2019-10-18   16:55:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen Head Summer Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

4_S
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
102  Hökfelt Gustav  1994  SK NEPTUN  AS1594  50 m  54.76   
583  Falk Martin  1999  SPIF SF  AC1199  25 m  57.60   
297  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  25 m  1:00.24   
716  Norheim Henrik  2003  Bærum    50 m  1:03.19   
713  Holmann Mathias Rike  2004  Bærum    50 m  1:04.13   
199  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:04.73   
328  Camacho Alexis  2001  SÖDERTÖRN  AE5301  25 m  1:05.48   
404  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  25 m  1:06.39   
640  Fossmo Sundby Gard  2000  NORDLYS    50 m  1:07.74   
10  60  Albinzon Oliver  2005  SK NEPTUN  AC3105  25 m  1:09.37   
11  488  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  1:09.84   
12  655  Gilbu Tobias  2002  TS&LK    50 m  1:10.85   
13  572  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  25 m  1:11.60   
14  515  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  1:11.80   
15  418  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM  AI2505  50 m  1:11.87   
16  441  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  25 m  1:11.90   
17  318  Vrbanus Valentino  2006  SÖDERTÄLJE  AG9106  25 m  1:11.97   
18  738  Sørensen Emil Mathias  2004  Skjetten    50 m  1:12.03   
19  467  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  1:12.04   
20  225  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN  AX9302  50 m  1:12.47   
21  300  Lange Jacob  2002  SÖDERTÄLJE  AR5702  25 m  1:12.88   
22  646  Storstad Johan Hjelseth  2003  TS&LK    50 m  1:13.75   
23  408  Güleryüz Leo  2006  TÄBY SIM  AA4906  25 m  1:13.80   
24  681  Windel Stang August  2005  Bærum    50 m  1:14.49   
25  314  Thormé Rova Johan  2004  SÖDERTÄLJE  AK7504  25 m  1:14.77   
26  585  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  25 m  1:14.80   
27  305  Runfjäll Casper  2002  SÖDERTÄLJE  AJ7102  25 m  1:14.81   
28  124  Palmqvist Philip  2005  SK NEPTUN  AR1505  25 m  1:14.87   
29  680  Mendez Johannessen Sebastian  2005  Bærum    50 m  1:15.07   
30  216  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  1:15.14   
31  393  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m  1:15.40   
32  167  Antonsson Max  2004  SALA SS  AG6304  25 m  1:15.69   
33  423  Lingham Karl  2002  TÄBY SIM  AM0502  50 m  1:15.78   
34  29  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:16.22   
35  98  Hillerström Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  25 m  1:16.49   
36  345  Hägglund Filip  2004  SÖDERTÖRN  AV5304  25 m  1:16.80   
37  544  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  1:17.11   
38  537  Tittelbach Adrian  2001  VÄSBY SS  AI2901  25 m  1:17.22   
39  700  Klafstad Kristian  2005  Bærum    50 m  1:17.23   
40  428  Nilsson Samuel  2003  TÄBY SIM  AR9703  25 m  1:17.26   
41  243  Hellberg Adrian  2005  SPÅRVÄGEN  AJ3105  25 m  1:17.49   
42  363  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  25 m  1:17.73   
43  182  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  1:17.98   
44  304  Pyötsiä Rafael  2003  SÖDERTÄLJE  AL2103  25 m  1:18.22   
45  627  Røed Herman  2005  SPEED    50 m  1:18.87   
46  461  Glantz Ludvig  2006  UPSALA S  AJ9906  25 m  1:19.19   
47  295  Karlström Huerta Spencer  2004  SÖDERTÄLJE  AV5504  25 m  1:19.77   
48  497  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:19.95   
49  671  Dalseng Ivar Aigin Schanche  2006  Karasjok    25 m  1:20.33   
50  409  Hanna Jousef  2003  TÄBY SIM  AS3503  25 m  1:20.74   
51  103  Hörberg Jonathan  2004  SK NEPTUN  AT0304  50 m  1:21.54   
52  721  Soelberg Henning  2003  Skjetten    50 m  1:21.66   
53  379  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  50 m  1:22.54   
54  704  Strande Lukas  2006  Bærum    50 m  1:22.80   
55  227  Dahlberg Viktor  2005  SPÅRVÄGEN  AQ7105  25 m  1:22.81   
56  135  Rundström Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  25 m  1:23.30   
57  238  Goulet Lucas  2008  SPÅRVÄGEN  AB0708  25 m  1:23.72   
58  162  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  25 m  1:23.73   
59  113  Löfström Ludvig  2006  SK NEPTUN  AI4506  25 m  1:23.92   
60  81  Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  25 m  1:24.23   
61  536  Takala Theo  2007  VÄSBY SS  AC5907  25 m  1:24.87   
62  90  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  25 m  1:24.88   
63  736  Kristiansen Daniel  2003  Skjetten    50 m  1:25.00   
64  568  Nömm Malkolm  2005  SS04  AT6905  50 m  1:25.31   
65  621  Heydari Pedram  2005  SPEED    50 m  1:25.35   
66  494  Wahlberg Adam  2006  UPSALA S  AI7306  25 m  1:25.70   
67  484  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  1:26.27   
68  403  Ersson Sixten  2007  TÄBY SIM  AD5307  25 m  1:26.38   
69  473  Leijon Gabriel  2006  UPSALA S  AL8706  25 m  1:26.40   
70  463  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m  1:26.65   
71  298  Köndell Lennon  2004  SÖDERTÄLJE  AO3104  25 m  1:26.82   
72  294  Engqvist Arvid  2005  SÖDERTÄLJE  AM6505  25 m  1:26.87   
73  348  Karlsson Moritz  2008  SÖDERTÖRN  AC8908  25 m  1:26.92   
74  85  Forss Vincent  2007  SK NEPTUN  AL9107  25 m  1:27.45   
75  732  Haugland Patrick  2004  Skjetten    50 m  1:27.74   
76  702  Nordquist Martin Sørlie  2006  Bærum    50 m  1:28.29   
77  703  Riiser Waldemar  2007  Bærum    50 m  1:28.79   
78  543  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  25 m  1:29.09   
79  356  Nygren Niklas  2006  SÖDERTÖRN  AL1106  25 m  1:29.43   
80  705  von Krogh Fredrick  2006  Bærum    50 m  1:29.53   
81  693  Birkeland Even Littorin  2006  Bærum    50 m  1:29.57   
82  202  Bränström Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  25 m  1:29.60   
83  33  von Hofsten Linus  2006  FALUN  AN6306  25 m  1:29.86   
84  241  Gustafson Oscar  2005  SPÅRVÄGEN  AR6705  25 m  1:33.03   
85  188  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  1:33.23   
86  631  Wang Alexander  2006  SPEED    50 m  1:33.31   
87  411  Haux Oliver  2005  TÄBY SIM  AR4705  25 m  1:33.68   
88  525  Khattab Junes  2006  VÄSBY SS  AK0106  25 m  1:33.91   
89  613  Åkesson Justin  2006  SPIF SF  AJ6106  25 m  1:35.14   
90  42  Glaas Albin  2006  HARNÄS SKU  AN4706  25 m  1:37.41   
91  437  Sevonen Troy  2008  TÄBY SIM  AE6708  25 m  1:38.06   
92  483  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  25 m  1:38.13   
93  459  Fischer Johannes  2007  UPSALA S  AA1907  25 m  1:38.71   
94  44  Horn Aston  2007  HARNÄS SKU  AM4907  25 m  1:39.35   
95  48  Pagard Axel  2006  HARNÄS SKU  AM1506  25 m  1:39.93   
96  123  Nordlander Vincent  2007  SK NEPTUN  AF2707  25 m  1:40.68   
97  414  Holmgren Albin  2009  TÄBY SIM  AA9309  50 m  1:41.19   
98  312  Tetli Albin  2005  SÖDERTÄLJE  AR9705  25 m  1:41.56   
99  449  Watson Edward  2008  TÄBY SIM  AC8108  50 m  1:42.20   
100  307  Selander Sixten  2006  SÖDERTÄLJE  AF3906  25 m  1:42.25   
101  11  Bondensson Gustav  2007  FALUN  AD7307  25 m  1:42.70   
102  587  Hagberg Oliver  2006  SPIF SF  AO9906  25 m  1:42.71   
103  470  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m  1:42.84   
104  267  Östling Hugo  2007  SPÅRVÄGEN  AK8107  25 m  1:43.18   
105  136  Sandström Zacharias  2007  SK NEPTUN  AL7307  25 m  1:45.49   
106  429  Olsson Carl  2008  TÄBY SIM  AE5708  50 m  1:46.13   
107  220  Alexandersson Nathanael  2006  SPÅRVÄGEN  AJ7706  25 m  1:47.77   
108  256  Shewa Japheth  2007  SPÅRVÄGEN  AL1507  25 m  1:50.37   
109  609  Timen Ludvig  2005  SPIF SF  AP3106  25 m  1:51.84   
110  266  Öst Rasmus  2007  SPÅRVÄGEN  AE3507  25 m  1:52.92   
111  187  Struwe Oliver  2008  SALA SS  AE8108  50 m  2:00.97   
112  692  Arneson Aksel Wium  2005  Bærum    50 m  11:27.48   
113  255  Sahifi Aydin  2002  SPÅRVÄGEN  AF6702  50 m     
114  371  Andersson Otto  2008  TYRESÖ SS  AG5308  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  28 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  18:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner