2019-09-21   11:55:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 4x100m IM Damer C-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
183  Göteborg Sim Lag 1  2004  GÖTEBORG    25 m  4:50.21   
417  S02 Lag 1  2004  S 02    25 m  4:57.83   
661  Kolbotn IL J1 Jr  Kolbotn IL    25 m  5:00.00   
74  Simklubben Elfsborg  2005  ELFSBORG    25 m  5:05.77   
418  S02 Lag 2  2004  S 02    25 m  5:14.29   
516  Föreningen Varbergs Sim  2004  VARBERG    25 m  5:15.75   
75  Simklubben Elfsborg Lag 2  2004  ELFSBORG    25 m  5:19.60   
184  Göteborg Sim Lag 2  2004  GÖTEBORG    25 m  5:24.35   
419  S02 Lag 3  2005  S 02    25 m  5:35.80   
10  185  Göteborg Sim Lag 3  2004  GÖTEBORG    25 m  5:39.29   
11  517  Föreningen Varbergs Sim Lag 2  2004  VARBERG    25 m  5:41.93   
12  186  Göteborg Sim Lag 4  2004  GÖTEBORG    25 m  5:58.84   
13  349  Ronneby Simsällskap  2004  RONNEBY SS    25 m  6:06.29   
14  187  Göteborg Sim Lag 5  2004  GÖTEBORG    25 m  6:11.99   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  23 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  12:19 
 
2_S
Gren 2, 4x100m IM Herrar C-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
417  S02 Lag 1  2004  S 02    25 m  5:08.81   
76  Simklubben Elfsborg  2004  ELFSBORG    25 m  5:14.26   
193  Göteborg Sim Lag 1  2005  GÖTEBORG    25 m  5:45.25   
184  Göteborg Sim Lag 2  2004  GÖTEBORG    25 m  6:17.60   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  23 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  12:19 
 
3_S
Gren 3, 4x100m IM Damer A-B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
188  Göteborg Sim Lag 1  2001  GÖTEBORG    25 m  4:37.19   
661  Kolbotn IL J1 Jr  Kolbotn IL    25 m  4:50.00   
416  S02 Lag 1  2000  S 02    25 m  4:51.72   
189  Göteborg Sim Lag 2  1994  GÖTEBORG    25 m  4:51.84   
543  Växjö Simsällskap  2002  VÄXJÖ SS    25 m  4:57.47   
190  Göteborg Sim Lag 3  1993  GÖTEBORG    25 m  5:09.82   
317  Kungälvs Damer  2003  KUNGÄLV    25 m  5:28.93   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  23 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  12:19 
 
4_S
Gren 4, 4x100m IM Herrar A-B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
78  Simklubben Elfsborg  1999  ELFSBORG    25 m  4:02.16   
314  Kungälvs Herrar 1  1992  KUNGÄLV    25 m  4:04.60   
543  Växjö Simsällskap  2002  VÄXJÖ SS    25 m  4:28.11   
420  S02 Lag 1  2003  S 02    25 m  4:28.30   
194  Göteborg Sim Lag 1  1995  GÖTEBORG    25 m  4:31.56   
691  S02 Lag 2  S 02    25 m  4:33.22  EFT 
318  Kungälvs Herrar 2  1998  KUNGÄLV    25 m  5:08.51   
195  Göteborg Sim Lag 2  2000  GÖTEBORG    25 m  5:42.49   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  23 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  12:19 
 
5_S
Gren 5, 100m Medley Damer D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
63  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  1:15.68   
657  Solhjell Johansen Kine  2006  Kolbotn IL    25 m  1:16.35   
20  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  1:16.51   
493  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  1:18.50   
68  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  25 m  1:21.47   
347  Andersson Julia  2007  RONNEBY SS  AH2407  25 m  1:21.54   
498  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  1:22.52   
658  Kjellberg Josefin  2006  Kolbotn IL    25 m  1:22.88   
123  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  1:24.44   
10  396  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  25 m  1:24.63   
11  382  Sillerström Saga  2006  S 02  AO2606  25 m  1:25.12   
12  389  Avdic Sara  2006  S 02  AY0806  25 m  1:25.40   
13  340  Andersson Alina  2007  NÄSSJÖ  AI5607  25 m  1:26.34   
14  338  Jansson Ella  2007  NÄSSJÖ  AA5607  25 m  1:27.19   
15  339  Persson Sjölander My  2007  NÄSSJÖ  AD9407  25 m  1:29.67   
16  381  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  25 m  1:29.92   
17  70  Fredriksson Edith  2007  ELFSBORG  AJ7407  25 m  1:31.10   
18  61  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  1:31.11   
19  134  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  25 m  1:33.40   
20  271  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  1:33.93   
21  500  Josefson Ingrid  2007  VARBERG  AA7607  25 m  1:34.94   
22  345  Olofsson Alma  2007  RONNEBY SS  AF7607  25 m  1:35.77   
23  342  Gunnarsson Alva  2006  RONNEBY SS  AG2806  25 m  1:37.39   
24  514  Lidén Lovisa  2006  VARBERG  BH0206  25 m  1:41.23   
25  72  Hansson Clara  2009  ELFSBORG  AA1609  25 m  1:41.25   
26  166  Ek Livia  2007  GÖTEBORG  BF1807  25 m  1:42.22   
27  152  Hamrin Tilde  2006  GÖTEBORG  BK2606  25 m  1:42.50   
28  150  Johannesson Elin  2007  GÖTEBORG  AX3607  25 m  1:43.26   
29  151  Johannesson Tuva  2007  GÖTEBORG  AX7607  25 m  1:44.31   
30  149  Abasi Ava  2006  GÖTEBORG  BJ2606  25 m  1:45.62   
31  117  Mellegård Fastén Alma  2006  GÖTEBORG  AM2406  25 m  1:46.93   
32  133  Morelli Agnes  2006  GÖTEBORG  BA2406  25 m  1:47.71   
33  167  Stucinskas Beatrice  2007  GÖTEBORG  BG4207  25 m  1:53.80   
34  163  Nilsson Ingrid  2006  GÖTEBORG  BQ3606  25 m  1:56.89   
35  79  Pusceddo Francesca  2006  GÖTEBORG    25 m     
36  156  Tikotska Sofia  2007  GÖTEBORG  AZ6207  25 m     
37  168  Almqvist Lo  2007  GÖTEBORG  AP8307  25 m     
38  177  Keen Isabelle  2008  GÖTEBORG  AY2008  25 m     
39  257  Martinsson Hanna  2006  KARLSBORG  AF5606  25 m     
40  395  Holmqvist Selma  2007  S 02  AX2807  25 m     
41  693  Karlsson Maja  2006  S77  AA2206  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  23 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  12:19 
 
6_S
Gren 6, 100m Medley Herrar D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
53  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  1:19.47   
499  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  1:22.72   
295  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  AD8106  25 m  1:24.67   
296  Tjernström Svante  2007  KUNGÄLV  AA4907  25 m  1:24.71   
140  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  25 m  1:26.15   
138  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  25 m  1:26.32   
122  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  1:26.33   
275  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  1:27.57   
386  Zhu Charlie  2006  S 02  AM1306  25 m  1:30.72   
10  380  Shafie Jonas  2006  S 02  AF6906  25 m  1:32.17   
11  274  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  1:32.63   
12  387  Pettersson Enzo  2006  S 02  AM9106  25 m  1:33.17   
13  147  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  25 m  1:35.06   
14  276  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  1:35.68   
15  280  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  1:37.71   
16  394  Beybutov Arda  2008  S 02  AF7508  25 m  1:37.88  EFT 
17  515  Gesterling Alvin  2006  VARBERG  AR5706  25 m  1:40.91   
18  391  Hernandez Mio  2007  S 02  AK3507  25 m  1:43.42  EFT 
19  309  Framme Linus  2008  KUNGÄLV  AG1308  25 m  1:44.15   
20  148  de Jonge Viktor  2007  GÖTEBORG  AK1507  25 m  1:45.03   
21  62  Hansson Philip  2007  ELFSBORG  AB6507  25 m  1:52.48   
22  42  Klebom Elias  2007  ELFSBORG  AA3107  25 m     
23  69  Engström Lukas  2007  ELFSBORG  AC8707  25 m     
24  146  Rudolfsson Victor  2007  GÖTEBORG  AK4507  25 m     
25  161  Lindén Calvin  2007  GÖTEBORG  AL7707  25 m     
26  162  Bober Jakub  2007  GÖTEBORG  AM2907  25 m     
27  164  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  25 m     
28  171  Calek Christopher  2009  GÖTEBORG  AF6109  25 m     
29  172  Högstedt Jakob  2009  GÖTEBORG  AF7309  25 m     
30  174  Engberg Karl  2008  GÖTEBORG  AM5308  25 m     
31  181  Sjöström Harry  2006  GÖTEBORG  AW1906  25 m     
32  182  Andersson Phoenix  2007  GÖTEBORG  AR3107  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  23 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  12:19 
 
7_S
Gren 7, 100m Medley Damer C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
94  Hopmark Sara  2004  GÖTEBORG  AJ7204  25 m  1:10.62   
Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  1:11.90   
114  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  1:12.01   
107  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  1:12.07   
368  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  1:12.61   
662  Nguyen Celina  2005  Kolbotn IL    25 m  1:12.67   
659  Kjellberg Olivia  2004  Kolbotn IL    25 m  1:13.26   
367  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  1:14.02   
375  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  1:14.12   
10  106  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  1:15.51   
11  113  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  1:15.72   
12  535  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  25 m  1:16.48   
13  490  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  1:16.86   
14  377  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  25 m  1:17.36   
15  370  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  1:17.65   
16  29  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  1:18.15   
17  378  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  1:18.18   
18  55  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  1:19.56   
19  667  Sørlie Matilde  2004  Kolbotn IL    25 m  1:20.26   
20  397  Dittmer Elsa  2005  S 02  BR3805  25 m  1:21.10   
21  497  Engström Emmi  2005  VARBERG  AL3605  25 m  1:21.11   
22  129  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  25 m  1:21.35   
23  379  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  1:21.48   
24  291  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  1:22.04   
25  125  Sjöberg Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  25 m  1:23.45   
26  301  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  25 m  1:23.53   
27  369  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  25 m  1:23.80   
28  98  Zhirkova Polina  2004  GÖTEBORG  AN4204  25 m  1:24.74  EFT 
29  511  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  1:24.88   
30  136  Hahne Selma  2004  GÖTEBORG  BU5604  25 m  1:24.94   
31  102  Eklund Elma  2005  GÖTEBORG  AG5205  25 m  1:25.17   
32  509  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  25 m  1:25.80   
33  297  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  1:28.03   
34  101  Mattisson Amalia  2004  GÖTEBORG  AQ7804  25 m  1:28.06   
35  300  Anderström Felicia  2004  KUNGÄLV  BR2604  25 m  1:28.22   
36  272  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  1:28.58   
37  494  Balslev Maria  2004  VARBERG  AZ7204  25 m  1:28.73   
38  142  Nyström Charlize  2005  GÖTEBORG  BN7405  25 m  1:29.08   
39  110  Rask Klara  2005  GÖTEBORG  AL9405  25 m  1:30.43   
40  119  Karlsson Nadja  2004  GÖTEBORG  BK8404  25 m  1:31.50   
41  343  Kroon Alice  2004  RONNEBY SS  BI6404  25 m  1:31.59   
42  269  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  25 m  1:31.70   
43  267  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  1:32.07   
44  118  Liu Evelina  2004  GÖTEBORG  BK7404  25 m  1:33.00   
45  141  Cederbrandt Cornelia  2005  GÖTEBORG  BB5406  25 m  1:34.09   
46  259  Vendel Gunnarsson Sara  2005  KARLSBORG  BD7805  25 m  1:34.71   
47  112  Yaghobi Aramis  2004  GÖTEBORG  BD0204  25 m  1:36.20   
48  121  Asterling Linda  2005  GÖTEBORG  AY3205  25 m  1:37.30   
49  145  Consil Paloma  2004  GÖTEBORG  BX7804  25 m  1:37.85   
50  279  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  25 m  1:38.73   
51  277  Ovise Gaëlle  2005  KUNGSBACKA  BK7205  25 m  1:38.74   
52  153  Högstedt Sara  2005  GÖTEBORG  BR7605  25 m  1:39.86   
53  160  Nedholm Emma  2005  GÖTEBORG  BS7205  25 m  1:40.44   
54  139  Holmsen Lina  2005  GÖTEBORG  BL8205  25 m  1:43.67   
55  135  Simonson Louise  2005  GÖTEBORG  BK7405  25 m     
56  137  Lindblad Ruth  2004  GÖTEBORG  BU6604  25 m     
57  157  Ljungberg Amanda  2005  GÖTEBORG  BS1205  25 m     
58  178  Göransson Emgård Ella  2005  GÖTEBORG  BW2205  25 m     
59  179  L Baudone Ella  2005  GÖTEBORG  BW2605  25 m     
60  180  Ehn Anna Clara  2005  GÖTEBORG  BW2405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  23 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  12:19 
 
8_S
Gren 8, 100m Medley Herrar C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
403  Chen Kevin  2004  S 02  AZ2504  25 m  1:11.47   
491  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  1:12.38   
542  Hristodor Mircea Gabriel  2004  VÄXJÖ SS  AT8904  25 m  1:13.41   
30  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  1:14.75   
357  Klebom Hampus  2004  S 02  AC4504  25 m  1:14.97   
371  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  1:18.22   
305  Krohn Linus  2005  KUNGÄLV  AS3505  25 m  1:19.11   
508  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  1:21.37   
372  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  AP1104  25 m  1:24.87   
10  124  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  25 m  1:26.45   
11  348  Barinov Nicolai  2005  RONNEBY SS  AP7705  25 m  1:29.67   
12  143  Ulvdal Erik  2005  GÖTEBORG  AT8905  25 m  1:29.94   
13  258  Blixt William  2004  KARLSBORG  AT0904  25 m  1:34.74   
14  130  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  AR1105  25 m  1:44.79   
15  158  Sinclair Hugo  2005  GÖTEBORG  AV5305  25 m     
16  159  Barkebo Jalmgård Willem  2005  GÖTEBORG  AV3305  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  23 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  12:19 
 
9_S
Gren 9, 100m Medley Damer B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
660  Næss Kjølholdt Erikka  2002  Kolbotn IL    25 m  1:07.95   
356  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  1:09.19   
334  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ  AA9203  25 m  1:11.27   
652  Dybvig Andersen Line  2002  Kolbotn IL    25 m  1:11.36   
86  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  25 m  1:11.77   
290  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  1:12.21   
90  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  1:12.82   
664  Rød Andrea  2002  Kolbotn IL    25 m  1:13.53   
651  Alnes Aleksandra  2003  Kolbotn IL    25 m  1:13.90   
10  255  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  25 m  1:14.60   
11  335  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  1:14.79   
12  532  Bodsjö Sanna  2003  VÄXJÖ SS  AD6203  25 m  1:15.20   
13  374  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  25 m  1:15.76   
14  360  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  25 m  1:15.89   
15  366  Edvardsson Maja  2003  S 02  BH2603  25 m  1:15.90   
16  663  Furu Rustad Tuva  2002  Kolbotn IL    25 m  1:16.20   
17  541  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  25 m  1:16.38   
18  103  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  BO5602  25 m  1:17.06   
19  33  Esborn Emilia  2003  ELFSBORG  AP7403  25 m  1:17.48   
20  537  Arthursson Tilda  2003  VÄXJÖ SS  BD7603  25 m  1:18.39   
21  346  Knutsson Disa  2002  RONNEBY SS  BV7802  25 m  1:19.28   
22  336  Jansson Thea  2003  NÄSSJÖ  AO1603  25 m  1:19.37   
23  99  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  25 m  1:19.41   
24  127  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  25 m  1:19.85   
25  690  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  1:20.64  EFT 
26  344  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  1:22.29   
27  51  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  1:25.47   
28  97  Jökulsdottir Anna Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  25 m  1:26.24   
29  88  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  25 m  1:30.08   
30  105  Berlin Viola  2002  GÖTEBORG  BO9602  25 m  1:38.75   
31  104  Johansson Liv  2002  GÖTEBORG  BO0802  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  23 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  12:19 
 
10_S
Gren 10, 100m Medley Herrar B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
534  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  25 m  1:04.05   
354  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  1:04.56   
539  Eriksson Alvin  2003  VÄXJÖ SS  AQ3703  25 m  1:06.04   
351  Sjöström Oscar  2003  S 02  AA2103  25 m  1:06.96   
359  Emanuelsson Noah  2003  S 02  AI8703  25 m  1:07.27   
655  Dragland Oliver  2002  Kolbotn IL    25 m  1:07.42   
533  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  25 m  1:08.99   
536  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  25 m  1:09.03   
365  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  25 m  1:09.51   
10  361  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  25 m  1:09.56   
11  341  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  1:10.37   
12  353  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  1:11.10   
13  489  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  25 m  1:11.31   
14  540  Hallum Ludvig  2003  VÄXJÖ SS  AQ6903  25 m  1:11.56   
15  109  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  25 m  1:11.76   
16  364  Bohlin Noel  2003  S 02  AM4903  25 m  1:12.11   
17  506  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  25 m  1:14.74   
18  668  Årnes Isak  2003  Kolbotn IL    25 m  1:15.40   
19  558  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  25 m  1:15.66   
20  293  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  25 m  1:15.95   
21  111  Mellegård Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  25 m  1:17.58   
22  256  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  25 m  1:26.63   
23  560  Shebalin Daniel  2002  ÄLMHULT  AT2102  25 m  1:29.05   
24  358  Zasowski Philip  2002  S 02  AM5302  25 m  1:29.56   
25  126  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  25 m  1:32.93   
26  128  Rättgård August  2003  GÖTEBORG  AY8303  25 m  1:34.26   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  23 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  12:19 
 
11_S
Gren 11, 100m Medley Damer A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
154  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  25 m  1:06.33   
87  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  1:08.04   
480  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  1:08.63   
350  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:10.88   
89  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  1:11.38   
653  Bjørnstad Hedda  2001  Kolbotn IL    25 m  1:11.40   
80  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  25 m  1:11.94   
681  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  1:13.03   
665  Meinert Rød Kristine  2001  Kolbotn IL    25 m  1:13.49   
10  478  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:13.77   
11  91  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  25 m  1:15.31   
12  262  Broner Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  1:15.94   
13  Lange Sandra  1999  ALVESTA SS  AK0699  25 m  1:16.53   
14  81  Ramallo Solveig  1993  GÖTEBORG  BX2693  25 m  1:16.57   
15  85  Thonander Felicia  2001  GÖTEBORG  AC8801  25 m  1:16.78   
16  266  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  25 m  1:20.60   
17  264  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  25 m  1:27.93   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  23 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  12:19 
 
12_S
Gren 12, 100m Medley Herrar A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
260  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  57.41   
284  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  58.48   
283  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  59.37   
Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  25 m  1:01.52   
261  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  1:02.46   
100  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  1:04.28   
282  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  1:04.47   
13  Sjöström Viktor  2001  ELFSBORG  AB2101  25 m  1:05.09   
82  Tangvald Måns  1995  GÖTEBORG  AN3595  25 m  1:07.55   
10  93  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  1:07.97   
11  289  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  1:08.74   
12  263  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  25 m  1:12.08   
13  557  Wiloboken Johan  1999  ÄLMHULT  AM1799  25 m  1:15.47   
14  92  Jigrup Eric  2000  GÖTEBORG  AU7700  25 m  1:17.91   
15  25  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  1:22.54   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  23 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  12:19 
 
13_S
Gren 13, 50m Fjärilsim Herrar A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
284  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  50 m  24.96   
481  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  25.21   
454  Thomée Lucas  1993  SKK  AE3193  25 m  26.07   
288  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  26.29   
Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  25 m  26.33   
283  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  26.34   
260  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  26.51   
234  Svensson Garri  2000  KALMAR SS  AL4300  25 m  26.56   
545  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  26.83   
10  282  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  26.87   
11  11  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  27.07   
12  14  Albringer Adam  1999  ELFSBORG  AH8999  25 m  27.28   
13  12  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  27.45   
14  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  27.49   
15  19  Holmdahl Linus  2001  ELFSBORG  AE4101  25 m  27.57   
16  261  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  27.63   
17  202  Hegmegi Oscar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  27.83   
18  565  Jörgensen Pontus  1994  ÄNGELHOLM  AB9794  25 m  27.95   
19  93  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  27.97   
20  289  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  28.14   
21  244  Arvidsson Anton  2000  KALMAR SS  AV6500  50 m  28.18   
22  441  Svensson Anton  2001  SKÖVDE SS  AR6701  25 m  28.23   
23  10  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  28.25   
24  231  Raunio Frank  2000  KALMAR SS  AA3700  25 m  28.42   
25  554  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  25 m  28.47   
26  15  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  50 m  28.63   
27  25  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  28.71   
28  236  Loo Alexander  2001  KALMAR SS  AH7501  25 m  29.07   
29  82  Tangvald Måns  1995  GÖTEBORG  AN3595  25 m  29.48   
30  100  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  29.51   
31  547  Söderqvist Adam  2000  ÅKERSBERGA  AF9100  50 m  29.58   
32  678  Kvarv Kevin  2001  Moss SK    25 m  29.59   
33  333  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  25 m  29.67   
34  263  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  25 m  29.72   
35  479  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m  29.94   
36  246  Pap Henrik  2001  KALMAR SS  AU5701  25 m  30.48   
37  240  Johansson Arvid  2001  KALMAR SS  AQ8501  25 m  30.73   
38  Hyvönen Elias  2000  ELFSBORG  AA7700  25 m  30.81   
39  556  Nilsson Johan  2001  ÄLMHULT  AC4501  25 m  30.91   
40  557  Wiloboken Johan  1999  ÄLMHULT  AM1799  25 m  31.42   
41  237  Sunnerborn Pontus  2000  KALMAR SS  AM7900  50 m  32.82   
42  92  Jigrup Eric  2000  GÖTEBORG  AU7700  50 m  33.01   
43  459  Haider Anton  2001  UPPLANDS-B  AJ8501  25 m  35.08   
44  568  Hancorn Gustav  2000  SS04  BA5500  25 m     
45  670  Paraian Philip  2001  KANAANS SS  AY2901  25 m     
46  671  Jovanovic Mihailo  2000  SK NEPTUN  AZ4700  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
14_S
Gren 14, 200m Frisim Damer A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
232  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  2:04.28   
154  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  25 m  2:04.88   
87  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  2:09.06   
18  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  2:11.49   
80  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  50 m  2:12.59   
574  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  2:14.12   
89  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  2:14.76   
665  Meinert Rød Kristine  2001  Kolbotn IL    25 m  2:15.15   
200  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  2:16.18   
10  569  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  2:16.56   
11  480  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  2:16.59   
12  Åstrand Julia  1999  ALVESTA SS  AT7499  25 m  2:17.12   
13  91  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  50 m  2:17.55   
14  85  Thonander Felicia  2001  GÖTEBORG  AC8801  25 m  2:17.66   
15  265  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  25 m  2:18.46   
16  204  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  2:19.40   
17  212  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  25 m  2:19.90   
18  262  Broner Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  2:22.38   
19  653  Bjørnstad Hedda  2001  Kolbotn IL    25 m  2:22.68   
20  478  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  2:22.72   
21  266  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  25 m  2:22.75   
22  81  Ramallo Solveig  1993  GÖTEBORG  BX2693  25 m  2:22.84   
23  233  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR SS  AH7601  25 m  2:25.39   
24  26  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  25 m  2:25.51   
25  247  Hofer Anna  2000  KALMAR SS  BQ4600  25 m  2:25.65  RES 
26  427  Emardson Alva  2001  SK 1970  BP6401  25 m  2:32.21  RES 
27  544  Häggblad Ylwali  2000  ÅKERSBERGA  AB2600  25 m  2:33.30  RES 
28  17  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  2:33.52  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
15_S
Gren 15, 50m Fjärilsim Herrar B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
211  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  27.39   
552  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  25 m  27.57   
442  Partanen Dennis  2003  SKÖVDE SS  AI5703  25 m  27.89   
534  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  25 m  28.14   
613  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  28.33   
250  Turkowitch Philip  2003  KALMAR SS  AY0703  50 m  28.37   
354  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  28.74   
666  Skare Adam  2003  Kolbotn IL    25 m  28.93   
536  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  25 m  29.14   
10  423  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m  29.43   
11  359  Emanuelsson Noah  2003  S 02  AI8703  25 m  29.47   
12  358  Zasowski Philip  2002  S 02  AM5302  25 m  29.48   
13  203  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  50 m  29.54   
14  109  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  25 m  29.57   
15  440  Hagedorn-Novik Peter  2002  SKÖVDE SS  AK2902  25 m  29.59   
16  489  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  25 m  29.81   
17  361  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  25 m  29.88   
18  242  Lingström Carl  2002  KALMAR SS  AN7902  25 m  29.89   
19  341  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  29.91   
20  506  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  50 m  29.98   
21  546  Kjellberg David  2003  ÅKERSBERGA  AA4103  25 m  30.20   
22  551  Wikner Hampus  2002  ÅKERSBERGA  AD3502  25 m  30.20   
23  365  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  25 m  30.72   
24  461  Hakeskytt Lukas  2003  UPPLANDS-B  AD2503  25 m  30.93   
25  560  Shebalin Daniel  2002  ÄLMHULT  AT2102  25 m  31.02   
26  251  Ericksson Tim  2002  KALMAR SS  AZ3502  50 m  31.36   
27  539  Eriksson Alvin  2003  VÄXJÖ SS  AQ3703  25 m  31.36   
28  668  Årnes Isak  2003  Kolbotn IL    25 m  31.54   
29  351  Sjöström Oscar  2003  S 02  AA2103  25 m  31.64   
30  550  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  25 m  31.67   
31  208  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  31.73   
32  355  Vari Lorand  2002  S 02  AK7502  50 m  31.82   
33  111  Mellegård Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  25 m  31.94   
34  364  Bohlin Noel  2003  S 02  AM4903  25 m  32.02   
35  445  Johansson Ludvig  2003  SKÖVDE SS  AM9903  50 m  32.03   
36  523  Gildert Linus  2003  HVETLANDA  AH8303  25 m  32.25   
37  126  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  25 m  32.64   
38  353  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  32.70   
39  655  Dragland Oliver  2002  Kolbotn IL    25 m  32.83   
40  248  Asplund Elliot  2003  KALMAR SS  AR6703  25 m  33.01   
41  555  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  33.07   
42  293  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  25 m  33.46   
43  540  Hallum Ludvig  2003  VÄXJÖ SS  AQ6903  25 m  33.49   
44  677  Pettersen Henrik  2002  Moss SK    25 m  33.82   
45  249  Asplund Ludvig  2003  KALMAR SS  AR5703  25 m  34.77   
46  529  Salehzadeh Filip  2002  HVETLANDA  AY2902  25 m  35.49   
47  649  Solhøy Sondre  2003  Lambertset    25 m  35.76   
48  256  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  25 m  35.83   
49  558  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  25 m  35.91   
50  607  Curlow Emil  2002  FALKENBERG  AO7902  25 m  35.94   
51  32  Figas Jesper  2003  ELFSBORG  AH5303  25 m  36.15   
52  439  Helgesson Isak  2003  SKÖVDE SS  AF0103  50 m  36.48   
53  451  Hassel Simon  2003  SKÖVDE SS  AX6303  25 m  37.63   
54  108  Arnell Gustav  2003  GÖTEBORG  AR0703  50 m  38.45   
55  128  Rättgård August  2003  GÖTEBORG  AY8303  25 m  38.95   
56  465  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  40.35   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
16_S
Gren 16, 200m Frisim Damer B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
548  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  2:10.03   
23  Thid Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m  2:10.21   
356  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  2:12.00   
86  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  25 m  2:13.94   
571  Ström Emilia  2002  UDDEVALLA  AD0602  25 m  2:14.73   
90  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  2:15.33   
290  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  2:16.25   
483  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  2:16.57   
660  Næss Kjølholdt Erikka  2002  Kolbotn IL    25 m  2:16.68   
10  213  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  25 m  2:17.28   
11  522  Hedqvist Jazmina  2002  HVETLANDA  AQ5402  25 m  2:17.62   
12  679  Stadaas Sofie  2002  Moss SK    25 m  2:18.00   
13  222  Danielsson Victoria  2002  JÖNKÖPING  BP6802  25 m  2:18.14   
14  334  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ  AA9203  25 m  2:18.24   
15  482  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  2:18.25   
16  664  Rød Andrea  2002  Kolbotn IL    25 m  2:18.32   
17  366  Edvardsson Maja  2003  S 02  BH2603  25 m  2:18.80   
18  96  Holmdahl Ebba  2003  GÖTEBORG  BA2203  25 m  2:19.67   
19  488  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  50 m  2:19.75   
20  206  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  2:20.50   
21  88  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  25 m  2:22.66   
22  520  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  25 m  2:22.79   
23  432  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  25 m  2:22.99   
24  335  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  2:24.89   
25  239  Karlsson Leia  2002  KALMAR SS  AR2202  25 m  2:25.18  RES 
26  532  Bodsjö Sanna  2003  VÄXJÖ SS  AD6203  25 m  2:25.67  RES 
27  103  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  BO5602  25 m  2:26.07  RES 
28  541  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  25 m  2:26.18  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
17_S
Gren 17, 50m Fjärilsim Herrar D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
648  Solhøy Mikkel  2006  Lambertset    25 m  34.40   
499  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  36.17   
642  Munro-Omdahl Phillip  2006  Lambertset    25 m  37.08   
513  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  25 m  38.25   
66  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m  38.29   
122  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  39.31   
138  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  25 m  39.41   
147  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  25 m  39.43   
140  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  25 m  39.57   
10  310  Wigstrand Axel  2008  KUNGÄLV  AH3908  25 m  39.96   
11  276  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  40.03   
12  161  Lindén Calvin  2007  GÖTEBORG  AL7707  25 m  40.41   
13  275  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  42.40   
14  380  Shafie Jonas  2006  S 02  AF6906  25 m  43.42   
15  164  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  25 m  43.44   
16  391  Hernandez Mio  2007  S 02  AK3507  25 m  44.16   
17  466  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  44.69   
18  383  Mohammadi Robin  2007  S 02  AC3907  25 m  45.57   
19  386  Zhu Charlie  2006  S 02  AM1306  25 m  45.84   
20  387  Pettersson Enzo  2006  S 02  AM9106  25 m  46.00   
21  274  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  46.14   
22  470  Svensson Axel  2006  UPPLANDS-B  AG1306  25 m  47.25   
23  69  Engström Lukas  2007  ELFSBORG  AC8707  25 m  47.45   
24  309  Framme Linus  2008  KUNGÄLV  AG1308  25 m  47.73   
25  162  Bober Jakub  2007  GÖTEBORG  AM2907  50 m  48.92   
26  62  Hansson Philip  2007  ELFSBORG  AB6507  25 m  51.52   
27  394  Beybutov Arda  2008  S 02  AF7508  25 m  52.99   
28  270  Johnsson Viggo  2006  KUNGSBACKA  AF4506  25 m  54.06   
29  311  Holmén Josef  2007  KUNGÄLV  AN2107  25 m  54.54   
30  42  Klebom Elias  2007  ELFSBORG  AA3107  50 m  56.12   
31  148  de Jonge Viktor  2007  GÖTEBORG  AK1507  25 m  57.05   
32  171  Calek Christopher  2009  GÖTEBORG  AF6109  50 m  1:00.54   
33  169  Feng Hans  2008  GÖTEBORG  AK4708  25 m     
34  170  Smith Axel  2006  GÖTEBORG  AV5306  25 m     
35  172  Högstedt Jakob  2009  GÖTEBORG  AF7309  25 m     
36  313  Ekdala Axel  2007  KUNGÄLV  AO7907  25 m     
37  467  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m     
38  515  Gesterling Alvin  2006  VARBERG  AR5706  25 m     
39  686  Jerling Walter  2007  S 02  AP6507  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
18_S
Gren 18, 200m Frisim Damer D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
595  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  2:22.05   
34  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  2:26.20   
48  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  2:28.85   
63  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  2:29.97   
20  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  2:30.48   
647  Matoe Singsaas Isebel  2006  Lambertset    25 m  2:33.62   
631  Bogacz Maria  2006  Lambertset    25 m  2:35.90   
650  Eline Wilhelmsen Iben  2006  Lambertset    25 m  2:36.48   
658  Kjellberg Josefin  2006  Kolbotn IL    25 m  2:37.52   
10  602  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  2:38.08   
11  52  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  2:38.30   
12  633  Devik Maja  2006  Lambertset    25 m  2:38.60   
13  382  Sillerström Saga  2006  S 02  AO2606  25 m  2:39.57   
14  123  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  2:39.58   
15  498  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  2:40.59   
16  646  Røhne Albertine  2006  Lambertset    25 m  2:40.70   
17  618  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  2:41.08   
18  598  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  2:41.76   
19  273  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  50 m  2:42.74   
20  134  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  25 m  2:44.25   
21  493  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  2:45.42   
22  600  Ryrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  2:46.55   
23  629  Tomine Vårli Angell Anna  2006  Lambertset    25 m  2:46.87   
24  389  Avdic Sara  2006  S 02  AY0806  25 m  2:47.56   
25  330  Kovacs Boglarka  2006  LJUNGBY SS  AT4806  25 m  2:48.24  RES 
26  436  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  25 m  2:49.57  RES 
27  68  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  50 m  2:49.88  RES 
28  73  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  2:51.33  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
19_S
Gren 19, 50m Fjärilsim Herrar C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
608  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  50 m  28.70   
224  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  25 m  29.23   
491  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  29.23   
403  Chen Kevin  2004  S 02  AZ2504  25 m  29.28   
484  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  29.60   
327  Nagy Levente  2005  LJUNGBY SS  AD1105  25 m  30.69   
219  Ekblad Victor  2004  JÖNKÖPING  AJ5304  25 m  31.02   
632  Damm-Johnsen Erlend  2004  Lambertset    25 m  31.19   
485  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  31.42   
10  218  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  50 m  31.70   
11  205  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  50 m  31.80   
12  542  Hristodor Mircea Gabriel  2004  VÄXJÖ SS  AT8904  25 m  31.95   
13  223  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  50 m  32.22   
14  609  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  25 m  32.33   
15  504  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  25 m  32.45   
16  641  M. Laskemoen Kasper  2004  Lambertset    25 m  32.46   
17  525  Florez Sebastian  2004  HVETLANDA  AH8504  50 m  32.90   
18  225  Liu David  2004  JÖNKÖPING  AY4704  50 m  32.91   
19  238  Fransson Hugo  2005  KALMAR SS  AA4105  25 m  32.92   
20  585  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m  32.92   
21  50  Good Christoffer  2004  ELFSBORG  AL6904  25 m  33.03   
22  492  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  33.24   
23  433  Hedendahl Milton  2005  SK 1970  AC5305  25 m  33.60   
24  357  Klebom Hampus  2004  S 02  AC4504  25 m  33.63   
25  305  Krohn Linus  2005  KUNGÄLV  AS3505  25 m  33.81   
26  252  Ericksson Linus  2004  KALMAR SS  AX0104  25 m  33.96   
27  323  Bogren-Karlsson William  2005  LJUNGBY SS  AA4905  25 m  34.12   
28  30  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  50 m  34.14   
29  508  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  34.19   
30  54  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  50 m  34.43   
31  496  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  34.71   
32  430  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  34.75   
33  214  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  25 m  35.56   
34  373  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  25 m  35.99   
35  645  Rahlff Mads-Emil  2005  Lambertset    25 m  36.24   
36  448  Silow Alvin  2005  SKÖVDE SS  AF0905  25 m  36.29   
37  376  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  25 m  36.65   
38  124  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  25 m  36.72   
39  372  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  AP1104  50 m  36.86   
40  621  Bööck Hugo  2004  FALKENBERG  AZ8504  25 m  37.02   
41  502  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  37.63   
42  577  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  38.22   
43  431  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  38.70   
44  507  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  41.17   
45  348  Barinov Nicolai  2005  RONNEBY SS  AP7705  25 m  41.62   
46  143  Ulvdal Erik  2005  GÖTEBORG  AT8905  25 m  42.75   
47  159  Barkebo Jalmgård Willem  2005  GÖTEBORG  AV3305  25 m  43.22   
48  144  Pettersson Karl  2004  GÖTEBORG  AX8904  50 m  44.24   
49  60  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  44.31   
50  130  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  AR1105  25 m  44.69   
51  446  Bråneke Philip  2004  SKÖVDE SS  AI6304  25 m  46.19   
52  473  Lindberg Alfred  2004  UPPLANDS-B  AX4304  25 m  46.69   
53  258  Blixt William  2004  KARLSBORG  AT0904  50 m  47.23   
54  198  Lövgren Fabian  2005  SK GÖTENE  AJ7305  25 m  50.31   
55  158  Sinclair Hugo  2005  GÖTEBORG  AV5305  25 m  51.62   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
20_S
Gren 20, 200m Frisim Damer C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
94  Hopmark Sara  2004  GÖTEBORG  AJ7204  25 m  2:12.53   
107  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  2:13.34   
241  Winblad Tea  2004  KALMAR SS  AH7404  25 m  2:15.19   
215  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  2:16.09   
375  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  2:16.33   
39  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  2:16.82   
221  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  2:17.42   
368  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  2:18.29   
644  Elise Nordli Tora  2005  Lambertset    25 m  2:18.31   
10  659  Kjellberg Olivia  2004  Kolbotn IL    25 m  2:18.40   
11  370  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  2:20.11   
12  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  2:20.64   
13  207  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  2:21.83   
14  662  Nguyen Celina  2005  Kolbotn IL    25 m  2:21.97   
15  59  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  2:22.42   
16  428  Westerlund Ella  2004  SK 1970  AL6604  25 m  2:22.43   
17  95  Thonander Olivia  2005  GÖTEBORG  AD7605  25 m  2:22.65   
18  113  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  2:23.19   
19  426  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  2:23.28   
20  114  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  2:23.61   
21  367  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  2:23.96   
22  377  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  25 m  2:24.41   
23  635  Sortvik Hansen Agnes  2005  Lambertset    25 m  2:25.06   
24  591  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  25 m  2:25.65   
25  639  Mai-Linh Khuu Mina  2005  Lambertset    25 m  2:25.89  RES 
26  397  Dittmer Elsa  2005  S 02  BR3805  25 m  2:26.23  RES 
27  297  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  2:27.52  RES 
28  47  Skoog Ebba  2004  ELFSBORG  AZ2404  25 m  2:27.55  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
21_S
Gren 21, 200m Bröstsim Herrar A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
260  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  2:24.06   
Hyvönen Elias  2000  ELFSBORG  AA7700  25 m  2:25.24   
283  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  2:27.66   
477  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  2:30.30   
441  Svensson Anton  2001  SKÖVDE SS  AR6701  25 m  2:31.69   
244  Arvidsson Anton  2000  KALMAR SS  AV6500  25 m  2:32.19   
93  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  2:32.75   
19  Holmdahl Linus  2001  ELFSBORG  AE4101  25 m  2:34.77   
100  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  2:34.82   
10  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  2:38.73   
11  16  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  2:38.87   
12  288  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  2:41.03   
13  240  Johansson Arvid  2001  KALMAR SS  AQ8501  25 m  2:42.04   
14  236  Loo Alexander  2001  KALMAR SS  AH7501  25 m  2:42.23   
15  556  Nilsson Johan  2001  ÄLMHULT  AC4501  25 m  2:44.29   
16  289  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  2:49.55   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
22_S
Gren 22, 50m Ryggsim Damer A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
232  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  28.73   
Pettersson Johanna  1992  ELFSBORG  AF1292  25 m  29.52   
18  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  30.43   
154  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  25 m  30.50   
350  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  31.54   
281  Jauhiainen Jonna  2000  KUNGSBACKA  BS9800  25 m  31.60   
287  Nielsen-Fernandes Amanda  1994  KUNGÄLV  BM8294  25 m  32.21   
201  Hansson Emma  1998  JÖNKÖPING  AP1498  25 m  32.38   
480  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  32.41   
10  212  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  25 m  32.46   
11  653  Bjørnstad Hedda  2001  Kolbotn IL    25 m  32.70   
12  569  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  32.81   
13  21  Stenberg Matilda  2001  ELFSBORG  AS5401  25 m  33.01   
14  81  Ramallo Solveig  1993  GÖTEBORG  BX2693  25 m  33.15   
15  87  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  33.31   
16  Åstrand Julia  1999  ALVESTA SS  AT7499  25 m  33.79   
17  262  Broner Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  33.99   
18  89  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  34.03   
19  681  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  34.12   
20  Lange Sandra  1999  ALVESTA SS  AK0699  25 m  34.42   
21  85  Thonander Felicia  2001  GÖTEBORG  AC8801  25 m  34.54   
22  91  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  25 m  35.40   
23  233  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR SS  AH7601  25 m  36.35   
24  17  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  36.72   
25  544  Häggblad Ylwali  2000  ÅKERSBERGA  AB2600  25 m  36.76   
26  455  Åström Celina  2000  UPPLANDS-B  AK9200  25 m  36.83   
27  247  Hofer Anna  2000  KALMAR SS  BQ4600  25 m  36.97   
28  553  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  37.17   
29  549  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  25 m  40.42   
30  456  Modig Emma  2000  UPPLANDS-B  AO1600  25 m  42.59   
31  460  Bergman Elin  2001  UPPLANDS-B  AU1201  25 m  43.07   
32  566  Fisshaye Yifter Yohanna  1995  SS04  BR2695  25 m  43.10   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
23_S
Gren 23, 200m Bröstsim Herrar B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
211  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  2:32.11   
354  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  2:33.95   
552  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  25 m  2:33.96   
534  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  25 m  2:34.50   
533  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  25 m  2:37.39   
365  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  25 m  2:40.92   
353  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  2:41.35   
361  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  25 m  2:42.59   
551  Wikner Hampus  2002  ÅKERSBERGA  AD3502  25 m  2:44.06   
10  539  Eriksson Alvin  2003  VÄXJÖ SS  AQ3703  25 m  2:45.00   
11  358  Zasowski Philip  2002  S 02  AM5302  25 m  2:45.74   
12  351  Sjöström Oscar  2003  S 02  AA2103  25 m  2:46.52   
13  654  Christoffersen Martin  2003  Kolbotn IL    25 m  2:47.15   
14  126  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  25 m  2:49.08   
15  440  Hagedorn-Novik Peter  2002  SKÖVDE SS  AK2902  25 m  2:49.20   
16  613  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  2:52.84   
17  649  Solhøy Sondre  2003  Lambertset    25 m  2:53.73   
18  582  Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  50 m  3:06.02   
19  677  Pettersen Henrik  2002  Moss SK    25 m  3:07.58   
20  523  Gildert Linus  2003  HVETLANDA  AH8303  25 m  3:08.34   
21  341  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  3:10.35   
22  607  Curlow Emil  2002  FALKENBERG  AO7902  25 m  3:10.70   
23  293  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  25 m  3:11.65   
24  32  Figas Jesper  2003  ELFSBORG  AH5303  25 m  3:15.80   
25  451  Hassel Simon  2003  SKÖVDE SS  AX6303  50 m  3:23.85  RES 
26  529  Salehzadeh Filip  2002  HVETLANDA  AY2902  25 m  3:25.14  RES 
27  439  Helgesson Isak  2003  SKÖVDE SS  AF0103  50 m  3:27.43  RES 
28  555  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  3:44.29  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
24_S
Gren 24, 50m Ryggsim Damer B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
660  Næss Kjølholdt Erikka  2002  Kolbotn IL    25 m  30.90   
239  Karlsson Leia  2002  KALMAR SS  AR2202  25 m  31.29   
531  Bodsjö Saga  2002  VÄXJÖ SS  AE1402  25 m  31.64   
651  Alnes Aleksandra  2003  Kolbotn IL    25 m  32.36   
334  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ  AA9203  25 m  33.22   
679  Stadaas Sofie  2002  Moss SK    25 m  33.34   
482  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  33.65   
652  Dybvig Andersen Line  2002  Kolbotn IL    25 m  33.67   
424  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m  33.98   
10  483  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  34.00   
11  432  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  25 m  34.04   
12  206  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  34.10   
13  374  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  25 m  34.14   
14  360  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  25 m  34.33   
15  366  Edvardsson Maja  2003  S 02  BH2603  25 m  34.54   
16  90  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  34.62   
17  213  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  25 m  34.69   
18  335  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  34.74   
19  88  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  25 m  34.80   
20  103  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  BO5602  25 m  34.80   
21  522  Hedqvist Jazmina  2002  HVETLANDA  AQ5402  25 m  34.81   
22  519  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  25 m  34.85   
23  86  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  25 m  34.95   
24  520  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  25 m  35.00   
25  532  Bodsjö Sanna  2003  VÄXJÖ SS  AD6203  25 m  35.29   
26  663  Furu Rustad Tuva  2002  Kolbotn IL    25 m  35.59   
27  336  Jansson Thea  2003  NÄSSJÖ  AO1603  25 m  35.83   
28  362  Svensson Sophie  2003  S 02  AZ5803  25 m  35.95   
29  320  Pap Beatrice  2003  LJUNGBY SS  AB6803  25 m  36.16   
30  41  Johansson Thörngren Felicia  2003  ELFSBORG  BA9203  25 m  36.41   
31  105  Berlin Viola  2002  GÖTEBORG  BO9602  25 m  36.53   
32  97  Jökulsdottir Anna Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  25 m  36.57   
33  486  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  25 m  36.77   
34  503  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  25 m  36.95   
35  610  Davidsson Ebba  2003  FALKENBERG  AW1603  25 m  37.01   
36  606  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  25 m  37.02   
37  235  Fröstberg Jenny  2002  KALMAR SS  AD1602  25 m  37.18   
38  541  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  25 m  37.28   
39  458  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  37.38   
40  346  Knutsson Disa  2002  RONNEBY SS  BV7802  25 m  37.48   
41  96  Holmdahl Ebba  2003  GÖTEBORG  BA2203  25 m  37.50   
42  56  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  25 m  37.54   
43  104  Johansson Liv  2002  GÖTEBORG  BO0802  25 m  37.69   
44  321  Vorszak Kriszta  2003  LJUNGBY SS  AC2203  25 m  37.89   
45  326  Rickhardsson Ida  2003  LJUNGBY SS  BD9803  25 m  38.17   
46  322  Sagadin Leah  2002  LJUNGBY SS  AR5602  25 m  38.55   
47  Åstrand Wilma  2002  ALVESTA SS  AR6402  25 m  38.57   
48  537  Arthursson Tilda  2003  VÄXJÖ SS  BD7603  25 m  38.70   
49  637  Holmboe-Wahl Frøya  2003  Lambertset    25 m  38.93   
50  99  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  25 m  38.98   
51  505  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  25 m  39.19   
52  127  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  25 m  39.28   
53  457  Renström Camilla  2002  UPPLANDS-B  AB5402  25 m  39.53   
54  464  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  39.62   
55  521  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  25 m  40.29   
56  51  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  40.40   
57  36  Lundqvist Louice  2003  ELFSBORG  AQ1403  25 m  40.54   
58  324  Davidsson Jenny  2003  LJUNGBY SS  AV7603  25 m  41.20   
59  438  Svensson Mathilda  2003  SKÖVDE SS  AI8603  25 m  42.18   
60  462  Sjöborg Jennifer  2003  UPPLANDS-B  AJ9203  25 m  46.37   
61  443  Gustafsson Sofie  2003  SKÖVDE SS  AT4203  25 m  48.17   
62  559  Svensson Ida  2003  ÄLMHULT  AU9603  25 m  48.53   
63  447  Johansson Linnea  2003  SKÖVDE SS  BM4403  25 m  49.47   
64  472  Vincent Vera  2003  UPPLANDS-B  BY6203  25 m  51.35   
65  530  Ottosson Sara  2003  HVETLANDA  CA9603  25 m     
66  687  Runnestad Thea  2003  S 02  CC7603  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
25_S
Gren 25, 200m Bröstsim Herrar D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
594  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  3:04.09   
140  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  25 m  3:11.17   
648  Solhøy Mikkel  2006  Lambertset    25 m  3:16.16   
138  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  25 m  3:16.20   
499  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  3:22.62   
122  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  3:24.83   
596  Rössger Leon  2006  UDDEVALLA  AM5106  25 m  3:28.20   
275  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  3:29.01   
513  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  50 m  3:29.50   
10  295  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  AD8106  50 m  3:30.77   
11  274  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  3:33.36   
12  380  Shafie Jonas  2006  S 02  AF6906  50 m  3:34.42   
13  642  Munro-Omdahl Phillip  2006  Lambertset    25 m  3:38.53   
14  147  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  25 m  3:39.62   
15  383  Mohammadi Robin  2007  S 02  AC3907  25 m  3:51.77   
16  162  Bober Jakub  2007  GÖTEBORG  AM2907  50 m  3:52.95   
17  270  Johnsson Viggo  2006  KUNGSBACKA  AF4506  25 m  3:53.08   
18  280  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  3:56.85   
19  148  de Jonge Viktor  2007  GÖTEBORG  AK1507  25 m  4:08.63   
20  42  Klebom Elias  2007  ELFSBORG  AA3107  25 m  4:15.47   
21  387  Pettersson Enzo  2006  S 02  AM9106  25 m     
22  466  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m     
23  467  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m     
24  470  Svensson Axel  2006  UPPLANDS-B  AG1306  25 m     
25  309  Framme Linus  2008  KUNGÄLV  AG1308  25 m    RES 
26  311  Holmén Josef  2007  KUNGÄLV  AN2107  25 m    RES 
27  313  Ekdala Axel  2007  KUNGÄLV  AO7907  25 m    RES 
28  386  Zhu Charlie  2006  S 02  AM1306  25 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
26_S
Gren 26, 50m Ryggsim Damer D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
34  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  33.00   
493  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  34.62   
20  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  34.71   
657  Solhjell Johansen Kine  2006  Kolbotn IL    25 m  35.07   
658  Kjellberg Josefin  2006  Kolbotn IL    25 m  36.10   
68  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  25 m  36.61   
63  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  36.74   
52  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  36.97   
646  Røhne Albertine  2006  Lambertset    25 m  37.21   
10  618  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  37.37   
11  382  Sillerström Saga  2006  S 02  AO2606  25 m  37.72   
12  48  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  50 m  37.98   
13  620  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  25 m  38.44   
14  631  Bogacz Maria  2006  Lambertset    25 m  38.49   
15  647  Matoe Singsaas Isebel  2006  Lambertset    25 m  38.49   
16  340  Andersson Alina  2007  NÄSSJÖ  AI5607  25 m  38.51   
17  73  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  38.65   
18  347  Andersson Julia  2007  RONNEBY SS  AH2407  25 m  38.67   
19  123  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  39.11   
20  633  Devik Maja  2006  Lambertset    25 m  39.25   
21  471  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m  39.27   
22  498  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  39.41   
23  615  McAdam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  25 m  39.74   
24  337  Rångeby Mathilda  2007  NÄSSJÖ  AA5207  25 m  39.78   
25  396  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  25 m  39.78   
26  67  Johansson Ellen  2008  ELFSBORG  AB6208  50 m  39.89   
27  64  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  40.17   
28  527  Franzen Saga  2006  HVETLANDA  AD2206  25 m  40.19   
29  328  Szilvester Evelin  2006  LJUNGBY SS  AF2806  25 m  40.38   
30  152  Hamrin Tilde  2006  GÖTEBORG  BK2606  25 m  40.47   
31  166  Ek Livia  2007  GÖTEBORG  BF1807  25 m  40.50   
32  330  Kovacs Boglarka  2006  LJUNGBY SS  AT4806  25 m  40.59   
33  381  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  50 m  40.62   
34  650  Eline Wilhelmsen Iben  2006  Lambertset    25 m  40.63   
35  70  Fredriksson Edith  2007  ELFSBORG  AJ7407  25 m  40.66   
36  385  Jelvestam Petersson Elsa  2007  S 02  AM0207  25 m  41.08   
37  389  Avdic Sara  2006  S 02  AY0806  25 m  41.38   
38  165  Dahlbäck Molly  2006  GÖTEBORG  BQ9406  25 m  42.38   
39  402  Ahlstedt Louise  2008  S 02  AR7208  25 m  42.95   
40  437  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  25 m  42.95   
41  338  Jansson Ella  2007  NÄSSJÖ  AA5607  25 m  43.17   
42  435  Hedendahl Mirabelle  2007  SK 1970  AB3407  25 m  43.30   
43  463  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  43.48   
44  61  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  43.58   
45  436  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  25 m  43.58   
46  271  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  50 m  43.64   
47  474  Fors Ebba  2006  UPPLANDS-B  BI7806  25 m  43.77   
48  469  Söderlund Elin  2006  UPPLANDS-B  AJ6206  25 m  43.83   
49  151  Johannesson Tuva  2007  GÖTEBORG  AX7607  25 m  43.87   
50  134  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  25 m  44.01   
51  307  Osterman Ida  2007  KUNGÄLV  AR4407  25 m  44.21   
52  345  Olofsson Alma  2007  RONNEBY SS  AF7607  25 m  44.36   
53  616  Coles Adiyat  2008  FALKENBERG  AB1808  25 m  44.61   
54  150  Johannesson Elin  2007  GÖTEBORG  AX3607  25 m  44.75   
55  49  Figas Tova  2006  ELFSBORG  AD6806  25 m  44.82   
56  500  Josefson Ingrid  2007  VARBERG  AA7607  25 m  45.28   
57  302  Dohrner Tilda  2006  KUNGÄLV  AV7606  25 m  45.31   
58  72  Hansson Clara  2009  ELFSBORG  AA1609  25 m  45.52   
59  131  Isberg Sofia  2006  GÖTEBORG  BA8206  25 m  45.54   
60  629  Tomine Vårli Angell Anna  2006  Lambertset    25 m  45.54   
61  304  Honsberg Tuva  2008  KUNGÄLV  AE5208  25 m  45.67   
62  514  Lidén Lovisa  2006  VARBERG  BH0206  50 m  46.05   
63  342  Gunnarsson Alva  2006  RONNEBY SS  AG2806  25 m  46.15   
64  156  Tikotska Sofia  2007  GÖTEBORG  AZ6207  25 m  46.72   
65  398  Pettersson Ella  2007  S 02  AZ1207  25 m  46.75   
66  197  Öjersson Ebba  2008  SK GÖTENE  AA7408  25 m  47.13   
67  685  Svensson Nora  2007  S 02  AY9807  25 m  47.30  EFT 
68  384  Vajzovic Ajla  2006  S 02  AZ7606  25 m  47.34   
69  412  Wickberg Alice  2007  S 02  BI2807  25 m  47.51   
70  408  Rohlin Nova  2007  S 02  BG0807  25 m  47.63   
71  149  Abasi Ava  2006  GÖTEBORG  BJ2606  25 m  47.83   
72  303  Köpman Cornelia  2008  KUNGÄLV  AE6208  25 m  47.94   
73  167  Stucinskas Beatrice  2007  GÖTEBORG  BG4207  25 m  49.00   
74  395  Holmqvist Selma  2007  S 02  AX2807  25 m  49.26   
75  392  Löwenberg Alicia  2006  S 02  BJ0606  25 m  49.45   
76  133  Morelli Agnes  2006  GÖTEBORG  BA2406  25 m  49.50   
77  177  Keen Isabelle  2008  GÖTEBORG  AY2008  25 m  50.19   
78  199  Norman Indra  2008  SK GÖTENE  AL4408  25 m  51.09   
79  312  Haugland Felicia  2007  KUNGÄLV  BE9407  25 m  51.22   
80  400  Haglund Agnes  2007  S 02  BB2607  25 m  51.68   
81  414  Borén Nathalie  2006  S 02  BS2806  25 m  51.69   
82  278  Stefansson Irma  2006  KUNGSBACKA  BA4206  50 m  52.30   
83  173  Vestergren Lindroth Alva  2007  GÖTEBORG  BH1607  25 m  52.81   
84  332  Petersen Tekla  2007  LÖNSBODA  BC2607  25 m  53.99   
85  163  Nilsson Ingrid  2006  GÖTEBORG  BQ3606  25 m  54.60   
86  399  Brandt Ida  2008  S 02  AN5208  25 m  56.31   
87  410  Kataoka Sally  2008  S 02  AX8008  25 m  59.45   
88  257  Martinsson Hanna  2006  KARLSBORG  AF5606  25 m  1:01.24   
89  79  Pusceddo Francesca  2006  GÖTEBORG    25 m     
90  390  Abdullah Medina  2007  S 02  AX2607  25 m     
91  404  Yngfors Liv  2006  S 02  BQ3406  25 m     
92  405  Holmqvist Julia  2011  S 02  AA2611  25 m     
93  411  Di Benedetto Linnea  2006  S 02  BS1406  25 m     
94  415  Jacobsson Ida  2007  S 02  BI5407  25 m     
95  627  Hagström Tekla  2009  ANGERED  AD0409  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
27_S
Gren 27, 200m Bröstsim Herrar C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
205  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  2:36.20   
224  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  25 m  2:37.53   
218  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  2:42.32   
223  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  25 m  2:43.85   
632  Damm-Johnsen Erlend  2004  Lambertset    25 m  2:48.70   
54  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  25 m  2:51.07   
214  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  25 m  2:52.12   
376  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  25 m  2:53.88   
641  M. Laskemoen Kasper  2004  Lambertset    25 m  2:54.39   
10  357  Klebom Hampus  2004  S 02  AC4504  50 m  2:55.60   
11  371  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  2:57.07   
12  30  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  2:59.55   
13  609  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  25 m  2:59.84   
14  585  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m  3:01.56   
15  305  Krohn Linus  2005  KUNGÄLV  AS3505  25 m  3:07.11   
16  645  Rahlff Mads-Emil  2005  Lambertset    25 m  3:07.25   
17  327  Nagy Levente  2005  LJUNGBY SS  AD1105  25 m  3:08.81   
18  542  Hristodor Mircea Gabriel  2004  VÄXJÖ SS  AT8904  25 m  3:09.20   
19  601  Forsberg Hannes  2004  UDDEVALLA  AW8104  25 m  3:09.20   
20  577  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  50 m  3:11.30   
21  507  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  3:11.98   
22  525  Florez Sebastian  2004  HVETLANDA  AH8504  25 m  3:12.06   
23  496  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  3:12.71   
24  124  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  25 m  3:16.26   
25  60  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  3:19.55  RES 
26  144  Pettersson Karl  2004  GÖTEBORG  AX8904  25 m  3:21.27  RES 
27  446  Bråneke Philip  2004  SKÖVDE SS  AI6304  25 m  3:21.39  RES 
28  323  Bogren-Karlsson William  2005  LJUNGBY SS  AA4905  25 m  3:21.65  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
28_S
Gren 28, 50m Ryggsim Damer C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
113  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  31.89   
630  Keser Bakken Sophie  2005  Lambertset    25 m  32.36   
241  Winblad Tea  2004  KALMAR SS  AH7404  25 m  32.38   
368  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  32.39   
210  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  32.89   
662  Nguyen Celina  2005  Kolbotn IL    25 m  33.17   
367  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  33.18   
659  Kjellberg Olivia  2004  Kolbotn IL    25 m  33.35   
215  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  33.55   
10  216  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  33.74   
11  426  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  34.04   
12  639  Mai-Linh Khuu Mina  2005  Lambertset    25 m  34.10   
13  94  Hopmark Sara  2004  GÖTEBORG  AJ7204  25 m  34.34   
14  114  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  34.57   
15  369  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  25 m  34.78   
16  39  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  34.86   
17  635  Sortvik Hansen Agnes  2005  Lambertset    25 m  34.99   
18  106  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  35.26   
19  605  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  35.29   
20  29  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  35.46   
21  495  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  25 m  35.52   
22  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  35.69   
23  591  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  25 m  35.71   
24  378  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  35.78   
25  397  Dittmer Elsa  2005  S 02  BR3805  25 m  35.90   
26  644  Elise Nordli Tora  2005  Lambertset    25 m  35.98   
27  452  Jukic Ebba  2005  SKÖVDE SS  BF7205  25 m  36.03   
28  535  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  25 m  36.07   
29  377  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  25 m  36.10   
30  640  Kjærvoll Emma  2004  Lambertset    25 m  36.14   
31  207  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  36.31   
32  526  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  36.34   
33  291  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  36.51   
34  245  Hansen Sofia  2004  KALMAR SS  AL9604  25 m  36.55   
35  331  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  25 m  36.57   
36  95  Thonander Olivia  2005  GÖTEBORG  AD7605  50 m  36.60   
37  125  Sjöberg Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  25 m  36.60   
38  511  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  36.75   
39  428  Westerlund Ella  2004  SK 1970  AL6604  25 m  36.76   
40  501  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  36.83   
41  379  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  36.85   
42  656  Marie Hildre Ragnhild  2004  Kolbotn IL    25 m  36.87   
43  221  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  50 m  36.96   
44  587  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  37.24   
45  617  Johannesson Kristin  2004  FALKENBERG  BQ9804  25 m  37.36   
46  129  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  25 m  37.37   
47  444  Wallin Bustad Alma  2005  SKÖVDE SS  AE1405  25 m  37.44   
48  272  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  37.53   
49  449  Melin Linnea  2005  SKÖVDE SS  AX1605  25 m  37.54   
50  40  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  25 m  37.57   
51  667  Sørlie Matilde  2004  Kolbotn IL    25 m  37.60   
52  370  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  37.71   
53  490  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  37.78   
54  363  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m  38.00   
55  634  Ranheim Freng Mena  2004  Lambertset    25 m  38.06   
56  299  Dagberg Emmy  2005  KUNGÄLV  BH3205  25 m  38.08   
57  612  Andersson Izabelle  2004  FALKENBERG  AM9204  25 m  38.24   
58  643  Nastevska Natalia  2005  Lambertset    25 m  38.49   
59  55  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  38.60   
60  35  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  38.64   
61  487  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  38.65   
62  98  Zhirkova Polina  2004  GÖTEBORG  AN4204  25 m  38.71   
63  494  Balslev Maria  2004  VARBERG  AZ7204  25 m  38.82   
64  425  Hörder Matilda  2004  SK 1970  AH5604  25 m  38.86   
65  611  Qvarnström Thea  2005  FALKENBERG  AE1205  25 m  38.97   
66  136  Hahne Selma  2004  GÖTEBORG  BU5604  25 m  39.01   
67  217  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  39.07   
68  267  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  50 m  39.10   
69  301  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  25 m  39.20   
70  101  Mattisson Amalia  2004  GÖTEBORG  AQ7804  25 m  39.34   
71  46  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  39.52   
72  Welinder Linnéa  2005  ALVESTA SS  AQ0805  25 m  39.75   
73  47  Skoog Ebba  2004  ELFSBORG  AZ2404  25 m  39.77   
74  196  Öjersson Tove  2005  SK GÖTENE  AM1605  25 m  39.79   
75  509  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  25 m  39.94   
76  102  Eklund Elma  2005  GÖTEBORG  AG5205  25 m  39.99   
77  636  Hauan-Zamora Isabella  2005  Lambertset    25 m  40.36   
78  110  Rask Klara  2005  GÖTEBORG  AL9405  25 m  40.44   
79  528  Glamocanin Selma  2005  HVETLANDA  AM4605  50 m  40.57   
80  243  Loo Viktoria  2004  KALMAR SS  AH3604  25 m  40.66   
81  118  Liu Evelina  2004  GÖTEBORG  BK7404  25 m  40.84   
82  589  Blomberg Moa  2005  UDDEVALLA  AN2805  25 m  41.29   
83  343  Kroon Alice  2004  RONNEBY SS  BI6404  25 m  41.31   
84  497  Engström Emmi  2005  VARBERG  AL3605  25 m  41.32   
85  638  Aleksandra Jakobsen Lilja  2005  Lambertset    25 m  41.36   
86  119  Karlsson Nadja  2004  GÖTEBORG  BK8404  25 m  41.66   
87  44  Eksell Melina  2005  ELFSBORG  AI5605  25 m  41.85   
88  153  Högstedt Sara  2005  GÖTEBORG  BR7605  25 m  42.12   
89  141  Cederbrandt Cornelia  2005  GÖTEBORG  BB5406  25 m  42.15   
90  57  Ödman Amalia  2005  ELFSBORG  AP5605  25 m  42.32   
91  157  Ljungberg Amanda  2005  GÖTEBORG  BS1205  25 m  42.53   
92  269  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  50 m  42.61   
93  614  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  25 m  42.77   
94  468  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  42.78   
95  325  Davidsson Maria  2005  LJUNGBY SS  AE9805  25 m  42.97   
96  259  Vendel Gunnarsson Sara  2005  KARLSBORG  BD7805  25 m  43.15   
97  329  Ziraki Meihri  2005  LJUNGBY SS  BF7605  25 m  43.32   
98  450  Kvarnstedt Felicia  2005  SKÖVDE SS  AY2805  25 m  43.48   
99  429  Fritzson Filippa  2005  SK 1970  AE3205  25 m  43.78   
100  142  Nyström Charlize  2005  GÖTEBORG  BN7405  25 m  43.84   
101  43  Nikumaa Saga  2004  ELFSBORG  AP1404  25 m  44.05   
102  277  Ovise Gaëlle  2005  KUNGSBACKA  BK7205  25 m  44.12   
103  279  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  25 m  44.50   
104  524  Odeén Cornelia  2005  HVETLANDA  AE8405  25 m  44.54   
105  116  Stranne Lo  2005  GÖTEBORG  AX6805  25 m  44.73   
106  145  Consil Paloma  2004  GÖTEBORG  BX7804  25 m  45.10   
107  619  Carlsson Wilma  2005  FALKENBERG  BL8605  25 m  45.78   
108  121  Asterling Linda  2005  GÖTEBORG  AY3205  50 m  46.42   
109  179  L Baudone Ella  2005  GÖTEBORG  BW2605  25 m  46.67   
110  160  Nedholm Emma  2005  GÖTEBORG  BS7205  25 m  46.84   
111  562  Tokarska Liwia  2004  ÄLMHULT  BI6604  25 m  48.48   
112  139  Holmsen Lina  2005  GÖTEBORG  BL8205  25 m  48.59   
113  137  Lindblad Ruth  2004  GÖTEBORG  BU6604  25 m  52.07   
114  510  Olausson Alizia  2005  VARBERG  BA3805  50 m  52.52   
115  476  Nordberg Isabelle  2005  UPPLANDS-B  BW4605  25 m  53.56   
116  475  Dögg Ingvadottir April  2005  UPPLANDS-B  BW4405  25 m  54.86   
117  135  Simonson Louise  2005  GÖTEBORG  BK7405  25 m  55.28   
118  180  Ehn Anna Clara  2005  GÖTEBORG  BW2405  25 m  1:01.56   
119  178  Göransson Emgård Ella  2005  GÖTEBORG  BW2205  25 m     
120  434  Hansson Ida  2005  SK 1970  AK5205  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
29_S
Gren 29, 10x50m Frisim Mixed C-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
516  Föreningen Varbergs Sim  2004  VARBERG    25 m  4:55.61   
422  S02  S 02    25 m  4:59.22   
77  Simklubben Elfsborg  14  ELFSBORG    25 m  5:15.01   
672  Göteborg Sim Lag 1  GÖTEBORG    25 m  5:19.86   
517  Föreningen Varbergs Sim Lag 2  2004  VARBERG    25 m  5:21.35   
673  Göteborg Sim Lag 2  GÖTEBORG    25 m  5:57.52   
316  Kungälvs Simsällskap Yngre  KUNGÄLV    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
30_S
Gren 30, 50m Ryggsim Herrar A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
481  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  26.04   
12  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  26.69   
454  Thomée Lucas  1993  SKK  AE3193  25 m  27.39   
284  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  27.75   
283  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  28.13   
14  Albringer Adam  1999  ELFSBORG  AH8999  25 m  28.15   
234  Svensson Garri  2000  KALMAR SS  AL4300  25 m  28.37   
202  Hegmegi Oscar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  28.65   
11  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  28.77   
10  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  29.27   
11  13  Sjöström Viktor  2001  ELFSBORG  AB2101  25 m  29.38   
12  285  Jodin Daniel  1992  KUNGÄLV  AR7792  25 m  29.49   
13  545  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  29.59   
14  10  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  29.75   
15  333  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  25 m  30.55   
16  22  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  30.81   
17  244  Arvidsson Anton  2000  KALMAR SS  AV6500  25 m  30.98   
18  554  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  25 m  31.15   
19  25  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  31.71   
20  678  Kvarv Kevin  2001  Moss SK    25 m  32.02   
21  100  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  32.44   
22  93  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  32.60   
23  15  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  25 m  32.70   
24  479  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m  34.39   
25  Hyvönen Elias  2000  ELFSBORG  AA7700  25 m  34.56   
26  246  Pap Henrik  2001  KALMAR SS  AU5701  25 m  34.80   
27  240  Johansson Arvid  2001  KALMAR SS  AQ8501  25 m  35.31   
28  92  Jigrup Eric  2000  GÖTEBORG  AU7700  25 m  36.82   
29  568  Hancorn Gustav  2000  SS04  BA5500  25 m     
30  670  Paraian Philip  2001  KANAANS SS  AY2901  25 m     
31  671  Jovanovic Mihailo  2000  SK NEPTUN  AZ4700  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
31_S
Gren 31, 200m Bröstsim Damer A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
24  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  25 m  2:34.02   
574  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  2:40.91   
570  Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  25 m  2:41.83   
572  Torén Matilda  2001  UDDEVALLA  AO1601  25 m  2:45.15   
154  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  25 m  2:50.28   
233  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR SS  AH7601  25 m  2:50.35   
204  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  2:51.15   
Åstrand Julia  1999  ALVESTA SS  AT7499  25 m  2:52.30   
80  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  25 m  2:56.26   
10  247  Hofer Anna  2000  KALMAR SS  BQ4600  25 m  3:03.84   
11  427  Emardson Alva  2001  SK 1970  BP6401  25 m  3:03.92   
12  26  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  25 m  3:03.94   
13  287  Nielsen-Fernandes Amanda  1994  KUNGÄLV  BM8294  25 m  3:09.42   
14  264  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  25 m  3:10.65   
15  549  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  25 m  3:21.51   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
32_S
Gren 32, 50m Ryggsim Herrar B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
211  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  28.87   
536  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  25 m  29.22   
552  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  25 m  29.24   
250  Turkowitch Philip  2003  KALMAR SS  AY0703  25 m  29.29   
242  Lingström Carl  2002  KALMAR SS  AN7902  25 m  29.31   
358  Zasowski Philip  2002  S 02  AM5302  25 m  29.86   
111  Mellegård Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  25 m  30.45   
359  Emanuelsson Noah  2003  S 02  AI8703  25 m  31.23   
546  Kjellberg David  2003  ÅKERSBERGA  AA4103  25 m  31.23   
10  423  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m  31.29   
11  354  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  31.35   
12  613  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  31.57   
13  534  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  25 m  31.65   
14  654  Christoffersen Martin  2003  Kolbotn IL    25 m  31.70   
15  109  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  25 m  32.02   
16  442  Partanen Dennis  2003  SKÖVDE SS  AI5703  50 m  32.04   
17  666  Skare Adam  2003  Kolbotn IL    25 m  32.28   
18  668  Årnes Isak  2003  Kolbotn IL    25 m  32.39   
19  440  Hagedorn-Novik Peter  2002  SKÖVDE SS  AK2902  50 m  32.79   
20  203  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  50 m  32.80   
21  533  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  25 m  32.91   
22  655  Dragland Oliver  2002  Kolbotn IL    25 m  32.95   
23  550  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  25 m  33.08   
24  341  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  33.17   
25  353  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  33.38   
26  539  Eriksson Alvin  2003  VÄXJÖ SS  AQ3703  25 m  33.76   
27  364  Bohlin Noel  2003  S 02  AM4903  25 m  33.80   
28  208  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  33.91   
29  558  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  25 m  34.25   
30  251  Ericksson Tim  2002  KALMAR SS  AZ3502  25 m  34.34   
31  355  Vari Lorand  2002  S 02  AK7502  50 m  34.52   
32  506  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  25 m  34.85   
33  677  Pettersen Henrik  2002  Moss SK    25 m  35.24   
34  249  Asplund Ludvig  2003  KALMAR SS  AR5703  25 m  35.45   
35  126  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  50 m  35.61   
36  560  Shebalin Daniel  2002  ÄLMHULT  AT2102  50 m  35.72   
37  445  Johansson Ludvig  2003  SKÖVDE SS  AM9903  50 m  35.82   
38  540  Hallum Ludvig  2003  VÄXJÖ SS  AQ6903  25 m  35.93   
39  555  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  36.32   
40  248  Asplund Elliot  2003  KALMAR SS  AR6703  50 m  36.41   
41  108  Arnell Gustav  2003  GÖTEBORG  AR0703  50 m  36.91   
42  523  Gildert Linus  2003  HVETLANDA  AH8303  25 m  38.19   
43  465  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  38.86   
44  37  Nyholm-Flatow Maximilian  2003  ELFSBORG  AL2703  25 m  39.15   
45  649  Solhøy Sondre  2003  Lambertset    25 m  40.82   
46  439  Helgesson Isak  2003  SKÖVDE SS  AF0103  25 m  40.95   
47  32  Figas Jesper  2003  ELFSBORG  AH5303  25 m  41.20   
48  529  Salehzadeh Filip  2002  HVETLANDA  AY2902  25 m  41.38   
49  128  Rättgård August  2003  GÖTEBORG  AY8303  25 m  41.46   
50  607  Curlow Emil  2002  FALKENBERG  AO7902  25 m  41.77   
51  256  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  25 m  42.43   
52  461  Hakeskytt Lukas  2003  UPPLANDS-B  AD2503  25 m  45.93   
53  451  Hassel Simon  2003  SKÖVDE SS  AX6303  25 m  46.04   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
33_S
Gren 33, 200m Bröstsim Damer B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
548  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  2:40.97   
488  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  2:42.56   
90  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  2:44.38   
537  Arthursson Tilda  2003  VÄXJÖ SS  BD7603  25 m  2:46.47   
482  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  2:47.16   
664  Rød Andrea  2002  Kolbotn IL    25 m  2:48.42   
334  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ  AA9203  25 m  2:48.47   
220  Tubbin Felicia  2003  JÖNKÖPING  BK3203  25 m  2:51.30   
105  Berlin Viola  2002  GÖTEBORG  BO9602  25 m  2:52.43   
10  356  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  2:53.05   
11  155  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  25 m  2:53.38   
12  209  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  2:56.35   
13  520  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  25 m  2:56.83   
14  374  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  25 m  2:57.39   
15  86  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  25 m  2:57.43   
16  335  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  2:58.71   
17  41  Johansson Thörngren Felicia  2003  ELFSBORG  BA9203  25 m  2:59.69   
18  33  Esborn Emilia  2003  ELFSBORG  AP7403  25 m  3:01.25   
19  541  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  25 m  3:01.96   
20  127  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  25 m  3:01.98   
21  360  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  25 m  3:02.53   
22  483  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  3:02.86   
23  521  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  50 m  3:03.59   
24  56  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  25 m  3:04.28   
25  519  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  50 m  3:04.44  RES 
26  346  Knutsson Disa  2002  RONNEBY SS  BV7802  25 m  3:04.95  RES 
27  222  Danielsson Victoria  2002  JÖNKÖPING  BP6802  25 m  3:06.80  RES 
28  103  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  BO5602  25 m  3:08.27  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
34_S
Gren 34, 50m Ryggsim Herrar D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
296  Tjernström Svante  2007  KUNGÄLV  AA4907  25 m  36.57   
513  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  25 m  36.84   
642  Munro-Omdahl Phillip  2006  Lambertset    25 m  37.23   
625  Meisel Oliver  2006  ANGERED  AM6106  25 m  38.23   
499  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  38.75   
140  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  25 m  38.86   
122  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  40.15   
387  Pettersson Enzo  2006  S 02  AM9106  25 m  40.53   
138  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  25 m  40.90   
10  276  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  41.06   
11  310  Wigstrand Axel  2008  KUNGÄLV  AH3908  25 m  41.08   
12  66  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m  41.30   
13  295  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  AD8106  50 m  41.62   
14  380  Shafie Jonas  2006  S 02  AF6906  25 m  41.78   
15  383  Mohammadi Robin  2007  S 02  AC3907  25 m  41.98   
16  466  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  42.16   
17  274  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  42.45   
18  275  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  42.91   
19  161  Lindén Calvin  2007  GÖTEBORG  AL7707  25 m  42.97   
20  386  Zhu Charlie  2006  S 02  AM1306  25 m  43.01   
21  147  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  25 m  43.06   
22  515  Gesterling Alvin  2006  VARBERG  AR5706  50 m  43.19   
23  69  Engström Lukas  2007  ELFSBORG  AC8707  25 m  43.28   
24  388  Olofsson Lukas  2006  S 02  AM8106  25 m  43.30   
25  394  Beybutov Arda  2008  S 02  AF7508  25 m  43.43   
26  391  Hernandez Mio  2007  S 02  AK3507  25 m  44.79   
27  467  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m  44.99   
28  164  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  25 m  45.20   
29  280  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  50 m  45.29   
30  686  Jerling Walter  2007  S 02  AP6507  25 m  46.41  EFT 
31  309  Framme Linus  2008  KUNGÄLV  AG1308  25 m  46.54   
32  470  Svensson Axel  2006  UPPLANDS-B  AG1306  25 m  47.17   
33  407  Pettersson Mio  2009  S 02  AE6709  25 m  47.44   
34  148  de Jonge Viktor  2007  GÖTEBORG  AK1507  25 m  47.95   
35  42  Klebom Elias  2007  ELFSBORG  AA3107  25 m  48.08   
36  171  Calek Christopher  2009  GÖTEBORG  AF6109  50 m  48.91   
37  162  Bober Jakub  2007  GÖTEBORG  AM2907  50 m  49.18   
38  62  Hansson Philip  2007  ELFSBORG  AB6507  25 m  49.50   
39  170  Smith Axel  2006  GÖTEBORG  AV5306  50 m  49.79   
40  174  Engberg Karl  2008  GÖTEBORG  AM5308  25 m  50.13   
41  169  Feng Hans  2008  GÖTEBORG  AK4708  25 m  50.86   
42  311  Holmén Josef  2007  KUNGÄLV  AN2107  25 m  51.16   
43  409  Hansen Elias  2006  S 02  AW1506  25 m  51.66   
44  146  Rudolfsson Victor  2007  GÖTEBORG  AK4507  25 m  52.01   
45  313  Ekdala Axel  2007  KUNGÄLV  AO7907  25 m  54.76   
46  175  Winbladh Viggo  2007  GÖTEBORG  AR2307  25 m  54.96   
47  626  El-Alti Mahmoud  2008  ANGERED  AF9108  25 m  55.41   
48  172  Högstedt Jakob  2009  GÖTEBORG  AF7309  25 m  56.20   
49  182  Andersson Phoenix  2007  GÖTEBORG  AR3107  25 m  58.83   
50  393  Ellison Adam  2008  S 02  AF8308  25 m     
51  413  Andersson Sarning Frans  2007  S 02  AR1107  25 m     
52  648  Solhøy Mikkel  2006  Lambertset    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
35_S
Gren 35, 200m Bröstsim Damer D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
657  Solhjell Johansen Kine  2006  Kolbotn IL    25 m  2:48.11   
20  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  3:09.92   
63  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  3:10.49   
48  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  3:12.94   
493  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  3:13.93   
319  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  25 m  3:15.60   
629  Tomine Vårli Angell Anna  2006  Lambertset    25 m  3:16.94   
647  Matoe Singsaas Isebel  2006  Lambertset    25 m  3:17.35   
633  Devik Maja  2006  Lambertset    25 m  3:18.45   
10  123  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  3:18.55   
11  618  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  3:19.18   
12  658  Kjellberg Josefin  2006  Kolbotn IL    25 m  3:19.32   
13  631  Bogacz Maria  2006  Lambertset    25 m  3:20.33   
14  382  Sillerström Saga  2006  S 02  AO2606  25 m  3:22.22   
15  650  Eline Wilhelmsen Iben  2006  Lambertset    25 m  3:25.15   
16  330  Kovacs Boglarka  2006  LJUNGBY SS  AT4806  50 m  3:25.51   
17  646  Røhne Albertine  2006  Lambertset    25 m  3:28.61   
18  620  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  25 m  3:31.18   
19  437  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  25 m  3:32.19   
20  273  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  50 m  3:35.41   
21  134  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  25 m  3:41.60   
22  342  Gunnarsson Alva  2006  RONNEBY SS  AG2806  25 m  3:47.59   
23  133  Morelli Agnes  2006  GÖTEBORG  BA2406  25 m  3:51.00   
24  345  Olofsson Alma  2007  RONNEBY SS  AF7607  25 m  3:55.87   
25  150  Johannesson Elin  2007  GÖTEBORG  AX3607  25 m  3:57.20  RES 
26  165  Dahlbäck Molly  2006  GÖTEBORG  BQ9406  50 m  4:11.03  RES 
27  167  Stucinskas Beatrice  2007  GÖTEBORG  BG4207  50 m  4:19.99  RES 
28  339  Persson Sjölander My  2007  NÄSSJÖ  AD9407  25 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
36_S
Gren 36, 50m Ryggsim Herrar C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
224  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  25 m  29.26   
608  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  30.46   
205  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  30.65   
484  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  31.63   
238  Fransson Hugo  2005  KALMAR SS  AA4105  25 m  31.91   
38  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  32.15   
491  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  32.21   
641  M. Laskemoen Kasper  2004  Lambertset    25 m  32.22   
403  Chen Kevin  2004  S 02  AZ2504  25 m  33.46   
10  492  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  33.56   
11  218  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  50 m  33.91   
12  485  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  34.31   
13  496  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  34.52   
14  323  Bogren-Karlsson William  2005  LJUNGBY SS  AA4905  25 m  34.82   
15  508  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  34.98   
16  30  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  35.02   
17  327  Nagy Levente  2005  LJUNGBY SS  AD1105  25 m  35.07   
18  252  Ericksson Linus  2004  KALMAR SS  AX0104  25 m  35.08   
19  542  Hristodor Mircea Gabriel  2004  VÄXJÖ SS  AT8904  25 m  35.08   
20  352  Löfdahl Oscar  2004  S 02  AA0504  25 m  35.21   
21  502  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  35.37   
22  586  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  35.57   
23  225  Liu David  2004  JÖNKÖPING  AY4704  50 m  35.69   
24  373  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  25 m  35.73   
25  525  Florez Sebastian  2004  HVETLANDA  AH8504  25 m  35.80   
26  219  Ekblad Victor  2004  JÖNKÖPING  AJ5304  50 m  35.88   
27  433  Hedendahl Milton  2005  SK 1970  AC5305  25 m  36.13   
28  632  Damm-Johnsen Erlend  2004  Lambertset    25 m  36.25   
29  214  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  50 m  36.48   
30  54  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  25 m  36.76   
31  430  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  36.90   
32  50  Good Christoffer  2004  ELFSBORG  AL6904  25 m  37.02   
33  124  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  25 m  37.03   
34  645  Rahlff Mads-Emil  2005  Lambertset    25 m  37.17   
35  120  Gardiner Jack  2004  GÖTEBORG  AR8904  25 m  37.20   
36  507  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  37.43   
37  223  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  50 m  37.65   
38  609  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  25 m  37.70   
39  357  Klebom Hampus  2004  S 02  AC4504  25 m  38.07   
40  504  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  25 m  38.20   
41  431  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  38.43   
42  621  Bööck Hugo  2004  FALKENBERG  AZ8504  25 m  38.45   
43  448  Silow Alvin  2005  SKÖVDE SS  AF0905  25 m  38.77   
44  372  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  AP1104  25 m  39.96   
45  446  Bråneke Philip  2004  SKÖVDE SS  AI6304  50 m  40.63   
46  158  Sinclair Hugo  2005  GÖTEBORG  AV5305  25 m  40.97   
47  130  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  AR1105  25 m  41.66   
48  597  Andersson Oliver  2005  UDDEVALLA  AQ5505  25 m  41.66   
49  60  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  41.97   
50  348  Barinov Nicolai  2005  RONNEBY SS  AP7705  25 m  42.40   
51  294  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  AD6505  25 m  42.54   
52  512  Martinsson Carl  2005  VARBERG  AR6305  50 m  43.46   
53  144  Pettersson Karl  2004  GÖTEBORG  AX8904  25 m  43.75   
54  473  Lindberg Alfred  2004  UPPLANDS-B  AX4304  25 m  44.10   
55  159  Barkebo Jalmgård Willem  2005  GÖTEBORG  AV3305  25 m  44.59   
56  198  Lövgren Fabian  2005  SK GÖTENE  AJ7305  25 m  45.65   
57  143  Ulvdal Erik  2005  GÖTEBORG  AT8905  25 m  47.36   
58  258  Blixt William  2004  KARLSBORG  AT0904  50 m  48.16   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
37_S
Gren 37, 200m Bröstsim Damer C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
241  Winblad Tea  2004  KALMAR SS  AH7404  25 m  2:43.52   
107  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  2:46.99   
94  Hopmark Sara  2004  GÖTEBORG  AJ7204  25 m  2:47.58   
35  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  2:49.84   
114  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  2:50.15   
639  Mai-Linh Khuu Mina  2005  Lambertset    25 m  2:50.50   
221  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  2:50.94   
55  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  2:52.02   
635  Sortvik Hansen Agnes  2005  Lambertset    25 m  2:54.44   
10  46  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  2:54.96   
11  106  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  2:55.71   
12  644  Elise Nordli Tora  2005  Lambertset    25 m  2:55.88   
13  216  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  2:59.27   
14  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  2:59.65   
15  375  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  3:01.25   
16  662  Nguyen Celina  2005  Kolbotn IL    25 m  3:01.34   
17  579  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  3:01.70   
18  659  Kjellberg Olivia  2004  Kolbotn IL    25 m  3:03.35   
19  487  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  3:04.27   
20  379  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  3:06.51   
21  634  Ranheim Freng Mena  2004  Lambertset    25 m  3:06.92   
22  599  Höglund Filippa  2005  UDDEVALLA  BK3805  25 m  3:07.48   
23  575  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  3:07.88   
24  31  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  3:08.48   
25  591  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  25 m  3:09.31  RES 
26  113  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  50 m  3:10.02  RES 
27  490  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  3:10.63  RES 
28  243  Loo Viktoria  2004  KALMAR SS  AH3604  25 m  3:12.46  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
38_S
Gren 38, 200m Frisim Herrar A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
12  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:49.67   
282  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  1:53.01   
Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  25 m  1:54.47   
Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:58.39   
22  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  2:00.79   
16  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  2:00.92   
19  Holmdahl Linus  2001  ELFSBORG  AE4101  25 m  2:01.65   
202  Hegmegi Oscar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  2:03.64   
231  Raunio Frank  2000  KALMAR SS  AA3700  25 m  2:06.05   
10  678  Kvarv Kevin  2001  Moss SK    25 m  2:06.18   
11  13  Sjöström Viktor  2001  ELFSBORG  AB2101  25 m  2:06.28   
12  11  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  50 m  2:06.59   
13  441  Svensson Anton  2001  SKÖVDE SS  AR6701  25 m  2:08.06   
14  100  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  2:08.18   
15  236  Loo Alexander  2001  KALMAR SS  AH7501  25 m  2:08.55   
16  15  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  25 m  2:08.98   
17  554  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  25 m  2:09.41   
18  545  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  50 m  2:09.93   
19  263  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  25 m  2:12.11   
20  25  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  2:12.91   
21  477  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  2:12.95   
22  93  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  2:13.08   
23  333  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  25 m  2:13.51   
24  556  Nilsson Johan  2001  ÄLMHULT  AC4501  25 m  2:13.63   
25  479  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m  2:16.04  RES 
26  240  Johansson Arvid  2001  KALMAR SS  AQ8501  25 m  2:19.73  RES 
27  547  Söderqvist Adam  2000  ÅKERSBERGA  AF9100  25 m  2:22.64  RES 
28  246  Pap Henrik  2001  KALMAR SS  AU5701  25 m  2:27.91  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
39_S
Gren 39, 50m Fjärilsim Damer A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
232  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  28.61   
Lange Sandra  1999  ALVESTA SS  AK0699  25 m  29.92   
200  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  29.96   
154  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  25 m  29.98   
287  Nielsen-Fernandes Amanda  1994  KUNGÄLV  BM8294  25 m  30.04   
21  Stenberg Matilda  2001  ELFSBORG  AS5401  25 m  30.13   
480  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  50 m  30.39   
478  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  30.99   
572  Torén Matilda  2001  UDDEVALLA  AO1601  50 m  31.05   
10  665  Meinert Rød Kristine  2001  Kolbotn IL    25 m  31.15   
11  201  Hansson Emma  1998  JÖNKÖPING  AP1498  25 m  31.35   
12  653  Bjørnstad Hedda  2001  Kolbotn IL    25 m  31.40   
13  87  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  31.60   
14  24  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  25 m  32.01   
15  265  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  50 m  32.39   
16  350  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  50 m  32.52   
17  Åstrand Julia  1999  ALVESTA SS  AT7499  25 m  32.71   
18  455  Åström Celina  2000  UPPLANDS-B  AK9200  25 m  32.79   
19  212  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  50 m  33.05   
20  262  Broner Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  33.31   
21  81  Ramallo Solveig  1993  GÖTEBORG  BX2693  25 m  33.34   
22  247  Hofer Anna  2000  KALMAR SS  BQ4600  25 m  33.49   
23  26  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  50 m  33.66   
24  233  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR SS  AH7601  50 m  33.92   
25  89  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  33.96   
26  681  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  34.01   
27  254  Rosebrink Julia  2000  KARLSBORG  AO1200  25 m  34.26   
28  266  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  25 m  34.45   
29  91  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  25 m  34.51   
30  553  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  34.74   
31  544  Häggblad Ylwali  2000  ÅKERSBERGA  AB2600  25 m  35.24   
32  566  Fisshaye Yifter Yohanna  1995  SS04  BR2695  25 m  36.33   
33  17  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  36.52   
34  549  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  25 m  36.55   
35  460  Bergman Elin  2001  UPPLANDS-B  AU1201  25 m  37.58   
36  567  Thörn Daphne  1997  SS04  BS3897  50 m  39.15   
37  427  Emardson Alva  2001  SK 1970  BP6401  25 m  39.45   
38  456  Modig Emma  2000  UPPLANDS-B  AO1600  25 m  42.06   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
40_S
Gren 40, 200m Frisim Herrar B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
534  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  2:02.18   
211  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  2:02.97   
423  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m  2:04.07   
250  Turkowitch Philip  2003  KALMAR SS  AY0703  50 m  2:04.45   
442  Partanen Dennis  2003  SKÖVDE SS  AI5703  25 m  2:04.59   
208  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  2:06.63   
242  Lingström Carl  2002  KALMAR SS  AN7902  25 m  2:07.07   
354  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  2:07.07   
539  Eriksson Alvin  2003  VÄXJÖ SS  AQ3703  25 m  2:07.10   
10  666  Skare Adam  2003  Kolbotn IL    25 m  2:10.60   
11  111  Mellegård Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  25 m  2:12.71   
12  654  Christoffersen Martin  2003  Kolbotn IL    25 m  2:13.16   
13  536  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  25 m  2:13.52   
14  109  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  25 m  2:13.73   
15  358  Zasowski Philip  2002  S 02  AM5302  25 m  2:13.98   
16  341  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  2:14.71   
17  365  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  25 m  2:14.92   
18  351  Sjöström Oscar  2003  S 02  AA2103  25 m  2:15.33   
19  355  Vari Lorand  2002  S 02  AK7502  25 m  2:15.49   
20  580  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  25 m  2:15.86   
21  359  Emanuelsson Noah  2003  S 02  AI8703  50 m  2:16.41   
22  649  Solhøy Sondre  2003  Lambertset    25 m  2:16.88   
23  550  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  25 m  2:17.22   
24  361  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  50 m  2:17.28   
25  440  Hagedorn-Novik Peter  2002  SKÖVDE SS  AK2902  25 m  2:17.73  RES 
26  613  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  2:18.35  RES 
27  126  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  25 m  2:18.98  RES 
28  668  Årnes Isak  2003  Kolbotn IL    25 m  2:19.16  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  17:30 
 
41_S
Gren 41, 50m Fjärilsim Damer B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
531  Bodsjö Saga  2002  VÄXJÖ SS  AE1402  25 m  29.82   
239  Karlsson Leia  2002  KALMAR SS  AR2202  50 m  30.16   
660  Næss Kjølholdt Erikka  2002  Kolbotn IL    25 m  30.17   
86  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  25 m  30.46   
522  Hedqvist Jazmina  2002  HVETLANDA  AQ5402  25 m  30.64   
356  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  30.94   
503  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  25 m  30.97   
334  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ  AA9203  25 m  31.02   
255  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  25 m  31.39   
10  541  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  25 m  31.54   
11  651  Alnes Aleksandra  2003  Kolbotn IL    25 m  31.57   
12  360  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  50 m  31.60   
13  206  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  50 m  31.69   
14  290  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  31.72   
15  520  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  25 m  31.74   
16  664  Rød Andrea  2002  Kolbotn IL    25 m  31.94   
17  482  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  32.11   
18  679  Stadaas Sofie  2002  Moss SK    25 m  32.17   
19  424  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m  32.29   
20  155  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  25 m  32.49   
21  521  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  25 m  32.74   
22  222  Danielsson Victoria  2002  JÖNKÖPING  BP6802  25 m  32.75   
23  90  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  32.78   
24  483  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  50 m  32.96   
25  335  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  33.03   
26  532  Bodsjö Sanna  2003  VÄXJÖ SS  AD6203  25 m  33.04   
27  432  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  33.10   
28  235  Fröstberg Jenny  2002  KALMAR SS  AD1602  25 m  33.12   
29  213  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  25 m  33.25   
30  563  Haglund Vilma  2002  ÄLMHULT  BV6802  25 m  33.30   
31  209  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  33.32   
32  56  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  25 m  33.37   
33  220  Tubbin Felicia  2003  JÖNKÖPING  BK3203  25 m  33.48   
34  346  Knutsson Disa  2002  RONNEBY SS  BV7802  25 m  33.81   
35  366  Edvardsson Maja  2003  S 02  BH2603  50 m  33.94   
36  488  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  34.01   
37  320  Pap Beatrice  2003  LJUNGBY SS  AB6803  25 m  34.06   
38  99  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  25 m  34.07   
39  103  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  BO5602  25 m  34.49   
40  33  Esborn Emilia  2003  ELFSBORG  AP7403  25 m  34.61   
41  537  Arthursson Tilda  2003  VÄXJÖ SS  BD7603  25 m  34.69   
42  88  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  25 m  34.74   
43  519  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  25 m  35.04   
44  96  Holmdahl Ebba  2003  GÖTEBORG  BA2203  25 m  35.13   
45  458  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  35.24   
46  637  Holmboe-Wahl Frøya  2003  Lambertset    25 m  35.47   
47  344  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  35.54   
48  374  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  25 m  35.57   
49  127  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  25 m  35.62   
50  326  Rickhardsson Ida  2003  LJUNGBY SS  BD9803  25 m  35.75