Ohjelma UGP1 2018-2019, Falun
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 23, 100m Fjärilsim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
12 år |
1 | 95 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 50 m | 1:11.22 | |
2 | 65 | Edvinsson Agnes | 2006 | HARNÄS SKU | AP5606 | 25 m | 1:19.79 | |
3 | 262 | Wikström Arwen | 2006 | SK ÄGIR | AT0606 | 50 m | 1:21.00 | |
4 | 117 | Andersson Saga | 2006 | SÖDERHAMN | BH8806 | 25 m | 1:28.53 | |
5 | 228 | Edin Wilja | 2006 | NJURUNDA | AR0606 | 50 m | 1:32.44 | |
6 | 33 | Frank Hanna | 2006 | FALUN | BB9406 | 25 m | 1:45.23 | |
7 | 7 | Bärgård Tindra | 2006 | SK ENA | AB8606 | 25 m | 1:55.79 | |
8 | 26 | Strömsöe Sara | 2006 | FALUN | AV2406 | 25 m | ||
9 | 62 | Hedlund Loman Stina | 2006 | GÄVLE SS | BM8406 | 25 m |
13 år |
1 | 248 | Jakobsson Agnes | 2005 | SK ÄGIR | AF2805 | 25 m | 1:11.85 | |
2 | 19 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 25 m | 1:16.32 | |
3 | 220 | Sundholm Ida | 2005 | NJURUNDA | AG2205 | 25 m | 1:17.02 | |
4 | 151 | Walldén Malvina | 2005 | VÄSTERÅS | AB1205 | 25 m | 1:23.36 | |
5 | 170 | Mowafy Amalia | 2005 | VÄSTERÅS | AP3805 | 25 m | 1:28.75 | |
6 | 134 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 25 m | 1:35.50 |
14 år |
1 | 245 | Hann Ebba | 2004 | SK ÄGIR | AN6804 | 25 m | 1:04.43 | |
2 | 109 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 1:09.41 | |
3 | 125 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 1:09.97 | |
4 | 218 | Jonasson Hanna | 2004 | NJURUNDA | AR0604 | 25 m | 1:10.77 | |
5 | 40 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 1:10.79 | |
6 | 21 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 1:12.33 | |
7 | 167 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 50 m | 1:13.26 | |
8 | 47 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 1:17.99 | |
9 | 110 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 50 m | 1:20.59 | |
10 | 74 | Forsman Alvida | 2004 | KÖPINGS SS | BM7404 | 25 m | 1:22.43 | |
11 | 265 | Eriksson Alice | 2004 | SK ÄGIR | BQ0604 | 25 m | 1:25.98 | |
12 | 250 | Björk Hedberg Ina | 2004 | SK ÄGIR | AY2404 | 50 m | 1:40.50 | |
13 | 136 | Ledo Antunes Philippa | 2004 | TYRESÖ SS | BR7804 | 50 m | 1:45.51 | |
14 | 69 | Nahkala Nilsson Nova | 2004 | HEDEMORA | BD9604 | 25 m | 1:46.16 | |
15 | 61 | Karlsson Fanny | 2004 | GÄVLE SS | BW2204 | 25 m | 1:51.99 | |
16 | 64 | Blomdahl Tuva | 2004 | HARNÄS SKU | BO6204 | 25 m | ||
17 | 194 | Ottoson Rut | 2004 | VÄSTERÅS | BZ7204 | 25 m |
15 år |
1 | 157 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 50 m | 1:08.50 | |
2 | 17 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:08.61 | |
3 | 244 | Jakobsson Filippa | 2003 | SK ÄGIR | AY0603 | 25 m | 1:10.66 | |
4 | 102 | Sjösten Cassandra | 2003 | SALA SS | BR8803 | 25 m | 1:18.26 | |
5 | 216 | Persson Saga | 2003 | NJURUNDA | AI1203 | 25 m | 1:26.04 | |
6 | 192 | Samani Armita | 2003 | VÄSTERÅS | CB8803 | 25 m |
16 - 17 år |
1 | 224 | Muzito Joyce | 2001 | NJURUNDA | BT4401 | 25 m | 1:04.70 | |
2 | 223 | Muzito Gloria | 2002 | NJURUNDA | BO6202 | 25 m | 1:04.88 | |
3 | 215 | Öberg Elise | 2002 | NJURUNDA | AE8402 | 25 m | 1:05.61 | |
4 | 237 | Pettersson Nathalie | 2002 | SUNDSVALL | BP4602 | 25 m | 1:08.12 | |
5 | 155 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 1:08.19 | |
6 | 144 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 1:13.88 | |
7 | 2 | van Zonneveld Femke | 2002 | BORLÄNGE | AS9802 | 25 m | 1:15.20 | |
8 | 234 | Sundström Melina | 2002 | SUNDSVALL | AP8202 | 25 m | 1:15.72 | |
9 | 241 | Forsberg Isa | 2002 | SK ÄGIR | BB5202 | 25 m | 1:18.57 | |
10 | 103 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 1:27.17 | |
11 | 60 | Edring Maja | 2002 | GÄVLE SS | BX0802 | 25 m |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2018 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 22:47 |