2019-10-19   02:39:02
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen Head Summer Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

5_S
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
99  Hippi Jaqueline  1996  SK NEPTUN  AJ8496  25 m  27.88   
637  Norbye Kaia Viktoria  1996  NORDLYS    50 m  28.96   
708  Borchgrenvik Una  2003  Bærum    50 m  29.99   
296  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  30.39   
675  Somby Stine Lise Nordsletta  2004  Karasjok    25 m  30.57   
61  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  30.61   
638  Strand Haugen Emma  2000  NORDLYS    50 m  31.03   
556  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  25 m  31.18   
327  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  25 m  31.32   
10  712  Holberg Lisa  2002  Bærum    50 m  31.43   
11  665  Mooro Anette  2003  KEILA    50 m  31.51   
12  636  Johansen Stine Lise  2000  NORDLYS    50 m  31.56   
13  252  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  31.57   
14  442  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  31.90   
15  573  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  50 m  32.11   
16  740  Kjensli Aurora  2004  Skjetten    50 m  32.20   
17  168  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  32.26   
18  643  Andersen Frødis Vatn  2001  TS&LK    50 m  32.28   
19  397  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  50 m  32.33   
20  260  Thunberg Alma  2005  SPÅRVÄGEN  AV1605  25 m  32.39   
21  209  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  32.49   
22  676  Somby Mariela Nordsletta  2005  Karasjok    50 m  32.68   
23  717  Sauthon Tia  2003  Bærum    50 m  32.76   
24  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  25 m  32.77   
25  639  Sipliae Naess Siiri  2001  NORDLYS    50 m  32.85   
26  460  Gabot Salma  2001  UPSALA S  AN1801  25 m  32.95   
27  645  Nestgaard Inga  2002  TS&LK    50 m  33.15   
28  186  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  33.16   
29  311  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  50 m  33.16   
30  479  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  50 m  33.34   
31  37  Blomdahl Tuva  2004  HARNÄS SKU  BO6204  25 m  33.40   
32  465  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  33.40   
33  211  Kovacs Nora  2006  SKURU IK  AP8406  25 m  33.41   
34  20  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  50 m  33.48   
35  358  Persson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BP2403  50 m  33.55   
36  654  Aadahl Silje  2002  TS&LK    50 m  33.59   
37  436  Sandberg Mathilda  2005  TÄBY SIM  BR2805  50 m  33.60   
38  599  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  50 m  33.65   
39  652  Skarø Nina  2003  TS&LK    50 m  33.67   
40  674  Somby Julia  2004  Karasjok    25 m  33.71   
41  657  Austmo Vilde  2003  TS&LK    50 m  33.76   
42  142  Svensson Alice  2002  SK NEPTUN  BX6602  25 m  33.78   
43  316  Tshibanda Emilia  2004  SÖDERTÄLJE  AL2404  25 m  33.82   
44  581  Dimitriou Anna  2006  SPIF SF  AN7606  25 m  33.89   
45  624  Knutsen Wilhemina  2004  SPEED    50 m  33.90   
46  594  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  50 m  33.94   
47  76  Eneroth Anna  2007  SK NEPTUN  AK4607  25 m  33.97   
48  688  Olsen Malin Elisabeth  2004  Bærum    50 m  34.04   
49  38  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  34.09   
50  106  Lind Emilia  2006  SK NEPTUN  AR8806  25 m  34.10   
51  127  Ramsten Lovisa  2005  SK NEPTUN  BK1605  25 m  34.14   
52  343  Hanikat Filippa  2007  SÖDERTÖRN  AK7207  25 m  34.16   
53  516  Barmark Jardelid Emmy  2002  VÄSBY SS  BH2602  50 m  34.24   
54  644  Jørgensen Hege Solberg  2002  TS&LK    50 m  34.24   
55  210  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  34.36   
56  710  Grape Anna  2004  Bærum    50 m  34.46   
57  714  Johannessen Ella Kristine W.  2002  Bærum    50 m  34.50   
58  725  Pinyada Wist Ingeborg  2006  Skjetten    50 m  34.50   
59  466  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  50 m  34.51   
60  490  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  34.57   
61  724  Hagymasi Vivian  2005  Skjetten    50 m  34.57   
62  687  Holmann Malin Rike  2006  Bærum    50 m  34.67   
63  650  Graczyk Maja  2002  TS&LK    50 m  34.73   
64  739  Kristengård Silje  2000  Skjetten    50 m  34.77   
65  623  Ingvaldsen Karls Kristina  2004  SPEED    50 m  34.94   
66  56  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  35.00   
67  367  Åström Cornelia  2002  TIMRÅ SK  BE5802  25 m  35.00   
68  666  Sikk Aliise  2003  KEILA    50 m  35.05   
69  339  Frejd Maja  2004  SÖDERTÖRN  BL8404  50 m  35.07   
70  396  Björklund Amanda  2006  TÄBY SIM  AF1606  25 m  35.18   
71  720  Walker Marina  2005  Bærum    50 m  35.18   
72  394  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  50 m  35.20   
73  208  Furingsten Alva  2006  SKURU IK  AH5806  25 m  35.24   
74  684  Kvadsheim Carina  2003  Bærum    50 m  35.27   
75  46  Nilsson Matilda  2004  HARNÄS SKU  BP1804  25 m  35.33   
76  608  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  50 m  35.42   
77  658  Jensås Vårin  2003  TS&LK    50 m  35.42   
78  204  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  35.54   
79  154  Edberg Maja  2006  S 77  AX7206  50 m  35.58   
80  718  Tjugum Nora  2003  Bærum    50 m  35.66   
81  80  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  35.67   
82  707  Björkengren Clara  2004  Bærum    50 m  35.73   
83  412  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM  BR0604  50 m  35.82   
84  527  Krekula Mimmi  2003  VÄSBY SS  AZ3403  25 m  35.95   
85  452  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  35.99   
86  620  Antonsen Madelen  2005  SPEED    50 m  36.11   
87  698  Aavitsland Hem Nela  2005  Bærum    50 m  36.15   
88  719  Vinje Ida  2003  Bærum    50 m  36.18   
89  481  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  36.24   
90  23  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  36.28   
91  407  Gustavsson Agnes  2005  TÄBY SIM  AV3405  25 m  36.33   
92  337  Flink Maria  2005  SÖDERTÖRN  AP8205  50 m  36.37   
93  673  Eikjok Lone Charlotte  2004  Karasjok    50 m  36.54   
94  145  Unden Clara  2004  SK NEPTUN  AW6404  50 m  36.61   
95  535  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  50 m  36.69   
96  164  Rångeby Frida  2005  S 77  AZ8205  50 m  36.71   
97  301  Lange Oliwia  2004  SÖDERTÄLJE  BS6604  50 m  36.71   
98  Nordström-Rehnlund Lollobelle  2005  BOTK-RÖNN  AZ4205  50 m  36.74   
99  92  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  50 m  36.74   
100  455  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  50 m  36.75   
101  605  Solehav Linn  2005  SPIF SF  AM7605  50 m  36.83   
102  722  Wilberg Tuva  2005  Skjetten    50 m  36.84   
103  161  Olofsson Linnea  2004  S 77  AZ7804  50 m  36.89   
104  482  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  50 m  36.93   
105  158  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  50 m  36.98   
106  45  Nilsson Isabelle  2007  HARNÄS SKU  AM4607  25 m  36.99   
107  332  Ehn Gabriella  2003  SÖDERTÖRN  BE5403  25 m  37.02   
108  625  Helsingeng Navelsak Sirin  2005  SPEED    50 m  37.17   
109  727  Trista Rasay Tatiana  2004  Skjetten    50 m  37.29   
110  565  Krans Cecilia  2005  SS04  BL4805  25 m  37.32   
111  130  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m  37.38   
112  105  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  50 m  37.44   
113  669  Madar Kirke  2007  KEILA    50 m  37.58   
114  128  Rantil Molly  2005  SK NEPTUN  BL4405  50 m  37.64   
115  292  Bäckstrand Cheyenne  2005  SÖDERTÄLJE  AY8205  25 m  37.64   
116  464  Hermann Ellinor  2003  UPSALA S  AN9403  50 m  37.65   
117  729  Storo Dahl Erika  2004  Skjetten    50 m  37.66   
118  340  Gunnarsson Ella  2006  SÖDERTÖRN  AT5206  25 m  37.82   
119  141  Sundberg Elisa  2005  SK NEPTUN  AP6805  25 m  37.87   
120  306  Seeliger Marit  2005  SÖDERTÄLJE  AP7205  25 m  38.00   
121  47  Olsson Tyra  2003  HARNÄS SKU  BZ6803  25 m  38.18   
122  690  Svenning Anika Jocelyne  2005  Bærum    50 m  38.19   
123  731  Fremstad Prøven Victoria  2005  Skjetten    50 m  38.27   
124  315  Tshibanda Elina  2007  SÖDERTÄLJE  AB7407  25 m  38.31   
125  697  Heim Sofia  2005  Bærum    50 m  38.33   
126  439  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  38.34   
127  391  Alsén Emma  2007  TÄBY SIM  AJ5207  25 m  38.46   
128  728  Løkken Bendiksen Benedikte  2005  Skjetten    50 m  38.67   
129  152  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  25 m  38.79   
130  730  Kristengård Victoria  2004  Skjetten    50 m  38.85   
131  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RÖNN  BM6605  50 m  38.88   
132  374  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  25 m  38.93   
133  361  Stenbacka Juni  2007  SÖDERTÖRN  AV7607  25 m  39.08   
134  368  Åström Isabelle  2004  TIMRÅ SK  AJ2404  25 m  39.15   
135  97  Hedman Sheila  2006  SK NEPTUN  BB1606  25 m  39.21   
136  259  Thunberg Agnes  2007  SPÅRVÄGEN  AD8807  25 m  39.25   
137  456  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  39.26   
138  519  Eklund Cecilia  2005  VÄSBY SS  BF0205  25 m  39.31   
139  600  Pettersson Josefin  2002  SPIF SF  BX2802  50 m  39.42   
140  683  Bjørnlund Agnes  2004  Bærum    50 m  39.45   
141  147  Wijk Ines  2006  SK NEPTUN  AH2406  25 m  39.69   
142  491  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m  39.69   
143  469  Högström Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m  39.71   
144  686  Vlaisavljevic Nadja  2004  Bærum    50 m  39.74   
145  226  Claesson Johanna  2006  SPÅRVÄGEN  AY2406  25 m  39.77   
146  589  Johansson Meja  2006  SPIF SF  BF8806  50 m  39.78   
147  285  Adielsson Cecilia  2006  SÖDERTÄLJE  BC6406  50 m  39.80   
148  612  Zakeri Martinez Nerejda Nicoleta  2005  SPIF SF  AZ5405  50 m  39.81   
149  567  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  25 m  39.84   
150  534  Stromberg Ebba  2002  VÄSBY SS  AV7402  25 m  39.86   
151  445  Thermaenius Ella  2005  TÄBY SIM  BB7405  25 m  39.96   
152  151  Back Lina  2005  S 77  AJ7805  50 m  39.98   
153  26  Strömsöe Sara  2006  FALUN  AV2406  25 m  40.08   
154  668  Rogatkin Aila Ly  2007  KEILA    50 m  40.26   
155  132  Rodin Lea  2006  SK NEPTUN  BH1206  25 m  40.32   
156  630  Skogstad Tuv Ane  2006  SPEED    50 m  40.49   
157  694  Dragsund Selma Flage  2005  Bærum    50 m  40.50   
158  308  Sörensen Ella  2004  SÖDERTÄLJE  BO6604  25 m  40.67   
159  478  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  40.76   
160  546  Darvish Elina  2005  SS04  BM9405  50 m  40.83   
161  248  Loqvist Frida  2006  SPÅRVÄGEN  BB6806  25 m  40.94   
162  576  Youssef Danielle  2006  SS04  AY3206  50 m  41.05   
163  310  Teljstedt Clara  2006  SÖDERTÄLJE  AL7806  25 m  41.18   
164  432  Pedersen Stina  2007  TÄBY SIM  AN5807  25 m  41.27   
165  83  Farrar Linnea  2006  SK NEPTUN  BK8206  25 m  41.29   
166  699  Johansen Milla Saus  2004  Bærum    50 m  41.46   
167  475  Lindqvist Lucia  2004  UPSALA S  BM5604  50 m  41.53   
168  95  Gustafsson Amelia  2006  SK NEPTUN  BB0606  50 m  41.62   
169  564  Klang Fornehed Gabriella  2003  SS04  BO2403  25 m  41.97   
170  586  Gomez Rojas Penelope  2003  SPIF SF  BQ2603  50 m  42.06   
171  431  Osund-Ireland Ida  2007  TÄBY SIM  BH0607  25 m  42.08   
172  489  Stadell Alva  2006  UPSALA S  AO7206  50 m  42.25   
173  16  Frank Hanna  2006  FALUN  BB9406  25 m  42.26   
174  Mattisson Ebba  2006  BOTK-RÖNN  BD2606  50 m  42.31   
175  355  Nygren Elin  2003  SÖDERTÖRN  BP3203  25 m  42.34   
176  286  Andersson Sara  2005  SÖDERTÄLJE  BQ2405  25 m  42.53   
177  Kantolouto Julia  2005  BOTK-RÖNN  AQ2605  25 m  42.83   
178  350  Lindberg Lovisa  2007  SÖDERTÖRN  AK0407  25 m  42.93   
179  134  Ronquist Delara  2007  SK NEPTUN  AN7807  50 m  42.94   
180  480  Marhold Alva  2007  UPSALA S  AL5407  50 m  43.10   
181  49  Östlund Hillevi  2007  HARNÄS SKU  AX0807  25 m  43.11   
182  384  Ridhagen Elma  2004  TYRESÖ SS  BS9804  25 m  43.17   
183  163  Olsson Alice  2006  S 77  AX1406  25 m  43.22   
184  119  Mueller Signe  2007  SK NEPTUN  AZ5207  25 m  43.38   
185  159  Larsson Hailey  2007  S 77  AK7407  25 m  43.62   
186  472  Larsson Doris  2004  UPSALA S  BY6804  50 m  43.72   
187  114  Lööf Saga  2005  SK NEPTUN  BE2205  50 m  43.85   
188  629  Sørensen Sofie  2005  SPEED    50 m  44.00   
189  155  Gustafsson Tindra  2004  S 77  BJ7204  25 m  44.13   
190  701  Lossius Josefine  2005  Bærum    50 m  44.45   
191  493  Törnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  50 m  44.53   
192  111  Lundström Elsa  2006  SK NEPTUN  BB5606  25 m  44.70   
193  334  Eldh Ellinor  2006  SÖDERTÖRN  BA0206  25 m  44.98   
194  734  Vu Lin-Na  2005  Skjetten    50 m  45.00   
195  21  Karsberg Carla  2007  FALUN  AJ1407  25 m  45.07   
196  347  Johanson Emma  2008  SÖDERTÖRN  AL9608  50 m  45.22   
197  378  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRESÖ SS  BR7804  50 m  45.41   
198  667  Aloe Elisabeth  2006  KEILA    50 m  45.46   
199  144  Ullenhag Clara  2004  SK NEPTUN    50 m  45.50   
200  351  Lundberg Malva  2007  SÖDERTÖRN  AM6207  25 m  45.55   
201  Allvin Agnes  2006  FALUN  AV0406  25 m  45.59   
202  526  Krekula Fanny  2006  VÄSBY SS  AU8606  25 m  45.59   
203  561  Jäntti Amelie  2005  SS04  BS8605  25 m  45.65   
204  538  Arganti Leona  2004  SS04  BY8404  50 m  45.82   
205  Nordström Renlund Mimmi  2007  BOTK-RÖNN  AO8207  25 m  45.89   
206  689  Tamburplass Amelia  2004  Bærum    50 m  45.91   
207  413  Hlawatsch Beatrice  2007  TÄBY SIM  AN1807  25 m  46.00   
208  541  Bäckström Sofia  2004  SS04  CA7404  50 m  46.16   
209  477  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  46.96   
210  422  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  25 m  47.03   
211  454  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m  47.18   
212  109  Lundgren Julia  2007  SK NEPTUN  AZ2207  25 m  47.34   
213  365  Jansson Linnea  2005  TIMRÅ SK  BD0805  50 m  47.42   
214  695  Grove-Knutsen Minna  2005  Bærum    50 m  48.30   
215  524  Johansson Saga  2008  VÄSBY SS  AH7208  25 m  48.42   
216  278  Eklöf Anna  2007  SKK  AD9807  25 m  48.92   
217  276  Bystedt Ellen  2007  SKK  AY2207  25 m  49.01   
218  550  Gammel Stella  2006  SS04  BN4606  25 m  49.33   
219  280  Karlsson Elise  2007  SKK  BA4607  25 m  49.88   
220  273  Alveskär Lundfeldt Molly  2007  SKK  AE2207  25 m  51.89   
221  458  Ekman Linnea  2004  UPSALA S  BM0804  25 m  52.47   
222  696  Hegstad Anna Elise  2005  Bærum    50 m  53.24   
223  150  Anell Alva  2005  S 77  BE5405  25 m  53.86   
224  750  Berg Moa  2006  SÖDERTÄLJE  AC7206  50 m  54.20   
225  72  Brodd Molly  2008  SK NEPTUN  AF1208  50 m  55.02   
226  244  Hellberg Julia  2007  SPÅRVÄGEN  AR8607  25 m  57.29   
227  279  Holmberg Mildred  2007  SKK  AY5207  25 m  57.81   
228  744  Ek Noa  2008  SÖDERTÄLJE  AA8108  50 m  1:08.23   
229  14  Castillo Cornelia  2005  FALUN  BG5605  50 m     
230  32  von Hofsten Doris  2008  FALUN  AE9808  50 m     
231  34  Zetterberg Carolin  2006  FALUN  BL0806  50 m     
232  74  Duit Hedvig  2008  SK NEPTUN  AM4608  50 m     
233  112  Löfström Louise  2008  SK NEPTUN  AM0808  50 m     
234  140  Sterby Amy  2008  SK NEPTUN  AM5608  50 m     
235  165  Wallin Saga  2007  S 77  AW7207  50 m     
236  237  Goulet Emma  2006  SPÅRVÄGEN  BB5806  50 m     
237  275  Brorson Alma  2008  SKK  AT8208  50 m     
238  284  Öström Ofelia  2008  SKK  AO6808  50 m     
239  290  Boman Julia  2008  SÖDERTÄLJE  AT3408  50 m     
240  317  Wahlstedt Lova  2010  SÖDERTÄLJE  AC0610  50 m     
241  319  Yelda Bibo Jenny  2004  SÖDERTÄLJE  BS7604  50 m     
242  373  Börnesson Fidelie  2007  TYRESÖ SS  AZ8207  50 m     
243  382  Pahlén Ella  2007  TYRESÖ SS  AZ0407  50 m     
244  430  Olsson Sande Emma  2005  TÄBY SIM  AU5205  50 m     
245  440  Sommar Hannah  2007  TÄBY SIM  AV9407  50 m     
246  554  Hammes Martha  2008  SS04  AO1608  50 m     
247  604  Sjödén-Sikström Alice  2006  SPIF SF  BM0806  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  28 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  18:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner