2019-11-12   18:17:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Leax Cup 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 9
Heatlista 
 
  Tävling  Leax Cup    Utskriftsdatum  04 november 2018   
  Tävlingsort  Falköping    Utskriftstid  08:48   
  Arrangör  Falköpings Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  04 november 2018         
 
 
 
Gren 9, 100m Bröstsim Damer A-C  Finaler (7) 
Heat 1 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
221  Belma Hrkic  2005    SKÖVDE SS    25m   
97  Tilda Mildh  2006  AS8206  MELLERUD    25m   
104  Alicia Löwenberg  2006  BJ0606  S 02    25m   
118  Nathalie Borén  2006  BS2806  S 02    25m   
               

 
Heat 2 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
177  Tove Johansson  2005    ÅSUNDEN    25m   
71  Hanna Halldorf  2006  BL5406  KUNGÄLV    25m  2:06.52 
214  Evelina Hallman  2006  AG8406  SK 1970    25m  1:57.45 
33  Hanna Martinsson  2006  AF5606  KARLSBORG    25m  2:03.75 
208  Matilda Hörder  2004  AH5604  SK 1970    25m  2:11.72 
217  Frida Alfredsson  2006  BS3206  SK 1970    25m   

 
Heat 3 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
100  Ruslana Hasselberg  2004  BZ8204  MELLERUD    50m  1:52.88 
17  Alice Maier  2005  BN1205  FALKÖPING    25m  1:50.80 
15  Lisa Karlén  2005  AL4805  FALKÖPING    25m  1:43.33 
55  Eila Johns  2004  BR1604  KUNGÄLV    25m  1:43.45 
               
               

 
Heat 4 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
84  Thyra Mellander  2003  AP2803  MARIESTAD    25m  1:40.38 
26  Lisa Andersson  2005  AP1405  SK GÖTENE    25m  1:39.87 
60  Tilda Dohrner  2006  AV7606  KUNGÄLV    25m  1:38.06 
139  Fanny Bergkvist  2004  AM8204  SKÖVDE SS    25m  1:38.54 
126  Emma Sunnerdahl  2006  BE0406  SKARA SS    25m  1:39.97 
210  Ella Westerlund  2004  AL6604  SK 1970    25m  1:42.48 

 
Heat 5 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
147  Linnea Melin  2005  AX1605  SKÖVDE SS    25m  1:37.77 
62  Jennifer Törnqvist  2005  BJ4805  KUNGÄLV    25m  1:36.74 
56  Emmy Dagberg  2005  BH3205  KUNGÄLV    25m  1:35.59 
83  Ellen Kampe  2003  AP3803  MARIESTAD    25m  1:35.70 
152  Ebba Jukic  2005  BF7205  SKÖVDE SS    25m  1:37.12 
178  Rebecka Söderberg  2004  AB0404  ÅSUNDEN    25m  1:37.84 

 
Heat 6 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
212  Matilda Hallman  2003  BF7403  SK 1970    25m  1:32.01 
57  Felicia Anderström  2004  BR2604  KUNGÄLV    25m  1:31.56 
12  Julia Jonsson  2004  AR5804  FALKÖPING    25m  1:28.06 
54  Clara Axelsson  2005  BG9805  KUNGÄLV    25m  1:31.34 
               
149  Felicia Kvarnstedt  2005  AY2805  SKÖVDE SS    25m  1:35.30 

 
Heat 7 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
135  Mathilda Svensson  2003  AI8603  SKÖVDE SS    25m  1:26.94 
11  Francesca Clark  2001  BE1801  FALKÖPING    25m  1:20.55 
Emma Hansson  1998  AP1498  JÖNKÖPING    25m  1:13.61 
Ida Johansson  2002  AE1602  FALKÖPING    25m  1:19.33 
10  Filippa Lind  2004  AB7204  FALKÖPING    25m  1:24.75 
209  Clara Sandberg  2004  AH6604  SK 1970    25m  1:27.61 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  04 november 2018 
Licensierad till: Simklubben Götene  Utskriftstid  08:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner