Startliste for Swim for life 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 7, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 8 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 59.96 | |
2 | 14 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 1:01.20 | |
3 | 103 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 1:01.35 | |
4 | 21 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 1:01.61 | |
5 | 7 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 25 m | 1:01.96 | |
6 | 97 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 1:03.39 | |
7 | 31 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 50 m | 1:04.36 | |
8 | 27 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 1:05.15 | |
9 | 105 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 1:05.37 | |
10 | 16 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | AD3403 | 25 m | 1:06.18 | |
11 | 45 | Haglund Katja | 2003 | LANDSKRONA | BW9203 | 25 m | 1:06.23 | |
12 | 41 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 25 m | 1:06.40 | |
13 | 35 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 25 m | 1:06.51 | |
14 | 26 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 1:06.90 | |
15 | 43 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | BJ1204 | 25 m | 1:07.82 | |
16 | 104 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 1:08.82 | |
17 | 33 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 1:08.88 | |
18 | 47 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | BA4606 | 25 m | 1:09.00 | |
19 | 39 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 25 m | 1:09.35 | |
20 | 110 | Causevic Ajla | 2006 | VELLINGE-N | AX0806 | 25 m | 1:09.69 | |
21 | 48 | Persson-Giribaldi Isabelle | 2005 | LANDSKRONA | BL1205 | 25 m | 1:11.40 | |
22 | 36 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 50 m | 1:15.04 | |
23 | 116 | Prior Emi | 2004 | VELLINGE-N | BT3604 | 25 m | 1:15.84 | |
24 | 19 | Moreau Fanny | 2003 | LANDSKRONA | AF3603 | 25 m | 1:16.08 | |
25 | 131 | Mårtensson Linnea | 2006 | LANDSKRONA | BC2206 | 50 m | 1:17.20 | |
26 | 109 | Prior Miki | 2006 | VELLINGE-N | AW3206 | 50 m | 1:20.09 | |
27 | 108 | Baxman Hedda | 2006 | VELLINGE-N | AQ9406 | 25 m | 1:21.32 | |
28 | 40 | Eliasson Thowe | 2006 | LANDSKRONA | AF6206 | 25 m | 1:21.81 | |
29 | 107 | Rödin Maja | 2006 | VELLINGE-N | AN0606 | 25 m | 1:22.95 | |
30 | 57 | Palm Julia | 2006 | LANDSKRONA | BL1206 | 25 m | 1:24.78 | |
31 | 52 | Andersson Clara | 2007 | LANDSKRONA | AO7407 | 50 m | 1:26.44 | |
32 | 114 | Frost Lilly | 2008 | VELLINGE-N | AD2808 | 25 m | 1:28.86 | |
33 | 49 | Nilsson Svea | 2007 | LANDSKRONA | AN9407 | 50 m | 1:29.74 | |
34 | 118 | Lundblad Vilma | 2006 | VELLINGE-N | AY4606 | 25 m | 1:35.39 | |
35 | 119 | Lennartsson Julia | 2005 | VELLINGE-N | BJ5205 | 25 m | 1:36.31 | |
36 | 113 | Sjögren Sofia | 2006 | VELLINGE-N | AY9406 | 50 m | 1:36.98 | |
37 | 60 | Antonsson Maja | 2007 | LANDSKRONA | BE5607 | 25 m | 1:56.83 | |
38 | 129 | Yumer Azra | 2005 | VELLINGE-N | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 25 augusti 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 13:05 |