Program för Polisen Head to Head
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 kl 0900
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
HEAD to Head 2018 |
|
Utskriftsdatum |
20 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:28 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 2, 400m Frisim Herrar |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
532 |
1 |
Elvin Degerbalkan |
2006 |
AH6106 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
405 |
2 |
Juan Esbjörnsson |
2002 |
AQ6902 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
549 |
3 |
Arvid Thoresson |
2005 |
AS5505 |
TÄBY SIM |
|
25m |
6:25.32 |
781 |
4 |
Eddie Sjöberg |
2005 |
AP2705 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
6:11.24 |
414 |
5 |
Lennon Köndell |
2004 |
AO3104 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
6:04.28 |
134 |
6 |
Axel Gustavsson |
2005 |
AK8705 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
6:05.52 |
77 |
7 |
Emil Alsered Fällman |
2006 |
AN3906 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
6:20.23 |
410 |
8 |
Ludvig Johansson |
2003 |
AQ0703 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
6:33.07 |
554 |
9 |
Kevin Lenstad |
2005 |
AU3905 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
400 |
1 |
Emil Berg |
2003 |
AK4903 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
6:02.83 |
527 |
2 |
Daniel Bebenek |
2006 |
AC4706 |
TÄBY SIM |
|
50m |
5:50.54 |
428 |
3 |
Spencer Huerta |
2004 |
AV5504 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
5:27.68 |
42 |
4 |
Marcus Hansson |
2005 |
AD7705 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
5:20.00 |
605 |
5 |
Felix Do |
2004 |
AF4304 |
UPSALA S |
|
25m |
5:13.74 |
625 |
6 |
Axel Furuhall |
2004 |
AZ9504 |
UPSALA S |
|
25m |
5:16.63 |
609 |
7 |
Markus Brenning |
2005 |
AD4105 |
UPSALA S |
|
25m |
5:26.32 |
58 |
8 |
Simon Söderberg |
2006 |
AE9706 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
5:35.29 |
233 |
9 |
Stavros Theodosiadis |
2002 |
AY7502 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:56.56 |
538 |
10 |
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
AM7706 |
TÄBY SIM |
|
50m |
6:03.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
204 |
1 |
Ferdinand Bang |
2005 |
AF1305 |
SK NEPTUN |
|
50m |
4:59.53 |
68 |
2 |
Henry Israelsson |
2006 |
AK9706 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:58.13 |
173 |
3 |
Malte Norberg |
2003 |
AI7903 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:57.90 |
189 |
4 |
Oliver Albinzon |
2005 |
AC3105 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:56.02 |
707 |
5 |
Oliver Rasool |
2003 |
AI0103 |
SPIF SF |
|
25m |
4:51.37 |
714 |
6 |
Erik Falk |
2003 |
AL0103 |
SPIF SF |
|
50m |
4:53.42 |
40 |
7 |
Oliver Harper |
2005 |
AD2705 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:57.79 |
366 |
8 |
Carl Malm |
2005 |
AL7905 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
4:57.96 |
50 |
9 |
Ludwig Skantz |
2005 |
AE6705 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:59.36 |
823 |
10 |
Olli Havia |
2004 |
|
SALO |
|
25m |
5:01.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
718 |
1 |
Axel Lewander |
2004 |
AI7304 |
SPIF SF |
|
25m |
4:49.10 |
202 |
2 |
Isak Wallström-Blomgren |
2003 |
AQ9303 |
SK NEPTUN |
|
50m |
4:48.57 |
349 |
3 |
Aron Alexanderson |
2003 |
AT0103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
4:47.31 |
184 |
4 |
Morris Martin |
2004 |
AH0504 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:46.23 |
450 |
5 |
Tobias Lindberg |
2005 |
AI7105 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
4:42.64 |
190 |
6 |
Theo Djuphammar |
2005 |
AC6105 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:42.82 |
294 |
7 |
Siavash Vatani |
2003 |
AP0503 |
SKURU IK |
|
25m |
4:46.99 |
195 |
8 |
Malte Haargaard |
2003 |
AP2703 |
SK NEPTUN |
|
50m |
4:47.75 |
776 |
9 |
Nicolas Jernberg |
2001 |
AU4301 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
4:48.84 |
5 |
10 |
Marcus Hedlund |
2002 |
AT1902 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
4:50.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
649 |
1 |
Ludvig Ahlström |
2002 |
AK8302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
4:40.27 |
397 |
2 |
Erik Lööw |
2003 |
AH1303 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
4:37.09 |
76 |
3 |
Markus Sandh |
2002 |
AZ1302 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:35.92 |
511 |
4 |
Anton Forsberg |
2001 |
AM4901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:32.57 |
168 |
5 |
Linus Thörn |
2002 |
AN6102 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:31.76 |
512 |
6 |
Andres Pöllänen |
2001 |
AM5901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:32.54 |
32 |
7 |
Sid Lundgren |
2003 |
AF2303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:35.11 |
344 |
8 |
Jesper Holmström |
2003 |
AO4903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
4:36.75 |
613 |
9 |
Danny Simaleza |
2005 |
AE4905 |
UPSALA S |
|
25m |
4:40.18 |
214 |
10 |
Hjalmar Mueller |
2004 |
AR8104 |
SK NEPTUN |
|
50m |
4:41.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Marcus Nykvist |
2004 |
AB1504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:29.12 |
526 |
2 |
Erik Åstrand |
2003 |
AO2903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:25.32 |
523 |
3 |
Erik Ahlqvist |
2001 |
AT7501 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:21.54 |
640 |
4 |
Victor Halldén |
2000 |
AP7300 |
VÄSBY SS |
|
25m |
4:20.24 |
474 |
5 |
Olle Sköld |
1999 |
AK4599 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
4:12.32 |
698 |
6 |
Jacob Danielsson |
1998 |
AB9798 |
SPIF SF |
|
25m |
4:18.95 |
24 |
7 |
Rasmus Hanson |
2003 |
AB1303 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
4:20.88 |
164 |
8 |
Morgan Martinsson |
2001 |
AN1701 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:22.88 |
157 |
9 |
Isak Gustafsson |
2001 |
AA5901 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:26.28 |
167 |
10 |
Troy Kroonder |
2003 |
AG8903 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:30.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
633 |
1 |
Martin Melinder |
2001 |
AG1301 |
VÄSBY SS |
|
25m |
4:09.23 |
642 |
2 |
Carl Göransson |
2000 |
AQ8300 |
VÄSBY SS |
|
25m |
4:05.04 |
159 |
3 |
Oliver Rehn |
2001 |
AF5101 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:57.19 |
153 |
4 |
Kristian Kron |
1992 |
AY2192 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:47.85 |
845 |
5 |
Adam Paulsson |
1995 |
|
HS |
|
25m |
3:41.38 |
838 |
6 |
Nils Liess |
1996 |
|
SPIF SF |
|
25m |
3:45.11 |
263 |
7 |
Mattias Glenesk |
1994 |
BB6994 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:55.50 |
183 |
8 |
Wiggo Frohde |
2000 |
AX3300 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:58.29 |
505 |
9 |
Daniel Räisänen |
1999 |
AE0199 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:05.46 |
636 |
10 |
Eric Hansson |
2002 |
AD0302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
4:10.70 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
20 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
09:28 |
|