Startliste for Polisen Head Summer Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
2_S
Gren 2, 400m Frisim Herrar |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
582 |
Eriksson Niclas |
1998 |
SPIF SF |
AL2398 |
25 m |
4:05.37 |
|
2 |
611 |
Wilkman Dennis |
1998 |
SPIF SF |
AE6198 |
25 m |
4:12.23 |
|
3 |
522 |
Halldén Victor |
2000 |
VÄSBY SS |
AP7300 |
25 m |
4:20.24 |
|
4 |
647 |
Barstad Jonas Fiskaa |
2000 |
TS&LK |
|
50 m |
4:26.08 |
|
5 |
433 |
Pöllänen Andres |
2001 |
TÄBY SIM |
AM5901 |
25 m |
4:32.54 |
|
6 |
672 |
Johansen Alexey Koryachko |
2003 |
Karasjok |
|
25 m |
4:33.46 |
|
7 |
471 |
Karlsson Alexander |
2002 |
UPSALA S |
AQ4102 |
25 m |
4:35.03 |
|
8 |
515 |
Ahlström Ludvig |
2002 |
VÄSBY SS |
AK8302 |
25 m |
4:40.27 |
|
9 |
670 |
Somby Kurt Mortelmans |
2005 |
Karasjok |
|
25 m |
4:41.00 |
|
10 |
653 |
Amundsen Sebastian |
2004 |
TS&LK |
|
50 m |
4:43.30 |
|
11 |
115 |
Martin Morris |
2004 |
SK NEPTUN |
AH0504 |
25 m |
4:46.23 |
|
12 |
716 |
Norheim Henrik |
2003 |
Bærum |
|
50 m |
4:48.24 |
|
13 |
656 |
Skjervold Vegard |
2002 |
TS&LK |
|
50 m |
4:53.50 |
|
14 |
721 |
Soelberg Henning |
2003 |
Skjetten |
|
50 m |
4:54.17 |
|
15 |
227 |
Dahlberg Viktor |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
AQ7105 |
25 m |
4:54.19 |
|
16 |
723 |
Breang Hagen Martin |
2004 |
Skjetten |
|
50 m |
4:56.10 |
|
17 |
129 |
Rappoccio Alex |
2002 |
SK NEPTUN |
AY3502 |
25 m |
4:56.55 |
|
18 |
678 |
Fagervik Robert |
2005 |
Bærum |
|
50 m |
4:57.60 |
|
19 |
183 |
Nilsson Olle |
2004 |
SALA SS |
AL3104 |
25 m |
5:00.05 |
|
20 |
314 |
Thormé Rova Johan |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
AK7504 |
25 m |
5:01.06 |
|
21 |
726 |
Grønlie Marius |
2004 |
Skjetten |
|
50 m |
5:01.19 |
|
22 |
651 |
Gorodkov Maxim |
2005 |
TS&LK |
|
50 m |
5:01.67 |
|
23 |
63 |
Bang Ferdinand |
2005 |
SK NEPTUN |
AF1305 |
50 m |
5:02.10 |
|
24 |
219 |
Alexanderson Aron |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
AT0103 |
25 m |
5:04.68 |
|
25 |
423 |
Lingham Karl |
2002 |
TÄBY SIM |
AM0502 |
50 m |
5:05.32 |
|
26 |
101 |
Härmark Uno |
2005 |
SK NEPTUN |
AD8705 |
25 m |
5:06.36 |
|
27 |
415 |
Humble Caspian |
2005 |
TÄBY SIM |
AO6705 |
25 m |
5:10.40 |
|
28 |
79 |
Eriksson Jonatan |
2006 |
SK NEPTUN |
AB1106 |
50 m |
5:13.12 |
|
29 |
305 |
Runfjäll Casper |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
AJ7102 |
25 m |
5:14.79 |
|
30 |
419 |
Kappling Albin |
2003 |
TÄBY SIM |
AS2503 |
25 m |
5:15.88 |
|
31 |
167 |
Antonsson Max |
2004 |
SALA SS |
AG6304 |
50 m |
5:16.05 |
|
32 |
247 |
Lehtonen Hebert Liam |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
AE5706 |
25 m |
5:17.41 |
|
33 |
216 |
Vatani Siavash |
2003 |
SKURU IK |
AP0503 |
25 m |
5:17.68 |
|
34 |
59 |
Steijner Andreas |
1988 |
LUDVIKA SS |
AP7388 |
25 m |
5:18.43 |
|
35 |
157 |
Kjellgren David |
2004 |
S 77 |
AI4504 |
25 m |
5:25.20 |
|
36 |
364 |
Vainio Lucas |
2004 |
SÖDERTÖRN |
AN2504 |
50 m |
5:26.32 |
|
37 |
679 |
Kalvø Dalby Sindre |
2005 |
Bærum |
|
50 m |
5:27.27 |
|
38 |
540 |
Brouzell Simon |
2003 |
SS04 |
AX3103 |
50 m |
5:31.23 |
|
39 |
733 |
Sigvartsen Fillip |
2005 |
Skjetten |
|
50 m |
5:32.49 |
|
40 |
409 |
Hanna Jousef |
2003 |
TÄBY SIM |
AS3503 |
25 m |
5:32.52 |
|
41 |
735 |
Hansrud-Kjaer Adam |
2003 |
Skjetten |
|
50 m |
5:33.35 |
|
42 |
428 |
Nilsson Samuel |
2003 |
TÄBY SIM |
AR9703 |
25 m |
5:34.96 |
|
43 |
732 |
Haugland Patrick |
2004 |
Skjetten |
|
50 m |
5:38.62 |
|
44 |
341 |
Hamzehnejad Alvin |
2004 |
SÖDERTÖRN |
AV9304 |
25 m |
5:41.85 |
|
45 |
462 |
Hallin Filip |
2006 |
UPSALA S |
AD6106 |
25 m |
5:42.04 |
|
46 |
682 |
Hagen Sebastian |
2006 |
Bærum |
|
50 m |
5:43.85 |
|
47 |
575 |
Youssef Alexander |
2004 |
SS04 |
AS2504 |
25 m |
5:47.50 |
|
48 |
737 |
Sand Sander |
2004 |
Skjetten |
|
50 m |
5:51.11 |
|
49 |
563 |
Khan Tiger |
2002 |
SS04 |
AY5102 |
50 m |
5:55.47 |
|
50 |
494 |
Wahlberg Adam |
2006 |
UPSALA S |
AI7306 |
25 m |
6:06.39 |
|
51 |
203 |
Bränström Manfred |
2005 |
SKURU IK |
AI6705 |
25 m |
6:06.50 |
|
52 |
10 |
Bergqvist Harald |
2005 |
FALUN |
AB3705 |
25 m |
6:09.24 |
|
53 |
461 |
Glantz Ludvig |
2006 |
UPSALA S |
AJ9906 |
25 m |
6:09.90 |
|
54 |
473 |
Leijon Gabriel |
2006 |
UPSALA S |
AL8706 |
25 m |
6:11.65 |
|
55 |
287 |
Berg Emil |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
AK4903 |
25 m |
6:16.18 |
|
56 |
483 |
Norman Artur |
2005 |
UPSALA S |
AL2705 |
50 m |
6:29.66 |
|
57 |
274 |
Alveskär Lundfeldt Simon |
2005 |
SKK |
AG4505 |
25 m |
6:46.65 |
|
58 |
468 |
Högström Arvid |
2006 |
UPSALA S |
AI3306 |
50 m |
6:50.33 |
|
59 |
30 |
Westman Oscar |
2005 |
FALUN |
AD9505 |
25 m |
6:58.69 |
|
60 |
33 |
von Hofsten Linus |
2006 |
FALUN |
AN6306 |
50 m |
|
|
61 |
236 |
Geaney Oliver |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
AH0506 |
50 m |
|
|
62 |
392 |
Bebenek Daniel |
2006 |
TÄBY SIM |
AC4706 |
50 m |
|
|
63 |
408 |
Güleryüz Leo |
2006 |
TÄBY SIM |
AA4906 |
50 m |
|
|
64 |
447 |
Todorovac Hallongren Benjamin |
2006 |
TÄBY SIM |
AM7706 |
50 m |
|
|
65 |
470 |
Kargar Zartosht |
2005 |
UPSALA S |
AE1905 |
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
18:23 |
|