Program for DM / JDM 2018, Kristianstad
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 25, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Funktionsnedsttning | Bassng | Anmtid | Status |
13 - 20 r |
1 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 56.19 | ||
2 | 241 | Rnningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 56.37 | ||
3 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 58.24 | ||
4 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 58.36 | ||
5 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 58.38 | ||
6 | 15 | lger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 58.63 | ||
7 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 58.65 | ||
8 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 58.94 | ||
9 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 59.24 | ||
10 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 59.41 | ||
11 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 59.50 | ||
12 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 59.68 | ||
13 | 197 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 59.69 | ||
14 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 59.70 | ||
15 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 59.78 | ||
16 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.93 | ||
17 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:00.07 | ||
18 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 1:00.13 | ||
19 | 1 | Lackegrd Elin | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 1:00.16 | ||
20 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 1:00.17 | ||
21 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 1:00.22 | ||
22 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:00.24 | ||
23 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 50 m | 1:00.37 | ||
24 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:00.42 | ||
25 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.53 | ||
26 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJBO SS | 25 m | 1:00.54 | ||
27 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.60 | ||
28 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 1:00.62 | ||
29 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:00.63 | ||
30 | 398 | Noln Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:00.68 | ||
31 | 294 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.83 | ||
32 | 305 | Brnjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:00.88 | ||
33 | 334 | Mller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 1:00.89 | ||
34 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:01.08 | ||
35 | 131 | Ek-Vrn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:01.09 | ||
36 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.15 | ||
37 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 1:01.27 | ||
38 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 25 m | 1:01.28 | ||
39 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 1:01.30 | ||
40 | 344 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | 25 m | 1:01.30 | ||
41 | 103 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 25 m | 1:01.40 | ||
42 | 56 | Whl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 1:01.41 | ||
43 | 272 | Sderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.45 | ||
44 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 1:01.50 | ||
45 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:02.32 | ||
46 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 50 m | 1:02.42 | ||
47 | 255 | Ek Emy | 2003 | SJBO SS | 25 m | 1:02.43 | ||
48 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 1:02.49 | ||
49 | 126 | Lindh Linna | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:02.70 | ||
50 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 50 m | 1:02.85 | ||
51 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 1:02.88 | ||
52 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 50 m | 1:03.06 | ||
53 | 78 | Plsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 50 m | 1:03.25 | ||
54 | 313 | kesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 50 m | 1:03.51 | ||
55 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 1:10.73 | |
56 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJBO SS | 25 m | 1:01.68 | RES | |
57 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:02.24 | RES | |
58 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:02.55 | RES |
13 - 99 r |
1 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 56.19 | ||
2 | 241 | Rnningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 56.37 | ||
3 | 388 | Marko-Varga Ida | 1985 | SK TRITON | 25 m | 56.73 | ||
4 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 58.24 | ||
5 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 58.36 | ||
6 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 58.38 | ||
7 | 15 | lger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 58.63 | ||
8 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 58.65 | ||
9 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 58.94 | ||
10 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 59.24 | ||
11 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 59.41 | ||
12 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 59.50 | ||
13 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 59.68 | ||
14 | 197 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 59.69 | ||
15 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 59.70 | ||
16 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 59.78 | ||
17 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.93 | ||
18 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:00.07 | ||
19 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 1:00.13 | ||
20 | 1 | Lackegrd Elin | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 1:00.16 | ||
21 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 1:00.17 | ||
22 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 1:00.22 | ||
23 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:00.24 | ||
24 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 50 m | 1:00.37 | ||
25 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:00.42 | ||
26 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.53 | ||
27 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJBO SS | 25 m | 1:00.54 | ||
28 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.60 | ||
29 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 1:00.62 | ||
30 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:00.63 | ||
31 | 398 | Noln Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:00.68 | ||
32 | 294 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.83 | ||
33 | 305 | Brnjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:00.88 | ||
34 | 334 | Mller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 1:00.89 | ||
35 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:01.08 | ||
36 | 131 | Ek-Vrn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:01.09 | ||
37 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.15 | ||
38 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 1:01.27 | ||
39 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 25 m | 1:01.28 | ||
40 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 1:01.30 | ||
41 | 344 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | 25 m | 1:01.30 | ||
42 | 103 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 25 m | 1:01.40 | ||
43 | 56 | Whl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 1:01.41 | ||
44 | 272 | Sderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.45 | ||
45 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 1:01.50 | ||
46 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:02.32 | ||
47 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 50 m | 1:02.42 | ||
48 | 255 | Ek Emy | 2003 | SJBO SS | 25 m | 1:02.43 | ||
49 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 1:02.49 | ||
50 | 126 | Lindh Linna | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:02.70 | ||
51 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 50 m | 1:02.85 | ||
52 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 1:02.88 | ||
53 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 50 m | 1:03.06 | ||
54 | 78 | Plsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 50 m | 1:03.25 | ||
55 | 313 | kesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 50 m | 1:03.51 | ||
56 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 1:10.73 | |
57 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | S7 | 25 m | 1:24.20 | |
58 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJBO SS | 25 m | 1:01.68 | RES | |
59 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:02.24 | RES | |
60 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:02.55 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |