2019-11-19   04:51:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Leax Cup 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 20
Heatlista 
 
  Tävling  Leax Cup    Utskriftsdatum  03 november 2018   
  Tävlingsort  Falköping    Utskriftstid  18:23   
  Arrangör  Falköpings Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  04 november 2018         
 
 
 
Gren 20, 50m Ryggsim Herrar C-D  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
185  Noah Hombessa  2007  AG3507  ÅSUNDEN    25m   
30  Otto Karlsson  2006  AU2706  SK GÖTENE    25m   
68  Joel Gabrielsson  2007  AI9707  KUNGÄLV    25m  56.23 
19  Fabian Källström  2008  AG9108  FALKÖPING    25m  59.36 
46  Max Lesnukhin  2008  AM3708  KUNGSBACKA    25m   
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
87  Oscar Blom  2008  AC3108  MARIESTAD    25m  51.42 
76  Adam Pantzar  2008  AJ7308  KUNGÄLV    25m  51.01 
113  Albin Wiik  2008  AK7708  S 02    25m  50.23 
86  Axel Blom  2005  AL3905  MARIESTAD    25m  50.47 
74  Josef Holmén  2007  AN2107  KUNGÄLV    25m  51.16 
45  Hannes Johnsson  2008  AJ4308  KUNGSBACKA    25m  55.46 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
173  Viktor Larsson  2006  AR4906  VARABYGDEN    25m  49.53 
44  Julius Boman  2007  AM4707  KUNGSBACKA    25m  48.94 
157  Elias Kvarnstedt  2008  AD3708  SKÖVDE SS    25m  46.33 
70  Linus Framme  2008  AG1308  KUNGÄLV    25m  46.54 
42  Max Andersson  2007  AH4307  KUNGSBACKA    25m  49.07 
216  Vincent Rosholm  2008  AE8308  SK 1970    25m  49.55 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
41  Emrik Hammar  2007  AH8307  KUNGSBACKA    25m  45.68 
37  Miles Engdar  2007  AB8307  KUNGSBACKA    25m  44.16 
51  Erik Isaksson  2005  AD6505  KUNGÄLV    25m  42.54 
105  Arda Beybutov  2008  AF7508  S 02    25m  43.43 
28  Fabian Lövgren  2005  AJ7305  SK GÖTENE    25m  45.65 
138  Axel Schiller  2005  AB7505  SKÖVDE SS    25m  46.13 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
43  Ludvig Henriksson  2007  AI9307  KUNGSBACKA    25m  42.52 
38  Maximilian Thorsell  2007  AC6907  KUNGSBACKA    25m  42.28 
39  William Hörgren  2007  AE7307  KUNGSBACKA    25m  41.62 
40  Alejandro Poller  2007  AH7307  KUNGSBACKA    25m  41.83 
220  Max Lind  2007  AA6107  FALKÖPING    25m  42.43 
59  Ludvig Kobel  2006  AK5306  KUNGÄLV    25m  42.53 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
88  Daniel Lönnquist  2005  AR3305  MARIESTAD    25m  39.19 
65  Linus Krohn  2005  AS3505  KUNGÄLV    25m  37.64 
52  Svante Tjernström  2007  AA4907  KUNGÄLV    25m  36.57 
145  Jasper Schimmel  2006  AD1906  SKÖVDE SS    25m  37.13 
144  Alvin Silow  2005  AF0905  SKÖVDE SS    25m  38.77 
73  Axel Wigstrand  2008  AH3908  KUNGÄLV    25m  41.08 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 november 2018 
Licensierad till: Falköpings Simsällskap  Utskriftstid  18:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner