Startliste for Stora Coop simmet
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 2, 25m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 49 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | 15.22 | |
2 | 31 | Hallgren Simon | 2002 | GUSTAVSBER | AU7902 | 25 m | 15.55 | |
3 | 133 | Kokki Lucas | 2003 | VÄSTERÅS | AZ3303 | 25 m | 15.69 | |
4 | 27 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 15.78 | |
5 | 35 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 15.85 | |
6 | 30 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | 16.46 | |
7 | 39 | Rinaldo Melvin | 2005 | GUSTAVSBER | AA5905 | 25 m | 16.65 | |
8 | 113 | Wällstedt Anton | 2003 | UPPLANDS-B | AG5103 | 25 m | 16.86 | |
9 | 138 | Mörtstrand Isac | 2007 | VÄSTERÅS | AC4107 | 25 m | 16.90 | |
10 | 46 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 25 m | 17.21 | |
11 | 164 | Göransson Sigvard | 2007 | STRÄNGNÄS | AB6707 | 25 m | 17.46 | |
12 | 37 | Nordström Anton | 2002 | GUSTAVSBER | AT1502 | 25 m | 17.65 | |
13 | 94 | Bjällås Filip | 2007 | UPPLANDS-B | AA7107 | 25 m | 17.82 | |
14 | 26 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 18.10 | |
15 | 103 | Mornils Flender Julius | 2002 | UPPLANDS-B | AS5702 | 25 m | 18.78 | |
16 | 161 | Arvidsson Elias | 2005 | STRÄNGNÄS | AN7705 | 25 m | 18.78 | |
17 | 44 | Steffansson Mathias | 2005 | GUSTAVSBER | AF2505 | 25 m | 19.04 | |
18 | 165 | Klang Hugo | 2005 | STRÄNGNÄS | AH0705 | 25 m | 19.07 | |
19 | 99 | Kristoffersson Oskar | 2003 | UPPLANDS-B | AK0503 | 25 m | 19.28 | |
20 | 126 | Halvarsson Olle | 2006 | VÄSTERÅS | AH7106 | 25 m | 20.10 | |
21 | 139 | Norlén Melvin | 2005 | VÄSTERÅS | AM2305 | 25 m | 20.19 | |
22 | 25 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 20.71 | |
23 | 62 | Wendborg Lucas | 2004 | NYKÖPING | AH1104 | 25 m | 20.75 | |
24 | 109 | Svensson Axel | 2006 | UPPLANDS-B | AG1306 | 25 m | 21.69 | |
25 | 41 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 22.17 | |
26 | 166 | Lindquist Hugo | 2007 | STRÄNGNÄS | AC5707 | 25 m | 22.95 | |
27 | 111 | Vide William | 2008 | UPPLANDS-B | AA5308 | 25 m | 23.66 | |
28 | 107 | Sjögren Albert | 2007 | UPPLANDS-B | AA8107 | 25 m | 23.96 | |
29 | 76 | Hörnstedt Eric | 2008 | SALA SS | AH7508 | 25 m | 25.28 | |
30 | 170 | Romin Artur | 2003 | STRÄNGNÄS | AJ0303 | 25 m | 25.30 | |
31 | 114 | Wällstedt Erik | 2005 | UPPLANDS-B | AC8505 | 25 m | 25.68 | |
32 | 15 | Lundblad Adam | 2006 | SK ENA | 25 m | |||
33 | 21 | Redlund Viggo | 2005 | SK ENA | AV2305 | 25 m | ||
34 | 34 | Lindkvist Max | 2004 | GUSTAVSBER | AS3904 | 25 m | ||
35 | 40 | Rydkvist Niklas | 2001 | GUSTAVSBER | AZ1301 | 25 m | ||
36 | 43 | Sjödin Anton | 2004 | GUSTAVSBER | AS1904 | 25 m | ||
37 | 69 | Eriksson Axel | 2006 | SALA SS | AP4906 | 25 m | ||
38 | 72 | Gullberg Alvar | 2008 | SALA SS | AF6908 | 25 m | ||
39 | 73 | Gullberg Wilhelm | 2006 | SALA SS | AR5506 | 25 m | ||
40 | 80 | Reuterwall Emil | 2009 | SALA SS | 25 m | |||
41 | 81 | Reuterwall Max | 2009 | SALA SS | 25 m | |||
42 | 92 | Willquist Frans | 2005 | SALTSJÖB | AQ5905 | 25 m | ||
43 | 96 | Haider Anton | 2001 | UPPLANDS-B | AJ8501 | 25 m | ||
44 | 115 | Zhao Jin | 2007 | UPPLANDS-B | AI2107 | 25 m | ||
45 | 116 | Zhao Yu | 2007 | UPPLANDS-B | AI1107 | 25 m | ||
46 | 118 | Assadi Viam | 2005 | VÄSTERÅS | AM4305 | 25 m | ||
47 | 136 | Löfqvist Gustav | 2005 | VÄSTERÅS | AS4505 | 25 m | ||
48 | 143 | Rådman Algot | 2006 | VÄSTERÅS | AO5506 | 25 m | ||
49 | 147 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | ||
50 | 162 | Camalich Mattias | 2008 | STRÄNGNÄS | AG1508 | 25 m | ||
51 | 169 | Pettersson Hector | 2008 | STRÄNGNÄS | AE7508 | 25 m | ||
52 | 181 | Bergmanis Maksims | 2002 | UPPLANDS-B | BA1502 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 05 april 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:34 |