2019-12-15   23:09:17
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for KVIK Sydbank Årgangscup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

10_S
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
46  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  25 m  25.73   
80  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  26.41   
97  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  25 m  27.76   
55  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  27.88   
180  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  28.14   
87  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  28.68   
210  Neesgaard Sebastian  2004  VEJLE  0425AH  25 m  29.18   
207  Mikkelsen Peter Kvorning  2004  VEJLE  0499AC  25 m  29.30   
33  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  25 m  29.47   
10  29  Aarup-Andersen Frederik  2006  GENTOFTE  0649AE  25 m  29.68   
11  125  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  50 m  29.69   
12  140  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  30.15   
13  83  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  30.25   
14  126  Cairo Otto  2007  KVIK  0769AE  25 m  30.39   
15  61  Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  25 m  30.76   
16  86  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  30.99   
17  154  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  25 m  31.11   
18  239  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  25 m  31.19   
19  215  Olsen Nikolai Uekermann  2006  VEJLE  0655AF  25 m  31.27   
20  66  Sølvsteen August  2005  GENTOFTE  0591AJ  25 m  31.71   
21  231  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  25 m  31.75   
22  212  Kromann Max Venborg  2005  VEJLE  0571AE  25 m  31.94   
23  146  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  31.96   
24  91  Nyegaard Jonathan  2007  ROSKILDE  0765AA  25 m  32.46   
25  84  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m  32.70   
26  240  Pilgaard William F.  2006  VATCPH-STT  0677AD  25 m  32.97   
27  76  Andersen Christoffer Bo  2007  ROSKILDE  0797AC  25 m  33.19   
28  122  Bjørn Thorkild  2007  KVIK  0739AE  25 m  33.63   
29  232  Hergaard Jonas Lykke  2007  VATCPH-STT  0733AC  25 m  33.89   
30  148  Koch Viktor Sønder  2006  KVIK  0699AL  25 m  33.91   
31  54  Møllenbach Carl Johan  2006  GENTOFTE  0687AF  25 m  34.24   
32  152  Larsen Mathias  2007  KVIK  0771AJ  25 m  34.31   
33  99  Daniele Martin  2006  SOLRØD  0691AH  25 m  34.42   
34  238  Olsen Emil  2006  VATCPH-STT  0689AD  25 m  34.61   
35  58  Olsen Peter Bjerre  2006  GENTOFTE  0633AK  25 m  34.67   
36  56  Nimb Christian  2006  GENTOFTE  0679AH  50 m  35.05   
37  161  Prehn Herman Plehn  2007  KVIK  0741AJ  25 m  35.39   
38  124  Brink Alexander  2005  KVIK  0505AK  25 m  36.18   
39  69  Wamberg Hannibal  2006  GENTOFTE  0699AE  25 m  36.37   
40  82  Ibsen Sebastian Bruun  2007  ROSKILDE  0785AI  25 m  36.58   
41  145  Kjærstad Stefan Birkhøj  2007  KVIK  0797AE  25 m  37.58   
42  128  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  25 m  38.09   
43  159  Petersen Jonathan  2007  KVIK  0759AE  25 m  38.21   
44  138  Hansen Simon Dines  2006  KVIK  0621AK  50 m  38.73   
45  157  Munkebæk Gustav Yde  2007  KVIK  0767AB  25 m  41.61   
46  182  Thougaard Hector Vildrik  2007  KVIK  0709AE  25 m  41.97   
47  233  Hjalholdt Toke  2007  VATCPH-STT  0743AF  25 m  45.50   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  28 november 2018 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  17:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark