Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 73
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
25 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
11:50 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 73, 50m Frisim Herrar C |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
473 |
3 |
Alfred Lindberg |
2004 |
AX4304 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
37.44 |
198 |
4 |
Fabian Lövgren |
2005 |
AJ7305 |
SK GÖTENE |
|
25m |
36.08 |
294 |
5 |
Erik Isaksson |
2005 |
AD6505 |
KUNGÄLV |
|
25m |
36.28 |
683 |
6 |
Rickard Pihl |
2004 |
AT4104 |
ANGERED |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
512 |
1 |
Carl Martinsson |
2005 |
AR6305 |
VARBERG |
|
50m |
35.59 |
621 |
2 |
Hugo Bööck |
2004 |
AZ8504 |
FALKENBERG |
|
25m |
34.83 |
130 |
3 |
Wille Damber |
2005 |
AR1105 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.51 |
446 |
4 |
Philip Bråneke |
2004 |
AI6304 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
33.36 |
258 |
5 |
William Blixt |
2004 |
AT0904 |
KARLSBORG |
|
50m |
34.48 |
158 |
6 |
Hugo Sinclair |
2005 |
AV5305 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.66 |
143 |
7 |
Erik Ulvdal |
2005 |
AT8905 |
GÖTEBORG |
|
25m |
35.26 |
159 |
8 |
Willem Barkebo Jalmgård |
2005 |
AV3305 |
GÖTEBORG |
|
25m |
35.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
348 |
1 |
Nicolai Barinov |
2005 |
AP7705 |
RONNEBY SS |
|
25m |
33.02 |
124 |
2 |
Albert Lindroth |
2005 |
AK0705 |
GÖTEBORG |
|
25m |
31.68 |
431 |
3 |
Leon Larsson |
2005 |
AB6905 |
SK 1970 |
|
25m |
31.38 |
352 |
4 |
Oscar Löfdahl |
2004 |
AA0504 |
S 02 |
|
50m |
30.50 |
305 |
5 |
Linus Krohn |
2005 |
AS3505 |
KUNGÄLV |
|
25m |
30.72 |
448 |
6 |
Alvin Silow |
2005 |
AF0905 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
31.55 |
372 |
7 |
Zoobin Mohammadi |
2004 |
AP1104 |
S 02 |
|
25m |
32.34 |
120 |
8 |
Jack Gardiner |
2004 |
AR8904 |
GÖTEBORG |
|
50m |
33.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
645 |
1 |
Mads-Emil Rahlff |
2005 |
|
Lambertset |
|
25m |
30.40 |
323 |
2 |
William Bogren-Karlsson |
2005 |
AA4905 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
30.14 |
371 |
3 |
Roque Andersson Benedet |
2004 |
AP3104 |
S 02 |
|
25m |
30.11 |
542 |
4 |
Mircea Gabriel Hristodor |
2004 |
AT8904 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
29.75 |
609 |
5 |
Emil Storberg |
2004 |
AE8504 |
FALKENBERG |
|
25m |
29.86 |
504 |
6 |
Alvin Åkesson |
2005 |
AH4505 |
VARBERG |
|
25m |
30.13 |
496 |
7 |
Julius Andersson |
2005 |
AE9505 |
VARBERG |
|
25m |
30.18 |
373 |
8 |
Albin Rilby |
2004 |
AP7104 |
S 02 |
|
25m |
30.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
225 |
1 |
David Liu |
2004 |
AY4704 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
29.53 |
632 |
2 |
Erlend Damm-Johnsen |
2004 |
|
Lambertset |
|
25m |
29.08 |
205 |
3 |
Anton Hegmegi |
2005 |
AA2105 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
29.01 |
38 |
4 |
Tim Nageus |
2005 |
AB1505 |
ELFSBORG |
|
25m |
28.54 |
219 |
5 |
Victor Ekblad |
2004 |
AJ5304 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
28.99 |
403 |
6 |
Kevin Chen |
2004 |
AZ2504 |
S 02 |
|
25m |
29.02 |
525 |
7 |
Sebastian Florez |
2004 |
AH8504 |
HVETLANDA |
|
50m |
29.16 |
357 |
8 |
Hampus Klebom |
2004 |
AC4504 |
S 02 |
|
25m |
29.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
492 |
1 |
Kailan Jimenez |
2005 |
AE4505 |
VARBERG |
|
25m |
28.44 |
641 |
2 |
Kasper M. Laskemoen |
2004 |
|
Lambertset |
|
25m |
27.79 |
238 |
3 |
Hugo Fransson |
2005 |
AA4105 |
KALMAR SS |
|
25m |
27.44 |
608 |
4 |
Alexander Mcadam |
2004 |
AE7504 |
FALKENBERG |
|
25m |
26.41 |
484 |
5 |
Malte Almqvist |
2004 |
AB9904 |
VARBERG |
|
25m |
27.26 |
327 |
6 |
Levente Nagy |
2005 |
AD1105 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
27.67 |
223 |
7 |
Leopold Grinnemo |
2005 |
AG9105 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
28.31 |
218 |
8 |
Max Grubesic |
2004 |
AH8104 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
28.52 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
25 november 2018 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
11:50 |
|