2019-11-20   03:47:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Leax Cup 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 11
Heatlista 
 
  Tävling  Leax Cup    Utskriftsdatum  04 november 2018   
  Tävlingsort  Falköping    Utskriftstid  08:48   
  Arrangör  Falköpings Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  04 november 2018         
 
 
 
Gren 11, 50m Bröstsim Damer D  Finaler (7) 
Heat 1 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
81  Caroline Jönsson  2008  AZ0608  KUNGÄLV    25m   
47  Adeline Berg  2008    KUNGÄLV    25m   
183  Frida Skoglund  2007  AG1407  ÅSUNDEN    25m   
               
               

 
Heat 2 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
114  Lilian Werner  2008  AV8408  S 02    25m   
48  Clara Hagman  2008    KUNGÄLV    25m   
172  Elin Lindblom  2007  AS7207  VARABYGDEN    25m  1:01.81 
148  Emilia Höglund  2007  AD5807  SKÖVDE SS    25m  1:05.89 
222  Elma Gårdman  2008  AU9808  KUNGÄLV    25m   
               

 
Heat 3 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
90  Nicole Lönnquist  2008  AK8808  MARIESTAD    25m  58.72 
27  Ebba Öjersson  2008  AA7408  SK GÖTENE    25m  57.64 
77  Minnda Stude  2008  AU5808  KUNGÄLV    25m  56.32 
75  Felicia Haugland  2007  BE9407  KUNGÄLV    25m  56.61 
103  Medina Abdullah  2007  AX2607  S 02    25m  58.33 
99  Alice Stang  2008  AD6408  MELLERUD    25m  58.73 

 
Heat 4 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
187  Maj Norrlander  2008  AK2808  ÅSUNDEN    25m  55.33 
29  Indra Norman  2008  AL4408  SK GÖTENE    25m  53.87 
160  Kajsa Andersson  2007  AT0407  SKÖVDE SS    25m  53.34 
111  Majvie Rodier  2007  BB9807  S 02    25m  53.40 
215  Moa Helge  2007  AJ1607  SK 1970    25m  54.74 
69  Nella Dohrner  2008  AI5808  KUNGÄLV    25m  55.64 

 
Heat 5 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
151  Ella Winqvist  2007  AG6607  SKÖVDE SS    25m  52.71 
109  Ida Brandt  2008  AN5208  S 02    25m  52.15 
107  Nora Svensson  2007  AY9807  S 02    25m  51.45 
108  Ella Pettersson  2007  AZ1207  S 02    25m  52.11 
159  Saga Jukic  2008  AH1608  SKÖVDE SS    25m  52.39 
               

 
Heat 6 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
117  Alice Wickberg  2007  BI2807  S 02    25m  50.30 
63  Tuva Honsberg  2008  AE5208  KUNGÄLV    25m  49.52 
155  Stella Andersson  2007  AO5607  SKÖVDE SS    25m  48.30 
112  Louise Ahlstedt  2008  AR7208  S 02    25m  49.21 
142  Isabelle Gereonsson  2007  AA8407  SKÖVDE SS    25m  49.82 
110  Agnes Haglund  2007  BB2607  S 02    25m  51.16 

 
Heat 7 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
146  Kerstin Landahl  2008  AA3608  SKÖVDE SS    25m  46.56 
67  Ida Osterman  2007  AR4407  KUNGÄLV    25m  45.93 
156  Wilma Lendin Lundgren  2007  AO7607  SKÖVDE SS    25m  42.40 
213  Agnes Hörder  2007  AA4607  SK 1970    25m  43.71 
184  Linnea Skoglund  2007  AK8607  ÅSUNDEN    25m  46.31 
61  Cornelia Köpman  2008  AE6208  KUNGÄLV    25m  47.76 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  04 november 2018 
Licensierad till: Simklubben Götene  Utskriftstid  08:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner