Program för Speedo Yards 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Speedo Yards 2018 |
|
Utskriftsdatum |
22 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Jönköping |
|
Utskriftstid |
09:58 |
|
|
Arrangör |
Jönköping Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 september 2018 |
|
|
|
|
Gren 3, 100y Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
Beräknad start 10:39 |
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
153 |
3 |
Anna Cvitanovic |
2008 |
AN6608 |
VÄRNAMO SS |
|
Yard |
|
203 |
4 |
Wilma Ristl |
2006 |
AP8806 |
JÖNKÖPING |
|
Yard |
1:40.76 |
205 |
5 |
Ester Sainz |
2008 |
AC8808 |
JÖNKÖPING |
|
Yard |
|
154 |
6 |
Svea Gustafsson |
2008 |
AN3808 |
VÄRNAMO SS |
|
Yard |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
22 |
1 |
Tyra Andersson |
2006 |
AI9406 |
HULTSFRED |
|
Yard |
1:35.96 |
201 |
2 |
Alva Johannesson |
2005 |
BC2605 |
JÖNKÖPING |
|
Yard |
1:34.01 |
2 |
3 |
Wilma Åstrand |
2002 |
AR6402 |
ALVESTA SS |
|
Yard |
1:29.18 |
66 |
4 |
Alma Cosic |
2006 |
AS1206 |
JÖNKÖPING |
|
Yard |
1:27.31 |
190 |
5 |
Linnéa Welinder |
2005 |
AQ0805 |
ALVESTA SS |
|
Yard |
1:29.12 |
51 |
6 |
Wilma Svensson |
2004 |
AG6604 |
JÖNKÖPING |
|
Yard |
1:30.48 |
194 |
7 |
Elin Engqvist |
2005 |
AK8405 |
JÖNKÖPING |
|
Yard |
1:35.10 |
196 |
8 |
Emma Bergqvist |
2007 |
AB9407 |
JÖNKÖPING |
|
Yard |
1:37.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
Ella Haraldsson |
2003 |
AH5603 |
HVETLANDA |
|
Yard |
1:16.19 |
3 |
2 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
Yard |
1:14.97 |
19 |
3 |
Ellen Havskog |
2005 |
AD3805 |
HULTSFRED |
|
Yard |
1:14.11 |
152 |
4 |
Elsa Dahlberg |
2008 |
AL8608 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:05.56 |
44 |
5 |
Wilma Carlheim |
2003 |
AI6403 |
JÖNKÖPING |
|
Yard |
1:14.07 |
57 |
6 |
Nora Rogö |
2004 |
AW7604 |
JÖNKÖPING |
|
Yard |
1:14.25 |
52 |
7 |
Ida Rudelius |
2004 |
AM7204 |
JÖNKÖPING |
|
Yard |
1:16.10 |
161 |
8 |
Mira Grimvall |
2002 |
BC5402 |
VÄSTERVIK |
|
Yard |
1:16.87 |
|
|
Heat 4 (7) (12 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
202 |
1 |
Isabella Isomaa |
2007 |
AG0207 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:59.91 |
200 |
2 |
Tilde Florin |
2006 |
AP2806 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:49.41 |
91 |
3 |
Tuva Jämtin |
2006 |
AP2606 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:39.51 |
118 |
4 |
Lovisa Nilsson |
2006 |
AA0606 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:26.15 |
185 |
5 |
Alwa Lundberg |
2006 |
AE7806 |
BLÅKULLA |
|
25m |
1:38.53 |
136 |
6 |
Ella Jansson |
2007 |
AA5607 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:47.25 |
156 |
7 |
Siri Gustavsson |
2007 |
BE9607 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:58.27 |
151 |
8 |
Nora Parvin |
2006 |
BK4406 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:02.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Maja Strümpel |
2005 |
AR2605 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:40.57 |
92 |
2 |
Nina Krim |
2005 |
BE4405 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:38.84 |
89 |
3 |
Olivia Andersson Jansen |
2005 |
AZ6405 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:31.86 |
9 |
4 |
Linnea Nell |
2004 |
AD1804 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:22.83 |
110 |
5 |
Thea Greco |
2004 |
AA4604 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:24.94 |
82 |
6 |
Anna Ivertsson |
2004 |
AM0204 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:35.63 |
10 |
7 |
Linnea Ranvert |
2005 |
AC4605 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:39.21 |
134 |
8 |
Malin Flaa |
2004 |
AF6604 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:42.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Felicia Tubbin |
2003 |
BK3203 |
JÖNKÖPING |
|
Yard |
1:13.03 |
86 |
2 |
Elin Jämtin |
2003 |
BL6803 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:37.95 |
112 |
3 |
Sarah Petersson |
2003 |
AC7803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:25.26 |
147 |
4 |
Jazmina Hedqvist |
2002 |
AQ5402 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:16.87 |
97 |
5 |
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:17.92 |
115 |
6 |
Tufva Alexandersson |
2002 |
AV9202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:25.59 |
171 |
7 |
Fia Wimmerström |
2003 |
CB1603 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:42.54 |
7 |
8 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
Yard |
1:13.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
71 |
1 |
Tilde Wolfgang |
2001 |
AH7601 |
KALMAR SS |
|
Yard |
1:12.20 |
181 |
2 |
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:15.64 |
182 |
3 |
Fanny Aronsson |
2000 |
BE5400 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:13.86 |
98 |
4 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:10.87 |
15 |
5 |
Sarah Wallin |
2000 |
AH9800 |
HS |
|
25m |
1:12.12 |
177 |
6 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:15.20 |
28 |
7 |
Emma Hansson |
1998 |
AP1498 |
JÖNKÖPING |
|
Yard |
1:06.77 |
148 |
8 |
Elvira Davidsson |
1996 |
AJ9896 |
VÄRNAMO SS |
|
Yard |
1:13.84 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
22 september 2018 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
Utskriftstid |
09:58 |
|