2020-04-08   22:31:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för TYR OPEN Ystad Grand Prix 2

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Final pass 4

Document
Heatlista
TYR Open 2019-10-19--20
Plats: Arrangör: Ystads Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019
Gren 37, 50m Fjärilsim Damer
Semifinal 1 (4)
Sponsor: Alite International
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:47
47 1 Alice Bitzén 2006 SK HAJEN 32.89 25m
399 2 Tea Stark Friis 2006 YSTADS SS 32.84 25m
4 3 Isa Ståhl 2006 SK TRITON 32.25 25m
286 4 Veronika Ruzic 2006 S 71 31.97 25m
172 5 Vanessa Johansson 2006 POSEIDON 32.06 25m
413 6 Tova Kjellberg 2004 TRELLEBORG 32.30 25m
394 7 Felicia Leo 2006 YSTADS SS 32.88 25m
396 8 Linn Martinsson 2004 YSTADS SS 33.18 25m
Gren 37, 50m Fjärilsim Damer Semifinal 2 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:48
45 1 Ella Gutenwik 2004 SK HAJEN 31.33 25m
134 2 Johanna Ingner 2002 MKK 30.48 25m
146 3 Nicola Lindell 2001 MKK 29.64 25m
1 4 Magdalena Kuras 1988 MKK 28.72 25m
91 5 Annie Hegmegi 2003 JÖNKÖPING 28.97 25m
24 6 Emilie Podiss Petersen 2004 H2Odense 30.10 25m
27 7 My Phuong Bui 2003 H2Odense 30.91 25m
335 8 Isabel Persson 2004 SK TRITON 31.78 25m
Gren 37, 50m Fjärilsim Damer Semifinal 3 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:49
342 1 Maja Björnström 2005 SK TRITON 31.32 25m
136 2 Emma Vileus 2001 MKK 30.41 25m
407 3 Isabelle Sering 2002 TRELLEBORG 29.11 25m
296 4 Clara Steen 2003 SJÖBO SS 28.36 25m
62 5 Alicia Lundblad 2001 HS 28.74 25m
21 6 Sophie E. Modeweg-Hansen 1997 H2Odense 29.92 25m
19 7 Freya Ellehus 2000 H2Odense 30.79 25m
25 8 Ida Juul Grønning 2004 H2Odense 31.50 25m
Gren 37, 50m Fjärilsim Damer Semifinal 4 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
16:51
Anm tid
Start ca:
412 1 Vilma Andersson 2004 TRELLEBORG 30.96 25m
74 2 Kajsa Gustavsson 2001 HS 30.15 25m
60 3 Hanna Rosvall 2000 HS 29.02 25m
433 4 Sara Junevik 2000 FALUN 27.17 25m
28 5 Nikoline Andersen 2003 H2Odense 28.72 25m
150 6 Stina Lindberg 2000 POSEIDON 29.75 25m
420 7 Julia Olsson 2004 KIVIKS SK 30.50 25m
343 8 Zinna Bengtsson Nimander 2005 SK TRITON 31.34 25m
2019-10-20 13:43:41 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Ystads Simsällskap

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner