Program för 34:e Mora Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 9, 50m Bröstsim Damer |
Sponsor: Varsego Present |
Klass A - Amanda Persson 37.55 - 2013 - Filipstads SK |
Klass B - Hanna Tinnerholm 35.95 - 2014 - Falu SS |
Klass C - Hilda Sander 38.78 - 2016 - Falu SS |
Klass D - Linnéa Englund 39.77 - 2014 - Deje SS |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 43 | Forsman Alvida | 2004 | KÖPINGS SS | BM7404 | 25 m | 38.51 | |
2 | 92 | Söfting Svarstad Eline | 2004 | Elverum | 25 m | 38.64 | ||
3 | 91 | Harviken Aurora | 2002 | Elverum | 25 m | 40.15 | ||
4 | 16 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 40.48 | |
5 | 39 | Ehlin Maja | 2002 | KÖPINGS SS | BT6202 | 25 m | 41.18 | |
6 | 99 | Harviken Hennie | 2006 | Elverum | 25 m | 42.92 | ||
7 | 88 | Liljegren Nora | 2003 | LEKSAND | AR6603 | 25 m | 43.68 | |
8 | 93 | Sveen-Bratvold Elise | 2004 | Elverum | 25 m | 44.11 | ||
9 | 89 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 44.76 | ||
10 | 30 | Strömsöe Sara | 2006 | FALUN | AV2406 | 25 m | 44.84 | |
11 | 96 | Hagen Emilie Alexandra | 2005 | Elverum | 25 m | 45.01 | ||
12 | 69 | Engberg Johanna | 2003 | RÄTTVIK | BG2803 | 25 m | 45.09 | |
13 | 82 | Sisell Anna | 2003 | SS MORA | AP0203 | 25 m | 45.30 | |
14 | 83 | Trapp-Östling Edith | 2006 | SS MORA | AA5806 | 25 m | 45.47 | |
15 | 61 | Sundqvist Agnes | 2005 | SÖDERHAMN | BL0405 | 25 m | 45.49 | |
16 | 45 | Pettersson Agnes | 2006 | KÖPINGS SS | AT1406 | 25 m | 45.79 | |
17 | 70 | Jones Elin | 2003 | RÄTTVIK | AK2203 | 25 m | 45.93 | |
18 | 41 | Eriksson Felicia | 2006 | KÖPINGS SS | AR2606 | 25 m | 45.95 | |
19 | 90 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 46.19 | ||
20 | 97 | Myrvold Stener Eldri | 2005 | Elverum | 25 m | 46.28 | ||
21 | 53 | Andersson Saga | 2006 | SÖDERHAMN | BH8806 | 25 m | 46.53 | |
22 | 40 | Eriksson Emilia | 2004 | KÖPINGS SS | AS2404 | 25 m | 47.64 | |
23 | 56 | Karlsson Märta | 2007 | SÖDERHAMN | AV4407 | 25 m | 48.25 | |
24 | 55 | Karlsson Ida | 2005 | SÖDERHAMN | BQ1205 | 25 m | 49.23 | |
25 | 19 | Färlin Emma | 2006 | FALUN | AV8206 | 25 m | 49.45 | |
26 | 59 | Runarsson Emelie | 2006 | SÖDERHAMN | BD5206 | 25 m | 49.94 | |
27 | 65 | Jonsson Matilda | 2006 | HÄRJEDALEN | AN3806 | 25 m | 49.94 | |
28 | 94 | Sol Vera | 2004 | Elverum | 25 m | 50.01 | ||
29 | 14 | Allvin Agnes | 2006 | FALUN | AV0406 | 25 m | 50.03 | |
30 | 6 | Mortazavi Elena | 2004 | BORLÄNGE | BM6804 | 50 m | 50.23 | |
31 | 42 | Forsman Alma | 2007 | KÖPINGS SS | AG7807 | 25 m | 50.26 | |
32 | 46 | Zetterkvist Olivia | 2006 | KÖPINGS SS | BI4806 | 25 m | 50.35 | |
33 | 34 | von Hofsten Doris | 2008 | FALUN | AE9808 | 25 m | 51.14 | |
34 | 54 | Biller Linn | 2006 | SÖDERHAMN | BQ2206 | 25 m | 51.28 | |
35 | 48 | Lind-Dannberg Sofia | 2003 | SIM 77 HOF | BG1603 | 25 m | 51.31 | |
36 | 49 | Persson Ida | 2006 | SIM 77 HOF | BA5606 | 25 m | 51.92 | |
37 | 23 | Klingberg Thea | 2006 | FALUN | BC1806 | 25 m | 52.45 | |
38 | 38 | Bengtsson Alice | 2006 | KÖPINGS SS | BI6806 | 25 m | 52.95 | |
39 | 102 | Lönstad-Halvorsen Sara | 2007 | Elverum | 25 m | 53.19 | ||
40 | 22 | Karsberg Carla | 2007 | FALUN | AJ1407 | 25 m | 53.23 | |
41 | 5 | Mikaelsson Blomström Lovis | 2007 | BORLÄNGE | BF5207 | 25 m | 53.37 | |
42 | 31 | Tengvall Williams Ida | 2005 | FALUN | BM6405 | 25 m | 53.40 | |
43 | 18 | Frank Hanna | 2006 | FALUN | BB9406 | 25 m | 55.87 | |
44 | 44 | Mattsson Emma | 2005 | KÖPINGS SS | BQ4805 | 25 m | 57.21 | |
45 | 52 | Aminiyan Emitis | 2006 | SÖDERHAMN | BH7806 | 25 m | 58.10 | |
46 | 17 | Eriksson Olivia | 2007 | FALUN | AT3207 | 25 m | 58.18 | |
47 | 8 | Tägtström Alice | 2006 | BORLÄNGE | AJ6606 | 25 m | 59.44 | |
48 | 37 | Zetterberg Josefin | 2008 | FALUN | AN0208 | 25 m | 59.52 | |
49 | 47 | Kling Vera | 2006 | SIM 77 HOF | AA4806 | 25 m | 59.93 | |
50 | 36 | Zetterberg Carolin | 2006 | FALUN | BL0806 | 25 m | 1:00.61 | |
51 | 27 | Morén Lovisa | 2006 | FALUN | BM6206 | 25 m | 1:00.78 | |
52 | 20 | Hansson Meja | 2007 | FALUN | BD9407 | 25 m | 1:03.41 | |
53 | 13 | Abela Agnes | 2006 | FALUN | AJ9606 | 25 m | 1:06.28 | |
54 | 24 | Lundin Alice | 2007 | FALUN | AJ3207 | 25 m | 1:06.56 | |
55 | 10 | Udd Mathilda | 2005 | BORLÄNGE | 25 m | |||
56 | 21 | Ihrlund Isabella | 2007 | FALUN | BG9807 | 25 m | ||
57 | 28 | Nyström Maja | 2007 | FALUN | AR7407 | 25 m | ||
58 | 29 | Sadeghi Karin | 2005 | FALUN | BU9805 | 25 m | ||
59 | 50 | Puhls Sjöstrand Ida | 2008 | SIM 77 HOF | AC0808 | 25 m | ||
60 | 51 | Puhls Sjöstrand Isabelle | 2006 | SIM 77 HOF | AV9606 | 25 m | ||
61 | 58 | Pavlovska Marie | 2007 | SÖDERHAMN | BG8807 | 25 m | ||
62 | 95 | Sokac Kristine | 2004 | Elverum | 25 m | |||
63 | 111 | Ahlgren Tindra | 2006 | SS MORA | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 22 april 2018 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 08:07 |