2018-11-14   13:11:19
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Nyborg Årgangs Cup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag 17:00

5_S
Løb 5, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
54  Klüver-Kristensen Mia T.  2004  H2Odense  0496AH  25 m  2:31.75   
190  Hansen Maria Bebe  2004  NYBORG  0482AG  25 m  2:34.53   
293  Lundsfryd Thilde Rosen  2004  RINGE  0424AN  25 m  2:46.75   
223  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  25 m  2:46.80   
119  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  25 m  2:49.05   
144  Andersen Selma V Studnitz  2005  HERLUFSHOL  0518AB  25 m  2:53.96   
170  Simonsen Anne-Sofie Løhr  2004  HERLUFSHOL  0462AO  25 m  2:54.12   
271  Nygaard Emma  2005  FREM  0538AR  25 m  2:55.97   
150  Bruhn Ida  2004  HERLUFSHOL  0444AP  25 m  2:57.03   
10  88  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  2:57.36   
11  123  Rothgordt Isabell  2005  ESBJERG  0594AD  25 m  2:59.60   
12  105  Jacobsen Ida  2005  ESBJERG  0516AM  25 m  3:00.15   
13  146  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  3:01.55   
14  198  Kaysen Sofie  2004  NYBORG  0456AU  25 m  3:03.03   
15  273  Stilund Mathilde  2005  FREM  0556AH  25 m  3:05.61   
16  255  Canpolat Melek  2005  FREM  0542AN  25 m  3:08.73   
17  286  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  25 m  3:09.65   
18  166  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  3:10.13   
19  111  Mischorr Mathilde Hedekær  2005  ESBJERG  0522AS  25 m  3:14.27   
20  216  Nissen Mathilde  2004  NYBORG  0438AZ  25 m  3:21.77   
21  241  Vestergaard Freja Trasbo  2006  NYBORG  0616AI  25 m  3:29.62   
22  70  Anderson Daniella  2006  SOLRØD  0608AR  25 m  3:38.64   
23  180  Christensen Freya Isabel  2005  NYBORG  0534AV  25 m  3:39.16   
24  114  Møller Millie  2007  ESBJERG  0768AD  25 m  3:39.71   
25  285  Hemmeløff Emilie  2008  RINGE  0848AB  25 m  3:51.45   
26  168  Paulsen Victoria  2006  HERLUFSHOL  0614AP  50 m  3:52.57   
27  248  Huusfeldt Lærke D  2006  SVENDBORG  0608AK  25 m  3:56.68   
28  83  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m     
29  121  Pedersen Cecilie Baltzer  2006  ESBJERG  0662AR  25 m     
30  156  Jakobsen Cecilie  2008  HERLUFSHOL  0898AG  25 m     
31  222  Pedersen Louise Kipper  2006  NYBORG  0646AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  09 marts 2018 
Licens til Nyborg Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  16:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark