Program for Novembersim 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 20, 100m Bröstsim Damer |
Sponsor: Actic |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 134 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 1:12.32 | |
2 | 92 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 1:18.59 | |
3 | 215 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | AG4603 | 25 m | 1:19.92 | |
4 | 4 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 1:20.74 | |
5 | 89 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 1:22.35 | |
6 | 105 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | BJ1204 | 25 m | 1:23.15 | |
7 | 109 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | BA4606 | 25 m | 1:23.15 | |
8 | 53 | d´Aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | AQ1204 | 25 m | 1:24.31 | |
9 | 51 | Pantzar Olivia | 2004 | SK HAJEN | AG5404 | 25 m | 1:25.04 | |
10 | 268 | Hua Isabella | 2007 | RINGSJÖ SK | AE0607 | 25 m | 1:25.68 | |
11 | 60 | Möller Emilia | 2004 | SK HAJEN | BG5204 | 25 m | 1:26.80 | |
12 | 18 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 1:26.99 | |
13 | 49 | Mårtensson Alma | 2004 | SK HAJEN | AD6604 | 25 m | 1:27.33 | |
14 | 162 | Gummesson Adelina | 2005 | LÖNSBODA | AI9805 | 25 m | 1:30.18 | |
15 | 144 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 50 m | 1:31.57 | |
16 | 243 | Siöland Nellie | 2005 | SK TRITON | BD0405 | 25 m | 1:33.33 | |
17 | 59 | Winberg Elsa | 2006 | SK HAJEN | AE8406 | 25 m | 1:33.36 | |
18 | 248 | Dalengran Mollie | 2004 | SK TRITON | BT1604 | 25 m | 1:33.65 | |
19 | 14 | Andersson Ella | 2006 | ESLÖVS SS | AH8406 | 25 m | 1:35.07 | |
20 | 99 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 1:35.30 | |
21 | 146 | Gustavsson Nelly | 2004 | SK LÖDDE | BD7804 | 25 m | 1:35.60 | |
22 | 56 | Bruér Julia | 2007 | SK HAJEN | AB5207 | 25 m | 1:37.59 | |
23 | 66 | Kylefors Klara | 2006 | SK HAJEN | BC5606 | 25 m | 1:39.09 | |
24 | 61 | Pavel Anna Contis | 2006 | SK HAJEN | AJ2606 | 25 m | 1:39.29 | |
25 | 236 | Nilsson Jenny | 2005 | SK TRITON | AV9805 | 25 m | 1:40.06 | |
26 | 104 | Eliasson Thowe | 2006 | LANDSKRONA | AF6206 | 25 m | 1:41.50 | |
27 | 145 | Sivtoft Tyra | 2006 | SK LÖDDE | AF0406 | 25 m | 1:41.60 | |
28 | 238 | Stalbohm Liv | 2007 | SK TRITON | AC9807 | 25 m | 1:42.08 | |
29 | 198 | Mårtensson-Strömqvist Michaela | 2007 | SJÖBO SS | AX1207 | 50 m | 1:42.23 | |
30 | 111 | Thomsen Lily | 2007 | LANDSKRONA | AO2407 | 25 m | 1:46.27 | |
31 | 22 | Hansson Klara | 2006 | ESLÖVS SS | AA0216 | 25 m | 1:47.24 | |
32 | 270 | Simonsson Luna | 2005 | RINGSJÖ SK | BT1805 | 25 m | 1:47.63 | |
33 | 195 | Klinge Linn | 2006 | SJÖBO SS | BF2606 | 25 m | 1:47.81 | |
34 | 64 | Gutenwik Anna | 2008 | SK HAJEN | AC5808 | 25 m | 1:51.47 | |
35 | 27 | Landmyr Livia | 2006 | ESLÖVS SS | BH8206 | 25 m | 1:51.92 | |
36 | 116 | Nielsen Linnea | 2007 | LANDSKRONA | AO3807 | 50 m | 1:53.12 | |
37 | 114 | Persson Lowa | 2007 | LANDSKRONA | AO3607 | 25 m | 1:53.21 | |
38 | 34 | Sjöström Cornelia | 2007 | ESLÖVS SS | BG3207 | 25 m | 1:53.75 | |
39 | 200 | Kryger Matilda | 2007 | SJÖBO SS | BC5607 | 25 m | 1:55.43 | |
40 | 197 | Stoltz Isabella | 2008 | SJÖBO SS | AI1208 | 25 m | 1:55.85 | |
41 | 115 | Svensson Hanna | 2006 | LANDSKRONA | BC0206 | 25 m | 1:56.67 | |
42 | 19 | Larsson Linnea | 2007 | ESLÖVS SS | AJ0807 | 25 m | 1:57.95 | |
43 | 150 | Berg Vilda | 2007 | SK LÖDDE | AC9407 | 50 m | 1:59.54 | |
44 | 201 | Klöckner Manita | 2007 | SJÖBO SS | BC0607 | 25 m | 2:06.19 | |
45 | 69 | Mårtensson Elsa | 2008 | SK HAJEN | AN9808 | 50 m | 2:17.36 | |
46 | 235 | Ljunggren Emilia | 2005 | SK TRITON | AW0205 | 25 m | 2:18.90 | |
47 | 29 | Landmyr Clara | 2009 | ESLÖVS SS | AF1609 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 02 november 2018 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |