Program for Novembersim 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 19, 100m Bröstsim Herrar |
Sponsor: BA Bygg AB |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 277 | Andrén Axel | 2001 | MKK | ad6301 | 25 m | 1:09.07 | |
2 | 81 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | AB9799 | 25 m | 1:10.05 | |
3 | 95 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | AI0303 | 25 m | 1:10.17 | |
4 | 208 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 1:11.18 | |
5 | 83 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 1:11.57 | |
6 | 212 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | AM0501 | 25 m | 1:12.19 | |
7 | 136 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 1:12.70 | |
8 | 265 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 1:13.93 | |
9 | 267 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 1:15.23 | |
10 | 179 | Olsson Hampus | 2003 | SJÖBO SS | AH6303 | 25 m | 1:15.27 | |
11 | 209 | Palmqvist Oscar | 2000 | SK TRITON | AF9300 | 25 m | 1:16.55 | |
12 | 6 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 1:17.59 | |
13 | 98 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 50 m | 1:19.35 | |
14 | 100 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | AB8705 | 25 m | 1:21.57 | |
15 | 190 | Nilsson Alexander | 2003 | SJÖBO SS | AY9903 | 25 m | 1:22.40 | |
16 | 50 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 25 m | 1:23.66 | |
17 | 11 | Ståhl Hampus | 2004 | ESLÖVS SS | AK8304 | 25 m | 1:26.69 | |
18 | 17 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 1:26.91 | |
19 | 13 | Hansson Karl | 2003 | ESLÖVS SS | AT3703 | 25 m | 1:30.44 | |
20 | 148 | Erdös Pelle | 2005 | SK LÖDDE | AI5305 | 25 m | 1:30.83 | |
21 | 266 | Huasson Benjamin | 2007 | RINGSJÖ SK | AA5707 | 25 m | 1:31.57 | |
22 | 96 | Thomsen Viggo | 2004 | LANDSKRONA | AE4904 | 25 m | 1:31.63 | |
23 | 54 | Rogmark Carl | 2004 | SK HAJEN | AM7504 | 25 m | 1:32.10 | |
24 | 15 | Tidén Jakob | 2006 | ESLÖVS SS | AD2906 | 25 m | 1:37.90 | |
25 | 191 | Nilsson Sebastian | 2006 | SJÖBO SS | AN5706 | 25 m | 1:38.12 | |
26 | 65 | Thorsson Markus | 2008 | SK HAJEN | AB1508 | 25 m | 1:42.95 | |
27 | 147 | Björk Sebastian | 2007 | SK LÖDDE | AA5907 | 25 m | 1:43.33 | |
28 | 233 | Bengtsson Nimander Sam | 2008 | SK TRITON | AA2308 | 50 m | 1:49.66 | |
29 | 108 | Zembo Arman | 2006 | LANDSKRONA | AK8306 | 25 m | 1:55.51 | |
30 | 152 | Edelberg Tim | 2007 | SK LÖDDE | AB1507 | 25 m | 1:55.65 | |
31 | 193 | Berild Andersen Isak | 2007 | SJÖBO SS | AI1307 | 25 m | 2:01.49 | |
32 | 72 | Hadzimahovic Ishak | 2009 | SK HAJEN | AG5309 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 02 november 2018 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |