Program för Laviaarit
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Laji 41, 200m Rintauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 00A761 | 25 m | 2:20.80 | 2:26.80 | |
2 | Laitala Eerikki | 2001 | Cetus | 01A548 | 25 m | 2:22.61 | 2:28.61 | |
3 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 50 m | 2:28.77 | 2:28.77 | |
4 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 50 m | 2:29.97 | 2:29.97 | |
5 | Marran Mihkel Melker | 2003 | Briis | 50 m | 2:33.73 | 2:33.73 | ||
6 | Svistunov Daniil | 1999 | Kalevi | 50 m | 2:34.61 | 2:34.61 | ||
7 | Nurminen Pyry | 2001 | ORCA | 01A673 | 25 m | 2:29.10 | 2:35.10 | |
8 | Kleimola Ossi | 2001 | KoU | 01A663 | 25 m | 2:30.25 | 2:36.25 | |
9 | Jernvall Juha | 2000 | AQUILA | 00A085 | 50 m | 2:37.32 | 2:37.32 | |
10 | Taskinen Valtteri | 2002 | OU | 02A093 | 25 m | 2:34.43 | 2:40.43 | |
11 | Laukkanen Juho | 2001 | SiWa | 01A473 | 25 m | 2:34.55 | 2:40.55 | |
12 | Turunen Oskar | 2003 | RiUS | 03A822 | 25 m | 2:35.13 | 2:41.13 | |
13 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 01A477 | 25 m | 2:35.23 | 2:41.23 | |
14 | Aalto Oskari | 2002 | Cetus | 02A016 | 50 m | 2:43.40 | 2:43.40 | |
15 | Rahikainen Juuso | 2003 | TuUS | 03A265 | 50 m | 2:46.68 | 2:46.68 | |
16 | Pavlidi Christofor | 2001 | HSS | 01A068 | 50 m | 2:49.67 | 2:49.67 | |
17 | Savulahti Ville | 2003 | RiUS | 03A086 | 25 m | 2:47.13 | 2:53.13 | |
18 | Ola Matias | 2002 | ORCA | 02B103 | 50 m | 2:53.28 | 2:53.28 | |
19 | Rantamäki Pauli | 2003 | Octopus | 03A269 | 50 m | 2:53.42 | 2:53.42 | |
20 | Koskinen Eetu | 2002 | LaUS | 02A250 | 50 m | 2:53.43 | 2:53.43 | |
21 | Åström Harald | 2001 | HSS | 01A008 | 50 m | 2:53.64 | 2:53.64 | |
22 | Kukkonen Lenni | 2001 | HäUS | 01A961 | 25 m | 2:54.06 | 3:00.06 | |
23 | Lehtonen Joona | 2003 | Vanders | 03A634 | 50 m | 3:04.21 | 3:04.21 | |
24 | Väkeväinen Heikki | 2002 | Gladius | 02B021 | 50 m | 3:04.72 | 3:04.72 | |
25 | Kurunsaari Pyry | 2001 | Cetus | 01A729 | 25 m | 2:59.02 | 3:05.02 | |
26 | Männistö Olavi | 2003 | RiUS | 03A282 | 50 m | 3:07.05 | 3:07.05 | |
27 | Vikman Matias | 2001 | ORCA | 01A776 | 25 m | 3:02.06 | 3:08.06 | |
28 | Kosunen Santtu | 2003 | Cetus | 03A312 | 25 m | 3:09.60 | 3:15.60 | |
29 | Laitala Ilmari | 2003 | Cetus | 03A963 | 25 m | 4:24.92 | 4:30.92 | |
30 | Filippovits Elias | 2002 | ORCA | 02A955 | 25 m | |||
31 | Kauppinen Kalle | 2002 | ORCA | 02B029 | 25 m | |||
32 | Pönkä Sami | 2003 | Vanders | 03A583 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 10 May 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 14:57 |