Program för Finn & Fiffi Arena Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Finn & Fiffi Arena Cup |
|
Utskriftsdatum |
03 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Lomma |
|
Utskriftstid |
14:07 |
|
|
Arrangör |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 9, 50m Ryggsim Damer |
Finaler (7) |
Sponsor: ARENA |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
241 |
1 |
Tyra Larsson |
2009 |
AI7409 |
SS IDEN |
|
25m |
|
60 |
2 |
Narma Kamaran |
2009 |
AI9209 |
MKK |
|
25m |
|
24 |
3 |
Alma Asper |
2009 |
AI8209 |
MKK |
|
25m |
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
250 |
1 |
Isabella Danfelter |
2010 |
AC1410 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
69 |
2 |
Angeliki Marinidis |
2009 |
AI6409 |
MKK |
|
25m |
|
290 |
3 |
Josefine Haltnes |
2008 |
AT0608 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
324 |
4 |
Wilma Vasquez Svanström |
2008 |
AU0208 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Laura Sayoc |
2008 |
AT9608 |
MKK |
|
25m |
|
313 |
2 |
Amanda Pantzar |
2008 |
AH8208 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
170 |
3 |
Zoé Jindal |
2008 |
AR1608 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
21 |
4 |
Thea Almqvist |
2009 |
AI6209 |
MKK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
86 |
1 |
Nike Rakowska |
2009 |
AF6609 |
MKK |
|
25m |
1:01.11 |
240 |
2 |
Astrid Koch Krantz |
2008 |
AN5408 |
SS IDEN |
|
25m |
1:00.44 |
305 |
3 |
Elsa Mårtensson |
2008 |
AN9808 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:00.87 |
29 |
4 |
Edith Bolander |
2008 |
AP8408 |
MKK |
|
25m |
1:01.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
75 |
1 |
Gwynneth Morris |
2008 |
AP1608 |
MKK |
|
25m |
54.49 |
204 |
2 |
Moa Haglund |
2008 |
AD9208 |
SK SYDSIM |
|
25m |
52.86 |
215 |
3 |
My Oredsson |
2008 |
AD1408 |
SK SYDSIM |
|
25m |
53.44 |
6 |
4 |
Saga Johansson |
2008 |
AD9808 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
57.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
198 |
1 |
Elvira Andersson |
2008 |
AD0408 |
SK SYDSIM |
|
25m |
51.40 |
162 |
2 |
Hanna Dahlander |
2008 |
AJ6208 |
SK LÖDDE |
|
25m |
50.09 |
27 |
3 |
Emelina Bech |
2008 |
AJ0808 |
MKK |
|
25m |
50.95 |
173 |
4 |
Selma Lindell |
2008 |
AF0808 |
SK LÖDDE |
|
25m |
51.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
67 |
1 |
Hedda Lennartsson |
2008 |
AE2808 |
MKK |
|
25m |
45.27 |
41 |
2 |
Ella Ekelund |
2009 |
AA7609 |
MKK |
|
25m |
44.74 |
209 |
3 |
Philippa Lindgren |
2008 |
AD2408 |
SK SYDSIM |
|
25m |
44.75 |
289 |
4 |
Anna Gutenwik |
2008 |
AC5808 |
SK HAJEN |
|
25m |
47.88 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
03 mars 2018 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
Utskriftstid |
14:07 |
|