2018-11-19   13:27:01
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Magplasket 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 25m Fjärilsim Fl 10, 9oY 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
282  Ahlstedt Louise  2008  S 02  AR7208  25 m  20.62   
340  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA  AJ6808  25 m  21.26   
230  Hein Moa  2008  GÖTEBORG  AM4808  25 m  22.33   
302  Grönlund Amanda  2008  VÄNERSBORG  AB2208  25 m  23.80   
325  Cedergren Emma  2008  UDDEVALLA  AN5608  25 m  27.53   
263  Bengtler Nova  2009  LYSEKIL SS  AA0609  25 m  37.63   
260  Barber Hillevi  2009  LYSEKIL SS    25 m     
269  Doering Jessica  2009  LYSEKIL SS  AD0209  25 m     
278  Sinii Ksenia  2009  LYSEKIL SS  AE2809  25 m     
10  300  Edström Linnea  2008  VÄNERSBORG  AG4608  25 m     
11  330  Erlandsson Alma  2008  UDDEVALLA  AT7208  25 m     
12  339  Malmeling Signe  2008  UDDEVALLA  AT6208  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
2_S
Gren 2, 25m Fjärilsim Po 10, 9oY 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
333  Hansson Axel  2008  UDDEVALLA  AH3108  25 m  23.77   
219  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  25 m     
222  Calek Christopher  2009  GÖTEBORG  AF6109  25 m     
231  Högstedt Jakob  2009  GÖTEBORG    25 m     
261  Barber Lio  2008  LYSEKIL SS    25 m     
350  Vikarand Viggo  2009  UDDEVALLA  AE0509  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
3_S
Gren 3, 50m Fjäril Fl 13, 12, 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
287  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  31.83   
335  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  32.38   
293  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m  32.39   
221  Brokstorp Stina Klara  2005  GÖTEBORG  AX8805  25 m  33.66   
344  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  50 m  34.56   
332  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  25 m  36.70   
358  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  37.89   
212  Frövén Emma  2006  ALE  AD3606  25 m  37.91   
348  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m  37.94   
10  253  Sjöberg Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  50 m  39.24   
11  226  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  50 m  39.99   
12  283  Avdic Sara  2006  S 02  AY0806  25 m  40.15   
13  345  Ryrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  40.48   
14  337  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  40.84   
15  248  Nyström Charlize  2005  GÖTEBORG  BN7405  25 m  40.95   
16  317  Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA  AN9805  25 m  41.83   
17  249  Olesen Angelica  2005  GÖTEBORG  AC0605  25 m  42.45   
18  321  Blomberg Moa  2005  UDDEVALLA  AN2805  25 m  42.69   
19  284  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  25 m  42.81   
20  250  Rask Klara  2005  GÖTEBORG  AL9405  50 m  42.93   
21  220  Asterling Linda  2005  GÖTEBORG  AY3205  25 m  42.94   
22  246  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  25 m  43.22   
23  256  Stranne Lo  2005  GÖTEBORG  AX6805  25 m  43.98   
24  336  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  25 m  44.31   
25  257  Stridsman Alicia  2005  GÖTEBORG  BG8805  25 m  44.77   
26  349  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  25 m  45.41   
27  324  Cedergren Ella  2006  UDDEVALLA  BI7206  25 m  45.94   
28  352  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  25 m  47.31   
29  323  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  47.33   
30  234  Isberg Sofia  2006  GÖTEBORG  BA8206  25 m  47.63   
31  351  Älmegran Astrid  2006  UDDEVALLA  BQ2806  25 m  47.80   
32  244  Nedholm Emma  2005  GÖTEBORG  BS7205  50 m  48.96   
33  342  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  25 m  49.47   
34  247  Nysten Elsie  2006  GÖTEBORG  BJ5606  50 m  49.69   
35  341  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  25 m  50.59   
36  262  Bengtler Emilia  2007  LYSEKIL SS  AH0207  25 m  51.21   
37  232  Högstedt Sara  2005  GÖTEBORG  BR7605  25 m  55.43   
38  329  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  25 m  59.24   
39  228  Hamrin Tilde  2006  GÖTEBORG  BK2606  25 m     
40  235  Johannesson Elin  2007  GÖTEBORG  AX3607  25 m     
41  236  Johannesson Tuva  2007  GÖTEBORG  AX7607  25 m     
42  245  Nilsson Ingrid  2006  GÖTEBORG  BQ3606  25 m     
43  255  Sponga Unni  2006  GÖTEBORG  BI9406  25 m     
44  268  Carlen Alva  2007  LYSEKIL SS  AK9407  25 m     
45  272  Holmberg Tilda  2006  LYSEKIL SS  AX5406  25 m     
46  291  Paktinat Tara  2006  S 02  AZ3606  25 m     
47  316  Adamsson Lovis  2007  UDDEVALLA  BF0207  25 m     
48  322  Borg Jenny  2007  UDDEVALLA  BG1207  25 m     
49  328  D`aria Ella  2007  UDDEVALLA  BB0607  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
4_S
Gren 4, 50m Fjäril Po 13, 12, 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
347  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m  35.82   
308  Lundberg Tommy  2005  VÄNERSBORG  AB1305  25 m  35.85   
334  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  36.94   
353  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  38.95   
338  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  39.63   
237  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  50 m  42.84   
238  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  25 m  43.03   
239  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  25 m  43.34   
318  Andersson Oliver  2005  UDDEVALLA  AQ5505  25 m  43.50   
10  241  Lindén Calvin  2007  GÖTEBORG  AL7707  50 m  43.57   
11  227  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  43.64   
12  304  Johansson Hugo  2005  VÄNERSBORG  AQ6505  25 m  43.99   
13  242  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  50 m  44.69   
14  259  Ulvdal Erik  2005  GÖTEBORG  AT8905  25 m  45.03   
15  346  Rössger Leon  2006  UDDEVALLA  AM5106  25 m  46.23   
16  331  Erlandsson William  2005  UDDEVALLA  AF6705  25 m  47.64   
17  296  Zhu Charlie  2006  S 02  AM1306  25 m  48.64   
18  319  Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m  50.14   
19  343  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  25 m  50.72   
20  303  Grönlund Pontus  2005  VÄNERSBORG  AF1105  25 m  53.14   
21  229  Hassellöf Pål  2006  GÖTEBORG  AM8506  25 m  57.44   
22  252  Sinclair Hugo  2005  GÖTEBORG  AV5305  25 m  58.56   
23  224  de Jonge Viktor  2007  GÖTEBORG  AK1507  25 m  1:02.11   
24  320  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  25 m  1:06.45   
25  233  Inci Azad  2005  GÖTEBORG  AT4705  25 m     
26  271  Finnilä Hampus  2007  LYSEKIL SS  AC3707  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
5_S
Gren 5, 4X50m Frisim Mixed 9oY 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
280  Lysekil SS Mix  LYSEKIL SS    25 m     
281  Lysekil SS Mix 2  LYSEKIL SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
6_S
Gren 6, 4X50m Frisim Mixed 10 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
280  Lysekil SS Mix  LYSEKIL SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
7_S
Gren 7, 100m Medley Fl 13, 12, 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
335  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  1:20.04   
253  Sjöberg Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  25 m  1:23.45   
348  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m  1:25.24   
226  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  1:25.42   
344  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  25 m  1:25.61   
212  Frövén Emma  2006  ALE  AD3606  25 m  1:27.20   
283  Avdic Sara  2006  S 02  AY0806  25 m  1:27.45   
248  Nyström Charlize  2005  GÖTEBORG  BN7405  25 m  1:29.08   
332  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  25 m  1:29.59   
10  256  Stranne Lo  2005  GÖTEBORG  AX6805  25 m  1:29.96   
11  345  Ryrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  1:30.61   
12  337  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  1:30.65   
13  249  Olesen Angelica  2005  GÖTEBORG  AC0605  25 m  1:31.50   
14  358  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  1:32.21   
15  250  Rask Klara  2005  GÖTEBORG  AL9405  25 m  1:32.49   
16  284  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  25 m  1:32.51   
17  349  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  25 m  1:33.36   
18  246  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  25 m  1:33.40   
19  317  Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA  AN9805  25 m  1:33.63   
20  324  Cedergren Ella  2006  UDDEVALLA  BI7206  25 m  1:34.57   
21  321  Blomberg Moa  2005  UDDEVALLA  AN2805  25 m  1:35.17   
22  323  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  1:36.90   
23  220  Asterling Linda  2005  GÖTEBORG  AY3205  25 m  1:37.30   
24  257  Stridsman Alicia  2005  GÖTEBORG  BG8805  25 m  1:38.30   
25  342  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  25 m  1:38.95   
26  232  Högstedt Sara  2005  GÖTEBORG  BR7605  25 m  1:39.86   
27  244  Nedholm Emma  2005  GÖTEBORG  BS7205  25 m  1:41.06   
28  315  Thorpman Vilma  2006  ÅMÅLS SS  AS5406  25 m  1:42.38   
29  247  Nysten Elsie  2006  GÖTEBORG  BJ5606  25 m  1:44.32   
30  235  Johannesson Elin  2007  GÖTEBORG  AX3607  25 m  1:47.84   
31  352  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  25 m  1:48.20   
32  236  Johannesson Tuva  2007  GÖTEBORG  AX7607  25 m  1:50.09   
33  316  Adamsson Lovis  2007  UDDEVALLA  BF0207  25 m  1:50.38   
34  272  Holmberg Tilda  2006  LYSEKIL SS  AX5406  25 m  1:54.20   
35  312  Sörqvist Cornelia  2007  ÅMÅLS SS  AG6807  25 m  2:00.70   
36  218  Abasi Ava  2006  GÖTEBORG  BJ2606  25 m     
37  223  Dahlbäck Molly  2006  GÖTEBORG  BQ9406  25 m     
38  225  Ek Livia  2007  GÖTEBORG  BF1807  25 m     
39  243  Mobini Diba  2006  GÖTEBORG  BQ2606  25 m     
40  245  Nilsson Ingrid  2006  GÖTEBORG  BQ3606  25 m     
41  255  Sponga Unni  2006  GÖTEBORG  BI9406  25 m     
42  258  Stucinskas Beatrice  2007  GÖTEBORG  BG4207  25 m     
43  262  Bengtler Emilia  2007  LYSEKIL SS  AH0207  25 m     
44  264  Bergqvist Jenny  2007  LYSEKIL SS  AF9207  25 m     
45  268  Carlen Alva  2007  LYSEKIL SS  AK9407  25 m     
46  273  Jälevik Tea  2007  LYSEKIL SS  AV8407  25 m     
47  285  Haglund Agnes  2007  S 02  BB2607  25 m     
48  288  Holmqvist Selma  2007  S 02  AX2807  25 m     
49  291  Paktinat Tara  2006  S 02  AZ3606  25 m     
50  294  Theorin Saga  2006  S 02  BJ9606  25 m     
51  309  Selin Alma  2006  VÄNERSBORG  AO1206  25 m     
52  322  Borg Jenny  2007  UDDEVALLA  BG1207  25 m     
53  326  Clarelind Thyra  2006  UDDEVALLA  BQ5606  25 m     
54  327  Cullberg Alexandra  2006  UDDEVALLA  BQ7606  25 m     
55  328  D`aria Ella  2007  UDDEVALLA  BB0607  25 m     
56  329  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  25 m     
57  336  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  25 m     
58  341  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  25 m     
59  351  Älmegran Astrid  2006  UDDEVALLA  BQ2806  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
8_S
Gren 8, 100m Medley Po 13, 12, 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
334  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  1:25.21   
353  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  1:27.60   
338  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  1:27.71   
239  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  25 m  1:29.09   
347  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m  1:29.29   
227  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  1:30.90   
238  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  25 m  1:30.98   
242  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  25 m  1:31.41   
259  Ulvdal Erik  2005  GÖTEBORG  AT8905  25 m  1:33.07   
10  318  Andersson Oliver  2005  UDDEVALLA  AQ5505  25 m  1:33.82   
11  308  Lundberg Tommy  2005  VÄNERSBORG  AB1305  25 m  1:35.83   
12  346  Rössger Leon  2006  UDDEVALLA  AM5106  25 m  1:35.86   
13  343  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  25 m  1:38.51   
14  237  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  25 m  1:39.64   
15  304  Johansson Hugo  2005  VÄNERSBORG  AQ6505  25 m  1:40.30   
16  331  Erlandsson William  2005  UDDEVALLA  AF6705  25 m  1:40.61   
17  290  Olofsson Lukas  2006  S 02  AM8106  25 m  1:41.07   
18  303  Grönlund Pontus  2005  VÄNERSBORG  AF1105  25 m  1:45.15   
19  216  Westman Axel  2006  ALE  AM2306  25 m     
20  224  de Jonge Viktor  2007  GÖTEBORG  AK1507  25 m     
21  229  Hassellöf Pål  2006  GÖTEBORG  AM8506  25 m     
22  240  Lindblad Nils  2006  GÖTEBORG  AU9906  25 m     
23  251  Rudolfsson Victor  2007  GÖTEBORG  AK4507  25 m     
24  271  Finnilä Hampus  2007  LYSEKIL SS  AC3707  25 m     
25  277  Nilsson Viktor  2006  LYSEKIL SS  AS4106  25 m     
26  286  Hernandez Mio  2007  S 02  AK3507  25 m     
27  296  Zhu Charlie  2006  S 02  AM1306  25 m     
28  319  Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m     
29  320  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
9_S
Gren 9, 25m Frisim Fl 9oY 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
217  Westman Ebba  2009  ALE  AD4609  25 m  22.96   
278  Sinii Ksenia  2009  LYSEKIL SS  AE2809  25 m  23.50   
263  Bengtler Nova  2009  LYSEKIL SS  AA0609  25 m  27.58   
211  Berggren Ebba  2010  ALE  AB0210  25 m  28.89   
269  Doering Jessica  2009  LYSEKIL SS  AD0209  25 m  32.64   
260  Barber Hillevi  2009  LYSEKIL SS    25 m     
276  Maisa Sierra  2011  LYSEKIL SS    25 m     
313  Sörqvist Mathilda  2010  ÅMÅLS SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
10_S
Gren 10, 25m Frisim Po 9oY 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
219  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  25 m  18.04   
314  Thorpman Emil  2009  ÅMÅLS SS  AB2909  25 m  24.19   
215  Wesley Elliot  2009  ALE    25 m     
222  Calek Christopher  2009  GÖTEBORG  AF6109  25 m     
231  Högstedt Jakob  2009  GÖTEBORG    25 m     
350  Vikarand Viggo  2009  UDDEVALLA  AE0509  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
11_S
Gren 11, 50m Frisim Fl 11, 10 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
284  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  25 m  34.10   
336  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  25 m  36.56   
349  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  25 m  36.79   
341  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  25 m  37.26   
342  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  25 m  37.44   
329  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  25 m  37.64   
225  Ek Livia  2007  GÖTEBORG  BF1807  50 m  37.83   
282  Ahlstedt Louise  2008  S 02  AR7208  25 m  39.29   
352  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  25 m  39.77   
10  230  Hein Moa  2008  GÖTEBORG  AM4808  25 m  39.80   
11  302  Grönlund Amanda  2008  VÄNERSBORG  AB2208  25 m  39.83   
12  312  Sörqvist Cornelia  2007  ÅMÅLS SS  AG6807  25 m  40.58   
13  328  D`aria Ella  2007  UDDEVALLA  BB0607  25 m  40.62   
14  235  Johannesson Elin  2007  GÖTEBORG  AX3607  25 m  40.92   
15  236  Johannesson Tuva  2007  GÖTEBORG  AX7607  25 m  41.30   
16  264  Bergqvist Jenny  2007  LYSEKIL SS  AF9207  25 m  41.64   
17  316  Adamsson Lovis  2007  UDDEVALLA  BF0207  25 m  42.19   
18  339  Malmeling Signe  2008  UDDEVALLA  AT6208  25 m  42.20   
19  268  Carlen Alva  2007  LYSEKIL SS  AK9407  25 m  42.21   
20  340  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA  AJ6808  25 m  42.64   
21  273  Jälevik Tea  2007  LYSEKIL SS  AV8407  25 m  43.31   
22  258  Stucinskas Beatrice  2007  GÖTEBORG  BG4207  25 m  44.27   
23  330  Erlandsson Alma  2008  UDDEVALLA  AT7208  25 m  44.31   
24  288  Holmqvist Selma  2007  S 02  AX2807  25 m  45.20   
25  325  Cedergren Emma  2008  UDDEVALLA  AN5608  25 m  46.02   
26  292  Rohlin Nova  2007  S 02  BG0807  25 m  46.89   
27  285  Haglund Agnes  2007  S 02  BB2607  25 m  47.75   
28  262  Bengtler Emilia  2007  LYSEKIL SS  AH0207  25 m  48.85   
29  300  Edström Linnea  2008  VÄNERSBORG  AG4608  25 m  53.41   
30  310  Skybro Wilhelmsson Emilia  2008  VÄNERSBORG  AQ4808  25 m  55.82   
31  274  Ljungberg Isolde  2007  LYSEKIL SS  AL2207  25 m     
32  322  Borg Jenny  2007  UDDEVALLA  BG1207  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
12_S
Gren 12, 50m Frisim Po 11, 10 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
333  Hansson Axel  2008  UDDEVALLA  AH3108  25 m  37.19   
241  Lindén Calvin  2007  GÖTEBORG  AL7707  25 m  38.11   
343  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  25 m  38.46   
224  de Jonge Viktor  2007  GÖTEBORG  AK1507  25 m  39.59   
320  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  25 m  40.64   
289  Jerling Walter  2007  S 02  AP6507  25 m  41.76   
286  Hernandez Mio  2007  S 02  AK3507  25 m  43.50   
271  Finnilä Hampus  2007  LYSEKIL SS  AC3707  25 m  43.97   
251  Rudolfsson Victor  2007  GÖTEBORG  AK4507  25 m  46.70   
10  213  Persson Joel  2007  ALE  AP0707  25 m  53.41   
11  279  Vidarsson Erik  2007  LYSEKIL SS  AP1707  25 m  57.94   
12  270  Ekervhen Erik  2008  LYSEKIL SS  AK2908  25 m  1:04.44   
13  261  Barber Lio  2008  LYSEKIL SS    25 m     
14  299  Dagson Hektor  2007  VÄNERSBORG  AK8507  25 m     
15  311  Topp Villem  2008  VÄNERSBORG    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
13_S
Gren 13, 100m Frisim Fl 13, 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
335  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  1:03.94   
293  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m  1:07.33   
344  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  25 m  1:08.06   
287  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  1:09.09   
348  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m  1:10.33   
332  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  50 m  1:11.36   
358  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  1:11.77   
253  Sjöberg Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  50 m  1:13.62   
226  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  1:14.03   
10  317  Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA  AN9805  25 m  1:14.16   
11  212  Frövén Emma  2006  ALE  AD3606  25 m  1:14.75   
12  246  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  25 m  1:16.86   
13  249  Olesen Angelica  2005  GÖTEBORG  AC0605  50 m  1:17.18   
14  321  Blomberg Moa  2005  UDDEVALLA  AN2805  25 m  1:18.99   
15  337  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  1:19.38   
16  283  Avdic Sara  2006  S 02  AY0806  25 m  1:20.79   
17  250  Rask Klara  2005  GÖTEBORG  AL9405  50 m  1:21.97   
18  323  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  1:22.19   
19  345  Ryrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  1:22.44   
20  248  Nyström Charlize  2005  GÖTEBORG  BN7405  50 m  1:22.51   
21  232  Högstedt Sara  2005  GÖTEBORG  BR7605  50 m  1:23.36   
22  257  Stridsman Alicia  2005  GÖTEBORG  BG8805  25 m  1:24.28   
23  324  Cedergren Ella  2006  UDDEVALLA  BI7206  25 m  1:24.94   
24  220  Asterling Linda  2005  GÖTEBORG  AY3205  25 m  1:26.08   
25  256  Stranne Lo  2005  GÖTEBORG  AX6805  25 m  1:27.58   
26  234  Isberg Sofia  2006  GÖTEBORG  BA8206  25 m  1:27.69   
27  315  Thorpman Vilma  2006  ÅMÅLS SS  AS5406  25 m  1:29.27   
28  247  Nysten Elsie  2006  GÖTEBORG  BJ5606  50 m  1:30.50   
29  255  Sponga Unni  2006  GÖTEBORG  BI9406  25 m  1:32.77   
30  244  Nedholm Emma  2005  GÖTEBORG  BS7205  25 m  1:34.69   
31  228  Hamrin Tilde  2006  GÖTEBORG  BK2606  25 m  1:35.03   
32  218  Abasi Ava  2006  GÖTEBORG  BJ2606  25 m  1:35.53   
33  272  Holmberg Tilda  2006  LYSEKIL SS  AX5406  25 m  1:38.52   
34  309  Selin Alma  2006  VÄNERSBORG  AO1206  25 m  1:43.01   
35  223  Dahlbäck Molly  2006  GÖTEBORG  BQ9406  50 m  1:48.00   
36  243  Mobini Diba  2006  GÖTEBORG  BQ2606  50 m  1:51.18   
37  291  Paktinat Tara  2006  S 02  AZ3606  25 m     
38  326  Clarelind Thyra  2006  UDDEVALLA  BQ5606  25 m     
39  327  Cullberg Alexandra  2006  UDDEVALLA  BQ7606  25 m     
40  351  Älmegran Astrid  2006  UDDEVALLA  BQ2806  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
14_S
Gren 14, 100m Frisim Po 13, 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
334  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  1:10.89   
338  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  1:11.54   
353  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  1:12.40   
227  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  1:13.19   
347  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m  1:13.57   
308  Lundberg Tommy  2005  VÄNERSBORG  AB1305  25 m  1:17.93   
259  Ulvdal Erik  2005  GÖTEBORG  AT8905  25 m  1:18.76   
318  Andersson Oliver  2005  UDDEVALLA  AQ5505  25 m  1:19.36   
242  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  50 m  1:19.67   
10  238  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  50 m  1:20.17   
11  239  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  50 m  1:21.48   
12  346  Rössger Leon  2006  UDDEVALLA  AM5106  25 m  1:22.80   
13  237  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  50 m  1:23.21   
14  303  Grönlund Pontus  2005  VÄNERSBORG  AF1105  25 m  1:24.15   
15  290  Olofsson Lukas  2006  S 02  AM8106  25 m  1:25.01   
16  252  Sinclair Hugo  2005  GÖTEBORG  AV5305  25 m  1:25.44   
17  331  Erlandsson William  2005  UDDEVALLA  AF6705  25 m  1:25.89   
18  319  Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m  1:27.17   
19  216  Westman Axel  2006  ALE  AM2306  25 m  1:28.10   
20  304  Johansson Hugo  2005  VÄNERSBORG  AQ6505  25 m  1:28.36   
21  233  Inci Azad  2005  GÖTEBORG  AT4705  25 m  1:32.31   
22  229  Hassellöf Pål  2006  GÖTEBORG  AM8506  25 m  1:32.80   
23  214  Thiger Carl  2005  ALE  AQ4705  25 m  1:35.70   
24  296  Zhu Charlie  2006  S 02  AM1306  25 m  1:40.85   
25  240  Lindblad Nils  2006  GÖTEBORG  AU9906  50 m  1:50.50   
26  305  Kjörnsberg Felix  2006  VÄNERSBORG  AU6706  25 m  2:02.44   
27  254  Smith Axel  2006  GÖTEBORG  AV5306  25 m     
28  266  Bodestig Noah  2006  LYSEKIL SS  AS7106  25 m     
29  277  Nilsson Viktor  2006  LYSEKIL SS  AS4106  25 m     
30  301  Ek Lukas  2005  VÄNERSBORG  AU8705  25 m     
31  306  Kovacs Christian  2006  VÄNERSBORG  AT6906  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
15_S
Gren 15, 100m Ryggsim Fl 13, 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
287  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  1:15.96   
335  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  1:17.91   
344  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  25 m  1:19.84   
317  Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA  AN9805  25 m  1:20.26   
253  Sjöberg Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  25 m  1:20.44   
348  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m  1:23.74   
293  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m  1:23.85   
358  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  1:24.75   
226  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  1:24.84   
10  249  Olesen Angelica  2005  GÖTEBORG  AC0605  50 m  1:26.69   
11  321  Blomberg Moa  2005  UDDEVALLA  AN2805  25 m  1:27.07   
12  332  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  25 m  1:27.32   
13  324  Cedergren Ella  2006  UDDEVALLA  BI7206  25 m  1:27.52   
14  250  Rask Klara  2005  GÖTEBORG  AL9405  25 m  1:30.11   
15  337  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  1:31.85   
16  345  Ryrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  1:32.38   
17  283  Avdic Sara  2006  S 02  AY0806  25 m  1:32.78   
18  257  Stridsman Alicia  2005  GÖTEBORG  BG8805  25 m  1:33.16   
19  256  Stranne Lo  2005  GÖTEBORG  AX6805  25 m  1:35.45   
20  315  Thorpman Vilma  2006  ÅMÅLS SS  AS5406  25 m  1:36.66   
21  323  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  1:38.14   
22  248  Nyström Charlize  2005  GÖTEBORG  BN7405  25 m  1:38.42   
23  232  Högstedt Sara  2005  GÖTEBORG  BR7605  25 m  1:38.87   
24  220  Asterling Linda  2005  GÖTEBORG  AY3205  25 m  1:40.54   
25  246  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  25 m  1:42.50   
26  218  Abasi Ava  2006  GÖTEBORG  BJ2606  50 m  1:43.13   
27  244  Nedholm Emma  2005  GÖTEBORG  BS7205  25 m  1:44.47   
28  228  Hamrin Tilde  2006  GÖTEBORG  BK2606  25 m  1:44.49   
29  247  Nysten Elsie  2006  GÖTEBORG  BJ5606  50 m  1:47.52   
30  234  Isberg Sofia  2006  GÖTEBORG  BA8206  25 m  1:51.72   
31  309  Selin Alma  2006  VÄNERSBORG  AO1206  25 m  1:55.88   
32  243  Mobini Diba  2006  GÖTEBORG  BQ2606  50 m  2:05.66   
33  223  Dahlbäck Molly  2006  GÖTEBORG  BQ9406  25 m     
34  255  Sponga Unni  2006  GÖTEBORG  BI9406  25 m     
35  291  Paktinat Tara  2006  S 02  AZ3606  25 m     
36  326  Clarelind Thyra  2006  UDDEVALLA  BQ5606  25 m     
37  327  Cullberg Alexandra  2006  UDDEVALLA  BQ7606  25 m     
38  351  Älmegran Astrid  2006  UDDEVALLA  BQ2806  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
16_S
Gren 16, 100m Ryggsim Po 13, 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
353  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  1:19.43   
338  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  1:23.63   
242  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  50 m  1:27.17   
308  Lundberg Tommy  2005  VÄNERSBORG  AB1305  25 m  1:28.06   
227  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  1:28.36   
238  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  25 m  1:29.23   
239  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  50 m  1:29.37   
318  Andersson Oliver  2005  UDDEVALLA  AQ5505  25 m  1:29.40   
346  Rössger Leon  2006  UDDEVALLA  AM5106  25 m  1:30.64   
10  334  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  1:31.68   
11  303  Grönlund Pontus  2005  VÄNERSBORG  AF1105  25 m  1:31.93   
12  252  Sinclair Hugo  2005  GÖTEBORG  AV5305  25 m  1:32.90   
13  347  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m  1:33.22   
14  304  Johansson Hugo  2005  VÄNERSBORG  AQ6505  25 m  1:34.56   
15  319  Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m  1:34.57   
16  216  Westman Axel  2006  ALE  AM2306  25 m  1:43.98   
17  237  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  50 m  1:43.98   
18  290  Olofsson Lukas  2006  S 02  AM8106  25 m  1:44.26   
19  331  Erlandsson William  2005  UDDEVALLA  AF6705  25 m  1:45.47   
20  259  Ulvdal Erik  2005  GÖTEBORG  AT8905  25 m  1:47.88   
21  229  Hassellöf Pål  2006  GÖTEBORG  AM8506  25 m  1:53.21   
22  305  Kjörnsberg Felix  2006  VÄNERSBORG  AU6706  25 m  2:01.90   
23  240  Lindblad Nils  2006  GÖTEBORG  AU9906  25 m     
24  254  Smith Axel  2006  GÖTEBORG  AV5306  25 m     
25  266  Bodestig Noah  2006  LYSEKIL SS  AS7106  25 m     
26  277  Nilsson Viktor  2006  LYSEKIL SS  AS4106  25 m     
27  296  Zhu Charlie  2006  S 02  AM1306  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
17_S
Gren 17, 50m Ryggsim Fl 11, 10 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
284  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  25 m  41.30   
342  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  25 m  42.47   
349  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  25 m  43.45   
336  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  25 m  44.34   
225  Ek Livia  2007  GÖTEBORG  BF1807  50 m  44.47   
230  Hein Moa  2008  GÖTEBORG  AM4808  25 m  44.92   
329  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  25 m  45.52   
273  Jälevik Tea  2007  LYSEKIL SS  AV8407  25 m  45.84   
236  Johannesson Tuva  2007  GÖTEBORG  AX7607  25 m  45.95   
10  341  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  25 m  46.00   
11  282  Ahlstedt Louise  2008  S 02  AR7208  25 m  46.72   
12  339  Malmeling Signe  2008  UDDEVALLA  AT6208  25 m  47.82   
13  352  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  25 m  47.91   
14  302  Grönlund Amanda  2008  VÄNERSBORG  AB2208  25 m  48.11   
15  328  D`aria Ella  2007  UDDEVALLA  BB0607  25 m  48.25   
16  268  Carlen Alva  2007  LYSEKIL SS  AK9407  25 m  48.36   
17  340  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA  AJ6808  25 m  48.61   
18  325  Cedergren Emma  2008  UDDEVALLA  AN5608  25 m  48.79   
19  312  Sörqvist Cornelia  2007  ÅMÅLS SS  AG6807  25 m  48.98   
20  264  Bergqvist Jenny  2007  LYSEKIL SS  AF9207  25 m  49.04   
21  292  Rohlin Nova  2007  S 02  BG0807  25 m  49.58   
22  330  Erlandsson Alma  2008  UDDEVALLA  AT7208  25 m  49.64   
23  316  Adamsson Lovis  2007  UDDEVALLA  BF0207  25 m  50.02   
24  235  Johannesson Elin  2007  GÖTEBORG  AX3607  25 m  50.06   
25  288  Holmqvist Selma  2007  S 02  AX2807  25 m  51.66   
26  258  Stucinskas Beatrice  2007  GÖTEBORG  BG4207  25 m  52.20   
27  274  Ljungberg Isolde  2007  LYSEKIL SS  AL2207  25 m  58.72   
28  300  Edström Linnea  2008  VÄNERSBORG  AG4608  25 m  59.71   
29  267  Bäckvall Emelie  2008  LYSEKIL SS    25 m     
30  322  Borg Jenny  2007  UDDEVALLA  BG1207  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
18_S
Gren 18, 50m Ryggsim Po 11, 10 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
320  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  25 m  43.70   
333  Hansson Axel  2008  UDDEVALLA  AH3108  25 m  44.33   
343  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  25 m  46.25   
224  de Jonge Viktor  2007  GÖTEBORG  AK1507  25 m  47.95   
286  Hernandez Mio  2007  S 02  AK3507  25 m  48.88   
251  Rudolfsson Victor  2007  GÖTEBORG  AK4507  25 m  53.54   
271  Finnilä Hampus  2007  LYSEKIL SS  AC3707  25 m  57.23   
213  Persson Joel  2007  ALE  AP0707  25 m  59.65   
270  Ekervhen Erik  2008  LYSEKIL SS  AK2908  25 m  1:01.36   
10  261  Barber Lio  2008  LYSEKIL SS    25 m     
11  279  Vidarsson Erik  2007  LYSEKIL SS  AP1707  25 m     
12  295  Wiik Albin  2008  S 02  AK7708  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
19_S
Gren 19, 25m Ryggsim Fl 9oY 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
278  Sinii Ksenia  2009  LYSEKIL SS  AE2809  25 m  23.37   
217  Westman Ebba  2009  ALE  AD4609  25 m  25.56   
211  Berggren Ebba  2010  ALE  AB0210  25 m  29.42   
275  Ljungberg Nicella  2009  LYSEKIL SS  AE3809  25 m  30.50   
263  Bengtler Nova  2009  LYSEKIL SS  AA0609  25 m  30.53   
269  Doering Jessica  2009  LYSEKIL SS  AD0209  25 m  33.64   
260  Barber Hillevi  2009  LYSEKIL SS    25 m     
276  Maisa Sierra  2011  LYSEKIL SS    25 m     
313  Sörqvist Mathilda  2010  ÅMÅLS SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
20_S
Gren 20, 25m Ryggsim Po 9oY 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
219  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  25 m  23.47   
215  Wesley Elliot  2009  ALE    25 m     
222  Calek Christopher  2009  GÖTEBORG  AF6109  25 m     
231  Högstedt Jakob  2009  GÖTEBORG    25 m     
314  Thorpman Emil  2009  ÅMÅLS SS  AB2909  25 m     
350  Vikarand Viggo  2009  UDDEVALLA  AE0509  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
21_S
Gren 21, 4X50m Frisim Mixed 13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
355  Göteborg Mix 1  GÖTEBORG    25 m  2:11.04   
356  Göteborg Mix 2  GÖTEBORG    25 m  2:18.92   
357  Göteborg Mix 3  GÖTEBORG    25 m  2:24.37   
280  Lysekil SS Mix  LYSEKIL SS    25 m  2:49.55   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
22_S
Gren 22, 4X50m Frisim Mixed 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
355  Göteborg Mix 1  GÖTEBORG    25 m  2:20.38   
356  Göteborg Mix 2  GÖTEBORG    25 m  2:27.51   
297  S02  2006  S 02    25 m  2:35.46   
280  Lysekil SS Mix  LYSEKIL SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
23_S
Gren 23, 4X50m Frisim Mixed 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
354  Göteborg Mix  GÖTEBORG    25 m  2:29.11   
356  Göteborg Mix 2  GÖTEBORG    25 m  2:37.61   
298  S02  2007  S 02    25 m  2:38.65   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
24_S
Gren 24, 25m Bröstsim Fl 9oY 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
211  Berggren Ebba  2010  ALE  AB0210  25 m  29.34   
217  Westman Ebba  2009  ALE  AD4609  25 m  31.39   
263  Bengtler Nova  2009  LYSEKIL SS  AA0609  25 m  34.13   
269  Doering Jessica  2009  LYSEKIL SS  AD0209  25 m  36.18   
275  Ljungberg Nicella  2009  LYSEKIL SS  AE3809  25 m  38.03   
260  Barber Hillevi  2009  LYSEKIL SS    25 m     
276  Maisa Sierra  2011  LYSEKIL SS    25 m     
278  Sinii Ksenia  2009  LYSEKIL SS  AE2809  25 m     
313  Sörqvist Mathilda  2010  ÅMÅLS SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
25_S
Gren 25, 25m Bröstsim Po 9oY 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
219  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  25 m  24.09   
314  Thorpman Emil  2009  ÅMÅLS SS  AB2909  25 m  32.87   
215  Wesley Elliot  2009  ALE    25 m     
222  Calek Christopher  2009  GÖTEBORG  AF6109  25 m     
231  Högstedt Jakob  2009  GÖTEBORG    25 m     
350  Vikarand Viggo  2009  UDDEVALLA  AE0509  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
26_S
Gren 26, 50m Bröstsim Fl 11, 10 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
284  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  25 m  45.88   
341  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  25 m  48.10   
349  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  25 m  48.58   
342  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  25 m  50.39   
336  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  25 m  50.63   
329  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  25 m  50.83   
302  Grönlund Amanda  2008  VÄNERSBORG  AB2208  25 m  51.13   
282  Ahlstedt Louise  2008  S 02  AR7208  25 m  51.14   
262  Bengtler Emilia  2007  LYSEKIL SS  AH0207  25 m  51.29   
10  352  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  25 m  51.41   
11  235  Johannesson Elin  2007  GÖTEBORG  AX3607  25 m  51.70   
12  230  Hein Moa  2008  GÖTEBORG  AM4808  25 m  51.72   
13  225  Ek Livia  2007  GÖTEBORG  BF1807  50 m  52.43   
14  328  D`aria Ella  2007  UDDEVALLA  BB0607  25 m  54.71   
15  236  Johannesson Tuva  2007  GÖTEBORG  AX7607  25 m  55.15   
16  258  Stucinskas Beatrice  2007  GÖTEBORG  BG4207  25 m  56.29   
17  339  Malmeling Signe  2008  UDDEVALLA  AT6208  25 m  56.32   
18  312  Sörqvist Cornelia  2007  ÅMÅLS SS  AG6807  25 m  56.75   
19  316  Adamsson Lovis  2007  UDDEVALLA  BF0207  25 m  57.62   
20  330  Erlandsson Alma  2008  UDDEVALLA  AT7208  25 m  58.81   
21  288  Holmqvist Selma  2007  S 02  AX2807  25 m  1:02.40   
22  340  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA  AJ6808  25 m  1:03.27   
23  325  Cedergren Emma  2008  UDDEVALLA  AN5608  25 m  1:03.46   
24  274  Ljungberg Isolde  2007  LYSEKIL SS  AL2207  25 m  1:06.05   
25  300  Edström Linnea  2008  VÄNERSBORG  AG4608  25 m  1:11.92   
26  267  Bäckvall Emelie  2008  LYSEKIL SS    25 m     
27  268  Carlen Alva  2007  LYSEKIL SS  AK9407  25 m     
28  322  Borg Jenny  2007  UDDEVALLA  BG1207  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
27_S
Gren 27, 50m Bröstsim Po 11, 10 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
343  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  25 m  48.99   
289  Jerling Walter  2007  S 02  AP6507  25 m  49.88   
224  de Jonge Viktor  2007  GÖTEBORG  AK1507  25 m  50.43   
241  Lindén Calvin  2007  GÖTEBORG  AL7707  50 m  50.60   
333  Hansson Axel  2008  UDDEVALLA  AH3108  25 m  53.86   
320  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  25 m  54.44   
271  Finnilä Hampus  2007  LYSEKIL SS  AC3707  25 m  56.95   
251  Rudolfsson Victor  2007  GÖTEBORG  AK4507  25 m  57.17   
286  Hernandez Mio  2007  S 02  AK3507  25 m  1:00.59   
10  270  Ekervhen Erik  2008  LYSEKIL SS  AK2908  25 m  1:12.40   
11  213  Persson Joel  2007  ALE  AP0707  25 m  1:21.04   
12  261  Barber Lio  2008  LYSEKIL SS    25 m     
13  299  Dagson Hektor  2007  VÄNERSBORG  AK8507  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
28_S
Gren 28, 100m Bröstsim Fl 13, 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
332  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  50 m  1:33.28   
344  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  25 m  1:34.81   
283  Avdic Sara  2006  S 02  AY0806  25 m  1:36.39   
253  Sjöberg Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  25 m  1:36.62   
335  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  1:37.98   
348  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m  1:39.89   
226  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  1:40.02   
232  Högstedt Sara  2005  GÖTEBORG  BR7605  25 m  1:40.04   
324  Cedergren Ella  2006  UDDEVALLA  BI7206  25 m  1:40.57   
10  345  Ryrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  1:42.21   
11  323  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  1:42.23   
12  220  Asterling Linda  2005  GÖTEBORG  AY3205  25 m  1:42.41   
13  337  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  1:43.39   
14  250  Rask Klara  2005  GÖTEBORG  AL9405  25 m  1:44.27   
15  317  Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA  AN9805  25 m  1:44.96   
16  256  Stranne Lo  2005  GÖTEBORG  AX6805  25 m  1:45.52   
17  358  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  1:46.11   
18  212  Frövén Emma  2006  ALE  AD3606  25 m  1:46.30   
19  248  Nyström Charlize  2005  GÖTEBORG  BN7405  25 m  1:46.61   
20  244  Nedholm Emma  2005  GÖTEBORG  BS7205  25 m  1:47.15   
21  246  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  25 m  1:47.17   
22  257  Stridsman Alicia  2005  GÖTEBORG  BG8805  25 m  1:48.87   
23  321  Blomberg Moa  2005  UDDEVALLA  AN2805  25 m  1:48.99   
24  272  Holmberg Tilda  2006  LYSEKIL SS  AX5406  25 m  1:49.13   
25  315  Thorpman Vilma  2006  ÅMÅLS SS  AS5406  25 m  1:49.64   
26  228  Hamrin Tilde  2006  GÖTEBORG  BK2606  25 m  1:51.70   
27  247  Nysten Elsie  2006  GÖTEBORG  BJ5606  25 m  1:53.23   
28  223  Dahlbäck Molly  2006  GÖTEBORG  BQ9406  50 m  1:55.95   
29  249  Olesen Angelica  2005  GÖTEBORG  AC0605  25 m  1:56.43   
30  291  Paktinat Tara  2006  S 02  AZ3606  25 m  1:57.58   
31  243  Mobini Diba  2006  GÖTEBORG  BQ2606  50 m  2:02.88   
32  234  Isberg Sofia  2006  GÖTEBORG  BA8206  25 m  2:04.95   
33  218  Abasi Ava  2006  GÖTEBORG  BJ2606  25 m     
34  245  Nilsson Ingrid  2006  GÖTEBORG  BQ3606  25 m     
35  255  Sponga Unni  2006  GÖTEBORG  BI9406  25 m     
36  294  Theorin Saga  2006  S 02  BJ9606  25 m     
37  309  Selin Alma  2006  VÄNERSBORG  AO1206  25 m     
38  326  Clarelind Thyra  2006  UDDEVALLA  BQ5606  25 m     
39  327  Cullberg Alexandra  2006  UDDEVALLA  BQ7606  25 m     
40  351  Älmegran Astrid  2006  UDDEVALLA  BQ2806  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
29_S
Gren 29, 100m Bröstsim Po 13, 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
334  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  1:29.83   
239  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  25 m  1:32.48   
353  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  1:33.55   
338  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  1:35.61   
227  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  1:36.48   
238  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  50 m  1:37.42   
259  Ulvdal Erik  2005  GÖTEBORG  AT8905  25 m  1:39.33   
331  Erlandsson William  2005  UDDEVALLA  AF6705  25 m  1:39.99   
304  Johansson Hugo  2005  VÄNERSBORG  AQ6505  25 m  1:40.21   
10  303  Grönlund Pontus  2005  VÄNERSBORG  AF1105  25 m  1:41.29   
11  346  Rössger Leon  2006  UDDEVALLA  AM5106  25 m  1:41.61   
12  347  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m  1:41.73   
13  242  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  25 m  1:42.22   
14  318  Andersson Oliver  2005  UDDEVALLA  AQ5505  25 m  1:47.42   
15  308  Lundberg Tommy  2005  VÄNERSBORG  AB1305  25 m  1:48.79   
16  233  Inci Azad  2005  GÖTEBORG  AT4705  25 m  1:51.46   
17  237  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  50 m  1:52.24   
18  240  Lindblad Nils  2006  GÖTEBORG  AU9906  50 m  2:02.31   
19  319  Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m  2:03.38   
20  214  Thiger Carl  2005  ALE  AQ4705  25 m  2:12.06   
21  229  Hassellöf Pål  2006  GÖTEBORG  AM8506  25 m     
22  254  Smith Axel  2006  GÖTEBORG  AV5306  25 m     
23  266  Bodestig Noah  2006  LYSEKIL SS  AS7106  25 m     
24  290  Olofsson Lukas  2006  S 02  AM8106  25 m     
25  296  Zhu Charlie  2006  S 02  AM1306  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
30_S
Gren 30, 25m Frisim Po 13 - 10 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
259  Ulvdal Erik  2005  GÖTEBORG  AT8905  25 m  17.01   
303  Grönlund Pontus  2005  VÄNERSBORG  AF1105  25 m  17.43   
296  Zhu Charlie  2006  S 02  AM1306  25 m  18.04   
308  Lundberg Tommy  2005  VÄNERSBORG  AB1305  25 m  18.15   
238  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  25 m  20.08   
239  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  25 m  20.68   
277  Nilsson Viktor  2006  LYSEKIL SS  AS4106  25 m  20.76   
301  Ek Lukas  2005  VÄNERSBORG  AU8705  25 m  22.26   
286  Hernandez Mio  2007  S 02  AK3507  25 m  22.97   
10  304  Johansson Hugo  2005  VÄNERSBORG  AQ6505  25 m  22.97   
11  271  Finnilä Hampus  2007  LYSEKIL SS  AC3707  25 m  24.81   
12  214  Thiger Carl  2005  ALE  AQ4705  25 m     
13  216  Westman Axel  2006  ALE  AM2306  25 m     
14  224  de Jonge Viktor  2007  GÖTEBORG  AK1507  25 m     
15  229  Hassellöf Pål  2006  GÖTEBORG  AM8506  25 m     
16  233  Inci Azad  2005  GÖTEBORG  AT4705  25 m     
17  237  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  25 m     
18  240  Lindblad Nils  2006  GÖTEBORG  AU9906  25 m     
19  241  Lindén Calvin  2007  GÖTEBORG  AL7707  25 m     
20  251  Rudolfsson Victor  2007  GÖTEBORG  AK4507  25 m     
21  252  Sinclair Hugo  2005  GÖTEBORG  AV5305  25 m     
22  254  Smith Axel  2006  GÖTEBORG  AV5306  25 m     
23  261  Barber Lio  2008  LYSEKIL SS    25 m     
24  266  Bodestig Noah  2006  LYSEKIL SS  AS7106  25 m     
25  270  Ekervhen Erik  2008  LYSEKIL SS  AK2908  25 m     
26  279  Vidarsson Erik  2007  LYSEKIL SS  AP1707  25 m     
27  295  Wiik Albin  2008  S 02  AK7708  25 m     
28  299  Dagson Hektor  2007  VÄNERSBORG  AK8507  25 m     
29  305  Kjörnsberg Felix  2006  VÄNERSBORG  AU6706  25 m     
30  306  Kovacs Christian  2006  VÄNERSBORG  AT6906  25 m     
31  311  Topp Villem  2008  VÄNERSBORG    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 
31_S
Gren 31, 25m Frisim Fl 13 - 10 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
212  Frövén Emma  2006  ALE  AD3606  25 m  15.75   
284  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  25 m  16.79   
282  Ahlstedt Louise  2008  S 02  AR7208  25 m  19.10   
302  Grönlund Amanda  2008  VÄNERSBORG  AB2208  25 m  19.40   
264  Bergqvist Jenny  2007  LYSEKIL SS  AF9207  25 m  19.50   
250  Rask Klara  2005  GÖTEBORG  AL9405  25 m  20.52   
272  Holmberg Tilda  2006  LYSEKIL SS  AX5406  25 m  20.52   
273  Jälevik Tea  2007  LYSEKIL SS  AV8407  25 m  22.05   
309  Selin Alma  2006  VÄNERSBORG  AO1206  25 m  22.40   
10  315  Thorpman Vilma  2006  ÅMÅLS SS  AS5406  25 m  22.92   
11  288  Holmqvist Selma  2007  S 02  AX2807  25 m  23.07   
12  262  Bengtler Emilia  2007  LYSEKIL SS  AH0207  25 m  23.68   
13  300  Edström Linnea  2008  VÄNERSBORG  AG4608  25 m  25.29   
14  274  Ljungberg Isolde  2007  LYSEKIL SS  AL2207  25 m  28.00   
15  218  Abasi Ava  2006  GÖTEBORG  BJ2606  25 m     
16  221  Brokstorp Stina Klara  2005  GÖTEBORG  AX8805  25 m     
17  223  Dahlbäck Molly  2006  GÖTEBORG  BQ9406  25 m     
18  225  Ek Livia  2007  GÖTEBORG  BF1807  25 m     
19  228  Hamrin Tilde  2006  GÖTEBORG  BK2606  25 m     
20  230  Hein Moa  2008  GÖTEBORG  AM4808  25 m     
21  232  Högstedt Sara  2005  GÖTEBORG  BR7605  25 m     
22  243  Mobini Diba  2006  GÖTEBORG  BQ2606  25 m     
23  244  Nedholm Emma  2005  GÖTEBORG  BS7205  25 m     
24  245  Nilsson Ingrid  2006  GÖTEBORG  BQ3606  25 m     
25  247  Nysten Elsie  2006  GÖTEBORG  BJ5606  25 m     
26  248  Nyström Charlize  2005  GÖTEBORG  BN7405  25 m     
27  255  Sponga Unni  2006  GÖTEBORG  BI9406  25 m     
28  256  Stranne Lo  2005  GÖTEBORG  AX6805  25 m     
29  257  Stridsman Alicia  2005  GÖTEBORG  BG8805  25 m     
30  258  Stucinskas Beatrice  2007  GÖTEBORG  BG4207  25 m     
31  268  Carlen Alva  2007  LYSEKIL SS  AK9407  25 m     
32  291  Paktinat Tara  2006  S 02  AZ3606  25 m     
33  294  Theorin Saga  2006  S 02  BJ9606  25 m     
34  307  Leckström Jolina  2006  VÄNERSBORG  BO0806  25 m     
35  310  Skybro Wilhelmsson Emilia  2008  VÄNERSBORG  AQ4808  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  11 maj 2018 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  19:15 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner