Program för Regionsmesterskab Region Syd 2018 - lang
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Regionsmesterskaber Syd Lang |
|
Udskriftsdato |
17 marts 2018 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
08:59 |
|
|
Arrangør |
H2Odense og Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 marts 2018 |
|
|
|
|
Løb 9, 50m Rygsvømning Damer |
Finaler (4) |
Vejledende starttid 12:02 |
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
184 |
2 |
Nanna W Povlsen |
2005 |
|
ERRITSØ |
|
50m |
|
261 |
3 |
Anna Ryet |
2005 |
0516AG |
RINGE |
|
50m |
|
260 |
4 |
Frida Ploug |
2007 |
0746AD |
RINGE |
|
25m |
55.58 |
270 |
5 |
Mille A. B. Buch |
2006 |
0612AP |
ODENSE |
|
50m |
1:00.15 |
186 |
6 |
Maja Rolighed |
2005 |
0546AY |
ERRITSØ |
|
50m |
|
180 |
7 |
Emilie Bech Kjælgaard |
2007 |
0736AP |
ERRITSØ |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
177 |
1 |
Leonora Druett |
2004 |
0428BB |
ERRITSØ |
|
25m |
54.67 |
252 |
2 |
Mathilde Hvidberg |
2007 |
0774AE |
RINGE |
|
25m |
51.80 |
188 |
3 |
Anna Lykke Vangsgaard |
2005 |
0526AV |
ERRITSØ |
|
25m |
46.49 |
213 |
4 |
Victoria Richards |
2005 |
0548AP |
DELTA |
|
25m |
44.00 |
161 |
5 |
Alberte Kirk Langschwager |
2007 |
0788AA |
KOLDING |
|
25m |
45.73 |
267 |
6 |
Julija Bliucukis |
2006 |
0682AD |
ODENSE |
|
25m |
48.78 |
179 |
7 |
Sissel Jessen |
2004 |
0494AZ |
ERRITSØ |
|
25m |
51.83 |
204 |
8 |
Stine Engelbrecht Jensen |
2006 |
0642AV |
DELTA |
|
25m |
55.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
256 |
1 |
Lærke Rosen Lundsfryd |
2006 |
0678AG |
RINGE |
|
25m |
43.85 |
191 |
2 |
Karoline Hellesøe |
2006 |
0678AQ |
SØNDERBORG |
|
25m |
41.96 |
182 |
3 |
Luna Holm Møller |
2004 |
0464AS |
ERRITSØ |
|
25m |
41.52 |
210 |
4 |
Mathilde Linnet Nørgaard |
2005 |
0542AQ |
DELTA |
|
25m |
40.87 |
189 |
5 |
Louisa Christensen |
2005 |
0572AP |
SØNDERBORG |
|
25m |
41.08 |
208 |
6 |
Mille Lindeblad |
2005 |
0512AU |
DELTA |
|
25m |
41.86 |
155 |
7 |
Nanna Højstrøm |
2007 |
0758AK |
KOLDING |
|
25m |
42.50 |
190 |
8 |
Emilia Maria Have Fugl |
2005 |
|
SØNDERBORG |
|
50m |
43.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
176 |
1 |
Mathilde Thy Asmussen |
2004 |
0426AT |
ERRITSØ |
|
25m |
37.43 |
207 |
2 |
Karoline Kristensen |
2004 |
0438AO |
DELTA |
|
25m |
35.42 |
162 |
3 |
Anne Sofie Nørtoft |
2004 |
0408AP |
KOLDING |
|
50m |
34.37 |
223 |
4 |
Svava Kj. Gregersen |
2004 |
0426AC |
VEJLE |
|
25m |
32.97 |
178 |
5 |
Julie Dumstrei |
2004 |
0452AX |
ERRITSØ |
|
25m |
33.66 |
226 |
6 |
Mia Hvarre |
2004 |
0498AH |
VEJLE |
|
25m |
35.24 |
257 |
7 |
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
0424AN |
RINGE |
|
25m |
35.49 |
231 |
8 |
Sophie Kronborg |
2005 |
0532AU |
VEJLE |
|
25m |
39.11 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
17 marts 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:59 |
|