Program for Farum Cup 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Ravn Alu |
Dansk Rekord Senior: Jeanette Ottesen (1987) 25.24 2013-08-03 |
Dansk Rekord Junior: Julie Kepp Jensen (2000) 26.92 2017-04-02 |
Farum Cup Senior: Christina Kaas Elmgreen (1996) 28.58 2014-04-27 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2000 |
1 | Wiuff Cecilie | 2000 | A6 | 0072AB | 50 m | 27.61 | |
2 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 28.62 | |
3 | Rask Camilla | 1999 | FARUM | 9984AJ | 50 m | 29.67 | |
4 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 30.09 | |
5 | Højberg Amanda | 1998 | GLADSAXE | 9868AP | 50 m | 30.82 | |
6 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 30.83 | |
7 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 30.99 | |
8 | Brakel Saskia van | 1998 | BRIGHTON | 50 m | 31.50 | ||
9 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 31.80 | |
10 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 32.00 | |
11 | Benny Rebekah | 2000 | BRIGHTON | 50 m | 32.12 | ||
12 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 32.27 | |
13 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 50 m | 32.41 |
Årg. 2001-2003 |
1 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 29.23 | |
2 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 29.36 | |
3 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 29.40 | |
4 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 29.59 | |
5 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 29.92 | |
6 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 30.31 | |
7 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 30.40 | |
8 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 30.59 | |
9 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 30.66 | |
10 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 30.70 | |
11 | Thornton Maisie | 2003 | BRIGHTON | 50 m | 30.82 | ||
12 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 31.01 | |
13 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 31.06 | |
14 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 31.51 | |
15 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 31.54 | |
16 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 31.56 | |
17 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 31.56 | |
18 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 31.62 | |
19 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 31.71 | |
20 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 31.88 | |
21 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 32.04 | |
22 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 32.45 | |
23 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 32.64 | |
24 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 33.04 | |
25 | Poulter Hannah | 2003 | BRIGHTON | 50 m | 33.36 | ||
26 | Laigaard Natascha | 2002 | FARUM | 0246AR | 50 m | 33.49 | |
27 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 50 m | 33.49 | |
28 | Bernard Grace | 2003 | BRIGHTON | 50 m | 33.56 | ||
29 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 33.61 | |
30 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 50 m | 33.84 | |
31 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 34.27 | |
32 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 50 m | 34.28 | |
33 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 34.55 | |
34 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 34.63 | |
35 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 34.75 | |
36 | Jones Roxy | 2002 | BRIGHTON | 50 m | 35.90 | ||
37 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 36.25 | |
38 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 37.29 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 maj 2018 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |