Ohjelma DM / JDM 2018, Kristianstad
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 25, 100m Frisim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | 25 m | 55.53 | ||
2 | 36 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 56.75 | ||
3 | 182 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 57.48 | ||
4 | 266 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 57.87 | ||
5 | 368 | Liljeqvist Ida | 1999 | ÄNGELHOLM | 25 m | 57.91 | ||
6 | 370 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 58.25 | ||
7 | 33 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 58.63 | ||
8 | 415 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 58.69 | ||
9 | 83 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 58.73 | ||
10 | 404 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 58.79 | ||
11 | 263 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | 25 m | 58.85 | ||
12 | 66 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 58.86 | ||
13 | 42 | Åberg Victoria | 2001 | HS | 25 m | 59.29 | ||
14 | 217 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 59.69 | ||
15 | 87 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 59.75 | ||
16 | 67 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 59.90 | ||
17 | 233 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.91 | ||
18 | 369 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | 25 m | 59.91 | ||
19 | 220 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 59.92 | ||
20 | 61 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 59.95 | ||
21 | 48 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 59.96 | ||
22 | 131 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 59.96 | ||
23 | 100 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 59.98 | ||
24 | 14 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 59.99 | ||
25 | 95 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 1:00.19 | ||
26 | 55 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 1:00.31 | ||
27 | 86 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:00.31 | ||
28 | 219 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 1:00.50 | ||
29 | 222 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | 25 m | 1:00.52 | ||
30 | 391 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.54 | ||
31 | 279 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 1:00.59 | ||
32 | 244 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:00.72 | ||
33 | 1 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 1:00.74 | ||
34 | 332 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:00.79 | ||
35 | 194 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:00.80 | ||
36 | 420 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:00.83 | ||
37 | 254 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:01.03 | ||
38 | 200 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 1:01.20 | ||
39 | 205 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 1:01.23 | ||
40 | 352 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.35 | ||
41 | 392 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:01.39 | ||
42 | 118 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 25 m | 1:01.40 | ||
43 | 276 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 1:01.44 | ||
44 | 406 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:01.73 | ||
45 | 51 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 50 m | 1:02.13 | ||
46 | 74 | Podric Nina | 2004 | HS | 50 m | 1:02.42 | ||
47 | 143 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:02.58 | ||
48 | 72 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 50 m | 1:03.04 | ||
49 | 6 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | 50 m | 1:03.12 | ||
50 | 93 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 50 m | 1:03.25 | ||
51 | 282 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 1:03.46 | ||
52 | 138 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 1:03.50 | ||
53 | 328 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 50 m | 1:03.69 | ||
54 | 433 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 50 m | 1:16.30 | |
55 | 429 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | S7 | 50 m | 1:25.23 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |