2019-11-23   01:19:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Leax Cup 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 5
Heatlista 
 
  Tävling  Leax Cup    Utskriftsdatum  04 november 2018   
  Tävlingsort  Falköping    Utskriftstid  08:48   
  Arrangör  Falköpings Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  04 november 2018         
 
 
 
Gren 5, 100m Medley Damer A-C  Finaler (8) 
Heat 1 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
98  Elise Löfberg Johansson  2005  BE1405  MELLERUD    25m   
177  Tove Johansson  2005    ÅSUNDEN    25m   
33  Hanna Martinsson  2006  AF5606  KARLSBORG    25m   
               
               

 
Heat 2 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
100  Ruslana Hasselberg  2004  BZ8204  MELLERUD    25m   
153  Ida Vizlin  2004  BQ4404  SKÖVDE SS    25m  1:51.57 
85  Theresa Melin  2005  AM1805  MARIESTAD    25m  1:44.42 
17  Alice Maier  2005  BN1205  FALKÖPING    25m  1:51.38 
66  Louise Ottosson  2005  BN8405  KUNGÄLV    25m   
               

 
Heat 3 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
94  Florence Schneider  2004  BH4804  MELLERUD    25m  1:39.11 
               
214  Evelina Hallman  2006  AG8406  SK 1970    25m  1:32.77 
139  Fanny Bergkvist  2004  AM8204  SKÖVDE SS    25m  1:33.63 
               
97  Tilda Mildh  2006  AS8206  MELLERUD    25m  1:42.37 

 
Heat 4 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
13  Clara Jonsson  2006  AD3406  FALKÖPING    25m  1:32.02 
26  Lisa Andersson  2005  AP1405  SK GÖTENE    25m  1:30.20 
57  Felicia Anderström  2004  BR2604  KUNGÄLV    25m  1:28.22 
60  Tilda Dohrner  2006  AV7606  KUNGÄLV    25m  1:30.17 
95  Alice Hedkrok  2004  BH5804  MELLERUD    25m  1:31.06 
62  Jennifer Törnqvist  2005  BJ4805  KUNGÄLV    25m  1:32.60 

 
Heat 5 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
54  Clara Axelsson  2005  BG9805  KUNGÄLV    25m  1:28.03 
25  Tove Öjersson  2005  AM1605  SK GÖTENE    25m  1:28.00 
149  Felicia Kvarnstedt  2005  AY2805  SKÖVDE SS    25m  1:26.47 
56  Emmy Dagberg  2005  BH3205  KUNGÄLV    25m  1:26.65 
15  Lisa Karlén  2005  AL4805  FALKÖPING    25m  1:28.03 
53  Ebba Honsberg  2004  BH7604  KUNGÄLV    25m  1:28.22 

 
Heat 6 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
207  Linnea Andersson  2003  AU1403  SK 1970    25m  1:25.32 
               
58  Linnéa Brüdigam  2005  BH0205  KUNGÄLV    25m  1:23.53 
55  Eila Johns  2004  BR1604  KUNGÄLV    25m  1:23.63 
208  Matilda Hörder  2004  AH5604  SK 1970    25m  1:23.74 
140  Alma Wallin  2005  AE1405  SKÖVDE SS    25m  1:25.69 

 
Heat 7 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
135  Mathilda Svensson  2003  AI8603  SKÖVDE SS    25m  1:21.86 
152  Ebba Jukic  2005  BF7205  SKÖVDE SS    25m  1:21.19 
210  Ella Westerlund  2004  AL6604  SK 1970    25m  1:19.39 
83  Ellen Kampe  2003  AP3803  MARIESTAD    25m  1:20.76 
Ida Johansson  2002  AE1602  FALKÖPING    25m  1:21.36 
147  Linnea Melin  2005  AX1605  SKÖVDE SS    25m  1:22.47 

 
Heat 8 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
10  Filippa Lind  2004  AB7204  FALKÖPING    25m  1:16.59 
12  Julia Jonsson  2004  AR5804  FALKÖPING    25m  1:14.44 
Emma Hansson  1998  AP1498  JÖNKÖPING    25m  1:09.58 
11  Francesca Clark  2001  BE1801  FALKÖPING    25m  1:11.07 
212  Matilda Hallman  2003  BF7403  SK 1970    25m  1:16.02 
209  Clara Sandberg  2004  AH6604  SK 1970    25m  1:17.33 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  04 november 2018 
Licensierad till: Simklubben Götene  Utskriftstid  08:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner