2020-10-26   11:18:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för TYR OPEN Ystad Grand Prix 2

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Försök pass 1

Document
Startlista
TYR Open 2019-10-19--20
Plats: Arrangör: Ystads Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019
14 50m Frisim Damer
Sponsor: Redovisningskonsult Jens Lundgren AB
15 och yngre
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 SK Triton 25m 27.53
346 Maja Blomliden 2004 AW1804
2 Föreningen Trelleborg Sim 25m 27.72
412 Vilma Andersson 2004 AE5604
3 Kiviks Simklubb 25m 28.13
421 Thea Brünjes 2004 BF3604
4 Simklubben Hajen 25m 28.42
45 Ella Gutenwik 2004 AQ1804
5 Simklubben Hajen 25m 28.47
48 Julia Henriksson 2005 AQ5405
6 370 Kajsa Söderholm Vellinge-Näsets Simklubb 25m 28.57
2004 AN2404
7 342 Maja Björnström SK Triton 25m 28.79
2005 AD2205
8 23 Josefine Risum Jørgensen H2Odense 25m 28.81
2004 0406AC
9 339 Mica Nolén SK Triton 25m 28.95
2004 AG1204
10 172 Vanessa Johansson Simklubben Poseidon 25m 29.21
2006 AA4606
11 335 Isabel Persson SK Triton 25m 29.23
2004 AB3804
12 385 Irma Nilsson Ystads Simsällskap 25m 29.29
2004 AD5204
13 205 Hedda Toth Simklubben Poseidon 25m 29.61
2007 AJ6807
14 396 Linn Martinsson Ystads Simsällskap 25m 29.73
2004 BB8604
15 394 Felicia Leo Ystads Simsällskap 25m 29.79
2006 AE8606
16 347 Ida Jeppsson SK Triton 25m 29.88
2004 AW5804
17 300 Cassandra Malmström Sjöbo Simsällskap 25m 29.91
2005 BG7405
18 286 Veronika Ruzic S 71 25m 29.93
2006 AH1606
19 349 Lina Plantin SK Triton 25m 29.97
2005 AJ7605
20 38 Lova Persson Simklubben Hajen 25m 30.09
2004 AD7604
21 413 Tova Kjellberg Föreningen Trelleborg Sim 25m 30.13
2004 AF5204
22 322 Maja Kiceec Simklubben Sydsim 25m 30.19
2006 AL9806
23 428 Isabella Hua Ringsjö Simklubb 25m 30.29
2007 AE0607
24 415 Jacquline Rengbrandt Föreningen Trelleborg Sim 2005 BF6605 25m 30.33
25 285 Rebecka Ungureanu S 71 2004 AX7404 25m 30.44
26 400 Alice Strömberg Ystads Simsällskap 2007 AB4207 25m 30.51
27 37 Alma Mårtensson Simklubben Hajen 2004 AD6604 25m 30.61
28 316 Jennie Christiansen Simklubben Sydsim 2004 AL3204 25m 30.81
29 397 Liv Martinsson Ystads Simsällskap 2004 BB7604 25m 30.92
30 49 Emilia Möller Simklubben Hajen 2004 BG5204 25m 30.92
31 323 Ella Bodell Simklubben Sydsim 2005 AX2605 25m 30.97
32 42 Olivia Pantzar Simklubben Hajen 2004 AG5404 25m 30.98
33 298 Hilda Nilsson-Halvardsson Sjöbo Simsällskap 2005 AL6805 25m 31.51
34 182 Johanna Andersson Medhanie Simklubben Poseidon 2005 AG0405 25m 31.62
35 391 Nellie Emilsson Ystads Simsällskap 2005 AN8205 25m 31.91
36 402 Tindra Alstierna Ystads Simsällskap 2006 AO4606 25m 32.07
37 393 Marina Jönsson Ystads Simsällskap 2004 BB0804 25m 32.24
38 207 Linnea Costa Caesar Simklubben Poseidon 2006 AW7606 25m 32.24
39 395 Olivia Malmborg Ystads Simsällskap 2006 AE0806 25m 32.43
40 221 Mia Kajic Simklubben Poseidon 2006 BJ2406 25m 32.45
41 430 Johanna Jönsson Ystads Simsällskap 2005 AN5205 25m 32.70
42 398 Hannah Nilsson Ystads Simsällskap 2006 AE5406 25m 32.90
43 213 Elin  Jannasch Simklubben Poseidon 2005 BN1405 25m 32.92
44 203 Louise Hörup Simklubben Poseidon 2004 BN4204 25m 32.98
45 301 Emilia Kryger Sjöbo Simsällskap 2004 BR6804 25m 33.26
46 422 Elina Olsson Kiviks Simklubb 2006 AT7806 25m 33.59
47 416 Celie Rosén Föreningen Trelleborg Sim 2005 BP0605 25m 33.74
48 392 Elize Jönsson Ystads Simsällskap 2006 AE2606 25m 33.88
49 212 Sofie Khan-Amidy Simklubben Poseidon 2007 AP5407 25m 33.98
50 227 Isabella Nilsson Simklubben Poseidon 2008 AT6408 25m 34.02
51 403 Elsa Lundstedt Ystads Simsällskap 2007 AN1607 25m 34.26
52 320 Frida Isaksson Simklubben Sydsim 2005 AR3805 50m 34.64
53 229 Mia Ljungholm Simklubben Poseidon 2007 BG2407 25m 34.85
54 429 Luna Simonsson Ringsjö Simklubb 2005 BT1805 25m 35.01
55 390 Molly Emilsson Ystads Simsällskap 2008 AA5208 25m 35.18
56 216 Sienna Anker Simklubben Poseidon 2008 AJ2808 25m 35.68
57 318 Emilia Sandström Simklubben Sydsim 2004 AY7204 50m 36.09
58 210 Hao Zheng Simklubben Poseidon 2007 AL9207 25m 36.48
59 217 Isabelle Hallencreutz Simklubben Poseidon 2007 AV9807 25m 36.98
60 218 Astrid Larsson Simklubben Poseidon 2008 AK1208 25m 37.22
61 219 Ebba Eriksson Simklubben Poseidon 2008 AK0808 25m 38.83
62 401 Ida Viberg Mårtensson Ystads Simsällskap 2005 AN1205 25m 39.36
63 225 Giuliana Cibinetto Simklubben Poseidon 2007 BA7407 50m 41.05
64 224 Aylin Rosengren Simklubben Poseidon 2007 BA6407 25m 51.20
16-99 år
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 1 Magdalena Kuras SK Triton 1988 AR9288 25m 24.72
2 147 Ida Marko-Varga Simklubben Poseidon 1985 AB2285 25m 25.12
3 433 Sara Junevik Falu Simsällskap 2000 AL3400 25m 25.26
4 153 Hanna Bergman Simklubben Poseidon 2001 AF9601 25m 25.70
5 27 My Phuong Bui H2Odense 2003 0322AS 25m 26.25
6 62 Alicia Lundblad Helsingborgs Simsällskap 2001 AF6801 25m 26.28
7 432 Marte Lavberg Lambertseter Svømmeklubb 1999 25m 26.30
8 150 Stina Lindberg Simklubben Poseidon 2000 AC6200 25m 26.39
9 124 Anna Grahovac Malmö Kappsimningsklubb 1999 AM5899 25m 26.64
10 74 Kajsa Gustavsson Helsingborgs Simsällskap 2001 AW2401 25m 27.09
11 95 Linn Rosenius Karlskrona Simsällskap 2002 AA4602 25m 27.20
12 79 Clara Thomasson Helsingborgs Simsällskap 2001 BD6601 25m 27.22
13 418 Olivia Hansson Kiviks Simklubb 2003 AP5403 25m 27.28
14 146 Nicola Lindell Malmö Kappsimningsklubb 2001 BV2401 25m 27.34
15 149 Elin Melin Simklubben Poseidon 2000 AB4800 25m 27.51
16 46 Sara Nobrell Simklubben Hajen 2002 BM1402 25m 27.65
17 134 Johanna Ingner Malmö Kappsimningsklubb 2002 AI4202 25m 27.97
18 21 Sophie E. Modeweg-Hansen H2Odense 1997 9722AO 25m 27.99
19 73 Rebecca Hesslevik Helsingborgs Simsällskap 2000 AZ0800 25m 28.00
20 106 Elin Johannesson Landskrona Simsällskap 1999 AM4299 25m 28.11
21 69 Lisa Bengtsson Helsingborgs Simsällskap 2002 AE5802 25m 28.17
22 139 Mollie Morfelt Malmö Kappsimningsklubb 2003 AG8803 25m 28.21
23 308 Isabella Lagnerup Simklubben Sydsim 2000 AS7800 25m 28.27
24 290 Minna Larsson Sjöbo Simsällskap 2002 AB3802 25m 28.30
25 115 Elin Nilsson Malmö Kappsimningsklubb 1991 AA1691 25m 28.34
26 375 Matilda Åkesson Ystads Simsällskap 1999 AL9699 25m 28.52
27 99 Tove Lindén Karlskrona Simsällskap 2002 AH8702 25m 28.52
28 289 Tilde Anderberg-Richard Sjöbo Simsällskap 1999 AU5499 25m 28.56
29 70 Nelly Rasmusson Helsingborgs Simsällskap 2001 AO7201 25m 28.57
30 297 Emy Ek Sjöbo Simsällskap 2003 BK3403 25m 28.68
31 136 Emma Vileus Malmö Kappsimningsklubb 2001 AW1401 25m 28.73
32 137 Olivia Torres Malmö Kappsimningsklubb 1999 BL9299 25m 28.74
33 98 Aurora Nilsson Karlskrona Simsällskap 2002 AL9602 25m 28.80
34 36 Freja Werker Simklubben Hajen 2003 AH3203 25m 28.80
35 93 Disa Gladher Karlskrona Simsällskap 2002 AA2202 25m 28.83
36 195 Sofia Lund Simklubben Poseidon 2003 BP4803 25m 28.91
37 383 Elin Kjellberg Ystads Simsällskap 2003 AJ7803 25m 28.92
38 329 Cornelia Forsgren SK Triton 2000 AC2800 25m 29.15
39 127 Tove Lennartsson Malmö Kappsimningsklubb 2000 AM1800 25m 29.30
40 41 Thea Dahlqvist Simklubben Hajen 2003 AR4603 25m 29.59
41 100 Tufva Alexandersson Karlskrona Simsällskap 2002 AV9202 25m 29.62
42 368 Elin Svensson Vellinge-Näsets Simklubb 2002 AW3802 50m 29.65
43 138 Kristina Kulcsar Malmö Kappsimningsklubb 2001 AY7801 25m 29.92
44 35 Isabell Tretinjak Simklubben Hajen 2003 AH1203 25m 30.13
45 377 Emilia Frederiksen Ystads Simsällskap 2000 AJ8800 25m 30.46
46 29 Johanne A Andersson H2Odense 2003 0302AD 25m 30.51
47 378 Julia Frederiksen Ystads Simsällskap 2001 AD4801 25m 30.70
48 379 Sara Melgar Ystads Simsällskap 2002 AA8602 25m 30.74
49 280 Michaela Ruzic S 71 2003 AG8203 25m 30.79
50 50 Ellen Egard Simklubben Hajen 2003 CA1403 25m 33.53
51 336 Julia Stenström SK Triton 2002 AO5402 25m 33.70
52 374 Ida Andersson Wulf Vellinge-Näsets Simklubb 1998 BP9498 50m 39.33 S7
2019-10-18 13:22:11 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Ystads Simsällskap

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner