Program för Stora Coop simmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Gren 6, 25m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 27 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 18.15 | |
2 | 49 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | 18.60 | |
3 | 37 | Nordström Anton | 2002 | GUSTAVSBER | AT1502 | 25 m | 19.20 | |
4 | 39 | Rinaldo Melvin | 2005 | GUSTAVSBER | AA5905 | 25 m | 19.68 | |
5 | 31 | Hallgren Simon | 2002 | GUSTAVSBER | AU7902 | 25 m | 20.75 | |
6 | 136 | Löfqvist Gustav | 2005 | VÄSTERÅS | AS4505 | 25 m | 21.07 | |
7 | 30 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | 21.13 | |
8 | 46 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 25 m | 21.51 | |
9 | 35 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 21.63 | |
10 | 126 | Halvarsson Olle | 2006 | VÄSTERÅS | AH7106 | 25 m | 21.70 | |
11 | 113 | Wällstedt Anton | 2003 | UPPLANDS-B | AG5103 | 25 m | 21.89 | |
12 | 26 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 21.91 | |
13 | 103 | Mornils Flender Julius | 2002 | UPPLANDS-B | AS5702 | 25 m | 22.38 | |
14 | 164 | Göransson Sigvard | 2007 | STRÄNGNÄS | AB6707 | 25 m | 22.50 | |
15 | 94 | Bjällås Filip | 2007 | UPPLANDS-B | AA7107 | 25 m | 22.93 | |
16 | 138 | Mörtstrand Isac | 2007 | VÄSTERÅS | AC4107 | 25 m | 23.05 | |
17 | 139 | Norlén Melvin | 2005 | VÄSTERÅS | AM2305 | 25 m | 23.20 | |
18 | 76 | Hörnstedt Eric | 2008 | SALA SS | AH7508 | 25 m | 23.23 | |
19 | 72 | Gullberg Alvar | 2008 | SALA SS | AF6908 | 25 m | 23.29 | |
20 | 73 | Gullberg Wilhelm | 2006 | SALA SS | AR5506 | 25 m | 25.42 | |
21 | 62 | Wendborg Lucas | 2004 | NYKÖPING | AH1104 | 25 m | 26.32 | |
22 | 169 | Pettersson Hector | 2008 | STRÄNGNÄS | AE7508 | 25 m | 26.45 | |
23 | 166 | Lindquist Hugo | 2007 | STRÄNGNÄS | AC5707 | 25 m | 26.57 | |
24 | 69 | Eriksson Axel | 2006 | SALA SS | AP4906 | 25 m | 26.67 | |
25 | 99 | Kristoffersson Oskar | 2003 | UPPLANDS-B | AK0503 | 25 m | 26.92 | |
26 | 7 | Asp Almström Pontus | 2008 | SK ENA | AD1908 | 25 m | 27.37 | |
27 | 111 | Vide William | 2008 | UPPLANDS-B | AA5308 | 25 m | 27.47 | |
28 | 107 | Sjögren Albert | 2007 | UPPLANDS-B | AA8107 | 25 m | 27.54 | |
29 | 63 | Alriksson Enar | 2008 | SALA SS | AI4708 | 25 m | 28.17 | |
30 | 115 | Zhao Jin | 2007 | UPPLANDS-B | AI2107 | 25 m | 28.39 | |
31 | 116 | Zhao Yu | 2007 | UPPLANDS-B | AI1107 | 25 m | 28.75 | |
32 | 114 | Wällstedt Erik | 2005 | UPPLANDS-B | AC8505 | 25 m | 28.96 | |
33 | 23 | Zetterberg Erik | 2009 | SK ENA | AA7109 | 25 m | 29.92 | |
34 | 2 | Dincer Poyraz | 2008 | AVESTA SS | AH6708 | 25 m | 30.51 | |
35 | 109 | Svensson Axel | 2006 | UPPLANDS-B | AG1306 | 25 m | 33.77 | |
36 | 18 | Osman Jino Atiwit | 2010 | SK ENA | AB7310 | 25 m | 39.76 | |
37 | 13 | Chitt Shadi | 2009 | SK ENA | 25 m | |||
38 | 15 | Lundblad Adam | 2006 | SK ENA | 25 m | |||
39 | 16 | Olsen Anton | 2010 | SK ENA | 25 m | |||
40 | 19 | Oulaywan Mohammed | 2009 | SK ENA | 25 m | |||
41 | 21 | Redlund Viggo | 2005 | SK ENA | AV2305 | 25 m | ||
42 | 24 | Öman Åke | 2008 | SK ENA | 25 m | |||
43 | 25 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | ||
44 | 34 | Lindkvist Max | 2004 | GUSTAVSBER | AS3904 | 25 m | ||
45 | 40 | Rydkvist Niklas | 2001 | GUSTAVSBER | AZ1301 | 25 m | ||
46 | 41 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | ||
47 | 43 | Sjödin Anton | 2004 | GUSTAVSBER | AS1904 | 25 m | ||
48 | 44 | Steffansson Mathias | 2005 | GUSTAVSBER | AF2505 | 25 m | ||
49 | 57 | Brynglesson Johannes | 2007 | LINDESBERG | AN2707 | 25 m | ||
50 | 80 | Reuterwall Emil | 2009 | SALA SS | 25 m | |||
51 | 81 | Reuterwall Max | 2009 | SALA SS | 25 m | |||
52 | 92 | Willquist Frans | 2005 | SALTSJÖB | AQ5905 | 25 m | ||
53 | 96 | Haider Anton | 2001 | UPPLANDS-B | AJ8501 | 25 m | ||
54 | 131 | Kamran Milad | 2005 | VÄSTERÅS | AW5905 | 25 m | ||
55 | 133 | Kokki Lucas | 2003 | VÄSTERÅS | AZ3303 | 25 m | ||
56 | 147 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | ||
57 | 161 | Arvidsson Elias | 2005 | STRÄNGNÄS | AN7705 | 25 m | ||
58 | 162 | Camalich Mattias | 2008 | STRÄNGNÄS | AG1508 | 25 m | ||
59 | 165 | Klang Hugo | 2005 | STRÄNGNÄS | AH0705 | 25 m | ||
60 | 170 | Romin Artur | 2003 | STRÄNGNÄS | AJ0303 | 25 m | ||
61 | 180 | Österberg William | 2003 | FAGERSTA | AS7103 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 05 april 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:34 |