2019-10-19   02:47:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen Head Summer Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

2_S
Gren 2, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
582  Eriksson Niclas  1998  SPIF SF  AL2398  25 m  4:05.37   
611  Wilkman Dennis  1998  SPIF SF  AE6198  25 m  4:12.23   
522  Halldén Victor  2000  VÄSBY SS  AP7300  25 m  4:20.24   
647  Barstad Jonas Fiskaa  2000  TS&LK    50 m  4:26.08   
433  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  25 m  4:32.54   
672  Johansen Alexey Koryachko  2003  Karasjok    25 m  4:33.46   
471  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  4:35.03   
515  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  4:40.27   
670  Somby Kurt Mortelmans  2005  Karasjok    25 m  4:41.00   
10  653  Amundsen Sebastian  2004  TS&LK    50 m  4:43.30   
11  115  Martin Morris  2004  SK NEPTUN  AH0504  25 m  4:46.23   
12  716  Norheim Henrik  2003  Bærum    50 m  4:48.24   
13  656  Skjervold Vegard  2002  TS&LK    50 m  4:53.50   
14  721  Soelberg Henning  2003  Skjetten    50 m  4:54.17   
15  227  Dahlberg Viktor  2005  SPÅRVÄGEN  AQ7105  25 m  4:54.19   
16  723  Breang Hagen Martin  2004  Skjetten    50 m  4:56.10   
17  129  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  25 m  4:56.55   
18  678  Fagervik Robert  2005  Bærum    50 m  4:57.60   
19  183  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  5:00.05   
20  314  Thormé Rova Johan  2004  SÖDERTÄLJE  AK7504  25 m  5:01.06   
21  726  Grønlie Marius  2004  Skjetten    50 m  5:01.19   
22  651  Gorodkov Maxim  2005  TS&LK    50 m  5:01.67   
23  63  Bang Ferdinand  2005  SK NEPTUN  AF1305  50 m  5:02.10   
24  219  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  5:04.68   
25  423  Lingham Karl  2002  TÄBY SIM  AM0502  50 m  5:05.32   
26  101  Härmark Uno  2005  SK NEPTUN  AD8705  25 m  5:06.36   
27  415  Humble Caspian  2005  TÄBY SIM  AO6705  25 m  5:10.40   
28  79  Eriksson Jonatan  2006  SK NEPTUN  AB1106  50 m  5:13.12   
29  305  Runfjäll Casper  2002  SÖDERTÄLJE  AJ7102  25 m  5:14.79   
30  419  Kappling Albin  2003  TÄBY SIM  AS2503  25 m  5:15.88   
31  167  Antonsson Max  2004  SALA SS  AG6304  50 m  5:16.05   
32  247  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPÅRVÄGEN  AE5706  25 m  5:17.41   
33  216  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  5:17.68   
34  59  Steijner Andreas  1988  LUDVIKA SS  AP7388  25 m  5:18.43   
35  157  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  25 m  5:25.20   
36  364  Vainio Lucas  2004  SÖDERTÖRN  AN2504  50 m  5:26.32   
37  679  Kalvø Dalby Sindre  2005  Bærum    50 m  5:27.27   
38  540  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  50 m  5:31.23   
39  733  Sigvartsen Fillip  2005  Skjetten    50 m  5:32.49   
40  409  Hanna Jousef  2003  TÄBY SIM  AS3503  25 m  5:32.52   
41  735  Hansrud-Kjaer Adam  2003  Skjetten    50 m  5:33.35   
42  428  Nilsson Samuel  2003  TÄBY SIM  AR9703  25 m  5:34.96   
43  732  Haugland Patrick  2004  Skjetten    50 m  5:38.62   
44  341  Hamzehnejad Alvin  2004  SÖDERTÖRN  AV9304  25 m  5:41.85   
45  462  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  5:42.04   
46  682  Hagen Sebastian  2006  Bærum    50 m  5:43.85   
47  575  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  25 m  5:47.50   
48  737  Sand Sander  2004  Skjetten    50 m  5:51.11   
49  563  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  50 m  5:55.47   
50  494  Wahlberg Adam  2006  UPSALA S  AI7306  25 m  6:06.39   
51  203  Bränström Manfred  2005  SKURU IK  AI6705  25 m  6:06.50   
52  10  Bergqvist Harald  2005  FALUN  AB3705  25 m  6:09.24   
53  461  Glantz Ludvig  2006  UPSALA S  AJ9906  25 m  6:09.90   
54  473  Leijon Gabriel  2006  UPSALA S  AL8706  25 m  6:11.65   
55  287  Berg Emil  2003  SÖDERTÄLJE  AK4903  25 m  6:16.18   
56  483  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  50 m  6:29.66   
57  274  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  6:46.65   
58  468  Högström Arvid  2006  UPSALA S  AI3306  50 m  6:50.33   
59  30  Westman Oscar  2005  FALUN  AD9505  25 m  6:58.69   
60  33  von Hofsten Linus  2006  FALUN  AN6306  50 m     
61  236  Geaney Oliver  2006  SPÅRVÄGEN  AH0506  50 m     
62  392  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  50 m     
63  408  Güleryüz Leo  2006  TÄBY SIM  AA4906  50 m     
64  447  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TÄBY SIM  AM7706  50 m     
65  470  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  28 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  18:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner