2020-05-25   13:23:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Super Challenge Pieksämäki 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 1
Lähtölista 
 
  Kilpailu  SuperChallenge Pieksämäki 2018    Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Pieksämäki    Tulostusaika  11:19   
  Järjestäjä  Pieksän Kuutit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 1, 50m Vu Alkukilpailu S C N  Loppukilpailut (12) 
Sponsori: JMA-Trans Oy 
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 24.38 2008-12-14 
 
Erä 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Annika Luukkonen  2002  02B296  IU    25m     
Aino Romppanen  2009  09A176  JoUS    25m  1:07.48  1:07.48 
Ida Hirvonen  2009  09A131  JoUS    25m  1:13.74  1:13.74 
               
               

 
Erä 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Silja Soininen  2009  09A148  JoUS    25m  59.73  59.73 
Milla Tukiainen  2007  07A628  JoUS    25m  58.35  58.35 
Pihla Tähkäpää  2010  10A024  JoUS    25m  1:05.08  1:05.08 
               
               

 
Erä 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ilona Sormunen  2007  07A338  JoUS    25m  55.00  55.00 
Oona Hollström  2006  06A936  KeuTo    25m  49.79  49.79 
Sofia Soininen  2007  07A313  JoUS    25m  47.21  47.21 
Minni Koskivirta  2009  09A174  JoUS    25m  48.68  48.68 
Peppilotta Isoaho  2007  07A466  VaajUS    50m  50.94  49.94 
Inari Sormunen  2010  10A020  JoUS    25m  56.88  56.88 

 
Erä 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Inka Lappalainen  2006  06A584  VarU    25m  46.78  46.78 
Krista Kurvinen  2007  07A412  MiUS    25m  45.19  45.19 
Essi Kaattari  2005  05B037  KeuTo    50m  46.06  45.06 
Ella Määttä  2008  08A168  JoUS    25m  45.11  45.11 
Ainu Pennanen  2008  08A285  JoUS    25m  45.99  45.99 
Oona Pölönen  2009  09A087  JoUS    25m  46.80  46.80 

 
Erä 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Lotta Ollikainen  2006  06A599  MiUS    25m  43.72  43.72 
Pinjasisko Isoaho  2009  09A117  VaajUS    50m  43.26  42.26 
Iita Pitkänen  2006  06A934  MiUS    25m  42.34  42.34 
Aava-Kaisla Vesala  2008  08A161  JoUS    25m  42.62  42.62 
Aino Hannus  2007  07A489  KeuTo    25m  45.02  45.02 

 
Erä 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Hallikainen  2006  06A869  KuUS    25m  40.43  40.43 
Siiri Pynnönen  2006  06A914  MiUS    25m  40.25  40.25 
Saara Virekoski  2004  04B263  VarU    25m  39.95  39.95 
Maija Ollikainen  2007  07A488  KeuTo    50m  41.03  40.03 
Milja Laakkonen  2007  07A483  KeuTo    25m  40.38  40.38 
Sanni Haaranen  2006  06A922  JoUS    25m  41.33  41.33 

 
Erä 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Iita Viinisalo  2007  07A357  JoUS    25m  39.24  39.24 
Noora Pesonen  2004  04B266  PieKu    25m  38.99  38.99 
Pihla Mättö  2005  05A904  KuUS    25m  39.06  39.06 
Noora Kärnä  2005  05B026  KuUS    25m  39.35  39.35 
Saija Laitinen  2004  04B270  PieKu    25m  39.69  39.69 

 
Erä 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Venla Kantanen  2006  06A674  MiUS    25m  38.59  38.59 
Iida Remes  2007  07A135  PieKu    25m  37.98  37.98 
Aada-Julia Laakso  2007  07A041  Plaani    25m  37.75  37.75 
Vilma Saarelainen  2006  06A916  MiUS    25m  37.96  37.96 
Viivi Ikonen  2006  06A907  MiUS    25m  38.26  38.26 
               

 
Erä 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Emma Rovio  2006  06A780  VaajUS    50m  38.17  37.17 
Jenni Nikarmaa  2005  05A814  VarU    25m  36.44  36.44 
Sandra Käyhkö  2004  04B125  JoUS    25m  36.43  36.43 
Sanni Toppinen  2005  05A907  KuUS    50m  37.50  36.50 
Ada Hulkko  2006  06A597  MiUS    50m  38.46  37.46 

 
Erä 10 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiris Soininen  2004  04B085  JoUS    25m  35.82  35.82 
Siiri Suna  2005  05A950  VarU    25m  34.96  34.96 
Noora Koski  2005  05A822  VarU    25m  33.52  33.52 
Venla Korhonen  2000  00B094  PieKu    50m  35.67  34.67 
Meeri Kurttila  2006  06A620  MiUS    25m  36.00  36.00 
               

 
Erä 11 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eveliina Kettunen  2000  00B065  IU    50m  34.29  33.29 
Meeri Kerkkänen  2004  04A520  JoUS    25m  31.09  31.09 
Liisa Ryhänen  2002  02A050  IU    50m  31.40  30.40 
Aino Ollikainen  2005  05A182  KeuTo    50m  32.02  31.02 
Veera Laakkonen  2003  03A241  Plaani    25m  32.52  32.52 
Nelli Nikulainen  2002  02B158  PieKu    25m  33.45  33.45 

 
Erä 12 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Remes  2002  02A624  PieKu    50m  30.78  29.78 
Saana Järvinen  2003  03A761  SWIM    50m  30.66  29.66 
Martta Ruuska  2003  03A582  SWIM    50m  28.88  27.88 
Anni-Maria Laakso  2003  03A207  Plaani    25m  29.62  29.62 
Rosa Antikainen  2002  02A698  PieKu    50m  30.76  29.76 
Emmi Lyytinen  2004  04A810  KuUS    25m  30.14  30.14 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Pieksän Kuutit  Tulostusaika  11:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner