons Eirik Bjerkan |
Mandal Svømmeklubb |
2001 |
|
50m |
33.82 |
|
|
|
|
|
|
144 |
967 |
|
Vilmer Jansson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
50m |
33.85 |
|
|
|
2000 |
AI2100 |
|
|
|
|
145 |
964 |
|
Douglas Reuterskiöld |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2002 |
AM1302 |
50m |
33.93 |
|
|
|
|
|
146 |
502 |
|
William Bevréus |
Kappsimningsklubben Karpen |
2003 |
AA5703 |
50m |
34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
844 |
|
Axel Nordén |
Täby Sim |
2001 |
AO3301 |
50m |
34.17 |
|
|
|
|
|
148 |
993 |
|
Hugo Seemann |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AT0703 |
50m |
34.27 |
|
|
|
|
|
149 |
1006 |
|
Leevi Lehti |
Porin Uimaseura |
2000 |
00A000 |
50m |
34.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
496 |
|
Ludvig Mathisen |
Karlstads Simsällskap |
2003 |
AD7903 |
50m |
34.37 |
|
|
|
|
|
151 |
388 |
|
Samuel Paulson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AG3504 |
50m |
34.49 |
|
|
|
|
|
152 |
899 |
|
Theodor Sköld |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AJ1701 |
50m |
34.49 |
|
|
|
|
|
153 |
491 |
|
Hannes Wrenne |
Karlskrona Simsällskap |
2004 |
AC4304 |
50m |
34.53 |
|
|
|
|
|
154 |
668 |
|
Jonathan Douib |
Sala Simsällskap |
2000 |
AS8100 |
50m |
34.60 |
|
|
|
|
|
155 |
974 |
|
Daniel Lindkvist |
Trelleborg Sim |
|
|
50m |
34.74 |
|
|
|
2000 |
AO2900 |
|
|
|
|
156 |
851 |
|
Simon Seel |
Täby Sim |
2003 |
AO0903 |
50m |
34.77 |
|
|
|
|
|
157 |
363 |
|
Juan Esbjörnsson |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2002 |
AQ6902 |
50m |
34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
386 |
|
Alex Ly |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AE6103 |
50m |
34.79 |
|
|
|
|
|
159 |
566 |
|
Isak Paulsson |
Simklubben Lödde |
2002 |
AG1502 |
50m |
35.07 |
|
|
|
|
|
160 |
923 |
|
Lucas Sterling |
Västerås Simsällskap |
|
|
50m |
35.16 |
|
|
|
2004 |
AC6704 |
|
|
|
|
161 |
978 |
|
Mattias Rydqvist |
Trelleborg Sim |
2000 |
AB7500 |
50m |
35.66 |
|
|
|
|
|
162 |
856 |
|
Felix Bengs-Stattin |
Umeå Simsällskap |
2002 |
AD4702 |
50m |
35.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
888 |
|
Christopher Lindholm |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AQ1702 |
50m |
36.35 |
|
|
|
|
|
164 |
926 |
|
Gustaf Walldén |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AE8503 |
50m |
36.67 |
|
|
|
|
|
165 |
438 |
|
Marcus Nykvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AB1504 |
50m |
36.77 |
|
|
|
|
|
166 |
503 |
|
Niels Kwant |
Kappsimningsklubben Karpen |
2003 |
AI6103 |
50m |
39.34 |
|
|
|
|
|
167 |
44 |
|
Karl Forsman |
Simklubben Ägir |
1996 |
AY9396 |
50m |
43.14 |
|
|
|
|
|
168 |
984 |
|
Jacob Danielsson |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
25m |
31.19 |
|
|
|
1998 |
AB9798 |
|
|
|
|
169 |
471 |
|
Anton Hong |
Kalmar Simsällskap |
2000 |
AI8900 |
25m |
31.20 |
|
|
|
|
|
170 |
712 |
|
Jonas Malmring |
Spårvägen Simförening |
2001 |
AO1701 |
25m |
31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
474 |
|
Carl Lingström |
Kalmar Simsällskap |
2002 |
AN7902 |
25m |
31.46 |
|
|
|
|
|
172 |
936 |
|
Emil Tikkanen |
Åkersberga Simsällskap |
2002 |
AD2502 |
25m |
31.99 |
|
|
|
|
|
173 |
861 |
|
Mikael Söderberg |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AA9303 |
25m |
33.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
755 |
|
Erik Bergstrand |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
AD3102 |
25m |
35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-07 20:16:48 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: IC Control Media & Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|