Startliste for Polisen Head to Head
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
HEAD to Head 2018 |
|
Utskriftsdatum |
20 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
15:17 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 10, 200m Medley Herrar |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
549 |
3 |
Arvid Thoresson |
2005 |
AS5505 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:36.23 |
258 |
4 |
Alexander Trindade |
2006 |
AP6106 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:25.65 |
369 |
5 |
Nathanael Alexandersson |
2006 |
AJ7706 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:22.85 |
548 |
6 |
Eric Fransson |
2006 |
AN0506 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:25.40 |
368 |
7 |
Oliver Geaney |
2006 |
AH0506 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:27.78 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
816 |
1 |
Junes Khattab |
2006 |
AK0106 |
VÄSBY SS |
|
50m |
3:20.24 |
532 |
2 |
Elvin Degerbalkan |
2006 |
AH6106 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:16.56 |
11 |
3 |
Jakob Khaytan |
2003 |
AX6503 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
3:11.98 |
221 |
4 |
Georgios Theodosiadis |
2005 |
AN6105 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:07.24 |
226 |
5 |
Ludvig Löfström |
2006 |
AI4506 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:04.08 |
227 |
6 |
Axel Skott Storheden |
2006 |
AI3506 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:06.87 |
255 |
7 |
Allan Herulf |
2006 |
AN4506 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:08.87 |
538 |
8 |
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
AM7706 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:14.40 |
134 |
9 |
Axel Gustavsson |
2005 |
AK8705 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
3:16.83 |
554 |
10 |
Kevin Lenstad |
2005 |
AU3905 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:21.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
239 |
1 |
Philip Palmqvist |
2005 |
AR1505 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:01.52 |
234 |
2 |
Måns Gunnarson |
2006 |
AK8506 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:01.30 |
224 |
3 |
Tim Rogersson |
2005 |
AN5305 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:57.66 |
356 |
4 |
Anton Jöngren |
2006 |
AD5706 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:56.92 |
609 |
5 |
Markus Brenning |
2005 |
AD4105 |
UPSALA S |
|
25m |
2:55.99 |
254 |
6 |
Walter Herulf |
2006 |
AN3506 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:56.30 |
42 |
7 |
Marcus Hansson |
2005 |
AD7705 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:57.58 |
220 |
8 |
Christos Theodosiadis |
2006 |
AI7106 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:00.76 |
74 |
9 |
Bilal Mustefa |
2004 |
AW4304 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:01.51 |
685 |
10 |
Jonas Kvist |
2006 |
AD0706 |
ÖSMO SS |
|
25m |
3:02.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
527 |
1 |
Daniel Bebenek |
2006 |
AC4706 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:54.60 |
9 |
2 |
Samir Haidari |
2003 |
AW9703 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
2:53.40 |
824 |
3 |
Aku Hyrsylä |
2003 |
|
SALO |
|
25m |
2:52.00 |
376 |
4 |
Oscar Gustafson |
2005 |
AR6705 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:50.89 |
250 |
5 |
Marcus Lundgren |
2006 |
AN1506 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:50.61 |
605 |
6 |
Felix Do |
2004 |
AF4304 |
UPSALA S |
|
25m |
2:50.72 |
823 |
7 |
Olli Havia |
2004 |
|
SALO |
|
25m |
2:50.94 |
825 |
8 |
Joona Pohjola |
2004 |
|
SALO |
|
25m |
2:52.20 |
58 |
9 |
Simon Söderberg |
2006 |
AE9706 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:53.95 |
400 |
10 |
Emil Berg |
2003 |
AK4903 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:55.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
357 |
1 |
Alan Eriksson |
2005 |
AH2905 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:49.72 |
625 |
2 |
Axel Furuhall |
2004 |
AZ9504 |
UPSALA S |
|
25m |
2:46.78 |
393 |
3 |
Casper Runfjäll |
2002 |
AJ7102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:43.95 |
422 |
4 |
Mattias Moreno |
2002 |
AX5302 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:41.65 |
173 |
5 |
Malte Norberg |
2003 |
AI7903 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:40.64 |
40 |
6 |
Oliver Harper |
2005 |
AD2705 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:40.85 |
197 |
7 |
Uno Härmark |
2005 |
AD8705 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:42.41 |
406 |
8 |
Jacob Lange |
2002 |
AR5702 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:44.81 |
340 |
9 |
Markus Annas |
2004 |
AF1704 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:49.35 |
621 |
10 |
Ravi Parekh |
2005 |
AL7705 |
UPSALA S |
|
25m |
2:50.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
37 |
1 |
John Zetterqvist |
2004 |
AH6504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:40.06 |
428 |
2 |
Spencer Huerta |
2004 |
AV5504 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:38.51 |
350 |
3 |
Einar Styrman |
2005 |
AH3305 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:35.54 |
649 |
4 |
Ludvig Ahlström |
2002 |
AK8302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:33.54 |
613 |
5 |
Danny Simaleza |
2005 |
AE4905 |
UPSALA S |
|
25m |
2:33.17 |
68 |
6 |
Henry Israelsson |
2006 |
AK9706 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:33.38 |
24 |
7 |
Rasmus Hanson |
2003 |
AB1303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:34.72 |
50 |
8 |
Ludwig Skantz |
2005 |
AE6705 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:38.33 |
681 |
9 |
Max Claesson |
2004 |
AB1904 |
ÖSMO SS |
|
25m |
2:39.20 |
355 |
10 |
David Holmberg |
2005 |
AH7905 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:40.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
450 |
1 |
Tobias Lindberg |
2005 |
AI7105 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:32.13 |
449 |
2 |
Emil Gunnarsson |
2004 |
AM0504 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:30.83 |
828 |
3 |
Eemil Kankare |
2003 |
|
AUi |
|
25m |
2:30.08 |
38 |
4 |
Nils Malmberg |
2004 |
AI3504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:26.57 |
526 |
5 |
Erik Åstrand |
2003 |
AO2903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:25.64 |
31 |
6 |
Marcus Nykvist |
2004 |
AB1504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:25.91 |
652 |
7 |
Ivar Simonsson |
2002 |
AO9502 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:29.38 |
822 |
8 |
Verneri Lehtovaara |
2004 |
|
SALO |
|
25m |
2:30.23 |
718 |
9 |
Axel Lewander |
2004 |
AI7304 |
SPIF SF |
|
50m |
2:30.95 |
714 |
10 |
Erik Falk |
2003 |
AL0103 |
SPIF SF |
|
25m |
2:32.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
391 |
1 |
Erik Bergstrand |
2002 |
AD3102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:24.75 |
514 |
2 |
Axel Nordén |
2001 |
AO3301 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:23.95 |
636 |
3 |
Eric Hansson |
2002 |
AD0302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:21.97 |
832 |
4 |
Henri Kyynäräinen |
1994 |
|
AUi |
|
25m |
2:20.15 |
452 |
5 |
Jakub Majta |
2003 |
AV9703 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:18.07 |
523 |
6 |
Erik Ahlqvist |
2001 |
AT7501 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:19.75 |
829 |
7 |
Oskari Arvo |
2002 |
|
AUi |
|
25m |
2:21.30 |
710 |
8 |
Gustav Niring |
2004 |
AE6304 |
SPIF SF |
|
25m |
2:23.39 |
512 |
9 |
Andres Pöllänen |
2001 |
AM5901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:24.73 |
396 |
10 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:24.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
509 |
1 |
Wilhelm Muzikants |
2001 |
AJ2901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:17.43 |
654 |
2 |
Christopher Lindholm |
2002 |
AQ1702 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:16.31 |
633 |
3 |
Martin Melinder |
2001 |
AG1301 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:14.75 |
642 |
4 |
Carl Göransson |
2000 |
AQ8300 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:11.72 |
505 |
5 |
Daniel Räisänen |
1999 |
AE0199 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:03.75 |
507 |
6 |
Josef Al-Khalili |
2000 |
AE5700 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:10.14 |
831 |
7 |
Mohamed Ezzat |
2001 |
|
AUi |
|
25m |
2:13.23 |
644 |
8 |
William Lernå |
2002 |
AF4102 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:16.07 |
830 |
9 |
Ibrahim Ezzat |
2002 |
|
AUi |
|
25m |
2:16.98 |
524 |
10 |
Gustav Ahlqvist |
2003 |
AK6503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:18.00 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
20 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
15:17 |
|