2018-11-14   13:11:32
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Nyborg Årgangs Cup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag 17:00

9_S
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
175  Østerlund Amalie  2005  HERLUFSHOL  0584AJ  25 m  2:38.19   
275  Tran Sandy Ngoc Hoang  2005  FREM  0536AH  25 m  2:41.49   
119  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  25 m  2:41.91   
223  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  25 m  2:45.06   
293  Lundsfryd Thilde Rosen  2004  RINGE  0424AN  25 m  2:48.34   
187  Falkenstrøm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  25 m  2:53.00   
81  Munch Natacha  2005  SOLRØD  0506AD  25 m  2:53.66   
194  Høst Cathrine  2004  NYBORG  0406AM  25 m  2:56.89   
52  Jørgensen Josefine Risum  2004  H2Odense  0406AC  50 m  2:59.00   
10  255  Canpolat Melek  2005  FREM  0542AN  25 m  3:06.87   
11  95  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  25 m  3:08.46   
12  174  Visler Mie  2006  HERLUFSHOL  0626AI  25 m  3:09.12   
13  76  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  3:10.27   
14  116  Nielsen Anne-Kathrine  2007  ESBJERG  0752AG  25 m  3:24.63   
15  148  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  3:25.30   
16  78  Liechti Amanda  2008  SOLRØD  0824AF  25 m  3:29.82   
17  216  Nissen Mathilde  2004  NYBORG  0438AZ  25 m  3:34.54   
18  96  Glæsner Laura Worm  2006  ESBJERG  0614AN  25 m  3:37.06   
19  239  Vad Eszter  2007  NYBORG  0716AK  25 m  3:38.29   
20  159  Johansen Augusta  2008  HERLUFSHOL  0888AF  25 m  4:10.00   
21  127  Thorup Marie  2006  ESBJERG  0692AR  25 m     
22  161  Kaiser Sara  2007  HERLUFSHOL  0786AJ  25 m     
23  179  Christensen Frederikke M.  2006  NYBORG  0644AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  09 marts 2018 
Licens til Nyborg Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  16:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark