2019-10-17   11:07:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen Head Summer Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tävling  Polisen HEAD Summer Cup    Utskriftsdatum  29 juni 2018   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  14:24   
  Arrangör  Stockholmspolisens IF SF         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  30 juni 2018         
 
 
 
Gren 2, 400m Frisim Herrar  Finaler (7) 
Heat 1 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
33  Linus von Hofsten  2006  AN6306  FALUN    50m   
392  Daniel Bebenek  2006  AC4706  TÄBY SIM    50m   
236  Oliver Geaney  2006  AH0506  SPÅRVÄGEN    50m   
               
               
               
               

 
Heat 2 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
447  Benjamin Todorovac Hallongren  2006  AM7706  TÄBY SIM    50m   
30  Oscar Westman  2005  AD9505  FALUN    25m  6:58.69 
274  Simon Alveskär Lundfeldt  2005  AG4505  SKK    25m  6:46.65 
287  Emil Berg  2003  AK4903  SÖDERTÄLJE    25m  6:16.18 
483  Artur Norman  2005  AL2705  UPSALA S    50m  6:29.66 
468  Arvid Högström  2006  AI3306  UPSALA S    50m  6:50.33 
470  Zartosht Kargar  2005  AE1905  UPSALA S    50m   
408  Leo Güleryüz  2006  AA4906  TÄBY SIM    50m   
               

 
Heat 3 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
461  Ludvig Glantz  2006  AJ9906  UPSALA S    25m  6:09.90 
203  Manfred Bränström  2005  AI6705  SKURU IK    25m  6:06.50 
563  Tiger Khan  2002  AY5102  SS04    50m  5:55.47 
575  Alexander Youssef  2004  AS2504  SS04    25m  5:47.50 
462  Filip Hallin  2006  AD6106  UPSALA S    25m  5:42.04 
682  Sebastian Hagen  2006    Bærum    50m  5:43.85 
737  Sander Sand  2004    Skjetten    50m  5:51.11 
494  Adam Wahlberg  2006  AI7306  UPSALA S    25m  6:06.39 
10  Harald Bergqvist  2005  AB3705  FALUN    25m  6:09.24 
473  Gabriel Leijon  2006  AL8706  UPSALA S    25m  6:11.65 

 
Heat 4 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
732  Patrick Haugland  2004    Skjetten    50m  5:38.62 
735  Adam Hansrud-Kjaer  2003    Skjetten    50m  5:33.35 
733  Fillip Sigvartsen  2005    Skjetten    50m  5:32.49 
364  Lucas Vainio  2004  AN2504  SÖDERTÖRN    50m  5:26.32 
59  Andreas Steijner  1988  AP7388  LUDVIKA SS    25m  5:18.43 
157  David Kjellgren  2004  AI4504  S 77    25m  5:25.20 
679  Sindre Kalvø Dalby  2005    Bærum    50m  5:27.27 
409  Jousef Hanna  2003  AS3503  TÄBY SIM    25m  5:32.52 
428  Samuel Nilsson  2003  AR9703  TÄBY SIM    25m  5:34.96 
341  Alvin Hamzehnejad  2004  AV9304  SÖDERTÖRN    25m  5:41.85 

 
Heat 5 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
247  Liam Lehtonen Hebert  2006  AE5706  SPÅRVÄGEN    25m  5:17.41 
419  Albin Kappling  2003  AS2503  TÄBY SIM    25m  5:15.88 
79  Jonatan Eriksson  2006  AB1106  SK NEPTUN    50m  5:13.12 
101  Uno Härmark  2005  AD8705  SK NEPTUN    25m  5:06.36 
63  Ferdinand Bang  2005  AF1305  SK NEPTUN    50m  5:02.10 
219  Aron Alexanderson  2003  AT0103  SPÅRVÄGEN    25m  5:04.68 
415  Caspian Humble  2005  AO6705  TÄBY SIM    25m  5:10.40 
305  Casper Runfjäll  2002  AJ7102  SÖDERTÄLJE    25m  5:14.79 
167  Max Antonsson  2004  AG6304  SALA SS    50m  5:16.05 
216  Siavash Vatani  2003  AP0503  SKURU IK    25m  5:17.68 

 
Heat 6 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
726  Marius Grønlie  2004    Skjetten    50m  5:01.19 
183  Olle Nilsson  2004  AL3104  SALA SS    25m  5:00.05 
129  Alex Rappoccio  2002  AY3502  SK NEPTUN    25m  4:56.55 
721  Henning Soelberg  2003    Skjetten    50m  4:54.17 
115  Morris Martin  2004  AH0504  SK NEPTUN    25m  4:46.23 
656  Vegard Skjervold  2002    TS&LK    50m  4:53.50 
723  Martin Breang Hagen  2004    Skjetten    50m  4:56.10 
678  Robert Fagervik  2005    Bærum    50m  4:57.60 
314  Johan Thormé Rova  2004  AK7504  SÖDERTÄLJE    25m  5:01.06 
651  Maxim Gorodkov  2005    TS&LK    50m  5:01.67 

 
Heat 7 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
670  Kurt Mortelmans Somby  2005    Karasjok    25m  4:41.00 
471  Alexander Karlsson  2002  AQ4102  UPSALA S    25m  4:35.03 
433  Andres Pöllänen  2001  AM5901  TÄBY SIM    25m  4:32.54 
522  Victor Halldén  2000  AP7300  VÄSBY SS    25m  4:20.24 
582  Niclas Eriksson  1998  AL2398  SPIF SF    25m  4:05.37 
611  Dennis Wilkman  1998  AE6198  SPIF SF    25m  4:12.23 
647  Jonas Fiskaa Barstad  2000    TS&LK    50m  4:26.08 
672  Alexey Koryachko Johansen  2003    Karasjok    25m  4:33.46 
515  Ludvig Ahlström  2002  AK8302  VÄSBY SS    25m  4:40.27 
653  Sebastian Amundsen  2004    TS&LK    50m  4:43.30 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  29 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  14:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner