2020-08-05   13:19:11
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för TYR OPEN Ystad Grand Prix 2

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
TYR Open 2019-10-19--20
Plats: Arrangör: Ystads Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019
35 200m Bröstsim Damer
Sponsor: Sparbanksstiftelsen Färs & Frosta
15 och yngre
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 Vellinge-Näsets Simklubb 25m 2:42.35
371 Maya Wallström 2004 AT4804
2 SK Triton 25m 2:44.97
342 Maja Björnström 2005 AD2205
3 S 71 25m 2:45.53
283 Agnes Alm 2006 AA0806
4 Föreningen Trelleborg Sim 25m 2:53.38
409 Alicia Sjögren 2005 AA8205
5 SK Triton 25m 2:58.39
4 Isa Ståhl 2006 AC9406
6 399 Tea Stark Friis Ystads Simsällskap 25m 3:02.08
2006 AE6406
7 37 Alma Mårtensson Simklubben Hajen 25m 3:02.81
2004 AD6604
8 201 Hanna Masoumi Simklubben Poseidon 25m 3:08.93
2007 AD6807
9 255 Lina Malmgren Simklubben Ran 50m 3:10.26
2004 BJ4604
10 250 Elena Seitzberg Simklubben Ran 25m 3:11.32
2005 AX3205
11 185 Emelie Stridh Simklubben Poseidon 25m 3:11.82
2004 AW3404
12 316 Jennie Christiansen Simklubben Sydsim 25m 3:15.98
2004 AL3204
13 414 Sanna Westerberg Föreningen Trelleborg Sim 50m 3:16.80
2004 AF6204
14 391 Nellie Emilsson Ystads Simsällskap 25m 3:20.82
2005 AN8205
15 260 Alexandra Engström Simklubben Ran 50m 3:37.78
2006 BI0406
16 390 Molly Emilsson Ystads Simsällskap 25m 3:46.76
2008 AA5208
17 265 Tova Jönsson Simklubben Ran 25m
2007 AW0207
16-99 år
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 Helsingborgs Simsällskap 25m 2:32.51
78 Telma Maltesjö 2002 AR3602
2 Helsingborgs Simsällskap 25m 2:34.43
82 Elly Palm 2001 BP4401
3 Jönköpings Simsällskap 25m 2:34.57
88 Nilla Atzmannstorfer 1998 AB6498
4 H2Odense 25m 2:35.79
29 Johanne A Andersson 2003 0302AD
5 Malmö Kappsimningsklubb 25m 2:39.05
135 Johanna Andersson 2002 AK8202
6 34 Elsa Bitzén Simklubben Hajen 25m 2:39.47
2003 AD8203
7 41 Thea Dahlqvist Simklubben Hajen 25m 2:40.05
2003 AR4603
8 288 Olga Schubert Sjöbo Simsällskap 25m 2:47.63
2000 AK2800
9 6 Antonia Sandblom SK Triton 25m 2:49.95
2003 AG4603
10 308 Isabella Lagnerup Simklubben Sydsim 50m 2:50.43
2000 AS7800
11 184 Boel Bergquist Simklubben Poseidon 25m 2:50.48
2003 BI2803
12 280 Michaela Ruzic S 71 25m 2:55.40
2003 AG8203
13 336 Julia Stenström SK Triton 25m 3:08.52
2002 AO5402
14 259 Edina Kvakic Simklubben Ran 50m 3:28.25
2003 CA0803
2019-10-18 13:22:08 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Ystads Simsällskap

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner