2019-11-17   20:01:53
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 4

Heatlista Gren 49
Heatlista 
 
  Tävling  Barracuda Race    Utskriftsdatum  25 november 2018   
  Tävlingsort  Göteborg    Utskriftstid  08:05   
  Arrangör  SK S02         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  23 november 2018         
 
 
 
Gren 49, 50m Frisim Damer B  Finaler (9) 
Heat 1 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
472  Vera Vincent  2003  BY6203  UPPLANDS-B    25m  45.62 
687  Thea Runnestad  2003  CC7603  S 02    25m  36.64 
559  Ida Svensson  2003  AU9603  ÄLMHULT    25m  37.53 
530  Sara Ottosson  2003  CA9603  HVETLANDA    25m  48.68 
               
               

 
Heat 2 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
462  Jennifer Sjöborg  2003  AJ9203  UPPLANDS-B    25m  34.29 
464  Filippa Kristoffersson  2003  AV2603  UPPLANDS-B    25m  33.76 
51  Sarah Nilsson  2003  BN6603  ELFSBORG    25m  33.19 
438  Mathilda Svensson  2003  AI8603  SKÖVDE SS    50m  33.03 
505  Johanna Kuylenstjerna  2003  BS9403  VARBERG    25m  33.17 
610  Ebba Davidsson  2003  AW1603  FALKENBERG    25m  33.59 
104  Liv Johansson  2002  BO0802  GÖTEBORG    50m  34.07 
36  Louice Lundqvist  2003  AQ1403  ELFSBORG    25m  34.33 

 
Heat 3 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
127  Elin Göransson  2003  BV7603  GÖTEBORG    25m  32.88 
374  Klara Sillerström  2003  BR1603  S 02    25m  32.67 
Wilma Åstrand  2002  AR6402  ALVESTA SS    25m  32.56 
105  Viola Berlin  2002  BO9602  GÖTEBORG    50m  32.43 
457  Camilla Renström  2002  AB5402  UPPLANDS-B    25m  32.50 
320  Beatrice Pap  2003  AB6803  LJUNGBY SS    50m  32.60 
324  Jenny Davidsson  2003  AV7603  LJUNGBY SS    25m  32.83 
326  Ida Rickhardsson  2003  BD9803  LJUNGBY SS    25m  33.00 

 
Heat 4 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
637  Frøya Holmboe-Wahl  2003    Lambertset    25m  32.32 
606  Maja Feldhusen  2003  AP0803  FALKENBERG    50m  32.25 
322  Leah Sagadin  2002  AR5602  LJUNGBY SS    25m  32.04 
97  Anna Maria Jökulsdottir  2003  BA4203  GÖTEBORG    50m  31.85 
99  Ida Norlander  2003  BD2203  GÖTEBORG    25m  31.99 
346  Disa Knutsson  2002  BV7802  RONNEBY SS    25m  32.07 
458  Selma Åström  2003  AA5403  UPPLANDS-B    25m  32.28 
321  Kriszta Vorszak  2003  AC2203  LJUNGBY SS    25m  32.37 

 
Heat 5 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
41  Felicia Johansson Thörngren  2003  BA9203  ELFSBORG    25m  31.72 
235  Jenny Fröstberg  2002  AD1602  KALMAR SS    25m  31.31 
486  Alexandra Olausson  2003  AP1603  VARBERG    25m  31.16 
56  Cornelia Sundqvist  2003  BP3403  ELFSBORG    25m  31.05 
33  Emilia Esborn  2003  AP7403  ELFSBORG    25m  31.13 
88  Ellinor Olesen  2002  AS8202  GÖTEBORG    25m  31.25 
336  Thea Jansson  2003  AO1603  NÄSSJÖ    25m  31.35 
96  Ebba Holmdahl  2003  BA2203  GÖTEBORG    25m  31.76 

 
Heat 6 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
519  Thea Lindman  2003  AC8203  HVETLANDA    25m  31.01 
209  Wilma Carlheim  2003  AI6403  JÖNKÖPING    25m  30.95 
521  Tindra Åkerblom  2003  AH7603  HVETLANDA    50m  30.71 
344  Engla Löfström  2003  BV5203  RONNEBY SS    25m  30.62 
28  Ebba Wahlberg  2002  AW4602  ELFSBORG    25m  30.67 
651  Aleksandra Alnes  2003    Kolbotn IL    25m  30.86 
103  Frida Skåring  2002  BO5602  GÖTEBORG    25m  30.97 
537  Tilda Arthursson  2003  BD7603  VÄXJÖ SS    25m  31.04 

 
Heat 7 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
424  Linnea Andersson  2003  AU1403  SK 1970    25m  30.47 
541  Alva Wardrum  2003  AQ1805  VÄXJÖ SS    25m  30.14 
488  Stella Warborn  2003  AW4603  VARBERG    25m  29.96 
503  Ellie Geigel  2003  BR2203  VARBERG    25m  29.74 
663  Tuva Furu Rustad  2002    Kolbotn IL    25m  29.96 
482  Ronja Berggren  2003  AE1403  VARBERG    25m  30.01 
532  Sanna Bodsjö  2003  AD6203  VÄXJÖ SS    25m  30.26 
220  Felicia Tubbin  2003  BK3203  JÖNKÖPING    25m  30.60 

 
Heat 8 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
335  Lisa Flaa  2002  AC3102  NÄSSJÖ    25m  29.63 
255  Ellen Roslund  2003  AT4403  KARLSBORG    25m  29.36 
520  Ella Haraldsson  2003  AH5603  HVETLANDA    25m  29.06 
366  Maja Edvardsson  2003  BH2603  S 02    25m  28.85 
652  Line Dybvig Andersen  2002    Kolbotn IL    25m  28.94 
664  Andrea Rød  2002    Kolbotn IL    25m  29.35 
679  Sofie Stadaas  2002    Moss SK    25m  29.49 
483  Thea Carlsson  2002  AM9402  VARBERG    25m  29.74 

 
Heat 9 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
90  Linnea Edgren  2002  AT7202  GÖTEBORG    25m  28.74 
660  Erikka Næss Kjølholdt  2002    Kolbotn IL    25m  28.54 
531  Saga Bodsjö  2002  AE1402  VÄXJÖ SS    25m  28.33 
290  Lina Gustafsson  2003  AM9203  KUNGÄLV    25m  27.43 
522  Jazmina Hedqvist  2002  AQ5402  HVETLANDA    25m  28.08 
239  Leia Karlsson  2002  AR2202  KALMAR SS    25m  28.52 
86  Hannah Hemberg  2002  AD2402  GÖTEBORG    25m  28.58 
334  Nellie Myrlander  2003  AA9203  NÄSSJÖ    25m  28.74 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  25 november 2018 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  08:05 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner