2018-07-20   03:11:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Laxaleken 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 800m Frisim Herrar 
Sponsor: Motorhalland 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
76  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  8:03.45   
201  Dukic Dennis  2000  HS  AC4500  25 m  8:20.53   
99  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  8:39.26   
739  Hellzén Petter  2000  ÄNGELHOLM  AA6300  25 m  8:40.99   
80  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  25 m  8:41.79   
62  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  8:43.81   
735  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  25 m  8:56.83   
488  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  9:08.80   
741  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  25 m  9:14.05  RES 
10  27  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  9:16.94  RES 
11  489  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  9:23.91  RES 
12  252  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  9:24.45  RES 
13  39  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  9:36.44  RES 
14  91  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  9:36.80  RES 
15  663  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  10:15.05  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  18 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  12:53 
 
2_S
Gren 2, 800m Frisim Damer 
Sponsor: Depend 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
759  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  9:11.73   
513  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  9:12.22   
126  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  25 m  9:21.57   
522  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  9:38.89   
664  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  9:50.37   
738  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  25 m  9:56.50   
625  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  10:02.76   
34  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  50 m  10:05.77   
155  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  10:26.90  RES 
10  261  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  10:31.65  RES 
11  742  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  10:33.25  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  18 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  12:53 
 
3_S
Gren 3, 200m Medley Herrar 
Sponsor: A-Hus 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
601  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  2:03.53   
511  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  2:03.84   
288  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  2:04.99   
615  Gustavsson Julius  2002  TÄBY SIM  AD0102  25 m  2:10.81   
497  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  2:12.45   
761  Trudov Alexander  1999  ÄNGELHOLM  AT5399  25 m  2:12.64   
806  Kertes Daniel  1999  SÖDERTÄLJE  AD8399  50 m  2:12.96   
26  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  2:15.62   
79  Reinholdsson David  2002  ELFSBORG  AI3502  25 m  2:15.66   
10  33  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  2:16.59   
11  489  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  2:18.96   
12  74  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  2:19.55   
13  239  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  2:20.22   
14  600  Eriksson August  2004  TUREBERG  AC3104  25 m  2:20.57   
15  90  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  2:20.93   
16  488  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  50 m  2:21.28   
17  124  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  2:23.02   
18  602  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  2:23.46   
19  231  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  2:23.56   
20  46  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  2:25.29   
21  524  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  2:25.30   
22  800  Löfgren Carl  2003  BLÅKULLA  AE7303  25 m  2:26.97   
23  118  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  2:27.27   
24  465  Swedblom Anton  2002  SK LAXEN  AR1302  25 m  2:28.29   
25  623  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  2:28.33   
26  659  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  2:28.86   
27  401  Björkman Edward  2002  SK LAXEN  AS2302  25 m  2:28.94   
28  790  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  25 m  2:29.95   
29  608  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  25 m  2:30.37   
30  331  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  2:31.07   
31  617  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  2:31.88   
32  56  Hyvönen Elias  2000  ELFSBORG  AA7700  25 m  2:32.32   
33  758  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  2:35.34   
34  640  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  2:36.70   
35  785  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  2:36.78   
36  762  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  2:37.03   
37  20  Seppälä Ville  2004  ANDERSTORP  AO0304  25 m  2:37.49   
38  157  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  2:37.73   
39  285  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  2:38.84   
40  609  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  2:39.51   
41  281  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  50 m  2:40.03   
42  475  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  2:40.10   
43  721  Shebalin Daniel  2002  ÄLMHULT  AT2102  50 m  2:40.24   
44  390  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  50 m  2:40.71   
45  406  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  2:41.41   
46  663  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  2:43.56   
47  444  Nilsson Lucas  2003  SK LAXEN  AM2703  25 m  2:43.67   
48  446  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  2:44.57   
49  399  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  2:45.42   
50  723  Wiloboken Johan  1999  ÄLMHULT  AM1799  25 m  2:45.56   
51  722  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  25 m  2:46.06   
52  64  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  2:46.07   
53  440  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  2:49.39   
54  316  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  2:50.02   
55  175  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  50 m  2:50.53   
56  21  Tallbäck Albin  2005  ANDERSTORP  AG3705  25 m  2:53.05   
57  330  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  25 m  2:56.02   
58  237  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  2:56.15   
59  772  Curlow Emil  2002  FALKENBERG  AO7902  25 m  2:59.32   
60  459  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  2:59.49   
61  631  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  3:00.25   
62  373  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  3:02.75   
63  85  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  3:03.38   
64  540  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  3:04.13   
65  532  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  3:05.83   
66  665  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  3:27.93   
67  334  Tjernström Svante  2007  KUNGÄLV  AA4907  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  18 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  12:53 
 
4_S
Gren 4, 200m Medley Damer 
Sponsor: Kents 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
529  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  2:19.61   
127  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  25 m  2:24.48   
479  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  2:24.90   
180  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  2:27.40   
101  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  2:27.61   
100  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  25 m  2:28.43   
121  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  2:30.40   
126  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  25 m  2:30.82   
740  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  25 m  2:31.24   
10  477  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  2:31.86   
11  130  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  25 m  2:31.97   
12  616  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  2:32.43   
13  467  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  25 m  2:32.80   
14  483  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  2:33.14   
15  496  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  2:33.41   
16  396  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  25 m  2:33.60   
17  622  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  2:33.95   
18  473  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  2:34.59   
19  120  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  2:34.68   
20  86  Stenberg Matilda  2001  ELFSBORG  AS5401  25 m  2:34.94   
21  128  Hein Sofia  2004  GÖTEBORG  BY7804  25 m  2:35.02   
22  804  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  2:35.05   
23  28  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  2:35.30   
24  643  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  2:35.54   
25  664  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  2:35.55   
26  236  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  2:36.04   
27  411  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  2:36.09   
28  37  Aminoff Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  2:36.23   
29  34  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  2:36.25   
30  153  Thonander Felicia  2001  GÖTEBORG  AC8801  25 m  2:36.42   
31  653  Hedqvist Jazmina  2002  HVETLANDA  AQ5402  25 m  2:36.43   
32  119  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  2:36.77   
33  328  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  2:36.83   
34  171  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  2:36.95   
35  178  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  2:37.03   
36  174  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  2:37.27   
37  150  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  2:37.76   
38  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  2:37.81   
39  651  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  25 m  2:38.62   
40  40  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  2:38.68   
41  65  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  25 m  2:39.04   
42  607  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  2:39.23   
43  614  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  2:39.26   
44  455  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  25 m  2:39.41   
45  131  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  2:39.92   
46  172  D´aubigné Tindra  2004  SK HAJEN  AQ1204  25 m  2:40.16   
47  604  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  2:40.48   
48  597  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  2:40.55   
49  431  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  2:40.57   
50  603  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  2:41.65   
51  393  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  50 m  2:41.89   
52  176  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  2:41.98   
53  427  Ivansson Erica  2003  SK LAXEN  AQ8803  25 m  2:42.69   
54  122  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  2:42.86   
55  134  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  2:43.15   
56  54  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  2:44.22   
57  309  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  25 m  2:44.99   
58  598  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  2:45.63   
59  621  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  2:45.66   
60  132  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  2:45.92   
61  536  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  25 m  2:46.12   
62  418  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  25 m  2:46.89   
63  658  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  50 m  2:47.21   
64  188  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  2:47.67   
65  182  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  2:47.83   
66  88  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  25 m  2:48.29   
67  83  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  2:48.45   
68  117  Berlin Viola  2002  GÖTEBORG  BO9602  25 m  2:49.20   
69  135  Jökulsdottir Anna Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  25 m  2:49.26   
70  144  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  50 m  2:49.28   
71  429  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  2:49.29   
72  782  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  25 m  2:49.30   
73  143  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  25 m  2:49.60   
74  145  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  BR1602  25 m  2:49.62   
75  661  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  2:50.00   
76  58  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  2:51.05   
77  632  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  25 m  2:51.12   
78  97  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  2:51.48   
79  98  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  25 m  2:52.43   
80  186  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  2:53.81   
81  42  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  2:54.20   
82  66  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  2:54.25   
83  542  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  2:54.55   
84  125  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  25 m  2:54.86   
85  55  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  50 m  2:55.31   
86  136  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  25 m  2:55.48   
87  129  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  25 m  2:55.77   
88  96  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  25 m  2:56.77   
89  458  Reljanovic Nikita  2004  SK LAXEN  BD4404  25 m  2:57.00   
90  642  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  2:57.05   
91  41  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  50 m  2:58.25   
92  228  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  AB9403  25 m  2:58.31   
93  43  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  2:59.46   
94  168  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  3:00.08   
95  641  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  3:00.31   
96  22  Tallbäck Klara  2003  ANDERSTORP  BQ5203  25 m  3:00.70   
97  45  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  25 m  3:01.23   
98  336  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  3:01.30   
99  72  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  3:01.86   
100  435  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  25 m  3:02.12   
101  637  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  25 m  3:03.23   
102  325  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  3:04.50   
103  566  Fagerström Moa  2003  SK STIMMET  AN4803  25 m  3:04.56   
104  476  Westergren Tilda  2004  SK LAXEN  AN4404  25 m  3:04.76   
105  451  Persson Bella  2004  SK LAXEN  BN2404  25 m  3:06.66   
106  139  Liu Evelina  2004  GÖTEBORG  BK7404  25 m  3:07.71   
107  799  Lundberg Alwa  2006  BLÅKULLA  AE7806  25 m  3:10.47   
108  326  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  25 m  3:10.83   
109  388  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  3:11.10   
110  50  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  50 m  3:12.32   
111  335  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  BJ4805  25 m  3:13.14   
112  422  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m  3:13.23   
113  438  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  3:15.51   
114  59  Johannsmeyer Lara  2003  ELFSBORG  BV9603  25 m  3:15.88   
115  786  Mcadam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  25 m  3:16.56   
116  453  Pålsson Emilia  2005  SK LAXEN  BB1405  25 m  3:16.58   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  18 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  12:53 
 
7_S
Gren 7, 200m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
605  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  2:03.08   
343  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  25 m  2:07.18   
703  Sundberg Max  1999  VÄSBY SS  AS5399  25 m  2:07.63   
693  Nyblom Niklas  1999  VÄSBY SS  AK2999  25 m  2:08.40   
735  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  25 m  2:08.67   
806  Kertes Daniel  1999  SÖDERTÄLJE  AD8399  50 m  2:08.82   
208  Kerman William  2001  HS  AA6501  25 m  2:09.59   
510  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  50 m  2:09.71   
99  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  2:10.84   
10  601  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  2:11.17   
11  76  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  2:15.16   
12  33  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  2:16.73   
13  761  Trudov Alexander  1999  ÄNGELHOLM  AT5399  25 m  2:17.96   
14  680  Halldén Victor  2000  VÄSBY SS  AP7300  25 m  2:18.41   
15  352  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  2:18.64   
16  46  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  2:19.03   
17  80  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  25 m  2:19.40   
18  239  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  2:21.59   
19  375  Wede Jonatan  1988  LANDSKRONA  AB7388  25 m  2:21.99   
20  699  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  50 m  2:24.65   
21  234  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  2:27.83   
22  90  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  2:28.31   
23  688  Malmborg William  2003  VÄSBY SS  AW8503  25 m  2:28.37   
24  252  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  2:30.33   
25  359  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  2:31.31  RES 
26  800  Löfgren Carl  2003  BLÅKULLA  AE7303  25 m  2:35.31  RES 
27  154  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  25 m  2:35.91  RES 
28  697  Rathnasiri Kevin  2003  VÄSBY SS  AJ0103  25 m  2:36.83  RES 
29  617  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  2:37.64  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  18 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  19:48 
 
8_S
Gren 8, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
679  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  25 m  4:19.16   
513  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  4:25.81   
127  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  25 m  4:25.82   
667  Andersson Ebba  2001  VÄSBY SS  AL2601  25 m  4:29.68   
357  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  4:32.69   
479  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  4:32.90   
593  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  4:32.95   
29  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  4:33.34   
126  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  50 m  4:37.58   
10  137  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  25 m  4:37.81   
11  37  Aminoff Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  4:38.02   
12  477  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  4:41.88   
13  128  Hein Sofia  2004  GÖTEBORG  BY7804  25 m  4:43.61   
14  499  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  4:44.45   
15  685  Lindgren Linnea  2001  VÄSBY SS  AQ2801  25 m  4:44.52   
16  100  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  25 m  4:44.65   
17  119  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  4:45.36   
18  698  Romstad Hanne  1999  VÄSBY SS  AK2499  25 m  4:45.46   
19  664  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  4:46.07   
20  522  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  4:46.43   
21  34  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  4:46.71   
22  174  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  4:47.13   
23  339  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  4:48.43   
24  121  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  4:49.20   
25  738  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  25 m  4:50.01   
26  607  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  4:51.04   
27  705  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  4:51.11   
28  396  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  25 m  4:51.66   
29  130  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  25 m  4:51.82   
30  144  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  50 m  4:52.24   
31  153  Thonander Felicia  2001  GÖTEBORG  AC8801  25 m  4:53.26   
32  674  Björkén Tuva  2003  VÄSBY SS  AC0603  25 m  4:53.29   
33  292  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  25 m  4:55.76   
34  94  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  4:56.35   
35  58  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  4:57.33   
36  356  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  4:58.01   
37  724  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  4:58.58   
38  120  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  4:58.96   
39  241  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  4:59.17   
40  622  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  4:59.37   
41  734  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  4:59.79   
42  526  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  5:00.72   
43  486  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  5:01.27   
44  677  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  5:01.37   
45  258  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  25 m  5:02.09   
46  155  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  5:02.49   
47  687  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  25 m  5:03.15   
48  184  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  25 m  5:03.71   
49  751  Palmquist Emma  2000  ÄNGELHOLM  AS1400  25 m  5:03.78   
50  70  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  50 m  5:03.93   
51  534  Emardson Alva  2001  SK 1970  BP6401  25 m  5:04.45   
52  112  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  5:05.58   
53  346  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  25 m  5:05.86   
54  689  Mattila Anna  2004  VÄSBY SS  BY4804  25 m  5:07.85   
55  742  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  50 m  5:08.99   
56  254  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  5:09.10   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  18 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  19:48 
 
9_S
Gren 9, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
475  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  1:14.19   
491  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  1:15.04   
313  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  1:17.66   
85  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  1:18.78   
730  Flodmark Emil  2006  ÄNGELHOLM  AB7906  25 m  1:19.95   
237  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  1:21.16   
424  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  1:27.33   
255  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  1:27.67   
636  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  50 m  1:28.57   
10  456  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m  1:29.09   
11  334  Tjernström Svante  2007  KUNGÄLV  AA4907  50 m  1:30.67   
12  323  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  AD8106  25 m  1:30.91   
13  504  Axelsson Erik  2007  MARKARYD  AA3307  25 m  1:31.24   
14  276  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  1:32.39   
15  434  Kvarnhäll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  25 m  1:34.51   
16  311  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  1:34.71   
17  249  Moreau Henri  2006  KLIPPAN  AJ5106  25 m  1:35.32   
18  432  Karlsson Gustav  2007  SK LAXEN  AF9507  25 m  1:35.41   
19  302  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  1:35.86   
20  404  Chawki Elias  2006  SK LAXEN  AU2306  50 m  1:38.90   
21  420  Hedström Linus  2007  SK LAXEN  AH6307  25 m  1:39.15   
22  423  Hullegård Aaron  2007  SK LAXEN  AF4507  25 m  1:40.16   
23  295  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  1:43.51   
24  272  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  1:45.08   
25  260  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  1:48.89  RES 
26  441  Meuller Simon  2007  SK LAXEN  AF5507  50 m  1:51.02  RES 
27  412  Grahn Felix  2006  SK LAXEN  AN5306  50 m  1:52.12  RES 
13 år 
589  Lindberg Tobias  2005  SÖDERTÖRN  AI7105  25 m  1:09.69   
638  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  1:09.95   
762  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  1:13.07   
618  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  1:17.26   
634  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  1:18.17   
21  Tallbäck Albin  2005  ANDERSTORP  AG3705  25 m  1:19.90   
397  Bergdahl Petter  2005  SK LAXEN  AM3105  25 m  1:21.60   
540  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  1:22.87   
619  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  1:24.08   
10  552  Silow Alvin  2005  SKÖVDE SS  AF0905  25 m  1:25.15  RES 
11  459  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  1:27.91  RES 
12  532  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  1:28.03  RES 
13  16  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  1:32.89  RES 
14  53  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  1:37.55  RES 
14 år 
498  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  1:04.06   
669  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  1:07.33   
600  Eriksson August  2004  TUREBERG  AC3104  25 m  1:07.75   
39  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  1:08.00   
758  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  1:09.51   
785  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  1:09.56   
617  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  1:10.02   
291  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  25 m  1:10.65   
91  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  1:10.88   
10  406  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  1:11.07   
11  524  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:11.10   
12  170  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  25 m  1:12.28   
13  181  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  25 m  1:13.33   
14  663  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  1:14.18   
15  390  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  50 m  1:14.67   
16  20  Seppälä Ville  2004  ANDERSTORP  AO0304  25 m  1:15.17   
17  64  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  1:16.24   
18  640  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  1:17.32  RES 
19  316  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  1:17.41  RES 
20  446  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  1:19.39  RES 
21  399  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  1:20.37  RES 
22  466  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  1:20.54  RES 
23  440  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  1:22.84  RES 
24  544  Bråneke Philip  2004  SKÖVDE SS  AI6304  25 m  1:22.90  RES 
15 - 16 år 
202  Fischer Daniel  2002  HS  AC0302  25 m  59.69   
497  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  59.77   
763  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  1:01.05   
26  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:01.99   
231  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  1:02.06   
167  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  25 m  1:03.15   
602  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  1:03.91   
341  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  25 m  1:04.08   
741  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  25 m  1:05.15   
10  157  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  1:05.90   
11  490  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  1:06.25   
12  732  Greiner Stig  2003  ÄNGELHOLM  AM0703  25 m  1:07.49   
13  686  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  25 m  1:07.66   
14  608  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  25 m  1:07.67   
15  688  Malmborg William  2003  VÄSBY SS  AW8503  25 m  1:07.89   
16  789  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  1:08.40   
17  681  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  25 m  1:08.56   
18  239  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  1:08.85   
19  798  Duong Henrik  2003  BLÅKULLA  AC1303  25 m  1:09.38   
20  659  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  1:09.40   
21  623  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  1:09.73   
22  457  Reljanovic Momir  2002  SK LAXEN  AS8302  25 m  1:10.87   
23  401  Björkman Edward  2002  SK LAXEN  AS2302  25 m  1:11.06   
24  666  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  1:11.80   
25  465  Swedblom Anton  2002  SK LAXEN  AR1302  25 m  1:12.80   
26  154  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  25 m  1:12.82   
27  317  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  25 m  1:13.31   
28  365  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  1:13.75  RES 
29  697  Rathnasiri Kevin  2003  VÄSBY SS  AJ0103  25 m  1:14.87  RES 
30  539  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m  1:15.25  RES 
31  300  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  25 m  1:15.40  RES 
17 år och äldre 
511  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  55.24   
447  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  55.62   
352  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  55.88   
624  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  56.00   
288  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  56.93   
343  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  25 m  57.20   
76  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  57.21   
345  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  57.70   
371  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  25 m  57.79   
10  204  Hansson Gustaf  2001  HS  AD5101  25 m  58.49   
11  601  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  58.50   
12  710  Widholm Anton  1999  VÄSBY SS  AE6199  25 m  58.86   
13  36  Albringer Adam  1999  ELFSBORG  AH8999  25 m  59.33   
14  605  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  1:00.52   
15  340  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  25 m  1:00.54   
16  675  Brandt Simon  2000  VÄSBY SS  AJ4700  25 m  1:00.79   
17  223  Vollmer Dante  2001  HS  AH3501  25 m  1:01.54   
18  304  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  1:02.65   
19  27  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  1:02.99   
20  99  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:02.99  RES 
21  67  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:04.06  RES 
22  665  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  1:04.08  RES 
23  114  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  1:05.85  RES 
24  690  Melinder Martin  2001  VÄSBY SS  AG1301  25 m  1:07.84  RES 
25  726  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  25 m  1:08.67  RES 
26  701  Sköld Theodor  2001  VÄSBY SS  AJ1701  25 m  1:09.25  RES 
27  470  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  25 m  1:10.57  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  18 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  19:48 
 
10_S
Gren 10, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
54  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  1:11.49   
747  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  1:15.72   
83  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  1:16.18   
168  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  1:17.26   
641  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  1:18.48   
41  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  1:20.51   
757  Stenmark Tilda  2007  ÄNGELHOLM  AP9807  25 m  1:21.23   
737  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  1:22.68   
484  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  1:22.88   
10  630  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  1:24.38   
11  523  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  1:24.51   
12  303  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  1:25.86   
13  50  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  1:25.95   
14  187  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  1:26.82   
15  775  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  50 m  1:26.98   
16  422  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m  1:28.23   
17  452  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  25 m  1:28.73   
18  443  Nielsen Hanne  2006  SK LAXEN  BB6206  50 m  1:28.75   
19  567  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  1:28.92   
20  786  Mcadam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  25 m  1:29.12   
21  280  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  1:29.56   
22  438  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  1:29.70   
23  87  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  1:30.18   
24  516  Andersson Julia  2007  RONNEBY SS  AH2407  50 m  1:30.57   
25  779  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  50 m  1:30.94   
26  799  Lundberg Alwa  2006  BLÅKULLA  AE7806  25 m  1:31.21   
27  508  Pehrsson Agnes  2007  MARKARYD  AK3207  25 m  1:31.43   
28  312  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  50 m  1:31.67   
29  435  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  25 m  1:31.68   
30  81  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  1:32.85   
31  192  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  1:34.51   
32  568  Hall Wilda  2006  SK STIMMET  BM7406  25 m  1:34.80   
33  299  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  1:35.56   
34  575  Lövenkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  1:35.86   
35  263  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  1:40.68   
36  183  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  1:40.75   
37  586  Simonsson Freja  2006  STRÖMSTAD  AF8406  25 m  1:41.03   
38  305  Simonsson Isa  2006  KUNGSBACKA  AM4206  25 m  1:41.08   
39  531  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  50 m  1:41.62   
40  771  Coles Adiyat  2008  FALKENBERG  AB1808  50 m  1:41.87   
41  415  Hakobyan Anna  2006  SK LAXEN  AP4606  25 m  1:41.99  RES 
42  519  Olofsson Alma  2007  RONNEBY SS  AF7607  50 m  1:42.64  RES 
43  18  Liljedahl Hilma  2006  ANDERSTORP  AX1206  25 m  1:42.86  RES 
44  389  Andersson Josephine  2007  SK LAXEN  AN8207  25 m  1:44.01  RES 
45  768  Borgkvist Freja  2006  FALKENBERG  AO9406  50 m  1:46.24  RES 
13 år 
176  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  1:14.45   
122  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  1:15.81   
97  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  1:16.79   
98  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  25 m  1:17.34   
132  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  1:18.28   
58  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  1:19.49   
43  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  1:19.64   
621  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  1:19.99   
370  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  1:21.01   
10  546  Jukic Ebba  2005  SKÖVDE SS  BF7205  25 m  1:21.29   
11  635  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  1:21.71   
12  639  Leijon Olivia  2005  VARBERG  AL8605  25 m  1:22.53   
13  642  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  1:23.16   
14  387  Allard Elicia  2005  SK LAXEN  AP0805  25 m  1:23.37   
15  275  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  1:23.78   
16  57  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  1:24.41   
17  414  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  25 m  1:24.56   
18  326  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  50 m  1:25.85   
19  626  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  25 m  1:27.18   
20  583  Öberg Alice  2005  SK STIMMET  AV2805  25 m  1:27.62   
21  325  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  1:28.03   
22  82  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  25 m  1:28.14   
23  335  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  BJ4805  25 m  1:29.62   
24  77  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  1:29.87   
25  388  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  1:30.83  RES 
26  754  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  25 m  1:31.03  RES 
27  579  Pettersson Elsa  2005  SK STIMMET  AV3805  50 m  1:31.09  RES 
14 år 
350  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  1:08.25   
128  Hein Sofia  2004  GÖTEBORG  BY7804  25 m  1:08.81   
711  Wissinger Michelle  2004  VÄSBY SS  BN3604  25 m  1:09.95   
174  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  1:10.02   
496  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:11.26   
603  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  1:11.83   
131  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  1:12.09   
34  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  1:12.11   
734  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  1:12.43   
10  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  1:13.48   
11  112  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  1:14.87   
12  78  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  25 m  1:15.48   
13  172  D´aubigné Tindra  2004  SK HAJEN  AQ1204  25 m  1:15.56   
14  705  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  50 m  1:16.13   
15  30  Nell Linnea  2004  SS DELFIN  AD1804  25 m  1:16.16   
16  542  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  1:17.56   
17  597  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  1:18.19   
18  660  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  1:18.79   
19  113  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  1:18.81   
20  186  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  1:18.81   
21  66  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  1:19.43   
22  336  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  1:20.18   
23  677  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  1:20.57   
24  182  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  1:20.77   
25  240  Rohlin Lovisa  2004  KK KARPEN  AB9404  25 m  1:21.35   
26  632  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  25 m  1:21.64   
27  782  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  25 m  1:21.86   
28  129  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  50 m  1:22.59   
29  627  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  1:22.77   
30  767  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  1:22.80   
31  45  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  50 m  1:22.93   
32  746  Kronkvist Elin  2004  ÄNGELHOLM  AG6204  25 m  1:23.39   
33  296  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  1:23.46  RES 
34  692  Mudyna Jessika  2004  VÄSBY SS  AI7804  25 m  1:23.48  RES 
35  314  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  1:23.54  RES 
36  476  Westergren Tilda  2004  SK LAXEN  AN4404  25 m  1:24.34  RES 
15 - 16 år 
347  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  25 m  1:05.45   
442  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  1:06.35   
141  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  1:06.74   
411  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  1:07.41   
126  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  25 m  1:07.50   
37  Aminoff Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  1:07.68   
529  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  1:07.86   
467  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  25 m  1:09.10   
356  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  1:09.55   
10  613  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  1:09.82   
11  51  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  1:09.92   
12  707  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  1:10.40   
13  473  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  1:10.53   
14  449  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  1:10.66   
15  367  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  1:10.78   
16  527  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:10.80   
17  625  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  1:11.36   
18  236  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  1:11.89   
19  622  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  1:12.03   
20  360  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  1:12.11   
21  682  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  1:12.24   
22  590  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  1:12.60   
23  495  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  1:12.65   
24  28  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  1:12.67   
25  121  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  1:13.05   
26  598  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  1:13.16   
27  738  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  25 m  1:13.21   
28  346  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  25 m  1:13.28   
29  143  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  25 m  1:13.77   
30  604  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  1:13.88   
31  155  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  1:14.06   
32  522  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  1:14.10   
33  134  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  1:14.17   
34  191  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  1:14.22   
35  536  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  1:14.59   
36  595  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  1:14.64   
37  40  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  1:14.66   
38  427  Ivansson Erica  2003  SK LAXEN  AQ8803  25 m  1:14.96   
39  654  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  25 m  1:15.57   
40  150  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  1:15.92   
41  670  Barmark Jardelid Emmy  2002  VÄSBY SS  BH2602  25 m  1:15.98   
42  530  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m  1:16.11   
43  213  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  1:16.47   
44  671  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  1:16.52   
45  482  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  1:16.63   
46  592  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m  1:16.83   
47  177  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  25 m  1:17.14   
48  742  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  1:17.62   
49  190  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  25 m  1:17.85   
50  306  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  25 m  1:17.87   
51  23  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  1:18.12   
52  96  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  25 m  1:18.41   
53  135  Jökulsdottir Anna Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  25 m  1:18.49  RES 
54  328  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  1:18.99  RES 
55  431  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  1:19.07  RES 
17 år och äldre 
691  Miram Anna  1999  VÄSBY SS  AG7299  25 m  1:02.08   
398  Bielicz Linnéa  1994  SK LAXEN  BJ3294  25 m  1:02.23   
668  Andersson Tova  2001  VÄSBY SS  AH8201  25 m  1:05.26   
127  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  25 m  1:05.42   
101  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:05.45   
611  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  1:06.18   
493  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  1:07.18   
513  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  1:07.20   
740  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  25 m  1:07.41   
10  366  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:07.48   
11  599  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  1:07.58   
12  676  Eklund Cornelia  2000  VÄSBY SS  AC1800  25 m  1:07.79   
13  591  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  1:08.05   
14  180  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  1:08.30   
15  694  Peacock Louise  2001  VÄSBY SS  AL3601  25 m  1:09.45   
16  179  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  1:10.06   
17  215  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  1:10.61   
18  463  Stigsson Klara  2001  SK LAXEN  AL0201  25 m  1:12.84   
19  784  Kramer Agnes  1998  FALKENBERG  BP4698  25 m  1:28.66   
20  394  Bengtsson Emelie  1997  SK LAXEN  BT7297  50 m  2:01.56   
21  593  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  50 m  1:13.95  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  18 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  19:48 
 
11_S
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
313  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  40.14   
475  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  40.39   
491  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  42.96   
730  Flodmark Emil  2006  ÄNGELHOLM  AB7906  25 m  43.09   
85  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  43.56   
504  Axelsson Erik  2007  MARKARYD  AA3307  25 m  44.06   
424  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  44.39   
456  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m  44.57   
311  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  50 m  46.08   
10  807  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  25 m  46.72   
11  237  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  46.87   
12  434  Kvarnhäll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  25 m  47.06   
13  276  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  47.12   
14  344  Dedovic Edvin  2007  LANDSKRONA  AB5707  25 m  47.65   
15  515  Löfgren Ludvig  2006  OSKARSHAMN  AD9506  50 m  47.92   
16  323  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  AD8106  50 m  48.42   
17  334  Tjernström Svante  2007  KUNGÄLV  AA4907  50 m  48.71   
18  272  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  48.97   
19  423  Hullegård Aaron  2007  SK LAXEN  AF4507  25 m  49.37   
20  432  Karlsson Gustav  2007  SK LAXEN  AF9507  50 m  49.38   
21  636  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  25 m  49.76   
22  255  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  50.34   
23  260  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  50.36   
24  250  Poggi Rosenberg Elliot  2007  KLIPPAN  AG5307  25 m  50.95   
25  249  Moreau Henri  2006  KLIPPAN  AJ5106  25 m  51.55   
26  783  Kanth Markus  2006  FALKENBERG  AN3306  25 m  51.67   
27  302  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  52.95   
28  295  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  53.45   
29  441  Meuller Simon  2007  SK LAXEN  AF5507  25 m  54.05   
30  420  Hedström Linus  2007  SK LAXEN  AH6307  25 m  55.74   
31  279  Henriksson Ludvig  2007  KUNGSBACKA  AI9307  25 m  58.38  RES 
13 år 
762  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  34.86   
21  Tallbäck Albin  2005  ANDERSTORP  AG3705  25 m  39.74   
287  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  50 m  40.93   
619  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  43.95   
459  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  44.53   
53  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  44.76   
532  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  44.93   
634  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  45.08   
16  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  45.65   
10  397  Bergdahl Petter  2005  SK LAXEN  AM3105  25 m  45.73   
11  540  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  46.36   
14 år 
600  Eriksson August  2004  TUREBERG  AC3104  25 m  33.41   
524  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  34.00   
91  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  50 m  34.26   
640  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  35.44   
20  Seppälä Ville  2004  ANDERSTORP  AO0304  25 m  35.72   
617  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  36.38   
285  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  36.61   
700  Simonsson Ragnar  2004  VÄSBY SS  AM1904  25 m  36.82   
609  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  36.84   
10  181  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  25 m  37.06   
11  406  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  37.22   
12  270  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  50 m  37.69   
13  785  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  38.32   
14  498  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  38.51   
15  791  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  50 m  39.41   
16  399  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  39.44   
17  170  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  25 m  39.88   
18  64  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  40.41   
19  758  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  40.61   
20  446  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  41.00   
21  466  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  41.23   
22  440  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  42.19   
23  390  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  25 m  42.82  RES 
24  373  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  43.50  RES 
25  417  Hakopian Erik  2004  SK LAXEN  AN2704  25 m  44.76  RES 
26  472  Wahlbeck Axel  2004  SK LAXEN  AH4504  25 m  46.97  RES 
27  364  Riis Marcus  2004  LANDSKRONA  AM5504  25 m  50.04  RES 
15 - 16 år 
271  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  25 m  30.87   
684  Lernå William  2002  VÄSBY SS  AF4102  25 m  30.89   
615  Gustavsson Julius  2002  TÄBY SIM  AD0102  25 m  31.49   
341  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  25 m  31.93   
497  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  32.11   
79  Reinholdsson David  2002  ELFSBORG  AI3502  25 m  32.45   
686  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  25 m  32.65   
202  Fischer Daniel  2002  HS  AC0302  50 m  32.69   
492  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  25 m  32.82   
10  26  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  33.09   
11  231  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  33.51   
12  234  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  33.60   
13  741  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  25 m  33.68   
14  763  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  33.68   
15  225  Öhman Daniel  2002  HS  AL9302  50 m  33.70   
16  490  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  33.82   
17  800  Löfgren Carl  2003  BLÅKULLA  AE7303  25 m  33.86   
18  239  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  34.02   
19  610  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  34.20   
20  608  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  25 m  34.29   
21  790  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  25 m  34.38   
22  732  Greiner Stig  2003  ÄNGELHOLM  AM0703  25 m  34.92   
23  157  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  35.12   
24  798  Duong Henrik  2003  BLÅKULLA  AC1303  25 m  35.12   
25  317  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  25 m  35.15   
26  281  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  25 m  35.81   
27  197  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  35.90   
28  623  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  36.03   
29  401  Björkman Edward  2002  SK LAXEN  AS2302  50 m  36.09   
30  457  Reljanovic Momir  2002  SK LAXEN  AS8302  50 m  36.99   
31  430  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  37.21   
32  659  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  50 m  37.22   
33  362  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  50 m  37.61   
34  465  Swedblom Anton  2002  SK LAXEN  AR1302  25 m  38.28   
35  520  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  38.32   
36  666  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  38.74   
37  699  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  25 m  38.98  RES 
38  167  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  25 m  39.47  RES 
39  602  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  50 m  39.50  RES 
40  374  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  25 m  39.52  RES 
41  330  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m  39.80  RES 
17 år och äldre 
478  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  28.05   
74  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  28.58   
503  Nilsson Felix  1990  MKK  AM6590  25 m  28.76   
806  Kertes Daniel  1999  SÖDERTÄLJE  AD8399  50 m  28.82   
439  Löfgren Joakim  1992  SK LAXEN  AK8592  25 m  28.94   
352  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  29.53   
56  Hyvönen Elias  2000  ELFSBORG  AA7700  25 m  29.54   
386  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  29.70   
744  Juliusson Erik  1998  ÄNGELHOLM  AQ2798  25 m  29.74   
10  693  Nyblom Niklas  1999  VÄSBY SS  AK2999  25 m  29.87   
11  75  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  30.75   
12  124  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  30.80   
13  601  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  30.80   
14  624  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  30.89   
15  359  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  31.50   
16  252  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  31.81   
17  761  Trudov Alexander  1999  ÄNGELHOLM  AT5399  25 m  32.08   
18  375  Wede Jonatan  1988  LANDSKRONA  AB7388  25 m  32.26   
19  223  Vollmer Dante  2001  HS  AH3501  25 m  32.32   
20  253  Skog Marcus  1996  KLIPPAN  AG1596  25 m  32.55   
21  662  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  32.58   
22  38  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  25 m  32.59   
23  665  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  32.59   
24  372  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  25 m  32.65   
25  340  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  25 m  32.86   
26  118  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  33.18   
27  726  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  25 m  33.49   
28  703  Sundberg Max  1999  VÄSBY SS  AS5399  25 m  33.77   
29  90  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  33.81   
30  342  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  34.08  RES 
31  331  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  34.53  RES 
32  400  Bjärudd Ludwig  2001  SK LAXEN  AQ3901  25 m  35.15  RES 
33  538  Kivistö Simon  1998  SK 1970  AS7798  25 m  35.51  RES 
34  114  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  35.66  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  18 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  19:48 
 
12_S
Gren 12, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
484  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  39.23   
641  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  39.54   
55  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  39.63   
747  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  40.81   
83  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  40.91   
630  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  41.14   
523  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  41.22   
452  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  50 m  41.51   
649  Franzen Saga  2006  HVETLANDA  AD2206  25 m  41.64   
10  584  Rohman Alva  2007  STRÖMSTAD  AC7807  25 m  43.20   
11  312  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  50 m  43.47   
12  737  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  43.47   
13  757  Stenmark Tilda  2007  ÄNGELHOLM  AP9807  25 m  43.62   
14  775  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  44.33   
15  41  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  44.42   
16  438  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  44.44   
17  280  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  44.58   
18  81  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  45.09   
19  192  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  45.09   
20  263  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  50 m  45.09   
21  435  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  25 m  45.55   
22  799  Lundberg Alwa  2006  BLÅKULLA  AE7806  25 m  45.63   
23  779  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  25 m  45.82   
24  14  Johansson-Magnusson Lovis  2007  ANDERSTORP  AI3207  25 m  46.37   
25  567  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  46.44   
26  422  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m  46.62   
27  18  Liljedahl Hilma  2006  ANDERSTORP  AX1206  25 m  46.82   
28  516  Andersson Julia  2007  RONNEBY SS  AH2407  25 m  46.87   
29  168  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  47.06   
30  587  Östby Molly  2006  STRÖMSTAD  AK1806  25 m  47.36   
31  303  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  47.58   
32  771  Coles Adiyat  2008  FALKENBERG  AB1808  25 m  47.95   
33  183  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  48.06   
34  750  Olsson Ida  2007  ÄNGELHOLM  AG6407  25 m  48.13   
35  437  Lindell Nellie  2006  SK LAXEN  BB8206  25 m  48.20   
36  289  Kanen Zoe  2007  KUNGSBACKA  AR2607  25 m  48.26   
37  187  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  48.63   
38  32  Norman Siri  2006  SS DELFIN  BJ4206  25 m  48.98   
39  87  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  49.11   
40  575  Lövenkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  49.49   
41  531  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  25 m  49.69   
42  786  Mcadam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  25 m  50.04   
43  389  Andersson Josephine  2007  SK LAXEN  AN8207  25 m  50.19   
44  299  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  50.26   
45  443  Nielsen Hanne  2006  SK LAXEN  BB6206  25 m  50.26   
46  519  Olofsson Alma  2007  RONNEBY SS  AF7607  25 m  50.54   
47  586  Simonsson Freja  2006  STRÖMSTAD  AF8406  25 m  50.57   
48  768  Borgkvist Freja  2006  FALKENBERG  AO9406  50 m  50.79   
49  50  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  50.87   
50  568  Hall Wilda  2006  SK STIMMET  BM7406  50 m  51.77   
51  729  Böcker Anna  2007  ÄNGELHOLM  AW8207  25 m  51.92   
52  508  Pehrsson Agnes  2007  MARKARYD  AK3207  25 m  52.65   
53  305  Simonsson Isa  2006  KUNGSBACKA  AM4206  25 m  53.10   
54  248  Klemedsson Thea  2006  KLIPPAN  AC5606  25 m  53.43   
55  547  Jukic Saga  2008  SKÖVDE SS  AH1608  25 m  53.95   
56  415  Hakobyan Anna  2006  SK LAXEN  AP4606  25 m  54.77   
57  49  Figas Tova  2006  ELFSBORG  AD6806  25 m  54.91   
58  395  Bengtsson Saga  2006  SK LAXEN  BL2606  25 m  55.32   
13 år 
370  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  35.41   
122  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  36.18   
57  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  50 m  36.79   
132  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  37.22   
642  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  38.40   
77  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  38.85   
414  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  50 m  39.70   
621  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  39.89   
176  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  40.03   
10  652  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  40.22   
11  43  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  41.42   
12  388  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  41.43   
13  579  Pettersson Elsa  2005  SK STIMMET  AV3805  25 m  43.55   
14  325  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  43.76   
15  583  Öberg Alice  2005  SK STIMMET  AV2805  25 m  44.33   
16  82  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  25 m  44.48   
17  650  Glamocanin Selma  2005  HVETLANDA  AM4605  25 m  45.11   
18  546  Jukic Ebba  2005  SKÖVDE SS  BF7205  25 m  45.30   
19  549  Melin Linnea  2005  SKÖVDE SS  AX1605  25 m  45.42   
20  773  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  25 m  45.73   
21  262  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  50 m  46.42   
22  335  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  BJ4805  25 m  46.57   
23  635  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  46.58   
24  264  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  25 m  46.70   
25  387  Allard Elicia  2005  SK LAXEN  AP0805  50 m  46.77   
26  257  Andersson Linn  2005  KUNGSBACKA  AX7405  25 m  46.84   
27  626  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  25 m  46.97   
28  426  Hägglund Tilda  2005  SK LAXEN  BB6205  25 m  47.29   
29  453  Pålsson Emilia  2005  SK LAXEN  BB1405  25 m  48.55   
30  326  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  25 m  48.73   
31  639  Leijon Olivia  2005  VARBERG  AL8605  25 m  48.94   
14 år 
711  Wissinger Michelle  2004  VÄSBY SS  BN3604  25 m  33.99   
353  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  36.01   
429  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  36.04   
597  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  36.46   
66  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  36.92   
120  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  37.09   
30  Nell Linnea  2004  SS DELFIN  AD1804  25 m  37.29   
290  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  37.36   
632  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  25 m  37.51   
10  753  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  25 m  37.53   
11  348  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  25 m  38.31   
12  172  D´aubigné Tindra  2004  SK HAJEN  AQ1204  25 m  38.73   
13  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  38.78   
14  458  Reljanovic Nikita  2004  SK LAXEN  BD4404  25 m  38.84   
15  45  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  25 m  38.86   
16  188  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  38.93   
17  113  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  39.59   
18  186  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  39.66   
19  182  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  40.25   
20  42  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  50 m  40.80   
21  129  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  25 m  40.82   
22  314  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  41.06   
23  13  Haraldsson Nelly  2004  ANDERSTORP  BS3804  25 m  41.31   
24  603  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  41.39   
25  692  Mudyna Jessika  2004  VÄSBY SS  AI7804  25 m  41.43   
26  542  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  41.49   
27  655  Persson Liv  2004  HVETLANDA  BK5604  25 m  41.50   
28  481  Wollentz Andrea  2004  SK LAXEN  BC3404  25 m  41.80   
29  78  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  25 m  42.38   
30  19  Seppälä Annie  2004  ANDERSTORP  BD6804  25 m  42.50   
31  627  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  42.80   
32  541  Paulsson Alva  2004  SK 1970  AX0804  25 m  43.20   
33  84  Skoog Ebba  2004  ELFSBORG  AZ2404  25 m  43.52   
34  767  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  43.66   
35  476  Westergren Tilda  2004  SK LAXEN  AN4404  25 m  43.86   
36  736  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  25 m  44.90   
37  782  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  50 m  45.42   
38  139  Liu Evelina  2004  GÖTEBORG  BK7404  25 m  45.45   
39  543  Westerlund Ella  2004  SK 1970  AL6604  25 m  45.54   
40  629  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  25 m  45.77   
41  550  Miteva Alicia  2004  SKÖVDE SS  AR3404  25 m  46.25   
15 - 16 år 
392  Axelsson-Wiesel Edith  2002  SK LAXEN  AO3602  25 m  32.47   
529  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  33.25   
616  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  34.06   
442  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  34.22   
590  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  34.58   
238  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  34.59   
674  Björkén Tuva  2003  VÄSBY SS  AC0603  25 m  34.70   
695  Peng Elin  2003  VÄSBY SS  AJ7603  25 m  34.98   
241  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  35.38   
10  28  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  35.39   
11  393  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  25 m  35.42   
12  171  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  35.54   
13  643  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  35.86   
14  236  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  36.08   
15  653  Hedqvist Jazmina  2002  HVETLANDA  AQ5402  25 m  36.31   
16  258  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  25 m  36.34   
17  431  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  36.34   
18  219  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  36.39   
19  396  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  25 m  36.42   
20  651  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  50 m  36.77   
21  537  Kivistö Meia  2003  SK 1970  AK8203  25 m  36.80   
22  525  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  36.97   
23  724  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  36.99   
24  130  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  25 m  37.06   
25  360  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  37.09   
26  495  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  37.18   
27  40  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  37.20   
28  756  Sandberg Alma  2002  ÄNGELHOLM  AU3802  25 m  37.27   
29  110  Johansson Ida  2002  FALKÖPING  AE1602  25 m  37.31   
30  117  Berlin Viola  2002  GÖTEBORG  BO9602  25 m  37.33   
31  261  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  37.35   
32  224  Vulic Victoria  2002  HS  BH8402  25 m  37.59   
33  598  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  37.85   
34  614  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  37.96   
35  682  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  37.97   
36  527  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  38.02   
37  328  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  38.12   
38  707  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  38.26   
39  607  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  38.33   
40  125  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  25 m  38.34   
41  150  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  38.34   
42  664  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  38.45   
43  483  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  50 m  38.53   
44  654  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  25 m  38.60   
45  228  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  AB9403  25 m  39.01   
46  482  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  39.11   
47  670  Barmark Jardelid Emmy  2002  VÄSBY SS  BH2602  25 m  39.24   
48  606  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  39.26   
49  658  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  25 m  39.28   
50  449  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  39.38   
51  218  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  39.61   
52  628  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  25 m  39.76   
53  367  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  39.86   
54  63  Johansson Thörngren Felicia  2003  ELFSBORG  BA9203  25 m  39.99   
55  145  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  BR1602  25 m  40.07   
56  727  Andersson Victoria  2003  ÄNGELHOLM  BP7803  50 m  40.27   
57  199  Bengtsson Emmie  2003  HS  BU9203  25 m  40.37   
58  65  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  25 m  40.46   
59  604  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  40.50   
60  671  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  40.58   
61  96  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  50 m  40.62   
62  687  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  25 m  40.88   
63  72  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  41.29   
64  725  Andersson Johanna  2003  ÄNGELHOLM  BP5803  25 m  41.32   
65  485  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  41.62   
66  742  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  41.85   
67  536  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  25 m  41.87   
17 år och äldre 
745  Juliusson Klara  1997  ÄNGELHOLM  AH3897  25 m  32.00   
433  Kubicka Anna  1989  SK LAXEN  AH0889  50 m  32.75   
211  Lendt Sandra  2000  HS  AH0400  25 m  32.80   
494  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  32.89   
70  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  25 m  34.04  rt_connection 
86  Stenberg Matilda  2001  ELFSBORG  AS5401  25 m  34.28   
612  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  34.62   
804  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  34.71   
801  Palmqvist Lisa  2000  BLÅKULLA  AK4800  50 m  34.96   
10  676  Eklund Cornelia  2000  VÄSBY SS  AC1800  25 m  34.97   
11  740  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  25 m  35.25   
12  215  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  35.29   
13  339  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  35.64   
14  620  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  36.60   
15  691  Miram Anna  1999  VÄSBY SS  AG7299  25 m  36.98   
16  229  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  37.10   
17  180  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  37.22   
18  413  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  37.38   
19  119  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  37.73   
20  679  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  25 m  38.11   
21  254  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  38.15   
22  265  Broner Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  38.36   
23  493  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  38.59   
24  445  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  50 m  39.21   
25  144  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  25 m  40.26   
26  788  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  BQ1800  25 m  40.82   
27  136  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  50 m  41.65   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  18 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  19:48 
 
14_S
Gren 14, 1500m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
99 år och yngre 
127  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  25 m  17:21.72   
676  Eklund Cornelia  2000  VÄSBY SS  AC1800  25 m  17:46.25   
499  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  18:29.37   
694  Peacock Louise  2001  VÄSBY SS  AL3601  25 m  19:00.34   
483  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  19:08.05   
137  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  50 m  19:10.13   
144  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  25 m  19:20.55   
455  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  25 m  19:24.84   
486  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  19:45.20  RES 
10  467  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  25 m  19:53.39  RES 
11  607  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  20:00.29  RES 
12  698  Romstad Hanne  1999  VÄSBY SS  AK2499  25 m  20:17.18  RES 
13  534  Emardson Alva  2001  SK 1970  BP6401  25 m  20:49.91  RES 
14  120  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  50 m  21:56.88  RES 
15  691  Miram Anna  1999  VÄSBY SS  AG7299  50 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  19 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  13:02 
 
15_S
Gren 15, 400m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
358  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA  AE1501  25 m  4:21.96   
601  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  4:27.58   
511  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  4:30.25   
510  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  25 m  4:35.75   
208  Kerman William  2001  HS  AA6501  25 m  4:39.55   
76  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  4:45.33   
340  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  25 m  4:46.40   
359  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  4:47.65   
684  Lernå William  2002  VÄSBY SS  AF4102  25 m  4:48.61   
10  239  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  4:55.41   
11  90  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  4:58.06   
12  806  Kertes Daniel  1999  SÖDERTÄLJE  AD8399  50 m  5:00.43   
13  732  Greiner Stig  2003  ÄNGELHOLM  AM0703  25 m  5:08.89   
14  234  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  5:14.53   
15  659  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  5:26.09   
16  669  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  5:27.75   
17  39  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  5:30.13  RES 
18  271  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  25 m  5:33.64  RES 
19  281  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  50 m  5:36.51  RES 
20  663  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  50 m  5:48.14  RES 
21  21  Tallbäck Albin  2005  ANDERSTORP  AG3705  50 m    RES 
22  323  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  AD8106  50 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  19 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  13:02 
 
16_S
Gren 16, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
54  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  32.68   
83  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  32.86   
55  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  34.04   
168  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  35.19   
757  Stenmark Tilda  2007  ÄNGELHOLM  AP9807  25 m  35.44   
303  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  35.64   
641  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  35.82   
584  Rohman Alva  2007  STRÖMSTAD  AC7807  25 m  35.99   
435  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  25 m  36.31   
10  786  Mcadam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  50 m  36.60   
11  452  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  50 m  36.94   
12  Frövén Emma  2006  ALE  AD3606  25 m  37.91   
13  50  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  50 m  38.08   
14  41  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  50 m  38.09   
15  523  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  38.28   
16  649  Franzen Saga  2006  HVETLANDA  AD2206  25 m  38.34   
17  438  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  50 m  38.43   
18  422  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m  38.86   
19  516  Andersson Julia  2007  RONNEBY SS  AH2407  50 m  38.90   
20  567  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  39.03   
21  775  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  39.51   
22  280  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  39.81   
23  799  Lundberg Alwa  2006  BLÅKULLA  AE7806  25 m  39.90   
24  630  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  50 m  40.38   
25  575  Lövenkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  40.64   
26  87  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  40.68   
27  443  Nielsen Hanne  2006  SK LAXEN  BB6206  25 m  40.74   
28  81  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  40.93   
29  737  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  41.60   
30  506  Jacobsen Moa  2006  MARKARYD  AB7806  25 m  41.75   
31  531  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  25 m  42.27   
32  187  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  42.96   
33  508  Pehrsson Agnes  2007  MARKARYD  AK3207  25 m  43.27   
34  32  Norman Siri  2006  SS DELFIN  BJ4206  25 m  43.68   
35  587  Östby Molly  2006  STRÖMSTAD  AK1806  25 m  43.74   
36  437  Lindell Nellie  2006  SK LAXEN  BB8206  50 m  43.82   
37  299  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  44.01   
38  312  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  50 m  44.22   
39  779  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  50 m  44.43   
40  183  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  44.97   
41  415  Hakobyan Anna  2006  SK LAXEN  AP4606  50 m  45.41   
42  14  Johansson-Magnusson Lovis  2007  ANDERSTORP  AI3207  25 m  46.16   
43  192  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  46.21   
44  263  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  46.81   
45  389  Andersson Josephine  2007  SK LAXEN  AN8207  25 m  46.82   
46  49  Figas Tova  2006  ELFSBORG  AD6806  25 m  47.16   
47  535  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  50 m  47.21   
48  547  Jukic Saga  2008  SKÖVDE SS  AH1608  25 m  48.65   
49  305  Simonsson Isa  2006  KUNGSBACKA  AM4206  25 m  49.09   
50  586  Simonsson Freja  2006  STRÖMSTAD  AF8406  25 m  49.11   
51  18  Liljedahl Hilma  2006  ANDERSTORP  AX1206  25 m  50.35   
52  771  Coles Adiyat  2008  FALKENBERG  AB1808  25 m  50.79   
53  450  Packalen Åkerblom Nåva  2007  SK LAXEN  AN3607  50 m  52.97  RES 
13 år 
122  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  31.51   
176  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  32.32   
98  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  50 m  32.95   
621  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  33.28   
752  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  33.35   
370  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  33.74   
414  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  50 m  35.13   
387  Allard Elicia  2005  SK LAXEN  AP0805  50 m  35.20   
58  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  50 m  35.21   
10  652  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  35.67   
11  642  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  35.80   
12  635  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  35.85   
13  546  Jukic Ebba  2005  SKÖVDE SS  BF7205  50 m  35.97   
14  97  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  36.53   
15  549  Melin Linnea  2005  SKÖVDE SS  AX1605  25 m  36.56   
16  43  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  50 m  36.81   
17  579  Pettersson Elsa  2005  SK STIMMET  AV3805  25 m  37.04   
18  77  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  37.87   
19  583  Öberg Alice  2005  SK STIMMET  AV2805  25 m  37.97   
20  650  Glamocanin Selma  2005  HVETLANDA  AM4605  25 m  38.11   
21  453  Pålsson Emilia  2005  SK LAXEN  BB1405  25 m  38.52   
22  797  Bernsholt Alva  2005  BLÅKULLA  BC8805  25 m  39.19   
23  626  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  25 m  39.24   
24  57  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  39.26   
25  426  Hägglund Tilda  2005  SK LAXEN  BB6205  25 m  39.27   
26  325  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  39.45   
27  326  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  50 m  39.45   
28  448  Ottosson Emmalina  2005  SK LAXEN  AP3405  25 m  40.28   
29  275  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  41.11   
30  257  Andersson Linn  2005  KUNGSBACKA  AX7405  25 m  41.20   
31  773  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  25 m  41.46   
32  639  Leijon Olivia  2005  VARBERG  AL8605  50 m  41.49   
33  388  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  42.02   
34  262  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  25 m  42.61   
35  335  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  BJ4805  25 m  43.09  RES 
14 år 
496  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  30.65   
711  Wissinger Michelle  2004  VÄSBY SS  BN3604  50 m  30.80   
131  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  31.04   
542  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  31.30   
350  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  31.60   
597  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  31.74   
34  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  50 m  31.81   
78  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  50 m  32.07   
348  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  50 m  32.12   
10  112  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  50 m  32.38   
11  660  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  50 m  32.42   
12  603  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  32.57   
13  705  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  32.67   
14  689  Mattila Anna  2004  VÄSBY SS  BY4804  25 m  32.70   
15  353  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  32.85   
16  734  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  33.38   
17  30  Nell Linnea  2004  SS DELFIN  AD1804  50 m  33.65   
18  677  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  33.69   
19  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  34.07   
20  296  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  34.33   
21  66  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  34.48   
22  188  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  34.53   
23  429  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  34.66   
24  42  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  34.87   
25  158  Zhirkova Polina  2004  GÖTEBORG  AN4204  50 m  35.02   
26  543  Westerlund Ella  2004  SK 1970  AL6604  25 m  35.03   
27  113  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  35.11   
28  481  Wollentz Andrea  2004  SK LAXEN  BC3404  50 m  35.25   
29  182  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  35.46   
30  129  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  25 m  35.52   
31  19  Seppälä Annie  2004  ANDERSTORP  BD6804  25 m  35.81   
32  240  Rohlin Lovisa  2004  KK KARPEN  AB9404  25 m  35.98   
33  746  Kronkvist Elin  2004  ÄNGELHOLM  AG6204  25 m  35.98   
34  627  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  36.07   
35  782  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  50 m  36.66   
36  458  Reljanovic Nikita  2004  SK LAXEN  BD4404  50 m  36.89   
37  336  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  37.21   
38  451  Persson Bella  2004  SK LAXEN  BN2404  50 m  37.78   
39  186  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  37.83   
40  692  Mudyna Jessika  2004  VÄSBY SS  AI7804  25 m  38.23   
41  84  Skoog Ebba  2004  ELFSBORG  AZ2404  25 m  38.64   
42  139  Liu Evelina  2004  GÖTEBORG  BK7404  50 m  38.96   
43  753  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  50 m  39.25   
44  246  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m  39.49   
45  95  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  AE3604  25 m  39.99   
46  476  Westergren Tilda  2004  SK LAXEN  AN4404  50 m  40.42   
47  736  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  25 m  40.47   
48  629  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  25 m  40.64  RES 
15 - 16 år 
442  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  28.70   
479  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  29.28   
356  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  29.43   
238  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  29.60   
141  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  50 m  29.63   
100  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  25 m  29.78   
695  Peng Elin  2003  VÄSBY SS  AJ7603  25 m  29.81   
529  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  29.84   
392  Axelsson-Wiesel Edith  2002  SK LAXEN  AO3602  25 m  30.22   
10  130  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  25 m  30.46   
11  477  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  30.76   
12  738  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  25 m  30.76   
13  653  Hedqvist Jazmina  2002  HVETLANDA  AQ5402  25 m  30.85   
14  473  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  30.87   
15  628  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  25 m  30.97   
16  482  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  31.08   
17  65  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  25 m  31.19   
18  347  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  25 m  31.20   
19  756  Sandberg Alma  2002  ÄNGELHOLM  AU3802  50 m  31.31   
20  527  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  31.38   
21  360  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  31.39   
22  224  Vulic Victoria  2002  HS  BH8402  25 m  31.69   
23  604  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  31.69   
24  328  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  31.72   
25  191  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  31.77   
26  28  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  32.03   
27  155  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  50 m  32.08   
28  622  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  32.11   
29  682  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  32.36   
30  614  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  32.63   
31  221  Stenhård Ellinor  2002  HS  AV8402  25 m  32.66   
32  651  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  25 m  32.72   
33  607  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  32.73   
34  418  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  25 m  32.74   
35  658  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  25 m  32.74   
36  150  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  32.82   
37  51  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  32.84   
38  495  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  32.85   
39  707  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  32.86   
40  367  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  32.99   
41  671  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  50 m  33.08   
42  485  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  33.10   
43  536  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  33.10   
44  742  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  33.26   
45  258  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  50 m  33.29   
46  525  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  33.31   
47  687  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  50 m  33.32   
48  134  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  33.39   
49  664  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  33.41   
50  218  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  33.47   
51  598  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  33.62   
52  23  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  33.74   
53  537  Kivistö Meia  2003  SK 1970  AK8203  50 m  33.76   
54  198  Allard Estelle  2003  HS  AX3203  25 m  34.02   
55  219  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  34.03   
56  613  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  34.09   
57  530  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m  34.11   
58  171  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  34.15   
59  236  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  34.22   
60  145  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  BR1602  25 m  34.24   
61  88  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  25 m  34.29   
62  724  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  34.43   
63  143  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  25 m  34.74   
64  486  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  34.76   
65  654  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  25 m  35.04   
66  346  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  25 m  35.32   
67  518  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  35.57   
68  125  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  25 m  35.62   
69  59  Johannsmeyer Lara  2003  ELFSBORG  BV9603  50 m  35.95   
70  117  Berlin Viola  2002  GÖTEBORG  BO9602  50 m  35.96  RES 
17 år och äldre 
398  Bielicz Linnéa  1994  SK LAXEN  BJ3294  25 m  28.43   
591  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  28.61   
513  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  28.96   
222  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  50 m  29.29   
494  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  29.59   
207  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  25 m  29.89   
593  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  29.95   
698  Romstad Hanne  1999  VÄSBY SS  AK2499  25 m  29.96   
203  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  25 m  30.05   
10  86  Stenberg Matilda  2001  ELFSBORG  AS5401  25 m  30.13   
11  179  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  30.47   
12  357  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  30.49   
13  493  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  30.71   
14  745  Juliusson Klara  1997  ÄNGELHOLM  AH3897  25 m  30.79   
15  180  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  30.81   
16  361  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  50 m  30.84   
17  620  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  30.99   
18  339  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  31.09   
19  366  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  31.10   
20  247  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  50 m  31.29   
21  101  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  31.32   
22  215  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  31.58   
23  445  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  31.71   
24  29  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  31.74   
25  694  Peacock Louise  2001  VÄSBY SS  AL3601  25 m  31.85   
26  70  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  25 m  32.01   
27  801  Palmqvist Lisa  2000  BLÅKULLA  AK4800  25 m  32.09   
28  463  Stigsson Klara  2001  SK LAXEN  AL0201  25 m  32.16   
29  137  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  25 m  32.39   
30  94  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  32.47   
31  292  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  50 m  32.84   
32  413  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  32.94   
33  751  Palmquist Emma  2000  ÄNGELHOLM  AS1400  25 m  32.94   
34  229  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  33.15   
35  265  Broner Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  33.31   
36  788  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  BQ1800  25 m  33.68   
37  254  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  33.78   
38  119  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  33.96   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  19 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  13:02 
 
17_S
Gren 17, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
475  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  32.31   
730  Flodmark Emil  2006  ÄNGELHOLM  AB7906  25 m  34.76   
491  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  35.13   
313  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  50 m  35.65   
424  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  35.90   
85  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  50 m  36.72   
237  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  37.17   
456  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m  38.24   
636  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  50 m  38.39   
10  334  Tjernström Svante  2007  KUNGÄLV  AA4907  50 m  39.01   
11  432  Karlsson Gustav  2007  SK LAXEN  AF9507  25 m  39.21   
12  423  Hullegård Aaron  2007  SK LAXEN  AF4507  25 m  39.76   
13  441  Meuller Simon  2007  SK LAXEN  AF5507  25 m  40.83   
14  807  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  25 m  40.92   
15  420  Hedström Linus  2007  SK LAXEN  AH6307  25 m  42.35   
16  276  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  42.91   
17  260  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  43.39   
18  255  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  43.56   
19  302  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  43.58   
20  434  Kvarnhäll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  25 m  43.60   
21  295  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  50 m  45.00   
22  783  Kanth Markus  2006  FALKENBERG  AN3306  50 m  46.14   
23  250  Poggi Rosenberg Elliot  2007  KLIPPAN  AG5307  25 m  46.32   
24  279  Henriksson Ludvig  2007  KUNGSBACKA  AI9307  25 m  46.38   
25  412  Grahn Felix  2006  SK LAXEN  AN5306  50 m  46.64   
26  311  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  46.82   
27  272  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  47.79   
28  323  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  AD8106  25 m  48.27  RES 
13 år 
638  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  30.51   
762  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  32.19   
21  Tallbäck Albin  2005  ANDERSTORP  AG3705  25 m  34.01   
618  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  35.08   
634  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  35.92   
532  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  36.58   
459  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  36.88   
16  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  39.91   
728  Berg Elias  2005  ÄNGELHOLM  AF6905  25 m  41.70   
10  540  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  42.19   
11  619  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  42.79  RES 
12  397  Bergdahl Petter  2005  SK LAXEN  AM3105  25 m  42.93  RES 
14 år 
600  Eriksson August  2004  TUREBERG  AC3104  25 m  29.04   
785  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  29.94   
39  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  30.41   
524  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  50 m  30.45   
498  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  30.81   
617  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  30.81   
406  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  50 m  30.98   
609  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  31.14   
466  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  50 m  31.57   
10  758  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  31.85   
11  390  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  50 m  31.97   
12  640  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  32.14   
13  669  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  32.37   
14  20  Seppälä Ville  2004  ANDERSTORP  AO0304  25 m  32.98   
15  64  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  34.53   
16  399  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  34.75   
17  170  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  25 m  34.91   
18  316  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  35.25   
19  446  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  50 m  35.47   
20  440  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  35.89  RES 
21  417  Hakopian Erik  2004  SK LAXEN  AN2704  50 m  38.70  RES 
22  373  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  39.89  RES 
23  544  Bråneke Philip  2004  SKÖVDE SS  AI6304  25 m  46.19  RES 
24  244  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  25 m  46.87  RES 
15 - 16 år 
79  Reinholdsson David  2002  ELFSBORG  AI3502  25 m  26.59   
490  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  26.91   
231  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  27.36   
497  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  27.37   
225  Öhman Daniel  2002  HS  AL9302  25 m  27.57   
686  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  50 m  27.74   
26  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  50 m  28.09   
341  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  25 m  28.20   
239  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  28.22   
10  789  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  28.33   
11  209  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  25 m  28.66   
12  457  Reljanovic Momir  2002  SK LAXEN  AS8302  50 m  28.70   
13  492  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  25 m  28.71   
14  798  Duong Henrik  2003  BLÅKULLA  AC1303  25 m  28.80   
15  623  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  28.98   
16  800  Löfgren Carl  2003  BLÅKULLA  AE7303  25 m  29.06   
17  368  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  29.33   
18  763  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  29.41   
19  157  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  29.48   
20  697  Rathnasiri Kevin  2003  VÄSBY SS  AJ0103  25 m  29.57   
21  365  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  29.63   
22  234  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  29.76   
23  699  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  50 m  29.76   
24  688  Malmborg William  2003  VÄSBY SS  AW8503  25 m  29.81   
25  317  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  25 m  29.83   
26  741  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  25 m  29.83   
27  520  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  30.02   
28  430  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  30.23   
29  465  Swedblom Anton  2002  SK LAXEN  AR1302  25 m  30.37   
30  790  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  25 m  30.38   
31  210  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  30.53   
32  300  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  25 m  30.78   
33  140  Ljungqvist Oscar  2002  GÖTEBORG  AQ5702  25 m  31.62   
34  154  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  50 m  31.82   
35  167  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  25 m  32.82   
36  764  Wester Andre  2003  ÄNGELHOLM  AO4303  25 m  33.35   
37  197  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  33.58   
38  608  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  25 m  33.70   
39  374  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  25 m  34.13  RES 
40  444  Nilsson Lucas  2003  SK LAXEN  AM2703  50 m  34.53  RES 
17 år och äldre 
343  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  25 m  24.34   
478  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  25.01   
605  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  25.16   
624  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  25.21   
471  Ulfskans Jonas  1986  SK LAXEN  AD8986  25 m  25.27   
509  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  25 m  25.30   
447  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  25.37   
286  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  25.49   
439  Löfgren Joakim  1992  SK LAXEN  AK8592  25 m  25.53   
10  352  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  25.65   
11  735  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  25 m  25.72   
12  678  Frödeberg Gustav  1997  VÄSBY SS  AA5197  25 m  25.73   
13  601  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  26.04   
14  460  Sandgren Robin  1997  SK LAXEN  AW3997  25 m  26.14   
15  80  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  25 m  26.33   
16  375  Wede Jonatan  1988  LANDSKRONA  AB7388  25 m  26.41   
17  217  Persson Gustav  2000  HS  AJ4500  25 m  26.46   
18  288  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  26.51   
19  665  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  26.53   
20  662  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  50 m  26.72   
21  223  Vollmer Dante  2001  HS  AH3501  25 m  26.80   
22  761  Trudov Alexander  1999  ÄNGELHOLM  AT5399  50 m  26.83   
23  503  Nilsson Felix  1990  MKK  AM6590  25 m  27.07   
24  371  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  25 m  27.12   
25  36  Albringer Adam  1999  ELFSBORG  AH8999  25 m  27.28   
26  386  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  50 m  27.43   
27  744  Juliusson Erik  1998  ÄNGELHOLM  AQ2798  25 m  27.45   
28  99  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  27.49   
29  703  Sundberg Max  1999  VÄSBY SS  AS5399  25 m  27.58   
30  304  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  27.63   
31  33  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  27.81   
32  340  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  25 m  27.93   
33  67  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  28.25   
34  114  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  28.25   
35  124  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  28.42   
36  331  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  28.55   
37  38  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  25 m  28.70   
38  46  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  28.71   
39  27  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  28.78   
40  345  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  28.94   
41  726  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  25 m  29.40   
42  253  Skog Marcus  1996  KLIPPAN  AG1596  25 m  29.46   
43  118  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  29.51  RES 
44  342  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  29.64  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  19 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  13:02 
 
18_S
Gren 18, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
54  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  1:06.05   
83  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  1:07.62   
641  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  1:08.54   
55  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  1:09.17   
757  Stenmark Tilda  2007  ÄNGELHOLM  AP9807  25 m  1:09.68   
168  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  1:09.93   
435  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  50 m  1:10.60   
484  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  1:11.69   
438  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  1:12.06   
10  630  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  1:12.10   
11  41  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  1:12.55   
12  452  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  25 m  1:13.60   
13  584  Rohman Alva  2007  STRÖMSTAD  AC7807  25 m  1:14.11   
14  Frövén Emma  2006  ALE  AD3606  25 m  1:14.75   
15  443  Nielsen Hanne  2006  SK LAXEN  BB6206  50 m  1:15.03   
16  567  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  1:15.06   
17  523  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  1:15.18   
18  422  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m  1:15.23   
19  775  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  50 m  1:15.42   
20  50  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  1:16.05   
21  799  Lundberg Alwa  2006  BLÅKULLA  AE7806  25 m  1:17.31   
22  737  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  1:17.36   
23  506  Jacobsen Moa  2006  MARKARYD  AB7806  25 m  1:18.72   
24  786  Mcadam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  50 m  1:19.82   
25  81  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  1:20.01   
26  187  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  1:20.27   
27  299  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  50 m  1:20.33   
28  280  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  1:20.44   
29  535  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  50 m  1:20.44   
30  312  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  50 m  1:20.56   
31  779  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  50 m  1:20.68   
32  508  Pehrsson Agnes  2007  MARKARYD  AK3207  25 m  1:21.11   
33  516  Andersson Julia  2007  RONNEBY SS  AH2407  50 m  1:21.40   
34  32  Norman Siri  2006  SS DELFIN  BJ4206  25 m  1:21.83   
35  389  Andersson Josephine  2007  SK LAXEN  AN8207  25 m  1:22.01   
36  303  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  50 m  1:22.81   
37  18  Liljedahl Hilma  2006  ANDERSTORP  AX1206  25 m  1:23.57   
38  568  Hall Wilda  2006  SK STIMMET  BM7406  50 m  1:23.72   
39  575  Lövenkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  1:24.06   
40  87  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  1:24.43   
41  192  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  1:24.86   
42  263  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  50 m  1:25.05   
43  305  Simonsson Isa  2006  KUNGSBACKA  AM4206  25 m  1:26.35   
44  183  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  1:27.84   
45  519  Olofsson Alma  2007  RONNEBY SS  AF7607  50 m  1:28.09   
46  587  Östby Molly  2006  STRÖMSTAD  AK1806  25 m  1:30.19   
47  248  Klemedsson Thea  2006  KLIPPAN  AC5606  25 m  1:30.25   
48  415  Hakobyan Anna  2006  SK LAXEN  AP4606  25 m  1:30.75  RES 
13 år 
176  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  1:03.27   
58  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  50 m  1:05.45   
652  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  1:06.45   
752  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  1:06.99   
98  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  25 m  1:07.05   
132  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  1:07.21   
43  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  1:08.31   
97  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  1:08.93   
414  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  50 m  1:09.69   
10  546  Jukic Ebba  2005  SKÖVDE SS  BF7205  25 m  1:09.74   
11  370  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  1:09.93   
12  77  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  1:09.94   
13  549  Melin Linnea  2005  SKÖVDE SS  AX1605  25 m  1:10.61   
14  325  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  1:11.81   
15  275  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  1:12.25   
16  387  Allard Elicia  2005  SK LAXEN  AP0805  25 m  1:13.05   
17  642  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  1:13.73   
18  626  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  25 m  1:14.76   
19  262  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  25 m  1:15.78   
20  635  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  1:15.91   
21  388  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  1:16.04   
22  453  Pålsson Emilia  2005  SK LAXEN  BB1405  25 m  1:16.37   
23  82  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  25 m  1:16.64   
24  426  Hägglund Tilda  2005  SK LAXEN  BB6205  50 m  1:17.06   
25  448  Ottosson Emmalina  2005  SK LAXEN  AP3405  25 m  1:17.21   
26  583  Öberg Alice  2005  SK STIMMET  AV2805  25 m  1:17.82   
27  326  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  50 m  1:17.97   
28  579  Pettersson Elsa  2005  SK STIMMET  AV3805  50 m  1:18.38   
29  797  Bernsholt Alva  2005  BLÅKULLA  BC8805  25 m  1:18.38  RES 
14 år 
603  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  1:01.48   
128  Hein Sofia  2004  GÖTEBORG  BY7804  25 m  1:01.50   
131  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  1:03.04   
34  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  1:03.06   
Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  1:03.12   
711  Wissinger Michelle  2004  VÄSBY SS  BN3604  25 m  1:03.17   
174  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  1:03.50   
705  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  1:03.83   
112  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  1:03.90   
10  290  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  1:03.90   
11  660  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  1:04.10   
12  734  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  1:04.69   
13  120  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  50 m  1:04.74   
14  172  D´aubigné Tindra  2004  SK HAJEN  AQ1204  25 m  1:04.75   
15  689  Mattila Anna  2004  VÄSBY SS  BY4804  25 m  1:04.95   
16  158  Zhirkova Polina  2004  GÖTEBORG  AN4204  50 m  1:05.22   
17  350  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  1:05.67   
18  78  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  50 m  1:05.91   
19  677  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  1:06.08   
20  188  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  1:06.45   
21  542  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  50 m  1:06.57   
22  526  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  1:06.97   
23  353  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  1:07.63   
24  182  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  1:07.75   
25  348