Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3
Heatlista Gren 41
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
24 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
12:11 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 41, 50m Fjärilsim Damer B |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
687 |
3 |
Thea Runnestad |
2003 |
CC7603 |
S 02 |
|
25m |
|
559 |
4 |
Ida Svensson |
2003 |
AU9603 |
ÄLMHULT |
|
25m |
47.49 |
472 |
5 |
Vera Vincent |
2003 |
BY6203 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
438 |
1 |
Mathilda Svensson |
2003 |
AI8603 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
41.89 |
447 |
2 |
Linnea Johansson |
2003 |
BM4403 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
40.14 |
464 |
3 |
Filippa Kristoffersson |
2003 |
AV2603 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
38.66 |
505 |
4 |
Johanna Kuylenstjerna |
2003 |
BS9403 |
VARBERG |
|
25m |
37.67 |
322 |
5 |
Leah Sagadin |
2002 |
AR5602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
38.13 |
457 |
6 |
Camilla Renström |
2002 |
AB5402 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
38.85 |
51 |
7 |
Sarah Nilsson |
2003 |
BN6603 |
ELFSBORG |
|
25m |
40.72 |
462 |
8 |
Jennifer Sjöborg |
2003 |
AJ9203 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
43.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
104 |
1 |
Liv Johansson |
2002 |
BO0802 |
GÖTEBORG |
|
50m |
37.17 |
610 |
2 |
Ebba Davidsson |
2003 |
AW1603 |
FALKENBERG |
|
50m |
36.29 |
486 |
3 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
25m |
36.09 |
105 |
4 |
Viola Berlin |
2002 |
BO9602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
35.96 |
97 |
5 |
Anna Maria Jökulsdottir |
2003 |
BA4203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
36.02 |
324 |
6 |
Jenny Davidsson |
2003 |
AV7603 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
36.20 |
573 |
7 |
Emilia Simonsson |
2002 |
AL3802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
36.49 |
606 |
8 |
Maja Feldhusen |
2003 |
AP0803 |
FALKENBERG |
|
25m |
37.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
326 |
1 |
Ida Rickhardsson |
2003 |
BD9803 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
35.75 |
374 |
2 |
Klara Sillerström |
2003 |
BR1603 |
S 02 |
|
25m |
35.57 |
637 |
3 |
Frøya Holmboe-Wahl |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
35.47 |
96 |
4 |
Ebba Holmdahl |
2003 |
BA2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
35.13 |
458 |
5 |
Selma Åström |
2003 |
AA5403 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
35.24 |
344 |
6 |
Engla Löfström |
2003 |
BV5203 |
RONNEBY SS |
|
25m |
35.54 |
127 |
7 |
Elin Göransson |
2003 |
BV7603 |
GÖTEBORG |
|
25m |
35.62 |
321 |
8 |
Kriszta Vorszak |
2003 |
AC2203 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
35.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Ellinor Olesen |
2002 |
AS8202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.74 |
33 |
2 |
Emilia Esborn |
2003 |
AP7403 |
ELFSBORG |
|
25m |
34.61 |
99 |
3 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.07 |
488 |
4 |
Stella Warborn |
2003 |
AW4603 |
VARBERG |
|
25m |
34.01 |
320 |
5 |
Beatrice Pap |
2003 |
AB6803 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
34.06 |
103 |
6 |
Frida Skåring |
2002 |
BO5602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.49 |
537 |
7 |
Tilda Arthursson |
2003 |
BD7603 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
34.69 |
519 |
8 |
Thea Lindman |
2003 |
AC8203 |
HVETLANDA |
|
25m |
35.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
346 |
1 |
Disa Knutsson |
2002 |
BV7802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
33.81 |
56 |
2 |
Cornelia Sundqvist |
2003 |
BP3403 |
ELFSBORG |
|
25m |
33.37 |
563 |
3 |
Vilma Haglund |
2002 |
BV6802 |
ÄLMHULT |
|
25m |
33.30 |
532 |
4 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
33.04 |
235 |
5 |
Jenny Fröstberg |
2002 |
AD1602 |
KALMAR SS |
|
25m |
33.12 |
209 |
6 |
Wilma Carlheim |
2003 |
AI6403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
33.32 |
220 |
7 |
Felicia Tubbin |
2003 |
BK3203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
33.48 |
366 |
8 |
Maja Edvardsson |
2003 |
BH2603 |
S 02 |
|
50m |
33.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
483 |
1 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
50m |
32.96 |
222 |
2 |
Victoria Danielsson |
2002 |
BP6802 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
32.75 |
155 |
3 |
Lucie Hanquet |
2003 |
CC2403 |
GÖTEBORG |
|
25m |
32.49 |
679 |
4 |
Sofie Stadaas |
2002 |
|
Moss SK |
|
25m |
32.17 |
424 |
5 |
Linnea Andersson |
2003 |
AU1403 |
SK 1970 |
|
25m |
32.29 |
521 |
6 |
Tindra Åkerblom |
2003 |
AH7603 |
HVETLANDA |
|
25m |
32.74 |
90 |
7 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
32.78 |
335 |
8 |
Lisa Flaa |
2002 |
AC3102 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
33.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
664 |
1 |
Andrea Rød |
2002 |
|
Kolbotn IL |
|
25m |
31.94 |
290 |
2 |
Lina Gustafsson |
2003 |
AM9203 |
KUNGÄLV |
|
25m |
31.72 |
360 |
3 |
Signe Kåberg |
2002 |
BG1402 |
S 02 |
|
50m |
31.60 |
541 |
4 |
Alva Wardrum |
2003 |
AQ1805 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
31.54 |
651 |
5 |
Aleksandra Alnes |
2003 |
|
Kolbotn IL |
|
25m |
31.57 |
652 |
6 |
Line Dybvig Andersen |
2002 |
|
Kolbotn IL |
|
25m |
31.67 |
520 |
7 |
Ella Haraldsson |
2003 |
AH5603 |
HVETLANDA |
|
25m |
31.74 |
482 |
8 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
32.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
334 |
1 |
Nellie Myrlander |
2003 |
AA9203 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
31.02 |
522 |
2 |
Jazmina Hedqvist |
2002 |
AQ5402 |
HVETLANDA |
|
25m |
30.64 |
660 |
3 |
Erikka Næss Kjølholdt |
2002 |
|
Kolbotn IL |
|
25m |
30.17 |
531 |
4 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
29.82 |
239 |
5 |
Leia Karlsson |
2002 |
AR2202 |
KALMAR SS |
|
50m |
30.16 |
86 |
6 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AD2402 |
GÖTEBORG |
|
25m |
30.46 |
356 |
7 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
25m |
30.94 |
255 |
8 |
Ellen Roslund |
2003 |
AT4403 |
KARLSBORG |
|
25m |
31.39 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
24 november 2018 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
12:11 |
|