Program för Arena Glasriket Cup 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 13, 100m Frisim Flickor A |
Sponsor: Målerås Glasbruk |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 222 | Elgaard Fonnesbech Liv | 2004 | VÄXJÖ SS | BC2604 | 25 m | 1:01.01 | |
2 | 5 | Gustafsson Tove | 2004 | ALVESTA SS | AH7204 | 25 m | 1:04.51 | |
3 | 212 | Bodsjö Sanna | 2003 | VÄXJÖ SS | AD6203 | 25 m | 1:06.48 | |
4 | 266 | Wardrum Alva | 2003 | VÄXJÖ SS | AQ1805 | 25 m | 1:07.09 | |
5 | 187 | Åkerblom Tindra | 2003 | HVETLANDA | AH7603 | 50 m | 1:07.28 | |
6 | 164 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | BV5203 | 25 m | 1:07.90 | |
7 | 208 | Arthursson Tilda | 2003 | VÄXJÖ SS | BD7603 | 25 m | 1:08.76 | |
8 | 190 | Claesén Alva | 2004 | VÄSTERVIK | BG7404 | 25 m | 1:09.08 | |
9 | 32 | Torén Agnes | 2003 | ANDERSTORP | BE2603 | 25 m | 1:09.90 | |
10 | 235 | Hildebrand Westerberg Agnes | 2004 | VÄXJÖ SS | BF9404 | 25 m | 1:10.01 | |
11 | 16 | Ericson Emilia | 2003 | ANDERSTORP | BS8803 | 25 m | 1:10.04 | |
12 | 182 | Lindman Thea | 2003 | HVETLANDA | AC8203 | 25 m | 1:10.55 | |
13 | 199 | Miñana Juan Maria | 2004 | VÄSTERVIK | BR2404 | 25 m | 1:10.62 | |
14 | 248 | Magnusson Vanja | 2004 | VÄXJÖ SS | AH7604 | 25 m | 1:10.70 | |
15 | 241 | Hultqvist Zandra | 2004 | VÄXJÖ SS | AH8604 | 25 m | 1:11.77 | |
16 | 68 | Hansen Sofia | 2004 | KALMAR SS | AL9604 | 25 m | 1:12.82 | |
17 | 302 | Wibert Siri | 2004 | VÄXJÖ SS | AY8204 | 25 m | 1:13.19 | EFT |
18 | 250 | Månsson Kajsa | 2003 | VÄXJÖ SS | BL0803 | 50 m | 1:13.36 | |
19 | 196 | Kindberg Emma | 2004 | VÄSTERVIK | BF3404 | 25 m | 1:13.50 | |
20 | 73 | Jämtin Elin | 2003 | KALMAR SS | BL6803 | 25 m | 1:13.59 | |
21 | 49 | Lundgren Emilia | 2004 | HULTSFRED | AL2604 | 25 m | 1:14.25 | |
22 | 105 | Olson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 25 m | 1:14.96 | |
23 | 28 | Seppälä Annie | 2004 | ANDERSTORP | BD6804 | 25 m | 1:15.22 | |
24 | 138 | Davidsson Jenny | 2003 | LJUNGBY SS | AV7603 | 25 m | 1:15.34 | |
25 | 17 | Haraldsson Nelly | 2004 | ANDERSTORP | BS3804 | 25 m | 1:15.46 | |
26 | 38 | Hansson Meja | 2003 | EMMABODA | BI9203 | 25 m | 1:15.58 | |
27 | 2 | Andersson Ellinor | 2003 | ALVESTA SS | BB4203 | 25 m | 1:15.98 | |
28 | 31 | Tallbäck Klara | 2003 | ANDERSTORP | BQ5203 | 25 m | 1:16.95 | |
29 | 184 | Persson Liv | 2004 | HVETLANDA | BK5604 | 25 m | 1:17.06 | |
30 | 37 | Embaie Betiel | 2003 | EMMABODA | BI1403 | 25 m | 1:17.08 | |
31 | 115 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 25 m | 1:17.94 | |
32 | 259 | Sjö Agnes | 2004 | VÄXJÖ SS | BE9204 | 25 m | 1:17.96 | |
33 | 71 | Ivertsson Anna | 2004 | KALMAR SS | AM0204 | 25 m | 1:18.12 | |
34 | 88 | Strandberg Hedda | 2004 | KALMAR SS | AH5404 | 50 m | 1:21.88 | |
35 | 197 | Liliequist Frida | 2004 | VÄSTERVIK | BF0404 | 25 m | 1:22.74 | |
36 | 171 | Silvander Wilma | 2003 | TRANÅS SS | BU6203 | 25 m | 1:23.41 | |
37 | 172 | Söderberg Matilda | 2003 | TRANÅS SS | BU7203 | 25 m | 1:23.77 | |
38 | 163 | Kroon Alice | 2004 | RONNEBY SS | BI6404 | 25 m | 1:23.96 | |
39 | 19 | Kemper Ebba | 2004 | ANDERSTORP | BA6404 | 25 m | 1:25.88 | |
40 | 50 | Petersson Mathilda | 2004 | HULTSFRED | BT6604 | 25 m | 1:28.77 | |
41 | 194 | Grimvall Lisa | 2004 | VÄSTERVIK | BF2404 | 25 m | 1:31.97 | |
42 | 183 | Ottosson sara | 2003 | HVETLANDA | CA9603 | 25 m | 1:32.32 | |
43 | 223 | Eriksson Agnes | 2004 | VÄXJÖ SS | BF1604 | 25 m | 1:40.32 | |
44 | 255 | Nyström Iris | 2004 | VÄXJÖ SS | BR5204 | 50 m | 1:43.70 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 23 mars 2018 |
Licensierad till: Växjö Simsällskap | Utskriftstid | 12:06 |