Program for Tureberg knatte cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim & sporthall |
Arrangör: |
Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100 m bröstsim po A, B
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
1 |
|
Stanislav Shabaltas |
2005 |
TÄBY SIM |
2:03.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
2 |
|
Frans Willquist |
2005 |
SALTSJÖB |
1:51.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
3 |
|
William Zhao |
2006 |
TÄBY SIM |
1:46.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
4 |
|
Elvin Degerbalkan |
2006 |
TÄBY SIM |
1:39.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
5 |
|
Alexandros Ladis |
2005 |
TÄBY SIM |
1:43.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
6 |
|
Hugo Patrikson |
2006 |
SKK |
1:51.02 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
7 |
|
Sixten Selander |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:57.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100 m bröstsim po A, B |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
1 |
|
Arvid Engqvist |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:39.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
2 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
TÄBY SIM |
1:35.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
3 |
|
Albin Argelius |
2005 |
TUREBERG |
1:35.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
4 |
|
Gustav Åsbrink |
2005 |
SKK |
1:32.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
5 |
|
Alexander Arnö |
2005 |
TUREBERG |
1:34.95 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
6 |
|
Hugo Gustafsson |
2005 |
TUREBERG |
1:35.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
7 |
|
Jonas Harju |
2005 |
SKK |
1:36.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100 m bröstsim po A, B |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
284 |
1 |
|
Albin Tetli |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:29.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
2 |
|
Elton Söderberg |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:22.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
3 |
|
Niclas Ruimeng Li |
2004 |
TUREBERG |
1:17.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
4 |
|
Isac Persson Taylor |
2003 |
TUREBERG |
1:14.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
5 |
|
Marcus Persson Taylor |
2005 |
TUREBERG |
1:16.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
6 |
|
Valentino Vrbanus |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:20.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
7 |
|
Filip Westlund |
2003 |
TUREBERG |
1:29.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-10-06 09:28:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|