Program for Malmsten Swim Open Stockholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
Malmsten Swim Open Stockholm 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Eriksdalsbadet |
Swedish Swimming Federation |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 5, 2018 to Apr 8, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
WR: Jing Zhao (1990) CHN 27.06 2009-07-30 |
|
WJ: Minna Atherton (2000) AUS 27.49 2016-02-02 |
|
ER: Daniela Samulski (1984) GER 27.23 2009-07-30 |
|
EJ: 28.15 |
|
NR: Mie Östergaard Nielsen (1996) DEN 27.63 2015-08-05 |
|
SR: Sarah Sjöström (1993) 27.80 2017-06-30 |
|
SJ: Ida Lindborg (1994) 28.62 2014-12-12 |
|
Kvaltider: EM 29.03 |
|
# |
ID |
|
Name |
Club |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
281 |
|
Mimosa Jallow |
Finland |
1994 |
94A395 |
50m |
27.95 |
|
|
|
|
|
2 |
580 |
|
Ida Lindborg |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
50m |
28.05 |
|
|
|
1994 |
AB0494 |
|
|
|
|
3 |
218 |
|
Alicja Tchórz |
Poland |
1992 |
1001016 00995 |
50m |
28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Polina Egorova |
Russia |
|
|
50m |
28.32 |
|
|
|
2000 |
|
|
|
|
|
|
5 |
57 |
|
Caroline Pilhatsch |
USC Graz |
1999 |
|
50m |
28.40 |
|
|
|
|
|
|
6 |
103 |
|
Nastassia Karakouskaya |
Belarus |
1996 |
|
50m |
28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
15 |
|
Emily Crane |
Loughborough University |
1998 |
422257 |
50m |
28.82 |
|
|
|
|
|
8 |
279 |
|
Jenna Laukkanen |
Finland |
1995 |
95A962 |
50m |
28.87 |
|
|
|
|
|
9 |
29 |
|
Mollie Allen |
Loughborough University |
1998 |
483366 |
50m |
28.90 |
|
|
|
|
|
10 |
622 |
|
Eygló Òsk Gústafsdóttir |
Simklubben Neptun |
1995 |
BY3495 |
50m |
28.95 |
|
|
|
|
|
11 |
158 |
|
Tone Hartmark Nilsen |
Mandal Svømmeklubb |
1998 |
|
50m |
29.23 |
|
|
|
|
|
|
12 |
244 |
|
Arina Baikova |
Latvia |
|
|
50m |
29.35 |
|
|
|
2000 |
A0737 |
|
|
|
|
13 |
804 |
|
Magdalena Kuras |
Simklubben Triton |
1988 |
AR9288 |
50m |
29.35 |
|
|
|
|
|
14 |
201 |
|
Ingeborg Vassbakk Løyning |
Bærumsvømmerne |
2000 |
|
50m |
29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
338 |
|
Susanne Hirvonen |
Kampusken Plaani |
1997 |
97A118 |
50m |
29.45 |
|
|
|
|
|
16 |
226 |
|
Julia Koluch |
Poland |
2000 |
1036146 00080 |
50m |
29.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
28 |
|
Charlotte Evans |
Loughborough University |
1997 |
282840 |
50m |
29.52 |
|
|
|
|
|
18 |
188 |
|
Malene Rypestøl |
SK Team Sør |
2001 |
|
50m |
29.55 |
|
|
|
|
|
|
19 |
945 |
|
Ida Liljeqvist |
Ängelholms Simsällskap |
1999 |
AR4499 |
50m |
29.60 |
|
|
|
|
|
20 |
357 |
|
Barbora Tomanová |
Slovakia |
2001 |
SVK1184 8 |
50m |
29.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
735 |
|
Wilma Persson |
Sundsvalls Simsällskap |
2001 |
AC0401 |
50m |
29.61 |
|
|
|
|
|
22 |
328 |
|
Hilla Kortetjärvi |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1996 |
96A676 |
50m |
29.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
124 |
|
Mia Pentti |
Finland Juniors |
2002 |
02A018 |
50m |
29.69 |
|
|
|
|
|
24 |
1050 |
|
Margaret Markvardt |
Top Swimming Club |
2000 |
|
50m |
29.77 |
LAT |
|
|
|
|
25 |
27 |
|
Emma Bell |
Loughborough University |
1998 |
1200672 |
50m |
29.77 |
|
|
|
|
|
26 |
693 |
|
Trine Forss |
Skövde Simsällskap |
|
|
50m |
29.87 |
|
|
|
2003 |
AD8403 |
|
|
|
|
27 |
334 |
|
Paula Peltola |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2001 |
01B032 |
50m |
30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
245 |
|
Ieva Maluka |
Latvia |
2003 |
A0079 |
50m |
30.10 |
|
|
|
|
|
29 |
470 |
|
Miranda Arvidsson |
Kalmar Simsällskap |
1998 |
AJ5298 |
50m |
30.17 |
|
|
|
|
|
30 |
297 |
|
Peppi Siirtola |
Cetus Espoo |
2002 |
02A144 |
50m |
30.20 |
|
|
|
|
|
31 |
473 |
|
Josefin Lewton |
Kalmar Simsällskap |
|
|
50m |
30.24 |
|
|
|
1997 |
BF0297 |
|
|
|
|
32 |
81 |
|
Lotta Upanne |
Helsingfors Simsällskap |
1998 |
98A195 |
50m |
30.46 |
|
|
|
|
|
33 |
336 |
|
Emilie Pärnänen |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2002 |
02A541 |
50m |
30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
1058 |
|
Camila Rodrigues Rebelo |
Portugal |
2003 |
122274 |
50m |
30.51 |
|
|
|
|
|
35 |
821 |
|
Josefin Ossmyr |
Tyresö Simsällskap |
1999 |
AS0299 |
50m |
30.54 |
|
|
|
|
|
36 |
446 |
|
Lova Andersson |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
50m |
30.55 |
|
|
|
2000 |
AA3600 |
|
|
|
|
37 |
161 |
|
Sandra Maanurm |
Orca Swim Club |
2001 |
|
50m |
30.59 |
|
|
|
|
|
|
38 |
892 |
|
Anna Miram |
Väsby Simsällskap |
1999 |
AG7299 |
50m |
30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
350 |
|
Barbora Mikuskova |
Slovakia |
2001 |
SVK1480 3 |
50m |
30.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
419 |
|
Julia Stenhård |
Helsingborgs Simsällskap |
2000 |
AN1200 |
50m |
30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
259 |
|
Sara Stoebner |
Oslo Idrettslag |
1998 |
|
50m |
30.90 |
|
|
|
|
|
|
42 |
239 |
|
Jenny Marie Halden |
Glitre SK |
2000 |
|
50m |
31.01 |
|
|
|
|
|
|
43 |
313 |
|
Vilma Iisalo |
Raision Urheilijat |
2001 |
01A560 |
50m |
31.04 |
|
|
|
|
|
44 |
770 |
|
Emma Sundstrand |
Södertälje Simsällskap |
2001 |
AJ3201 |
50m |
31.07 |
|
|
|
|
|
45 |
553 |
|
Vera Karlsson |
Linköpings Allmänna SS |
2003 |
AI8403 |
50m |
31.10 |
|
|
|
|
|
46 |
257 |
|
Cecilie Klingenberg |
Oslo Idrettslag |
|
|
50m |
31.11 |
|
|
|
2000 |
|
|
|
|
|
|
47 |
665 |
|
Isabella Revstedt |
Simklubben Ran |
2001 |
AN2801 |
50m |
31.15 |
|
|
|
|
|
48 |
170 |
|
Johanne Hingebjerg |
Hovedstadens Svømmeklub |
2002 |
0298AA |
50m |
31.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
585 |
|
Emma Vileus |
Malmö Kappsimningsklubb |
2001 |
AW1401 |
50m |
31.18 |
|
|
|
|
|
50 |
377 |
|
Tilda Öman |
Simklubben Elfsborg |
2000 |
AI7200 |
50m |
31.23 |
|
|
|
|
|
51 |
232 |
|
Melina Holtan |
Lambertseter Svømmeklubb |
2000 |
|
50m |
31.36 |
|
|
|
|
|
|
52 |
973 |
|
Davilda Lareva |
Trelleborg Sim |
2000 |
AE4400 |
50m |
31.46 |
|
|
|
|
|
53 |
954 |
|
Clara Momats |
Örebro Simallians |
2000 |
AG9800 |
50m |
31.47 |
|
|
|
|
|
54 |
740 |
|
Elise Öberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2002 |
AE8402 |
50m |
31.50 |
|
|
|
|
|
55 |
540 |
|
Tilde Morin |
Simklubben Laxen |
2002 |
AM5202 |
50m |
31.52 |
|
|
|
|
|
56 |
329 |
|
Oona Laakso |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2002 |
02A301 |
50m |
31.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
512 |
|
Malin Andersson |
Kungsbacka Simsällskap |
1999 |
AL0899 |
50m |
31.57 |
|
|
|
|
|
58 |
792 |
|
Greta Nykvist |
Södertörns Simsällskap |
1996 |
AU7496 |
50m |
31.63 |
|
|
|
|
|
59 |
152 |
|
Mia Wennecke |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
50m |
31.64 |
|
|
|
1999 |
9924AD |
|
|
|
|
60 |
800 |
|
Caroline Speiner |
Södertörns Simsällskap |
1994 |
AZ0294 |
50m |
31.65 |
|
|
|
|
|
61 |
463 |
|
Elin Ristl |
Jönköpings Simsällskap |
1999 |
AD1499 |
50m |
31.67 |
|
|
|
|
|
62 |
11 |
|
Katharina Rhein |
Team Buron Kaufbeuren |
|
|
50m |
31.78 |
|
|
|
1998 |
246422 |
|
|
|
|
63 |
680 |
|
Minna Larsson |
Sjöbo Simsällskap |
2002 |
AB3802 |
50m |
31.80 |
|
|
|
|
|
64 |
637 |
|
Klara Eriksson |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2000 |
BE6200 |
50m |
31.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
767 |
|
Hilma Ramdén |
Södertälje Simsällskap |
2000 |
AF4600 |
50m |
31.89 |
|
|
|
|
|
66 |
674 |
|
Linnea Gipperth |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2003 |
AA6403 |
50m |
31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
922 |
|
Filippa Sterling |
Västerås Simsällskap |
2002 |
AE7402 |
50m |
31.97 |
|
|
|
|
|
68 |
526 |
|
Viktoria Dellhede |
Landskrona Simsällskap |
2003 |
AD2403 |
50m |
31.98 |
|
|
|
|
|
69 |
802 |
|
Alwa Widmark |
Södertörns Simsällskap |
2002 |
AN4402 |
50m |
32.04 |
|
|
|
|
|
70 |
987 |
|
Paola Kylberg |
Stockholmspolisens IF SF |
2002 |
AV6602 |
50m |
32.05 |
|
|
|
|
|
71 |
379 |
|
Sofia Bjälevik |
Eskilstuna Simklubb |
1999 |
AT8299 |
50m |
32.06 |
|
|
|
|
|
72 |
815 |
|
Josefin Alm |
Tyresö Simsällskap |
2001 |
AJ8201 |
50m |
32.16 |
|
|
|
|
|
73 |
957 |
|
Sandra Rääf |
Örebro Simallians |
2000 |
AW8200 |
50m |
32.16 |
|
|
|
|
|
74 |
829 |
|
Ellen Banestig |
Täby Sim |
2002 |
BT1802 |
50m |
32.22 |
|
|
|
|
|
75 |
559 |
|
Rebecka Östh |
Ludvika Simsällskap |
|
|
50m |
32.32 |
|
|
|
1999 |
AE3699 |
|
|
|
|
76 |
979 |
|
Isabelle Sering |
Trelleborg Sim |
2002 |
AI2602 |
50m |
32.32 |
|
|
|
|
|
77 |
932 |
|
Natalie Noreblad |
Växjö Simsällskap |
2002 |
AS0202 |
50m |
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
658 |
|
Elin Melin |
Simklubben Poseidon |
2000 |
AB4800 |
50m |
32.34 |
|
|
|
|
|
79 |
842 |
|
Izabelle Lindberg |
Täby Sim |
2003 |
AX6603 |
50m |
32.42 |
|
|
|
|
|
80 |
1004 |
|
Vår Granhaug Rotevatn |
Ullensakersvømmerne |
2002 |
|
50m |
32.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
490 |
|
Linn Rosenius |
Karlskrona Simsällskap |
2002 |
AA4602 |
50m |
32.48 |
|
|
|
|
|
82 |
593 |
|
Kamelia Gradinarska |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2001 |
AI3601 |
50m |
32.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
270 |
|
Julia Bruneau |
Finland |
1999 |
99A066 |
50m |
32.55 |
|
|
|
|
|
84 |
299 |
|
Ida Slöör |
Cetus Espoo |
2001 |
01A578 |
50m |
32.56 |
|
|
|
|
|
85 |
408 |
|
Alicia Johansson |
Helsingborgs Simsällskap |
2003 |
AI2603 |
50m |
32.56 |
|
|
|
|
|
86 |
814 |
|
Olivia Stille |
Turebergs Simklubb |
2000 |
AJ7600 |
50m |
32.57 |
|
|
|
|
|
87 |
1002 |
|
Andrea Elde Holmboe |
Oslo Idrettslag |
2000 |
|
50m |
32.57 |
|
|
|
|
|
|
88 |
358 |
|
Nikoleta Trníková |
Slovakia |
|
|
50m |
32.62 |
|
|
|
2002 |
SVK1182 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
950 |
|
Emma Cullberg |
Örebro Simallians |
2002 |
BA8202 |
50m |
32.63 |
|
|
|
|
|
90 |
840 |
|
Cornelia Jerresand |
Täby Sim |
|
|
50m |
32.64 |
|
|
|
2000 |
AG6800 |
|
|
|
|
91 |
995 |
|
Sofia Walsh |
Stockholmspolisens IF SF |
2002 |
AF3402 |
50m |
32.71 |
|
|
|
|
|
92 |
673 |
|
Thea Boij Du Rietz |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2002 |
AC9602 |
50m |
32.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
385 |
|
Rebecka Loikala |
Eskilstuna Simklubb |
2000 |
AS7700 |
50m |
32.81 |
|
|
|
|
|
94 |
511 |
|
Annie Thulin |
Kristianstads SLS |
2003 |
AK1803 |
50m |
32.87 |
|
|
|
|
|
95 |
1049 |
|
Nina Vadovicova |
Slovakia |
2003 |
SVK1458 5 |
50m |
32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
489 |
|
Ida Rosenius |
Karlskrona Simsällskap |
2000 |
AI7400 |
50m |
33.03 |
|
|
|
|
|
97 |
492 |
|
Elvira Eklund-Ramböl |
Karlstads Simsällskap |
|
|
50m |
33.04 |
|
|
|
1997 |
AV5497 |
|
|
|
|
98 |
982 |
|
Liv Asp Olsson |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
AH3205 |
50m |
33.14 |
|
|
|
|
|
99 |
1037 |
|
Rebecca Sandström |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AS4803 |
50m |
33.18 |
|
|
|
|
|
100 |
846 |
|
Tove Pettersson |
Täby Sim |
|
|
50m |
33.22 |
|
|
|
2004 |
AF0204 |
|
|
|
|
101 |
942 |
|
Miranda Ingvarsson |
Ängelholms Simsällskap |
2001 |
AE6401 |
50m |
33.39 |
|
|
|
|
|
102 |
528 |
|
Emelie Ek-Värn |
Landskrona Simsällskap |
2004 |
AJ8604 |
50m |
33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
375 |
|
Linn Thid |
Simklubben Elfsborg |
2003 |
AG5803 |
50m |
33.51 |
|
|
|
|
|
104 |
472 |
|
Leia Karlsson |
Kalmar Simsällskap |
2002 |
AR2202 |
50m |
33.51 |
|
|
|
|
|
105 |
983 |
|
Maria Bang |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
BE8803 |
50m |
33.53 |
|
|
|
|
|
106 |
425 |
|
Ella Arrhén Andersson |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AX8402 |
50m |
33.55 |
|
|
|
|
|
107 |
980 |
|
Alicia Sjögren |
Trelleborg Sim |
2005 |
AA8205 |
50m |
33.56 |
|
|
|
|
|
108 |
951 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
Örebro Simallians |
|
|
50m |
33.58 |
|
|
|
2003 |
AO6603 |
|
|
|
|
109 |
696 |
|
Nikita Kapron |
Skövde Simsällskap |
2003 |
AL2803 |
50m |
33.63 |
|
|
|
|
|
110 |
508 |
|
Olivia Jarl Halvarsson |
Kristianstads SLS |
2003 |
AX2203 |
50m |
33.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
867 |
|
Sara Westholm |
Varberg Sim |
2001 |
AL8801 |
50m |
33.67 |
|
|
|
|
|
112 |
301 |
|
Aino Mononen |
Joensuun Uimaseura |
2001 |
01A089 |
50m |
33.79 |
|
|
|
|
|
113 |
771 |
|
Isabel Teglöf |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AZ3203 |
50m |
33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
531 |
|
Matilda Hoff |
Landskrona Simsällskap |
2003 |
AG6803 |
50m |
33.93 |
|
|
|
|
|
115 |
359 |
|
Miroslava Záborská |
Slovakia |
2001 |
SVK1319 3 |
50m |
33.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
838 |
|
Kristina Isacson |
Täby Sim |
2001 |
BH5601 |
50m |
34.00 |
|
|
|
|
|
117 |
417 |
|
Alice Persson |
Helsingborgs Simsällskap |
2003 |
AN5803 |
50m |
34.12 |
|
|
|
|
|
118 |
869 |
|
Alice Skoglund |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
50m |
34.13 |
|
|
|
2003 |
BO5603 |
|
|
|
|
119 |
833 |
|
Emilia Forsberg |
Täby Sim |
2003 |
BN9203 |
50m |
34.14 |
|
|
|
|
|
120 |
745 |
|
Matilda Liljekvist |
Simklubben Sydsim |
2004 |
AD7204 |
50m |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
748 |
|
Ida Lithner |
Säffle Simsällskap |
2004 |
AB6204 |
50m |
34.26 |
|
|
|
|
|
122 |
977 |
|
Hannah Olsson-Lindhé |
Trelleborg Sim |
2003 |
AB6203 |
50m |
34.31 |
|
|
|
|
|
123 |
911 |
|
Hanna Degerlund |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AX9404 |
50m |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
841 |
|
Josephine Junehed |
Täby Sim |
2002 |
AN1202 |
50m |
34.54 |
|
|
|
|
|
125 |
1040 |
|
Rebecca Gustafsson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2003 |
AB5203 |
50m |
34.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
536 |
|
Linnéa Lindh |
Landskrona Simsällskap |
2003 |
AI3803 |
50m |
34.65 |
|
|
|
|
|
127 |
930 |
|
Saga Bodsjö |
Växjö Simsällskap |
2002 |
AE1402 |
50m |
35.38 |
|
|
|
|
|
128 |
120 |
|
Laura Lahtinen |
Finland Juniors |
2003 |
03A386 |
25m |
29.26 |
|
|
|
|
|
129 |
895 |
|
Louise Peacock |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AL3601 |
50m |
34.82 |
RES |
|
130 |
917 |
|
Matilda Olausson |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AI0604 |
50m |
34.92 |
RES |
|
131 |
736 |
|
Nathalie Pettersson |
Sundsvalls Simsällskap |
|
|
50m |
34.93 |
RES |
|
|
2002 |
BP4602 |
|
132 |
501 |
|
Cornelia Bernspång |
Kappsimningsklubben Karpen |
2003 |
AW7603 |
50m |
35.06 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-03 21:01:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Svensk Simidrott |
|
|
|
|
|
|
|
|
|