Program för Skånska juniormästerskapen - JDM inne 2010
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
JDM Skånska juniormästerskapen |
|
Utskriftsdatum |
16 januari 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Lund |
|
Utskriftstid |
09:08 |
|
|
Arrangör |
SK Poseidon |
|
|
|
|
Gren 3, 200m Frisim Damer |
Finaler (5) |
SR Juniorer: Sarah Sjöström (1993) 1:53.77 2009-11-14 |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
197 |
3 |
Mathilde Hyddmark |
1991 |
AR1691 |
POSEIDON |
|
25m |
|
274 |
4 |
Jennifer Lundgren |
1993 |
AR5693 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:24.00 |
222 |
5 |
Hanna Nilsson |
1995 |
AN4295 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:29.21 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
211 |
1 |
Erica Sjöholm |
1997 |
AJ0497 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:18.46 |
169 |
2 |
Linnea Olausson |
1995 |
AR2495 |
HS |
|
25m |
2:18.26 |
228 |
3 |
Amelia Berlin |
1995 |
AB6895 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:17.78 |
254 |
4 |
Hanna Cronqvist |
1996 |
AD5496 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:17.68 |
91 |
5 |
Emma Zandihn |
1991 |
BL7891 |
MKK |
|
25m |
2:17.69 |
52 |
6 |
Lina Hinderup |
1994 |
BM9294 |
SK RAN |
|
25m |
2:17.92 |
29 |
7 |
Elin Persson |
1995 |
AH9495 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:18.29 |
267 |
8 |
Fia Håbbe |
1995 |
AF4495 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:22.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Elin Lindeberg |
1993 |
AG0693 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:17.22 |
288 |
2 |
Susanna Olin |
1991 |
BL3891 |
POSEIDON |
|
25m |
2:16.46 |
185 |
3 |
Filippa Wallin |
1993 |
AG5293 |
HS |
|
25m |
2:15.68 |
231 |
4 |
Erika Hultman |
1994 |
AG2894 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:15.41 |
86 |
5 |
Josefine Bivesand |
1995 |
AN1695 |
MKK |
|
25m |
2:15.62 |
5 |
6 |
Sara Hörnbäck |
1991 |
AR7291 |
KARLSHAMN |
|
50m |
2:15.82 |
85 |
7 |
Ida Gutlic |
1996 |
AP0496 |
MKK |
|
25m |
2:17.05 |
90 |
8 |
Cornelia Clarén |
1997 |
AT1697 |
MKK |
|
25m |
2:17.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
230 |
1 |
Michelle Hansen |
1994 |
AG3894 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:13.77 |
84 |
2 |
Hanna Jörlund |
1991 |
BL6891 |
MKK |
|
25m |
2:12.23 |
219 |
3 |
Anna Jonsson |
1993 |
AH2693 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:11.97 |
164 |
4 |
Kajsa Krämer |
1993 |
AH6693 |
HS |
|
25m |
2:11.38 |
240 |
5 |
Emilia Nordström |
1993 |
AI0293 |
SK TRITON |
|
25m |
2:11.80 |
174 |
6 |
Jeanette Reinert |
1996 |
AF8296 |
HS |
|
25m |
2:12.03 |
62 |
7 |
Josephine Wiberg |
1990 |
BB4490 |
S 71 |
|
25m |
2:13.53 |
63 |
8 |
Hanne Otzen |
1993 |
AW2693 |
S 71 |
|
25m |
2:13.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
270 |
1 |
Eljena Knutsson |
1992 |
AE2892 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:11.14 |
119 |
2 |
Ida Nord |
1990 |
BS8490 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:10.59 |
236 |
3 |
Rebecca Holst |
1991 |
BL8891 |
SK TRITON |
|
25m |
2:08.82 |
153 |
4 |
Rebecka Ekelund |
1992 |
AZ2492 |
HS |
|
25m |
2:01.88 |
122 |
5 |
Linnéa Olsson |
1994 |
BX0494 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:07.10 |
89 |
6 |
Nathalie Stenquist |
1991 |
AK8691 |
MKK |
|
25m |
2:09.53 |
258 |
7 |
Ellen Olsson |
1995 |
AA3695 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:10.73 |
87 |
8 |
Anna Fransson |
1993 |
AS3493 |
MKK |
|
25m |
2:11.37 |
Skapad av WinGrodan 1.17.24 |
Utskriftsdatum |
16 januari 2010 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
Utskriftstid |
09:08 |
|